Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, kdyby tady náhodou byl někdo ze severu, případně z Litoměřic, budu ráda, když se přidáte do diskuze a budeme probírat co máme a co ne, kde, kdy a tak ;-) Moje svatba srpen 2012, místo ještě trochu dohadujeme jak pro obřad tak hostinu, ale určite ne daleko od Litoměřic....a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Tak přesně to samé máme doma ,přítel má zařídit a stále nic ,taky trochu hledám ..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hudbu taky nemáme, o videu se rozhoduju. Koho jste si vybrali? Já zvažuju kamaráda Tomáš Pěknu. Má firmu www.ingroove.com. Jinak ve středu mám sraz s paní na Kolibě, musím jí konečně zaplatit zálohu. Jinak jsem jen sehnala látku na šaty pro družičky a víc nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanysek Už neumím ani psát, myslela jsem Tomáše Pěnku :-) Ani ty jeho webovky neumím napsat. Hrůza se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanysek Mě kamarádka přes facebook poradila svýho známýho DJe, vyjde na 6tis. ale je na celej den, vč. ozvučení obřadu. Večer to říkám doma a přítel na to, že toho DJe docela dobře zná, že ho i několikrát slyšel hrát. Prý ho vůbec nenapadl...Takže jsem ráda, že jsem se do toho hledání pustila sama :-D
Odpovědět
@fioraia Tomáš nás bude točit,ale neboj do termínu ti nelezu ;-) Přitel ho také zná a ted jsme s nim byli vše dohodnout a je moc fajn :-) ted nám pomahá sehnat autobus.I fotky má hezké,ale u nás vyhrala Lada Baladová na plné čáře :-)
Odpovědět
Holky mužete mi doporučit kde dělají dobře svatební koláčky?a také veliké jakoby chodské koláče? Slyšela jsem chválu na Kubíka pekárnu tj.pod lvama jak se jde na mostku.Nemáte některá zkušenosti? .. A taky nevíte kde pujčit v okolí historický autobus a limuzínu? .. V pha je toho hodně,ale doprava do Ltm atd je dost drahá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa Nápodobně :-) Lada ani u mě nemá konkurenci :-)
Odpovědět
@tarikaa Ahojky od Kubíka jsem svatební koláčky chutnala a musím říci, že byli výborné. A jak to máte holky s hudbou? Já jsem chtěla hudbu jenom z noťase, repráky tam v sále mají dobré a přinejhorším vezmem doma 5+1, sice vím, že by se na hudbě taky nemělo šetřit, ale dávat minimálně 5 tis. se mi už opravdu nechce. Nebo jestli máte nějaký levnější typ na DJ nechám se ráda inspirovat. Nebo tipy na interprety taky :-)
Odpovědět
@makkkynka Dekuji za radu ;-) Ja ti mohu poradit DJ za 3 tisice jmenuje se Jaroslav Šrajer a bude hrat me sestře na svatbě,ale ja osobne jsem ho nikdy neslyšela.Vim,že uz to dělá roky a zkusenosti ma velike.Když budeš chtit pošlu ti na něj tel do IP....
Odpovědět
@tarikaa A kdy má tvoje sestra svatbu? Že by jsi mi řekl zkušenost? A bude jí to trochu i moderovat? A na jak dlouho ho bude mít? Děkuji Ti:-)
Odpovědět
Ahojky,tak už máme zařízenou hostinu.Bude to na Vikárce v Litoměřicích.Mám fakt radost a dost se mi ulevilo,že už je to zamluvené,protože toho mýho do něčeho dokopat je umění :-)
Odpovědět
@fioraia ahojky, je zajímavé že my když jsme volali na Kolibu tak nám paní řekla že svatby tam nedělají, vy jste s tím žádný problém neměli?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@schoko Nene, vůbec ne. Svatby se naopak na Kolibě konají vcelku běžně. Zabývá se tím dcera majitelů slečna Dominika.
Odpovědět
Tak, po víkendu zařízen a zaplacen obřad, zajištěný hotel. To považuju asi za to nejdůležitější. Teď ten zbytek... Nemáte někdo typ na dobrou půjčovnu šatů v okolí LTM? bydlím už v jiném kraji, takže nemám takový přehled.
Odpovědět
@onmo Já mám šaty z Budyně nad Ohří.Můžu jen doporučit :-) Můžeš kouknout http://www.facebook.com/pages/SVATEBN...
Odpovědět
tak to my jsme se setkali bohužel s odlišným přístupem, doporučte prosím příjemný hotel na svatební noc v okolí Ltm
Odpovědět
@schoko Nemám osobní zkušenost,ale co třeba Hotel Memorial v Terezíně? To mě tak hned napadlo a je to tam moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa Svatební koláčky dělají dobré a cenově velmi zajímavé buď v učilišti Pohoda v Litoměřicích nebo na Dlouhé u Jelena.
Odpovědět
@makkkynka Ona ma svatbu ted v dubnu,ale asi ji nakonec hrat nebude.V restauraci kde to maji si kladou podminky az to neni hezke.No myslim,ze to i moderuje a jak dlouho to nevim,ale jeho meli mit na cely vecer. :-)
Odpovědět
@teriip Tak gratuju k vyberu mista pro hostinu.Vikarka je krasne misto a me osobne ani nenapadla.Vzdy kdyz premyslime kam jit posedet Vikarka nam uplne vypadne,pritom je to snad nejstarsi hospudka v ltm :-D maji nejakou terasku? A co ceny? Jsou ochotni udelat nejakou spešl cenu? :-) Myslim,ze tam to budete mit super :-)
Odpovědět
@fioraia Dekuju za tip,skocim se tam zeptat kdyz nepochodim u Kubíka.Problem je v tom,ze toto je o prazdniny a tak si nejsem jista zda by napekly i pro nas kdyz maji volno :-S
Odpovědět
@tarikaa Nás napadla,protože majitel je bratranec mé budoucí tchýně :-) Mají dva salonky (pro 25 a 10 osob),my tedy budeme sedět v místnosti,kde je i bar,protože salonek už byl zadaný.Pak je tam menší dvorek a terasa s krásným výhledem :-) Na tu budeme mít přístup,pokud bude hezky :-) A k cenám.Máme jen polévku . knedlíčkouvou,svíčkovou s knedlíkem,bez předkrmu a jako přípitek Cinzano a bude nás to stát 200,- na osobu + co se vypije.Pak máme možnost přiobjednat si navečeři např. mini řízečky.Ale to stačí později doupřesnit :-) A prý se tam konaly i diskotéky a majitelka má plný počítač hudby,takže bychom se s ní taky mohly domluvit a tím pádem by byla zajištěná i hudba :-) No jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa Nemusíš se bát, pečou. Známá se vdávala v srpnu a učiliště Pohoda jí napekla všechno.
Odpovědět
Tak a teď už opravdu začínáme schánět kapelu nebo DJ, začali jsme mít z toho noťase strach, že to nebude ono, ale ono to nemusí být super ani s tou kapelou nebo DJ. Holky poradíte mi někoho v okolí? @tarikka Prosím napíšeš mi kontakt na toho DJ co možná bude mít tvá sestra? Děkuji.
Odpovědět
Ahojky holky, je fajn vidět, že v tom nejsem sama... moc kamarádek nemám v podstatě žádné protože kvůli práci a škole není prostě čas a zbytek volna se věnuji budoucímu manželi a pejskovi.. budeme mít svatbu také 11.8.2012 a vubec nevim co mam všechno zařídit :-/ hledám nějakou šikovnou kadeřnici, květinářku a cukrárnu co by nám upekli svatební dort z Litoměřic.. bydlíme přesně v Libochovanech což je cca 9 km od tamtud obřad budeme mít na hradě Střekov v Ústí nad Labem a tam bude také hostina budeme mít od 17:00 pronajatý hrad celý pro nás. Kdyby jste věděli o něčem písněte. a jak jste na tom s přípravami? už se to blíží :-)))
Odpovědět
@mylive Ahoj,teda na Střekově,to budete mít krásné :-) No já ti můžu poradit kadeřnici.Sama k ní půjdu www.gstyl.cz jukni ;-) Dort neporadím,mně ho bude péct sestřenka a květinářku sama ještě hledám.Ale už jsem po Litoměřicích pokukovala a třeba na náměstí paní v té květince vedle Trafiky je moc milá,ukázala mi fotky a vypadalo to dobře.Prý stačí přijít tak 14 dní předem a dohodneme se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mylive Jé na Střekově to bude perfektní :-) Já mám stejně jako teriip kadeřnici ze salonu gstyl. Dort peče teta a květinářku v Okružní ulici, taky je moc milá a sympatická.
Odpovědět
@sarkar To je tam vedle Roba? Tam jsem se taky byla podívat :-) Taky dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Jj, tam. Ještě jsem byla vedle papírnictví a tržnice, ale tam byla ta paní taková zvláštní a na můj vkus byla až moc odtažitá a tak nějak mi připadalo, že jí ani moc nezajímám. V tom vedle Roba mi hned nabízela různý kombinace a radila co a jak.
Odpovědět
@sarkar Jo,tam naproti velitelství se mi ani nechtělo chodit.I když mě Ondra nutil.Prý tam jsou dobrý,ale na můj vkus nic moc.Nějak zvlášť jsem spokojená nebyla :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?