Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, kdyby tady náhodou byl někdo ze severu, případně z Litoměřic, budu ráda, když se přidáte do diskuze a budeme probírat co máme a co ne, kde, kdy a tak ;-) Moje svatba srpen 2012, místo ještě trochu dohadujeme jak pro obřad tak hostinu, ale určite ne daleko od Litoměřic....a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabb Já mám dobrou zkušenost ze salonu elizabeth v čížkovicích...ale já nejsem zase tak náročná :-p :-)
Odpovědět
Ahojky,můžu se přidat?
Odpovědět
@teriip No jasne ze muzes.Kdepak chystate svatbicku :-) a jaky mate datum :-)
Odpovědět
Svatbu budeme mít 9.6.2012 na zámku v Libochovicích :-) Jen s těmi přípravami ještě nejsme tak daleko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabb ahoj , taky mohu doporučit Katku Drobnou v okoli patři mezi top akorat je hodne obsazene tak bych psala radši hned :) super kytky děla jeji sestra Simona Břečkova firma Anette je to velkej profik ve svém oboru !!! jestli nemáš fotografa tak mohu doporučit Ladu Baladovou !!! Já jsem celý tento tým využila a byla jsem max spokojena :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak zas řeším tu kapelu, možná budeme chtít nakonec živou - nějaká doporučení?
Odpovědět
@sarkar No doporučení nemám.My budeme mít jen oběd se svědky a rodiči,takže to budeme řešit nějakou hudbou z cd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar mě se líbí No Headache - mladí a svěží...
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska nebo www tečka duoechoes tečka cz
Odpovědět
Ahoj, dnes jsem byla vybírat šaty.Mám v albu fotky,kdo se chcete podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Ahoj, tak zkouška účesu dopadla dobře! Za hodinu jsem byla pěkně učesaná, paní je strašně šikovná a zvládne mi pěkně naaranžovat i fr.závoj. Celkem jsem za to dala 640,- Kč, čekala jsem, že to bude víc, tak mě to mile překvapilo. Přemýšlela jsem o tom, jak ti řekla, že zkoušky nedělá - mě přijde že jde spíš o peníze, třeba kamarádky, které se vdávaly, měly zkoušku jen třeba za 200 a teprve česání ve svatební den za plnou cenu, tak třeba to ta kadeřnice nedělá z toho důvodu... Každopádně když jí řekneš, že chceš prostě učesat stejně jako ve svatební den tak by to neměl být problém. Jo a paní umí i líčit a pěkně, asi se u ní nechám rovnou i nalíčit. Moje svědkyně k ní jde taky na obojí :-)
Odpovědět
@sarkar Ahojky, tak to je super, no nechám to bez zkoušky budu jí věřit. Jinak se nechám taky u ní namalovat, právě, že se mi líbí, že dělá oboje:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@makkkynka Koukala jsem,že se necháš česat v G stylu :-) Já taky,majitelka je z rodiny a moc šikovná :-)
Odpovědět
@sarkar Já to budu mít taky bez zkoušky.Pravda mám krátký vlasy,tak není co zkoušet :) Jen se ještě před stvatbou sejdem a popovídáme si o mé představě.
Odpovědět
@teriip Tak to máš super :-) Nesvěřím se jí do rukou :-)
Odpovědět
@makkkynka Aha tak promiň :-N A kde se necháš česat? Jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
@teriip Tak teď na to koukám co jsem napsala, no nevím na co jsem myslela :-) :-) To je dobrý. Samozřejmě, že půjdu k ní, je to super, že umí oboje :-)
Odpovědět
@makkkynka :-D :-D:-D To je dobrý,taky občas plácám nesmysly.Na mateřský mi vyměkl mozek :-)
Odpovědět
@sarkar, @teriip Tak jsem z toho teď zmatená, zarezervovala jsem si u paní z G stylu termín a che po mě zálohu, nevidím na tom nic špatného, ale teď mluví o zkoušce a před tím mi říkala, že nic takového nedělá, tak já nevím abych zase nezaplatila majlant.
Odpovědět
@makkkynka Nevím,jak to má Šárka.Já jsem s ní domluvená,že se třeba týden před svatbou sejdeme a promluvíme si,jak bych si to představovala.Ale já mám hodně krátké vlasy.Na mně není co zkoušet.Taky netuším,jestli bude chtít zálohu nebo až platbu potom.Ale já jsem tak nějak z rodiny (je to bratrancova býv. žena). A kolik chce tu zálohu,jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
@teriip No neříkala, ještě jsem ji na to neodepsala, trochu nad tím přemýšlím a jmenuje se Iva. Ono je tam více dam?
Odpovědět
@makkkynka Jmenuje se Iva to jo :) Tu Šárku jsem myslela nick sarkar.My se známe,tak to tak automaticky píšu :)
Odpovědět
Acha tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka @teriip Holky tak to nevím :-| Po mě žádnou zálohu nechtěla, možná je to tím, že jsem byla teď na tý jakoby zkoušce...A jak psala teriip - paní co mě česala se jmenuje Iva, má to asi jen ona, má to u sebe v baráku (ale moc pěkný :-) ).
Odpovědět
@sarkar @makkkynka Určitě to má jen ona sama pokud vím.Dlouho jsem tam nebyla :-)
Odpovědět
Ahojky, a jakou budete mít holky barvu na svatbě? Už řešíte vývazky, ozdoby na auta a dekoraci stolů? Já přemejšlím mezi tmavě červenou a purpurově fialovou, ale nemůžu se rozhodnout :-( S tmavě červenou kytkou by nebyl problém, ale s tmavě fialovou? Nevím nevím.
Odpovědět
@makkkynka Já budu mít bílo růžovou.Mám bílé šaty s růžovou stuhou,dcerka má stejnou kombinaci a ještě musím sehnat růžové kravaty příteli a synkovi.Výzdobu na auta budeme mít půjčenou od přítelovy kolegyně z práce.Můžeš kouknout ke mně do alba :-) A kytku bych chtěla kombinaci jemně růžových růží a bílých kal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Ahoj, já mám bílo žlutou. Vývazky mi udělá máma, ozdoby na auta jsem už hledala tady na bazaru, ale ještě to moc neřeším, času dost. O dekoraci už jsem taky přemýšlela a možná už o víkendu začnu vyrábět... Kytku chci z bílých a žlutých chryzantém. Abych řekla pravdu, tak všude je těch fialových svateb spousta a už se mi to až přestává líbit, takže bych šla spíš do tmavě červené, to by mohlo být super. Tmavě fialovou kytku jsem asi jistě neviděla, i když asi by se dalo něco sehnat...
Odpovědět
@sarkar Já si taky vývazky budu dělat sama :) Až se dostanu do Liťáku,musím skáknout do švadlenky :)
Odpovědět
@sarkar No mě se taky nelíbí taková ta klasická fialové, té opravdu bylo dost, ale taková ta hodně tmavá ta je ůžasná :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?