Nevěsty 2011 z Mladé Boleslavi. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Nějaká boleslavanda nevěsta?
Odpovědět
Ahoj, zdravím vás nevěstinky :-D TAk jsem po zkoušce šatů, která trvala půlhodiny..dopadlo to tak jako vždycky, mám šaty které se mi na ramínku moc nelíbily ale nakonec sem sama málem padla na zadek jak seděly a byla sem v nich prostě nadšená...i moje publikum bylo paf jak nakonec vypadají krásně!! Mám v albíčku fotečku, ale bohužel je nekvalitní, fotka je tmavá...ale šaty jsoun sněhově bílé :-) !! No tak ted už si jen 5 měsíců na ty šatičky počkat... :-( Ty šaty co jsem v tomto salonu měla vybrané na fotce ( přesně jak psala tekame ) byly uplně jiný a jen mě to zklamalo!! Jinak mám dotaz?!!!Vybouchnul mi kameraman, nevíte někdo o někom prosím?!!! Krásný den, papááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky muzu k vam?? Mame svatbu 4.6. v hotelu Galatea :) @mischali jako tip na cukrovi a dort nam z nekolika zdroju a i od hotelu bylo doporuceno cukrarstvi Bezno a jedna slecna mi tu psala, ze tam nechavaj delat dorty na vsechny oslavy co kde poradaji, ze je to pry uzasne cukrarstvi :) My tam jedeme 6.4. na schuzku se domluvit, tak pak dam vedet :) tady je odkaz: http://www.cukrarnabezno.estranky.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Ahojky ...tomu nebudes verit...minuly tyden jsem se dovedela, ze pani Pesanova z hotelu odesla a ted je misto ni nejaky chlap, ktery podle jedne nevesty je zmateny a moc toho nevi, navic svatby nedelal jeste :( Chjo, jsem z toho trochu zklamana
Odpovědět
@mihsulka Ahojky...vítám tě mezi náma!! tak super, mrknu na stránky a pak mi napiš jak dopadla schůzka!!!Ještě uplně nejsem rozhodnutá s dortem, musím se rozhodnout a zkusit někde zjistit právě kde jsou schopni ho udělat a za jaké peníze..
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali ty stranky vypadaji divne, ale jsou tam dost sikovne rady...jako treba jak si spocitas kolik budes potrebovat zakusku a kolik kg svatebni dort pro tolik a tolik lidi...dost jsem z toho ziskala nahled, alespon orientacni :) Urcite se pak ozvu...mimochodem ty saticky mas naaadherny :)
Odpovědět
@mihsulka Už tam koukám na dortíky...možná bych si i vybrala :-D jen s jinou barvou zdobení ( fialová ) a jdu mrknouot na to vypičítávání... Děkuji za pochvalu za šatky...jsem z nich opravdu hotová :-D uuuáááááá!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali ja si tam asi taky vyberu a taky jen zmenime barvu do tmave ruzove :) Slecna co tam kupuje dorty rikala, ze pani je moc ochotna a cokoli se da upravit, ona ji pry da obrazek dortu a pani vytvori :) No tesim se tam...satecky jsou bozi, vecer je z tebe nebudou moct dostat :-D
Odpovědět
@mihsulka to je fajn, že je paní tak přijemná...člověk si to hned jinak užívá, vid?!! ukážu dortíky mužíčkovi co řekne a možná tam taky zajedeme... :-) V šatičkách budu celou hostinu, absolutně se nebudu převlékat ale pak je sundat až půjdeme spát, to bude mooooc bolet :-( Jinak máš krásná albíčka...chválím, chválím, chválím!!! A v dost věcech se shodneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali Dekuju to mam radost, ze se Ti libi :) ...taky jsem koukala a predstavy mame zhruba podobne :) Taky si to uzivam ty pripravy, snad vse vyjde jak ma. Ja mam ted smulu, ze se mi po viroze udelala na hrudniku takova nesvediva vyrazka, jsou to jako cervene fleky a doktor mi rekl, ze to nekdy po tezke chripce byva, ale vetsinou to do PAR MASICU zmizi :( ...chtelo se mi tam brecet, modlim se kazdym dnes at je to pryc...mame za dva mesice svatbu ...
Odpovědět
@mihsulka nemám v albu tolik fotek aby to bylo vidět, ale když mrkám na ty tvoje, tak si to uplně užívám, protože to cítím stejně jako ty :-D Neboj, určitě to zmizí!!!!! Vím že je to těžké, ale NEMYSLI NA TO!!!! zkusisi té vyrážky vůbec nevšímat a ona zmizí, věř mi!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali fotecky klidne kopiruj jak je libo :) jsem rada, ze se libi...ja se taaaak tesiiiiim...planujete nejakou svatebni cestu??
Odpovědět
@mihsulka nechci kopírovat, to se mi nezdá fér...třeba někde objevím něco podobného :-) NO mým snem je Paříž...a stačí mi jen prodloužený víkendík!!! tak uvidíme... a vy plánujete, že?! a kdy vyrážíte na líbánky?? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@mihsulka ty už to máš za chvilku..já si musím ještě o trošku dýl počkat!!! ale snad to uteče :-) a odkud jsi???
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali no my planujeme jet tyden po svatbe, jeste mame vikend po takovou parbu pro kamarady na chate a pak razime :) Tesim se, vloni jsme vubec nikam neleji, tak si to chceme uzit letos. Jinak tady na beremku tak nejak kazda ma v albu dost podobne fotky, ja je casto hledala na googlu a ono kdyaz das treba svatebni ucesy, tak ti to vyhodi mou galerii co mam v albu :-D a takhle to dela hodne nevest, proto jsou casto fotecky stejne...budu koukat, jak se ti casem bude album rozrustat jinak ano, strasne to leti. Loni v cervenci jsem byla pozadana :) a to jsem si rikala, jak desne to je daleko. No ja jsem puvodne z Liberce, pritel je Prazak a ted zijem v Praze, pac tady studuju...a misto v Galatee se nam tak libilo, ze dojedem. A pro svatebcany je dobry argument, ze je to na pulce cesty :-D Odkud jsi ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali Tak to nakkonec dopadlo se šatama báječně! :-D No jo, na fotky nemůžeš dát... I když... Já si podle fotek vybrala a kupodivu to byly ony, ale zase je fakt, že to rozhodně nebyly favoritky, ale ty, který jsem si, abych si vlastně vůbec něco zkusila, vybrala jen tak do počtu... ;-) @mihsulka Jinak u Jolany jsem za celkovou proměnu platila cca 1000 kč, ale v tom bylo úplně všechno - i poradenství, a to jsem to ještě dostala jako dárek, takže netuším, kam se dostaneme s penězma, páč zkoušku mám až až... Ale zase je fakt, že mi zatím zadarmo radí, jaký šaty bych si měla vybrat a jaký účes k tomu půjde a jaká barva kytky a tak... V tomhle je hodně šikovná... Takže vezmi foto šatů a uvidíš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame mam tam termin, jen jsem myslela, ze bys vedela, kolik ta zkouska u ni stoji...jsem na to zvedava, urcite saty beru s sebou obrazek a kytku taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihsulka Poradí i s typem účesu a barevnou typologií. Mámě totiž vždycky tvrdí, že za ní přijdou nevěsty, ktré už mají všechno rozmyšleno, ale prostě je to neladící a řeknou: tak mě nějak naličte, ale ten výsledek samozřejmě nedopadne tak, jak by, kdyby všechno ladilo (hlavně s typologií nevěsty - nemyslím růžová-růžová ;-) ) a nevěsta nemusí být spokojená... No jo, ale udělej s tím něco, když to tak nevěsta chce, že... :-N Takže bych si nechala poradit i v tomhle, nebo aspoň slyšet názor... A třeba budeš překvapená, třeba taky ne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame ted si mi trochu nahnala strach...ja uz mam jsnou predstavu toho co chci, uces nemam konkretni, ale vim, ze vlasy budou rozpustene, kadernici mam bajecnou, cesala me vzdy na plesy a udalosti a od te se necham ucesat, ted v sobotu pristi tyden jdu ke kadernici na zkousku, nafotim to a pani Jolane vemu s sebou, jen doufam, ze mi rekne, ze nic co mam se ke me nehodi,k, to bych byla zklamana :( ...mam saty, kytku, vlasy mit vycesane nemuzu, to nesnesu, vadi mi to, takze rozpustene taky musi byt tak chybi jen to liceni...to by se mi liblo do zlatova...mam modre oci, celkove jsem teplejsi typ a k satum se to taky celkem asi hodi, kdy jsou samotne do zlatova,...ja se sama v beznem zivote moc nelicim, tak snad se mnou nebude mit problem :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihsulka To jsem nechtěla strašit... Když uvidí, že máš všechno rozmyšleno, tak tě lámat nebude... ;-) Třeba si o tom bude myslet svoje, ale jelikož je profesoinálka, tak neřekne proti ani slovo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame ja rozumim...kdybych to byla vedela driv, tak bych ji dala na termin co nejdrive a poradila se...moc bych byla rada, kdyby vse sedelo a i profik by rekl, ano tak je to krasne vis...a jak si to myslela s tou typologii nevesty ruzova-ruzova? Promin, ze se tak hloupe ptam...diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@mihsulka Typologie - to jaký jsi typ - jestli zimní, nebo letní a tak (každý typ je jiná škála barev) a ta růžová-růžová, jestli ladíš do růžova (líčení) se stolem, kyticí a tak - i když jsi třeba letní typ a těm třeba nějaká barva nejde (nevím, třeba ta růžová :-D )... A ničeho se neboj, ona si poradí s každou nevěstou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame uuuuuffffff to bude asi neco :) ...kosmeticka mi jednou rekla, ze jsem teply typ...svatbu mame ladenou do tmave ruzove :( ...ja teda na sobe ji mit nechci...hmm tak uz ted mam strach :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihsulka Jé, ale to já plácla jenom tak... :-D To já tomu taky nerozumím, těmhle barvám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame :-D uvidime...mam tam na konci dubna zkousku ma na me hodinu, tak snad to nejak domluvime...zasadni veci jako je kytka a barva svatby uz bych ale nezmenila :) Treba to sedne i pani Jolane
Odpovědět
Profilova fotka
@mihsulka Tak to jsem zvědavá, jak ti ta zkouška dopadne! Já už chci taky! :-D Ale přece jenom, já to mám až za dlouho... Takže to vidím až někdy o prázdninách...
Odpovědět
@mihsulka Ahoj mihsuko, to mě teda mrzííííí :-( A jak to s ním zatím vypadá? Už jste něco domlouvali?
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Jedna neveste tady z beremka ma svatbu v pulce kvetna a rikala, ze bude asi jeho prvni svatba, byla z toho trochu otravena a mit pry vic casu tak holeda nove misto. Ja tam napsala mail, poslal jsem vsechnu komunikaci tomu chlapovi s tim, ze bych byla rada aby na nasi schuzce 6.4. mel vse prectene a vedel o nasi svatbe jake mame predstavy. S pani P. jsem komunikovala od lonskeho cervence a bylo toho hodne, i tak jsem si tu praci dala, protoze udajne nejake velke pripravy pan nedela. Mel schuzku s nevestou a absoluitne nevedel co ona chce za svatbu a to uz to mela domluvene jak ja dlouho, takze sem mu napsala mail, ze me vymena mrzi, ale nechci nechat pokazit svatbu zmenou personalu a verim, ze vse probehne dobre. Vse sem mu tedy poslal k nastudovani a prisel mi dlouhy omluvny dopis od pana reditele hotelu. Myslim ze on alespon zaridi, ze si to novy pan vse nastuduje. Napsala jsem mu, ze tam jedem jen jednou a ze chcem doladit detaily a ne se pak muset zdrzovat tim, ze budem vysvetlovat zaklady. Slibil mi, ze novy pan bude vse vedet a doladime detaily, tak jsem zvedava.l Jedem tam toho 6.4. ale abych pravdu rekla, jsem z toho hodne zklamana.l Pani P. byla vyborna a ja vedela, ze se na ni pak cely den mohu spolehnout...tady ted verim, ze to i kdyz mozna se spousta prekazkama dokaze naplanovat a zaridit, ale v samotny den to bude k nicemu, pochybuju, ze pak pomuze s krizvyma situacema a budem muset spolehat na sebe :(
Odpovědět
@mihsulka Tak si to hezky užijete, už jako manžílci :-D Galatea je krásná, moje sestřenka tam měla svatbu před třema rokama a byla moooc spokojená!!! Jinak já jsem přímo z MB!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda že jsem na vás narazila :o) Jsem taky z Mladý Boleslavi, svatbu máme na zámku v Liblicích. O Galatee jsme taky uvažovali, ale vyhrála u nás Nepřevázka :o) Máme svatbu 1.7. a celkem dost toho už máme zařízenýho, a co vy jak jste na tom s přípravama a jak se těšíte ? :o)
Odpovědět
@denda.d Ahojky ,moooc tě zdravím a vítám mezi náma!!! Já jsem taky z MB a hostinu máme taky v Nepřevázce :-D , náš datum je ale 26.8...Jsem zvědavá jak budete s jídlem a se vším spokojení?! Musíš mi to pak napsat, at vím na co se máme těšit!! U nás se to začíná pěkně rozjíždět, ale ještě furt je dost času :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?