Nevěsty 11.8.2012. Máte stejný termín?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, kdo se bude vdávat ve stejném terminu??? Podělme se o plány, přípravy a tak dál :-)
Odpovědět
@zuz4a A je to na obřad potřeba? Dávali jsme ho už při rezervaci termínu a myslela jsem, že na obřad je potřeba jen OP.
Odpovědět
Nám řekli jenom OP my a svědci a prstýnky.
Odpovědět
Tak rodný list nalezen, matrika zařízena. Ufff! :-D Nevím, jak je to zvykem v ostatních městech, ale u nás se před svatbou vyplňuje na matrice nějaký formulář. My máme církevní obřad, tak jsme ještě potřebovali souhlas s církevním sňatkem. A při tom se kontrolují rodné listy a OP. Na základě těchto dvou formulářů jsme dostali zas jiný formulář, do kterého se v den svatby podepisuje (protože nás neoddává nikdo z matriky), a ten bude sloužit pro vydání oddacího listu. Holky nechci vás plašit, ale raději si to zjistěte! ;-)
Odpovědět
Toto letí. Já už jsem objednaná na zkoušku šatů. Dneska jsem se rozčílila s Českou poštou, ty jejich služby.....
Odpovědět
My taky dávali rodné listy na matrice, takze myslim, ze na obrad uz byt nemusi a rikali jen OP. Na predsvatebni zkousku satu jsem taky objednana, nejdriv rikali 14 dni predem a pak psali 17.7., tak proc ne. :) Jen doufam, ze se do nich vejdu :(
Odpovědět
Já jsem dneska doobjednala pár hezkých krabiček na výslužky, šál ke svatebním šatům. Zítra kadeřnice.. doufám že to dopadne.. Mám pár tipů...
Odpovědět
@lenda26 Tak budu držet palce, ja jdu ke kadeřnici až 27.7., chtela co nejdele, aby si pamatovala co jsme vybrali. Ale mě to přijde dost pozdě..
Odpovědět
@mirindo Já jsem si nechával dorůstat vlasy, ale ona mne stejně zase ostříhá nakrátko s rozcuchem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirindo taky jdu na zkoušku ke kadeřnici, vizážistce i na šaty 27.7. ... nechci ale nic speciálního, tak si myslim, že to stačit bude..a hlavně jsem ráda, že to budu mít všechno v jeden den a šaty až naposled, takže uvidim celkovej výsledek :-D
Odpovědět
@mekii To jo, to je dobrý. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně příjde, že je toho ještě tolik nedořešeného a čas utíká jak splašenej. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky :-) Já jsem tady nová, také se hlásím k termínu 11.8. Není některá z Vás náhodou z Berouna nebo okolí, my budeme mít svatbu na Točníku. Jestli máte pocit že nestíháte, můžu vás ujistit, že nejste samy... Než jsem se rozhoupala, jakou si vyberu kadařnici a zavilala tam, tak mi paní kadeřnice pláchla na dovču, tak se teď modlím aby měla na mě ještě čas ... už se to krátí. Šaty jsem si vybrala v předstihu už někdy v lednu a teď jen trnu hrůzou, jestli se do nich vejdu, protože mi nějak nečekaně začalo růst bříško ... na svatbě budu na konci 4. měsíce ... zatím myslím že je to dobré, ale ono se to prý začne zvětšovat až od toho třetího, tak se trochu bojím. No a krásné koktejlky jsem si koupila asi týden před tím než jsem to zjistila, takže na ně budu muset asi také zapomenout a v obchodech teď vůbec nemůžu narazi na nic, co by se mi líbilo a bylo by to vhodné... Nemáte někdo zkušenosti s bříškama? Všem vám přeji, aby přípravy probíhaly co nejvíc bez stresu!
Odpovědět
Článek se načítá
@caarmen Ahoj, vítej mezi námi. Máš pravdu už se nám to krátí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) také se hlásím, také nás čeká svatba 11.8. 2012 :-) pravdou je, že čas se krátí a mám pocit, že nezařízené věci se spíš množí, než aby ubývaly... ale to hlavní snad zařízené mám... snad :D držím palce všem přítomným, abyste vše zvládaly relativně v klidu a ať se vám daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@caarmen Ahojky, tak to ti gratuluji! Jinak já teda to měla tak, že my bříško začlo růst hned kolem toho třetího měsíce, ale nebylo to nic světobornýho, spíš jsem vypadala, že jsem ztloustla....jenže já měla nakonec břicho jako balón, vzhledem k tomu, že jsem malinká a před těhu jsem nijak hubená nebyla. Jinak to takhle asi říct nejde, ale co vím, tak hubeným vysokým holkám to břicho narostlo vždycky až mnohem dýl....Myslím si že se svatebníma šatkama problém mít nebudeš, ale ty koktejlky asi nebudou to pravý ořechový ;-) Mě se včera konečně povedlo vymyslet víno pro rodiče, furt jsem se sháněla po etiketách, až jsem tady na beremku, po týdnu (možná dvou) neúspěšnýho pátrání, narazila na paní, která dělá pískování na lahve....spadl mi další kámen ze srdce, už jsem myslela, že nic nestihnu už sehnat :-D
Odpovědět
Koukám, že 27. 7. je zkoušecí den. Taky jdu na zkooušku účesu :-D. @mekii Mohla bys mi prosím do IP poslat kontakt na paní, která pískuje lahve, a na kolik penízků to tak vychází? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii Ahoj, díky za podporu :-) Včera jsem byla na zkoušce šatů a byla jsem trochu překvapená. Už na jaře jsme se domlouvaly, že my ty šaty nechají přešít za zipu na šněrování, aby lépe padly ... no a včera tam byl stále zip a slečna povídala že mi padnou pěkně a že se přešívat nebudou. Počítala jsem, že i kdybych měla potom trochu bříško, tak se do šněrování nějak vejdu. Teď mi jsou ty šaty jenom s malou rezervou. že prý si kdyžtak budu moc vybrat jiné ... ale to fakt nechci, tyhle jsou zkrátka vyjímečné... Jsem z toho trochu smutná... Tak jsem jim psala do salónu meil, že to přešití bylo uvedeno ve smlouvě a že na tom trvám ... a jako na potvoru mají plnou meilovou schránku. No snad se to podaří vyřešit. Na svatbu nechci jít jen tak v v čemkoliv... A k tomu břichu, snad mi hraje do karet, že jsem trochu vyšší a než jsem otěhotněla tak jsem celkem zhubla ... a mamka říkala, že až do porodu neměla břicho nijak extra velké, tak snad budu po ní. Jinak o pískování lahví jsem nikdy neslyšela, ale přijde mi to jako krásný a originální nápad. Ať se daří!
Odpovědět
@mekii Pokud sháníš pískování na láhve zkus ...www.darkyzeskla.cz.
Odpovědět
Dneska jsem si sumírovala,co ještě nemáme a trochu se mi zatočila hlava :-) Chybí svatební oznámení (ty už asi ani dělat nebudem), zařízené občerstvení, kytka pro nevěstu a výzdoba, výslužka, ženich nemá oblek, nevěsta botky, vizážistka není a ženich nedodal slíbený zásnubní prsten. Sečteno podtrženo, nejraděj bych udělala svatbu jen se svědky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@yuki5 :-D Nic si z toho nedělej...můj ženich nemá na sebe vůbec nic od ponožek až po oblek, já nemám nic na převlečení, nemám zařízenou výzdobu mého auta, ostatní dekorace mám sice objednané, ale přijdou bůhví kdy, oznámení sice máme, ale ženich je není schopen roznést mezi své lidi, občerstvení na hostinu a párty taky ještě skoro žádný a zásnubní prstýnek...ten mi pro jistotu nebyl ani slíbenej :-D Už měsíc si řikam, že svatbu zrušim úplně a dojdem to tam akorát podepsat :-D
Odpovědět
@yuki5 @mekii Kdybych svého nastávajícího občas nepostrčila, tak to taky můžu odpískat. Ale hlavně že ví v den svatby se hraje finále mužů ve fotbale ne olympiádě.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Fakt jo? No to je paráda.... můj chlap má v ten den hasičský závody a furt si ze mě dělá srandu (doufám), že jde na závody a jestli to stihne, tak přijde i na svatbu....a takhle se ještě bude dívat na fotbal? No mě trefí :-D :-D :-D Jinak já ho nepopostrkávám, já už do něj kopu...dostal všehovšudy asi tři úkoly a stejně jsem je napůl dělala, hlavně vymýšlela, já.... :-) A nejvíc mě rozčílí, když si třeba vymyslím motiv na vínka a on mi řekne, že by to udělal jinak....uááá :-D
Odpovědět
@mekii Opravdu. fotbal, finále atletiky. Začíná to 25.7 a končí 12.8 ,opravdu to budu muset naplánovat a dotáhnout sama. Mám jedinou kliku, že ELH začíná až v září. :-(
Odpovědět
@lenda26 @mekii Dneska jsme byli po měsíci se poptat do restaurace poptat proč ještě nemáme kalkulaci na jídlo a pan provozní na nás zapomněl 8-) Jinak chlapi jsou asi všichni stejní. Ten můj má na všechno čas. Jen pořád vyhrožuje, že se mu druhý zaměstnavatel možná trefí do termínu a pošle ho s dodávkou do Anglie, ale že prý když se berem až ve 3 odpoledne, tak to stihne dojet... 8-( Nejlepší je, že by toho byl fakt schopnej :-. =-)
Odpovědět
Já dneska byla na zkoušce šatů, ještě mne čeká jedna. Jinak jsem se kochala prstýnky tak dlouho, až je přítel schoval (doufám, že si vzpomeneme kam), jinak to bude průšvih.
Odpovědět
Profilova fotka
@yuki5 Ti chlapi jsou vážně na zastřelení :-D Ten ůj včera vytáhl strašně starý sako, takový to hnědý z roku raz dva a povidá mi "Podívej, vždyť já sako mam, tak si ho nemusim kupovat" .... holky jestli já ho do svatby nezabiju, tak to bude zázrak....to je furt samá sranda, ale já mam nervy na dranc :-p Jinak já jsem včera zařídila dort a zákusky a dneska výzdobu na auto, čímž mám všechny důležitý položky splněný a teď už jenom ty dodělávky... 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, jen tak náhodou, není tu mezi vámi nevěsta, co se vdává v Jiráskových sadech v altánu ve 13:00 11.8?:)
Odpovědět
Včera jsme si zkoušeli nasazení prstýnků - mně se klepaly ruce a tak jsem se začala smát, partner při nasazovaní prstenu mne se nemohl trefit a nakonec mu spadl a zakutálel se. Tak jsme je zase schovali a necháme to až na náš den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím... máme to v 11hod ve Pavilonu Gröbovka.....a to jen my a svědci a stejně o tom pořád přemýšlím,hlavně teda foto ....tak moc chci mít krásný fotky...šaty boty prstýnky vše už máme...ted jen vybírám dekorace na fotky-inspiraci.... Zkouška účesu je 25.7. a líčení už mám za sebou. Ještě vybrat barvu laku na nehty a snad to je vše :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Teda,ale nás tady je v jeden den.V rychlosti se viděla,že různá místa.My to máme v 13:30h,v Mostě,Kostel Nanebevzetí Panny Marie (přesunutý kostel).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?