Nevěsty 11.8.2012. Máte stejný termín?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, kdo se bude vdávat ve stejném terminu??? Podělme se o plány, přípravy a tak dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elenanna no tak to ti taky nezávidim :-( Snad vám to všechno dobře dopadne a budeš mít krásnou svatbu, tak jak si přeješ...
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii moc děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Myyyyy taky 11.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska opět plodný den po dlouhé době....objednala jsem kapelu a oznámení a vymyslela návrh průvodního dopisu pro večerní hosty :-)
Odpovědět
Když na to tak koukám, tak jsem značně pozadu a na všechno mám dost času :-)
Odpovědět
Tak konecne uz mame dokoupenou veskerou vyzdobu jen z toho neco stvorit ted.Noooo uvidime :-) Uz mate kadernici holky? Ja teprve shanim a da to fusku =-) Pristi sobotu byt chtela jit na zkousku,tak snad.Jinak pak mohu az v cervnu a to uz je dost pozde :-| Uz zacinam docela blaznit,ze to nestihnu jak chci :-N Mate uz taky divoky sny,nebo jsem sama kdo takhle blazni? 8-( A co rozlucky,budete mit ? Zlast nebo spolecne ? =-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem pokročila v přípravách :) spíš v nakupování blbin ;) do fotobudky. Docela jsem si to užila :) tak zas je moje peněženka chudší ale šuplík "na svatbu" plnější :)
Odpovědět
@barciii Noo to znam s penezenkou ;-) od te doby co planujeme svatbu je nas ucet nejaky úúúúzky :-D Uz mám kadernici jupii.Tak uvidime co mi na zkousce vykouzli.Je na ni chvala tak snad...a uz se nam rysuje snad i autobus
Odpovědět
@tarikaa jojo :) ale blbinky si užívám... ty větší věci už asi mam tak fajn :) kadeřnici už mám taky ale na zkoušce jsem eště nebyla zatim nemam ani vybraný účes... :/
Odpovědět
dnes zkouška líčení a účesu. Bohužel pán co jsem s ním byla domluvená, který by nám tam měl hrát mi dnes volal že skončil v nemocnici tak snad se dá brzo do kupy a sejdem se. Jinak na oznáme už makám i já, mamča si pochroumala ruku tak je to ted na mě, dnes jí jdu ukázat co jsem zvládla a tak nějak mám divné chvění :-) ta snad to dobře dopadne
Odpovědět
@mekii jo jo naše svatba je do červena a také vením jakou kombinaci zvolit pro budoucího manžílka :-) hlavně nějak nejsem schopná přesvědčit že už má nejvyšší čas si jít zkoušet oblek :-)
Odpovědět
Tak já nastupuji v neděli do nemocnice k neplánovanému zákroku, takže jsem musela všechno vyřídit v průběhu uplynulých dvou týdnů. Nakonec budeme muset zrušit nějaké drobné detaily. Důležité jsou místo, termín, šaty, oblek, hostina, dort, fotograf, oznámení.. a to už mám .... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My také 11.8. :-) Už jste někdo objednal příjemné počasí???
Odpovědět
@terchal Pěkné počasí je samozřejmost!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska konečně objednala prstýnky....z netu, tak doufám, že jsem si bnespletla velikosti a že nám budou :-N Teď jsem ty přípravy nějak odsunula, vůbec se mi do ničeho nechtělo....musím ještě dodělat dopisy k oznámení, objednat výzdobu, dort .... no bude toho ještě dost... :-| Jak jste na tom vy? A neřikejte mi, že máte hotovo a už jenom čekáte :-D
Odpovědět
@barciii Ahoj, určitě košili v barvě šatů nevěsty a kravatu v barvě svatby. Nikdy by to nemělo být obráceně, pak Ti ženich splyne s výzdobou a nebude k Tobě ani ladit a to by byla škoda :)
Odpovědět
@kuropatka už to mám takhle také naplánovaný ;) takže bílá košila a zelenkavá kravata :) bude mu to slušet :) děkuj za názor :)
Odpovědět
konečně nám po měsíci přišly prstýnky - objednávala jsem z netu tak jsem se trochu bála ale jsou krásné. Rytí podle představ... no nádhera :) konečně další dílek do skládačky :)
Odpovědět
@mekii Ahojky,uz mas hotove dopisy? Ja ho zrovna davam dohromady ;-) co tam vse budes mit za info? Jinak dort jsem take objednavala tento tyden takze neboj...nejsi sama :-) Ted jeste nejak vsechno sladit... z toho mam nejvetsi obavy :-|
Odpovědět
Holky tak co uz se to krati,pocasi by nam mohlo vydrzet,ze :-D My uz zaplatili kapelu,vyresili hlavni dort takze uz nam zbyva to hlavni-navstivit kostel a vse sladit aby to klaplo,jo a taky objednat kolacky.U toho jsem se nejak zasekla. :-p Muzu se zeptat kolik davate dohromady za sladke a kolik Vás vyjde jeden kolacek? Celkova cena se nam docela dost vysplhala :-| tak nejak nevim zda toho nebude moc,ci to neni drahe ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa Ahojky, no první už mám připravenej, ten bude pro ty co přijdou až na večer. Psala jsem tam, kam a v kolik se mají dostavit, že si maj vzít na sebe normální oblečení, protože se budem taky převlíkat do džínů :-) , pak že od nich nechceme dary a pokud chtěj něco dát tak peníze a že děti mají nechat doma. Jo a že se tam maj dostat sami a my je pak odvezem. No ale s tím dopisem pro ty co jdou na hostinu válčim, chtěla bych ho trošku oficiálnější než pro kamárady na párty a vůbec nevim jak začít :-) U mě je největší problém kadeřnice a kosmetička...vůbec se mi nikam nechce, bojim se toho co se mnou udělaj a tak to odkládam a nakonec pudu tak jak jsem :-D :-|
Odpovědět
@mekii Jeeee tak to mate skoro stejne info jako my v tom prvnim.Ja prave take nevedela,ale nejak se to napsalo samo ;-) dary jsme take zminili do dopisu,nikoliv na karticku jak jsem to mela prvne v planu. No a co resis s kadernici? Ja si naopak uzivam kdyz se o me nekdo stara.Mam myslim super obe pani a pripravu si budu uzivat jen doufam,ze to vse stihneme,ptz odjezd na obrad mame ve dve a u kadernice mam byt ve dvanact.No doufam,že to bude v pohode.. :-| Tak rekni treba maminkam at ti pomohou s dopisem,preci jen jsou starsi a maji vic zkusenosti :-) drzim palce
Odpovědět
Tak jediný co teď plánuju je rozlučka se svobodou :) Bude teda o pár týdnů dřív - na vysvědčení ;) ale zato určitě veselá ;) tak se těšim.... v přáípravách jsme se nějak zasekli tak snad se zase donutim :)
Odpovědět
My máme taky termín 11.8.2012 a už dodělávám detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak DJ na večer, kadeřnice i kosmetička zařízeno...teď už jenom dopisy, rozdat oznamka, objednat dort a výzdobu a moje úkoly jsou splněny :-D ... Ještě vlastně šaty pro dvě malý družičky, ale s tim mi snad někdo pomůže :-) Pak musí začít přítel a doufám, že s jeho přístupem, že na všechno je dost času, nepůjdu na obřad pěšky a on v džínách... dneska je to už jenom 66 dní uááá :-. :-D
Odpovědět
Holky, 44 dní!!! Taky vám to tak neskutečně utíká?
Odpovědět
Profilova fotka
@mirindo začíná to být už docela mazec...pořád si řikám, jak už finišuju, ale je toho ještě tolik a času málo...ale to zmáknem, nejdůležitější je, abysme se dostavili, řekli to co máme a zbytek už je fuk :-N
Odpovědět
@mirindo Je to síla, já už finišuji.
Odpovědět
Budoucí manžel mě pořád zlobí a dělá, že si nepamatuje datum! Prý svatba bude 12.8. Snad si to nakonec opravdu nesplete a nedorazí o den později! Ale já už si ho ohlídám ;)
Odpovědět
Jsem včera zjistila, že nemůžu najít rodný list. Doufám, že si nahonem nebudu muset obstarávat duplikát ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?