Máte také svatbu 29.7.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Nejvyšší čas založit na toto datum vlastní diskuzi :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
ahoj holky, no já stále spoustu věcí nemám, ale jsme s přítelem v klídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smarty : já jsem zatím taky relativně v klidu. Ale asi to ještě přijde..dnes jsme byli dát na matrice hudbu, ale měli jsme ji špatně sestříhanou, tak se v sobotu máme stavit za varhaníkem, tak bych se nejradši rovnou podívala na svatbu a ještě se inspirovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna: no my jdeme ještě v sobotu na svatbu známým, tak se určitě insiprovat budeme :-) ještě nemáme vybranou hudbu, máme ted nějaké trable s příbuzenstvem, nemám na hostinu výzdobu, dořešené kytky a tak a do toho ted řeším výpověd v práci, takže když se něco poto, tak vše najednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna jo to máš pravdu, uteklo to rychle, plno lidí se diví když řeknu, že je svatba už příští týden, já myslím, že už tak nějak všechno máme, ted doladujeme jenom detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
@smarty : trable s příbuzenstvem to je to nejhorší. My zase pořád máme/nemáme kuchaře. A výpověď jsi dala nebo dostala?
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda : To hlavní je snad OK, i když včera jsme s mamkou zjistily, jakej horor je žehlit svatební šaty..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna No tak ty jsem žehlila kdysi když jsme je zvětšovaly, pže korzet byl zužovaný a zašitý dovnitř, a moc to nešlo, hlavně kvůli těm našitým korálkům a kytičkám, na to se teda netěším, ale žehlit je budu až za týden na moravě, po cestě se určitě ještě zmuchlají. Dneska jsem dokoupila snad už poslední kravovinky, šla jsem sama, takže jsem sehnala všechno a za levno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda : aplikace jsme se právě taky bály žehlit.snad jsme to nějak zvládly,stejně si sednu do auta a bude to zas zmuchlané..drobnosti už mám snad všechny koupené, i když to by se pořád něco mohlo kupovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna To jo člověk pořád objevuje něco novýho, snoubenec našel v pondělí na jednom svatebním webu maxi balonek v kterém je 100 mini balonků a ten velký pak praskne a ty mini balonky se vysypou na novomanželé, se nám to zalíbilo, tak jsme to objednali, mělo by to přijít zítra, ještě že tak, už jsem měla obavu aby to vůbec přišlo, to je poslední věc kterou jsem objednávala z netu na svatbu, v týdnu už jedeme na moravu.
Odpovědět
Profilova fotka
@smarty My jsme sestavovali o víkendu hudbu a byl to docela oříšek, teď to musíme vypálit a v úterý dát paní. Kolik máte písniček a jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda : Hudbu jsme taky řešili včera a stejně mi musíme předělat, protože jsme měli asi 7písniček v kuse a má být každá zvlášť..
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Jak jste to měli v kuse? My to máme tak, že skončí jedna a začne hrát další. Paní nám taky říkala 7, nakonec jich máme 9. Jaký budete mít písničky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radunda : no měli jsme prostě jakoby 1 blok, který trvá 25 min,ale to nejde, protože p.varhaník to třeba stopne za každou písničkou. Nástup máme Pachelbel, proslov Novosvětská, Hapka-Motiv panny, a pak gratulace-Bryan Adams-Everything I do, Guns N Roses-November Rain a Bon Jovi-Thank you for loving me. Co máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Tak když máš klasický cd, tak tam jsou ty písničky taky každá zvlášt, tak se nedivím, že se jím to nelíbilo :-) přítel říkal, že prej to některej program takhle blbě vypaluje vkuse, já jsem to dneska vypalovala přes tento počítač, máme windows 7, a vypálila se mi každá písnička zvlášt a ve správným pořadí. Budete to mít ve formátu mp3 nebo klasickým starším jak byli dřív cd? Písničky máme: Motiv panny- Hapka, pak nástupní Wágner-Lohrengrin, ale hraje to Miranda Wong, It is you ze shreka, předání prstenů true love- Miranda Wong, Stín katedrál, you are so beautiful -Joe Cocker, Nám se stalo něco překrásného z pohádky Lotrando a Zubejda.
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda : no hlavně tam je varhaník, kterému je už asi 80, takže má radši vše při starém. Ale snad se to všechno zvládne. Máte také moc hezké skladby.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Díky. Jak vám to jde, už skoro jen jeden den před svatbou? Jak finišujete? Já už se těším až bude po...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak vám to holky vyšlo? počasí bohužel moc nepřálo, před obřadem i po něm mírně mrholilo. Ale na focení nádherně! Párty jsme měli v sobotu, kdy bohužel taky pršelo celý den, ale naštěstí byla dost velká chata a uzpůsobili jsme různé aktivity..
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna V pátek nám vyšlo celkem pěkné počasí, řekla bych, že bylo nejlépe z celého týdne, na obřad svítilo sluníčko, po obědě trochu sprchlo, odpoledne a navečer taky svítilo a bylo celkem teplo, na to, že jsem absolvovala svatbu s angínou a ATB, tak v pohodě den před svatbou jsem si kvůli tomu půjčila bolerko s dlouhým rukávem a dalo se. Svatba se vydařila, focení bylo suprové, ted čekáme na fotky...škoda, že ten den tak rychle utekl, taky ti to tak uteklo?
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda : tak stejné počasí bylo v pátek i u nás. My jsme teda měli párty pro kamarády v sobotu,takže jsme si to prodloužili,ale i tak to všechno rychlo uteklo..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vdané paní :-) nám naštěstí nepršelo na obřad, měli jsme to na terase zámku, takže super :) při přejezdu na hostinu byla pořádná sprcha a pak už jen po zbytek dne poprchávalo, nikomu to ale nevadilo a tančilo se až do rána :) byl to úžasný den, zítra si jedeme pro všechny fotky, nemohu se dočkat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smarty : fotky jsou super!já jsem taky ráda,že nikomu nevadilo,že poprchávalo,resp.pršelo a všichni si to snad pěkně užili.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?