Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Je to tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Ahoj blue, koukám, že tě svatební nadšení neopustilo ani rok po svatbě :-) My jsme měli minulý týden už první výročí - letí to jako blázen. A naše rodinka se v dubnu rozrostla o Davídka. Kramelka už má taky holčičku, pebe a denda jsou těhotné. A co ty? Plánujete mimíska?
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d No hezké, moderní :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Nase hlavne :) nase boty, nase nohy, nase fotka, nas navrh :) Ale ze s tim bylo prace, hotovy to bylo behem hodky, ale pak to dolazovani, navic citat bylo to nejhorsi mesic vybirani
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Tak to je jasný,hlavně,že jste na něj pyšní : ))) Tak dneska sme Michala oblékli a sám byl nadšený, to sako je fakt krásný...jo vývazky asi nakonec koupim,našla jsem moc pěkný tak uvidíme :) Ještě mi chybí noviny a tombola a hromada peněz na financování celé svatby když teď nad tím tak přemýšlím :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 To my uz ted premyslime jeste vic dopredu :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d A co je ještě vepředějc :D???
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Hadej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Jako, že přiletí čáp :) ??
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Urcite cap :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky ,tak co nového? nějak teď vůbec nestíhám sem jukat, v práci je toho moc a doma už semi na komp nechce :-( co vývazky, pokročily jste? cacenko ukáááááá to oznámení, sím sím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ppampeliskaa Je v albech :) @kikika87 Tak dneska jsme byli na kontrole vypada to zatim vsechno v pohode, i kdyz na tom 1,6 mm velkym hraskovi jeste prd poznas, to az tak za 2 tydny :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Tak to není ani hrášek sím tě :DD to máš tak drobeček :)) A v kolikátém si tedy týdnu ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 cca pet a pul tydne :) je to hrasek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa a bud v klidu ja toho mam v praci taky moc, jen ted beru tak nejak vsechno naprosto v klidecku :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d tak dobře, teď je to tak čtvrtinka hrášečku jo :)) už máte jména :) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 pro holku magdalena a kluk matej, ja bych radsi matyase, ale znas to martin ma zase nejaky chytry reci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Teda tak to už máte opravdu promyšlené...ale hezká jména, to klučičí se mi líbí trochu více :) Ala Magda je taky hezké...já bych chtěla Alici, ale Michalovi se to moc nelíbí...
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Tak Majda je jediny na cem jsme se shodli :) Tak mi se takhle spickujeme uz dlouho a tim, ze jsme oba neustupni tak je to nakonec jednodusi :-D
Odpovědět
@cacenka_d Tééédy, co to tu čtu:-) móóóc gratuluju k prckovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Dekujeme :)
Odpovědět
@cacenka_d No vůbec není zač:-) Už jsi to všem z rodiny pověděla nebo to necháš až na svatbu ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Povetsinou to vsichni vedi, neni duvod to 3 mesice tajit, kdyz jsme se vsemi skoro v dennim kontaktu
Odpovědět
@cacenka_d Brala jsem to spíš, zda si to necháte jako překvápko :-) Ale, když je to takhle, tak by to stejně asi brzy všichni poznali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa No prave do rijna je jeste casu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Pampeliška nám stále dluží fotečky svatebních šatů :)) !!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Nezaluj, kdy pujdeme na to jedno maly? @ppampeliskaa Ale ma pravdu uka uka
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Teď na svátky jsme pryč, ale od čtvrtka do neděle hned po svátcích by to šlo ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Jj, ve ctvrtek jdu na kosmetiku jinak by to asi i slo :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?