Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa oddávající je starosta Liběchova, to jsme si na matrice vyřídili sami....zatím jen po telefonu a měsíc předem se máme dostavit...jo na Rašínkách je nádherná velká zahrada, už jsme tam letos byli 2krát očumovat :DD
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Jo a už si byla zkoušet šaty, dej sem pak nějaké fotečky :))
Odpovědět
@kikika87 byli jsme se v Rašínkách včera podívat a vypadá to tam moc hezky. My se nakonec rozhodli pro obřad na Mělníku na radnici. Byli jsme taky očumovat nějaké hospůdky a tak a musím říct, že na to, že je to tu samá restauračka, tak tu není nic kloudného. Tak budeme hledat dál,ale tím, že chceme i ubytování co nejblíže u hosiny, cca pro 20 lidí, tak je to dost výběrem omezující. Jinak šaty mě čekají ve středu,bude první zkoušení, snad něco najdu a nebudu muset lítat někde v Praze. Tak mi držte prosím palečky :-) až budou vybrané, tak budu moct konečně začít ladit ženicha a dekoraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Na Rasinky bych moc nespolehala co vim tak kikina tam ma svatbu jako posledni, pak to konci
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d No já fakt nevím jak to tam přesně mají, ale protože jsem se nedala odradit tak nám na tu svatbu nakonec paní kývla a slíbila, ale jinak už asi fakt šmitec a svatby co teda ona říkala neberou...je to škoda...
Odpovědět
tak jak jste na tom s oznámením? koukala jsem dneska na netu a musím říct, že některé jsou fakt krásné,ale bohužel jich je docela dost, takže výběr zase tak lehký nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Mě je dělala známá z firmy na marketingu, navrhovali jsme je sami, máme tam nějaké naše fotečky a nakonec je máme otevírací, karta se mi až tolik nelíbí, ale dost teď frčí...ale teprve je kamarádka dokončila, tak si je tento týden vyzvednu a jsem moc zvědavá :)) A co chcete vy, jen nějaký vzor nebo také vaše fotky ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Porad bloumame nad citatem, jinak je to vsechno hotove, delala jsem ho ja, preci jenom se v tom oboru nejaky patek pohybuju :-N
Odpovědět
Tak to vám zavidím, my se nějak nemůžeme shodnout. Já bych osobně nějaké jen decentní a otevírací a ten můj chce takové ty kreslené figurky. Takže to budeme muset nějak skloubit nebo budu muset použít ženské zbraně, aby bylo po mém :D Ty citáty jsou šílený, dávají zabrat snad víc jak to oznámení co?!t Cacenko... držím palečky,aby jsi nějaký krásný vymyslela nebo našla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Zatim vymyslime, ze by byl k doplneni :) Uz jsme jich tam poslupne dali moc a nebavi nas to :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky narazila jsem na tuhle stranku na Melnicku, jsou tam listovane a vyfocene vsechny restaurace na Melniku, to se hodi, kdyz clovek hleda ;-) http://melnicek.cz/data/pruvodce/centrum
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Ahojky,tak na to koukám :)...možná by si to mohli trochu aktualizovat, polovina z těch podniků už ani neexistuje :))) ale jako seznam je to fajný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kikika87 Vazne! To ja netusila, je videt ze tam moc nechodim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Měla by si to dohnat, na ty vývazky jsme se ještě nevrhli tak máš šanci :DD
Odpovědět
Ahoj holky, nebudu mít teda svatbu na mělnicku, nicméně jsem teď byla na svatbě v Nelahozevsi na zámku a musím moc, moc vyzdvihnout oddávající - dle všeho starostka obce. Pravda - řeč neměla nejdelší, ale velice hezkou, civilní, příjemnou na poslech a bez zbytečných "canců". Příjemný byl i její projev, žádné zadrhávání, zasekávání, hezky se poslouchala. Krom toho byla moc pěkně oblečená a upravená. Byla jsem prostě mile překvapena, také bych takovou oddávající chtěla, proto ji tady doporučuju, pokud některá váháte, zda tam mít svatbu. Jinak Vám přeji hezké plánování svatby! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme svatbu v Liblicích - nádherné místo! Mrkni na mé fotky z příprav:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Material, uz mi ale prisel :) @punk Souhlas Nelahozeves je hezka, ale nechteli jsme tak daleko. @mertinka To byla druha varianta, ale nastesti dopadl kokorin :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Tak kdy se na to vrhneme :)) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Tak navrhni, my mame ted nemocnou tlapku u Samcika, ale to snad nejak zmakneme, pristi tyden v utery jdu cvicit to nemuzu (BTW uz pujdes?) a ve stredu to moc nevidim v praci, jinak asi ok
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Sobota odpoledne mam volno
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Ahóój, tak to my nemůžeme, nebudeme celý den doma..já písnu, zatím nevím...o víkendy jsme pořád někde pryč..
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Klidne napis, cislo mas :) Ja budu uklizet, cistit zverinec a relaxovat snad taky jednou |-|
Odpovědět
Tak po delší odmlce jsem tady, měla jsem nějak moc akcí po večerech, tak jsem nestíhala :-) Nakonec padlo rozhodnutí, že svatbu uděláme na radnici. A snad vyjde i ta moje představa, že jsem chtěla vždy svatbu fornou nenásilnou a v džínách po obřadu, už se to rýsuje:-) Nakonec hostinu uděláme na Chloumku u Čapoše, má tam asi rok udělanej sálek s parketem a vychází nám v tom co chceme superově vstříc a navíc se o to nemusíme vůbec starat. Protože na Mělníku jinak opravdu nikde nic není a dál se nám nikam nechce přejíždět. Byli jsme se zeptat v kempu a v Alabamě a přístup tedy děsnej.Ubytování už máme taky zajištěné a je to 300m od hositny, takže super. Jinak jsem si ve středu vybrala šatky, skončila jsem nakonec v Adině, ikdyž musím přiznat že mě tady na mělníku docela překvapili, myslela jsem, že mě tu nikde nic neupoutá a nakonec z toho byli dva faroti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Tak to je fajn, ze to ma u ladi jeste nekdo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa No tak to je dobře, že jste konečně pořídili :)) Taky mám šaty z Adiny a pořídila jsem tam levněji než tady na Mělníku. Tak dej sem fotečky šatů ať taky něco vidíme :))
Odpovědět
Určo sem nějakou fotečku dám,až bude nějak čas a budu sama doma :-) Kiki: je fakt, že v Adině je to stejně drahý jako tady na Mělníku, byla jsem překvapena a ta slečna co se nám věnovala byla opravdu milá, cacenka_d : prosím prosím, jak jsou velké ty vázičky co máš na dekoraci? :-) Holky potřebuju poradit, absolutně mě nanapadá žádný rozumný předkrm, co bude mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa mi budeme mít kuřecí salát v broskvi.Ukážeš nám favority z Mělníka???
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Rozhodne sunkovou rolku, znamy meli treba plnene rajce, ale muz naprosto nesnasi rajcata :) 10x8x14 jsou ty vazy :) 14 cm je vyska
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa MY předkrm mít nebudeme, nic z toho nejím tak to radši vrazíme do něčeho jiného :) Jo Adina není špatná, tak to jsem zvědavá na fotečky jaké si vybrala :))))
Odpovědět
Slibuju, že příští týden sem hodím ty fotky. Tak já si myslela naivně, že mi ten předkrm rozseknete, že všechny budete mít stejný a ono prdlajs :-) No já uvažuju o nějaké sýrové a masové roládě..jen od každé slabý plátek, protože šunková rolka by mi neprošla (tu maminka ani ségra nejedí)..., sálát s broskví není špatnej nápad... bez předkrmu, by mi to asi taky neprošlo...no předrm má asi čas :D cacenko: to je super velikost, poraď ještě kde jsi je koupila, sím sím :-) Včera jsme konečně koupili ženichovi oblek,ale byla to fuška, nechtělo se mu do toho.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?