Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nejak vam to tu letos vazne :-D Ja jsem zvedava jak lazenska veverka, povidejte, jak pokracuji pripravy? x-) Slunce sviti, leto se blizi, cas svateb uz je tady!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo to chcete venku a nebude vas uplne nejak hromada, tak celkem pekne je to u cisare, je to venku, pritom pod striskou, napadlo me to ted kdyz jsme tam byli na veceri, zkuste mrknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Moc rychle pripravy a pak je skoro vsechno hotovy pul roku dopredu :)
Odpovědět
Profilova fotka
A dalsi typ na "zahradni" a hlavne venkovni party na melniku tentokrat velky prostor jsem objevila u Cinku, zachiody byli jedine co se mi nelibilo, ale jinak je to tam pekny, kuchyn neviom to chce vyzkouset.
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Ahojky, jo trochu to tu drhne :) zdá se mi, že je nás letos nějak málo nebo co...já mám většinu taky vyřízenou, jen mi chybí ještě ušmodrchat ty vývazky, vyrobit jmenovky na stoly a takové ty blbůstky, ale nejsem na to moc šikovná tak uvidíme jak to dopadne:) Ve středu si jedeme pro prstýnky, už jsem zvědavá jak budou vypadat, navrhovali jsme si je sami :) A jak se daří tobě v té Anglii, budou letos prázdniny v Čechách,máme tu krásně?:))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Co pristi tyden pivko? Mohli jsme pak nekdy udelat motaci party :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Ja jsem smodrchala vyvazky v poledni pauze v praci :-) Jsem taky kapanek leva, ale zvladla jsem to :-) Rozhodne sem pak hodne foto prstynku, to je super, ze jste si je navrhovali sami x-) Koukam na vasi predpoved pocasi, vypada to fakt, ze uz mate leto! Tady dneska taky sviti slune ale je jen asi 19st.. Jinak my jsme se minuly tyden vratili ze "svatebky" malinko opozdena, ale bylo to super.. Dovcu v Cechach jeste nemame letos naplanovanou :-| uvidime co se bude dit..
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Koukala jsem, že jste byli na americkém kontinentě viď :)) teda to jste se fakt měli!! Jo dám, ale jen pokud budou hezký:) ale věřím,že budou:)) A co vlatně děláš v Anglii za práci a jak sis tam zvykla a našla si přátele ? Sem zvědavá co ://
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Čauky, jo to by jsme mohli,obojí :) ty budeš na to určitě šikovnější!! Nakoupim stužky a v Rasovně založíme stužkovací párty :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Jj, meli jsme super 17ti denni dovcu v Californii a Vegas , byla to zivotni dovolena, fakt uzasny :-) Jinak v Anglii jsem uz skoro 6 let, zvykla jsem si tu, bydlime v peknem meste u more (Torquay) a ja miluju more, takze se mi tu fakt libi. Kamaradu tu vylozene moc nemam, spis jen zname a kolegy z prace, kamarady mam doma v Cechach.. Puvodne jsem sem prisla jen na rok, pilovat anglictinu, ale potkala jsem manzela a bylo :-D Pracuju pro vetsi firmu, jsem office co-ordinator, mam na starosti cca 25 techniku, ktere posilam pracovat vsude po svete. Bavi me to, kupuju letenky, prohlizim si hotely na internetu, pohodicka a jeste mi za to slusne (na pomery v tomto kraji) plati :-D Vsadim se ze prstynky budou krasny, a o to vzacnejsi ze jste si je navrhli sami! x-) Holky hned bych s vami zasla na kafe (pivo mi nechutna :-D ) a pomohla s vyvazkama, jen by ode me byly asi trochu sisaty :-N
Odpovědět
Ahojky holky. Ráda bych se přidala do spolku k vám, Svatba mě čeká v září a nemám vůbec nic :-( Tak snad mě v tom nenecháte a inspirujete mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Ahoj nevesto!! Vitej!! Prisla jsi na spravne misto!!! Ja mam sice uz po svatbe, ale to svatebni nadseni me neopustilo :-D Taaakze, povidej co mate a co nemate? Koukam, ze mas datum. Uz vite kde bude obrad? Mate zamluveny termin na matrice/zamku/kostele? Nejdriv si zajisti misto obradu a pak se vrhni na hledani fotografa ;-) Mate predstavu jak velkou chcete svatbu? A jakou hostinu? Obed nebo raut, nebo oboje? Povidej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ppampeliskaa Presne tak povez predstavy a co mate a pak se da radit :) @kikika87 tak to nejak vymyslime na pristi tyden snad by mohlo byt volneji :-D
Odpovědět
Ahojky, díky moc za uvítání :-) Tak jediné co zatím máme je datum a místo. Bude to na Mělníku na radnici, chtěla jsem v radničním parku,ale nějak se do toho úřadu nechce,že prý tam svatbu dělají max první týden v září a my to máme později, tak uvidíme, zda se to ještě nezmění :-) Jinak svatbu chci malinkou,jen rodinu, nejsem na tyhle akce moc stavěná:-( Další co máme zajištěného je fotografka. a tím končí mé přípravy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Jééé, tak ten tvůj živoz mi zní jako pohádka a taková práce by mě taky bavila :)) A nestýská se ti po rodině a tak ? Takže dnes jsme byli pro prsteny....a jsou nádherný, opravdu nad naše očekávání... snažili jsme se je co nejlépe nafotit, dávám do mého alba:)) Pan Mádr je fakt borec... Bereme i šišatý, nasedni do tryskáče, čekáme tě :D
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Jo určitě, tak napiš snad se nějak domluvíme :´)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Ahoj, tak teď bych se určitě pustila do výběru restaurace na hostinu, to je skoro nejdůležitější...pak šaty, vizážistka...říkám to holky správně ne :DD??
Odpovědět
@kikika87 No to je právě ten problém, nějak mě vůbec nenapadá na Mělníku nic kloudnýho :-( Asi začneme chodit po restauračkách a snad něco najdeme. Kde to čeká vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa ty cinkovi vypadaji dobre, ale chce to zjistit jak je to tam s kuchyni
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dneska teda jo :) Vazy koupeny, svicky koupeny, ubrousky mam, kaminky (na vyzkouseni mame), vyzkousena dekorace je, koupany obaly na saty pro oba, opravdu ze sebe mam dneska radost, no jeste bych mohla poslat do tisku nekdy ty oznameni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa My to máme v Liběchově v RAšínkách :) já na to Mělníku taky úplně nevím, možná císař, cinkovi, jedna holčina tady to má letos v Johny baru, pak restaurace na Štěpáně, tam taky dělají svatby ? A nebo za Mělníkem je nějaký vyhlášený motorest...chce to opravdu hledat no :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Me osobne uchvalita ta zahrada u cinku je krasna, ale jak je to tam se zbytkem fakt netusim, byli jsme tam jen na chvili za znamou ;-)
Odpovědět
@cacenka_d No koukám, že jsi měla hoodně úspěšný den, to je super :-)
Odpovědět
@cacenka_d U Cinků jsme byli vloni na zahrádce posedět a musím říct, že tam byla šílená obsluha,ale to bylo vloni, letos to může být jiné. Je fakt, že by to bylo super, protože potřebujeme i nějaké hosty ubytovat a tam by to měli hned v jednom. Určo to prubnu, nějak jsem na Cinkovi zapomněla. Díky
Odpovědět
@kikika87 Na Štěpáně je restauračka fajn,ale je to pak daleko kvůli ubytování, tam nemám kde ty lidi ubytovat .-(O těch Rašínkách jsem slyšela už docela hodně a chválí si to tam. Je tam možnost i ubytování?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Ja prave nevim obsluhovala tam kamaradka, bylo to rychle a to tam byli i nejake tridni srazy, libila se mi tam moc ta atmosfera, muzeme se domluvit a mozna by se pridala i kikina ze bysme skocili na prozkoumavaci vinko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Ja se teda opakuju, ale mrkni na Marinu Vltavu Nelahozeves, tam jsme to meli my a kdyz vyjde pocasi, tak je to fakt krasny areal.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa To je pravda a mě to tam přijde celkem drahý...no přímo na Rašínkách už není možnost ubytování, ale hned pod Rašínkama je nový kemp o 5 nových zděných chatách, takže jsme zařídili ubytko tam...ale obávám se, že jsme letos jediná a možná poslední svatba na Rašínkách...prodávají se.
Odpovědět
@cacenka_d no zkušební vínko určo není špatnej nápad :-)
Odpovědět
tak dneska jsme se byli podívat u Cinků a mnusím říct, že ta zahrada vypadá dobře,ale pro menší svatbu to neuzavřou a to nechceme :-) Jinak Rašínky vypadají podle fotek moc hezky, to budete mít oddávajícího svého nebo ho tam mají nějak k dispizici oni?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?