Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Já chci oboje :-( Jak svatbu na Kokoříně, tak tam chci mít i jeho rodiče... Mamka už mi říkala, ať na ně zkusím metodu: "Nepůjdou oni, nepůjdeme my"... Jenže si myslím, že by tohle opravdu nezabralo :-D Ten můj mě pořád uklidňuje, že to bude v pořádku, že se to zvládne, ale když jsem se tam byla podívat, tak já sama budu mít problém se tam vyšťourat :( :-D Jinak jsme si zamluvili konečně sál, takže místečko hostiny máme, večeři a rautík nám zajistí majitelka za velmi příznivou cenu, dnes tu byla sousedka co nám bude dělat prstýnky, tak na těch se nám taky začne brzo pracovat a kytičku jsem přemýšlela zelené a bílé tulipány... Tak snad mi to všechno vyjde a já budu spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bojaboja Po schodech ho nedostanete tam je to uzky, ale ono se da az nahoru k brane, jenze tam je to tak 40 m opravdu po skale a korenech :(
Odpovědět
Jo to podstatné, Je to ulice Legionářů pod tou cukrárnou. mají stránky www tečka lemariee tečka cz
Odpovědět
Profilova fotka
@denisnikola Hezky pekne, tak dekuji za typ
Odpovědět
Profilova fotka
denisnikola: za kolik tam pujcuji? To maji jen ty modely, co jsou vystavene na webu? Ne ze bych se chtela vdavat znovu ;) Skoda ze salon neotevreli uz loni, hned by bylo vic na vyber v ramci Melnika.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost restaurací Rašínky Liběchov? :-) Podle fotek se mi to místo moc líbí, ale ráda bych slyšela něčí vlastní zkušenost. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bkattie Ahojky, v minulem roce se tam vdavala Kattynka tady z nasi melnicke diskuze, a letos tu byla jedna nevesta, ktera tam planuje svatbu. jeji nick je kikika87 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bkattie Znamy tam meli svatbu a byli hodne spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
@bkattie Ahoj, máme to letos na Rašínkách a moc se těšíme, je to tam krásný a slyšela jsem jen samou chválu...ale nevím jak to tam bude, moc už svateb nechtějí dělat, shánějí totiž nového majitele :(
Odpovědět
@bluejay Ahoj blue :-) Už jsi tu jediná koho znám... 19.3.2011 se v 16:15 narodila naše Anežka (pár fotek tady v albu)...vážila 4460g a měřila 52cm...po komplikacích se nakonec narodila císařem a dělá nám jen samou radost :-D A jaka se pořád máš Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: gratuluju k holčičce. Narodila se nakonec na Mělníku?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, nějak si nemůžeme vybrat místo na hostinu na Mělníku nebo v blízkém okolí Chtěli bychom, aby se v případě hezkého počasí dalo sedět venku a zároveň, aby se v případě deště nebo zimy dalo být vevnitř. Bylo by nás cca 20 a pes Máte nějaké tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_s Co u jestera? Na te venkovni zahradce.
Odpovědět
No budu se tam muset zajít podívat, sice jezdím prakticky denně kolem a vevnitř jsem nikdy nebyla...ale nejsi první, kdo mi to navrhoval...tak si tam asi zajdem na véču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_s Nevim jak ted, ale driv tam skvele varili, tusim, ze je venku i gril a detske hristatko. Navic je to i takove cenove prijatelne, jen ten zachod je vlastne v hospode, no uvidite.
Odpovědět
Každopádně děkuju za tip, určitě se tam zajdem kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Na svatbu si myslím, že se to moc nehodí, spíš už je to taková hospoda než restaurace, zahrádka tam více méně není, tam udělali tu zimní zahradu. Kemp v Mělníku je určitě lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Nevim kdy si tam byla naposledy, ale to venkovni je pekne, ten vnitrek je horsi, ale zase venek je i zastreseny a je tam "letni domek", kemp nevim no to je komunismus sam, kdyz jsme tam prisli ve vic lidech, silene dlouho jsme cekali, nevim me se to tam moc nelibi. My to mame treba na chloumku u podarila, ale tam to neni zase na venkovni sezeni a ten camp teda taky moc ne
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Tak jsem si toho venku asi nevšimla, ale ještěr vevnitř je třetí cenová...
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_s @kikika87 My to u jetěra měli a super. jen nevím,jaké to bude ted,kuchař prý odešel,takže nevímjak se tam vaří.My za hostiny(přípitek,polévka,svíčková,nějaké obložené talíře),za hooodně alkoholu a za oběd druhý den(guláš) platili asi 15000 za cca 20 lidí. dokonce nebyl problém tam mít i svůj alkohol,přijelo příbuzenstvo z moravy,tak dovezly slivovici.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Bejvaval a navic jde hodne o tu prvni cast, ta zadni cast a venek je fajn.
Odpovědět
@bl4nche děkuju :-) Ano, rodila jsme nakonec na Mělníku a super :-) sice to nedopadlo úplně podle mých představ (nakonec jsme musela akutně na císaře), ale přístup všech byl moc fajn :-)
Odpovědět
@benjik a jak je to dlouho, co jste to tam měli? Ta cena by byla taky super :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_s Ta zahrádka byla čistě pro nás uzavřena už od rána po celou dobu oslav,což jak jsme slyšela tak příbuzenstsvo se odplazilo nějak po půl 2 v noci,ještěže to měli domů kousek:-) Jako vážně to tam bylo super,ale fakt nevím,jeslti tam už není jiný kuchař. Výzdobu člověk dodává svou vlastní. Na jejich stránkách máme i vyfocený náš stůl ten bílo-růžový.
Odpovědět
@benjik díky za info, určitě se tam zajdem podívat a případně i domluvit....popravdě doufám, že to klapne, už mě ty dohady nějak nebaví, už se těším až bude vše zařízené, zaplacené a já budu jen oblíkat šaty a culit se na všechny kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_s To naprosto chapu, tak at to dopadne brzy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel Tak posilam velkou gratulaci!! x-) x-) Skoda, ze to nebylo presne dle predstav ale hlavne ze jste obe v poradku a zdrave!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_s Mrkni se Marinu Vltavu Nelahozeves, tam jsme meli hostinu my. Je tam venkovni sezeni, par houpacek pro deti atd, a je to tam moc hezky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay To musim potvrdit je to tam nadhera, jen na nas uz daleko :) Radsi sedime doma za peci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?