Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
Kjajule: diky za info. Koukám, ze p. Hrubá je fakt precizní. Už se mi i ozvala. Sice má ten den někoho v sedm v Kralupech, ale možná by se to dalo stihnout, když to máme až od jedné. Nebo se holt začne účesem a líčení až potom ...
Odpovědět
Tak my odjíždíme na 12 dní pryč odpočinout si na chalupu do krušných hor... :-) Tak se tu mějte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! Jsme zpet z Rima, meli jsme se tam uuuzasne :-N Kjaju: gratuluji k svatbicce!!!!!!! :-) Na hosty kasli, hlavni je, ze jste meli sami sebe s manzilkem! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay - taky jsme se meli uzasne, mesto mne uplne odrovnalo, jak je uzasne
Odpovědět
Tak to je fajn, že jste se v Římě měli všichni tak krásně :-) Tak holky, já byla včera na kontrole a všechno je v pořádku...krevní testy všechny v pohodě, ufff :-D Na utz se mimi pěkně ukázalo...už má 5.19 cm...a bylo krásně vidět úplně všechno...hlavička, očka, ručičky podél tělíčky, nožičky pokrčené na bříšku...a taky se pěkně pohybovalo x-) Srdíčko opět krásně tlouklo :-) tentokrát byl se mnou i manžel...a byl z toho, že viděl naše miminko celý rozněžnělý x-) Nejdřív se v ordinaci moc dobře necítil...a bylo to vidět...ale pak mu doktorka na monitoru ukázala naše mimi a vysvětlila, kde co všechno je...a mimi udělalo pár pohybů a byl tu úsměv :-N Pak se smál celý zbytek dne...zářil x-) Říkal, že je to takový náš mimozemšťánek...je to člověk, ale z jiné planety...ono fakt na tom snímku vypadá jako mimozemšťánek :-D :-D Ale byl hrozně rád, že se konečně se mnou dostal a viděl našeho prcka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: musim rict ze ty 4 dny byly uplne akorat, videli jsme uplne vsechno, prosli vsechna dulezita krasna mista :-) I pocasi bylo super, ze se trochu ochladilo, kdyz jsme tam dorazili v patek tak bylo v 5 odpo 34stupnu, fakt vedro ale druhy den se ochladilo na cca 28 takze pohodicka vid? hanyzka: to je tak krasny! Mam za tebe radost, ze se mimiskovi tak krasne dari a ze ma tak natesene stastne rodice x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak ted se prehoupnout do 4. mesice a snad uz bude lip a bude i chut na jidlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
ditu, kjaju: gratuluju k svatbičce.-) oběma vám to slušelo a měli jste nádherné kytičky ;-) blue: takže řím super? zrovna jsem říkala, že by se mi tam líbilo vyrazit na jaře.-) My se vrátili dneska kolem jedné z naší okružní cesty švýcarskem a francií.-) švýcarsko nezklamalo .nádherná příroda, čisto, draho.-) a francie je úžasná jen by mě už nikdo nedostal na azurové pobřeží, přelidněno i když byl konec sezóny a vlastně žádná sláva, provence a francouzské alpy jsou ale úžasné
Odpovědět
Profilova fotka
katty: ahojky! Rim byl super, rozhodne doporucuju! Na jare to tam bude pekne,jela bych koncem dubna, zacatek kvetna, to bude uz hezke pocasi ale ne vedro ;-) 4 dny nam tam stacili uplne akorat, byt tam dyl tak nevime co delat, za 3 dny v pohode stihnes obejit a prohlednout si vsechny pamatky :-) katty: jak jste so meli s ubytovanim ve Svycarsku?meli jste to predem objednane,nebo jste zustali kde se vam chteli a nasli hotel tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Blue: tak já myslela ten řím max na tři dny, prostě prodlouženej víkend.-) jinak my jsme všude kempovali, všude ve švýcarsku bylo úžasně čisto, takže i v kempech, vždycky když jsem šla na wc nebo do sprchy tak tam někdo byl a myl umyvadla, záchody, vytíral. Spát po hotelích tak by nás ta dovolená vyšla asi jako maledivy nebo mauricius ;-) takhle vyšel kemp kolem 25 eur za oba, s hotelem nebo penzionem bysme se pod 40 eur za jednoho nedostali. Taky je tam neuvěřitelně drahé jídlo a to i ve velkých supermarketech.
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo holky tak vcera vecer jsem sebrala odvahu a doplnila muj xls. s nakladama na svatbu, je to sileny tak az se to vysplhalo a pritom kdyz se podivam na polozky,tak tam neni nic extravagantniho :-| fakt jsem se snazila a shanela vse za co nejlepsi cenu..mazec, nejak to vyslo 30tis vic nez jsem myslela..mam v tom ale treba 3 letenky domu (7500kc). jojo, svatba je docela draha zalezitost.
Odpovědět
Profilova fotka
blue: taky mě málem šlehlo když jsem to přepočetla.-) mě to vyšlo o 20000 víc než jsem počítala tak tři měsíce před svatbou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katty: a to jsme ani nemeli zadnou silene extravagantni svadbu, ze? Zadne exoticke tanecniky nebo polikace ohne :-D Me treba prekvapilo kolik jsme utratili za vsechny poplatky, dokumenty, preklady a obrad..to nas vsechno stalo neuveritelny 16 500kc! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
betka: gratuluji k svatbe, mate nadherne fotky! Nevedela jsem ze jste meli Wagenknechta! :-N Pojd nam povedet jak probihala svatba!? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tak to je fakt mazec, ty poplatky, uf...
Odpovědět
Ahoj holky, je tu někdo, kdo bude mít svatbu příští rok na zámku v Liblicích?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj julie - většinou jsme tu ty, co měli svatbu letos :-D Ale v Liblicích měla kramelka, tak se jí můžeš poptat na zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Julie! Vitej nova nevesto, my jsme tu uz samy vdany zensky :-D :-D Ale radi se vsim poradime! Kramelka i Denda i Betka meli svatbu v Liblicich. Je to tam fakt krasny..
Odpovědět
Díky za přivítání :-) My teprve začínáme zařizovat, tak budu ráda, pokud se se mnou podělíte o své zkušenosti ;-) Můžete mi zatím říct, jak to chodí po rezervaci termínu? Když si v Liblicích zarezervujeme termín, jak dlouho potom dostaneme rozepsaný rozpočet a kdy máme počítat s placením? Musíme si naplánovat finance, tak proto se ptám :-) A jak se Vám jinak žije v manželství? :-D
Odpovědět
Ahoj holky , tak jsem se vrátila z dovči na chalupě a mám párvní ochutnávku fotek od fotografa...upozornuju že to jsou jen narychlo uprevený fotky má moc práce ale i tak nejsou vubec špatn :-)Dala jsem je do alba :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsem se vrátila z dovolený na chatě ve Znojmě...teď o víkendu bylo vinobraní, tak jsme tam zašli a bylo to super...alespoň to porovnám po dlouhých letech s letošním vinobraním na Mělníku příští víkend. Jinak moje druhá švagrová se asi urazila, že čekáme miminko nebo co...původně s námi měla strávit minulý víkend, ale když tchýně volala svýmu synkovi a jejímu manželovi, tak si neuvěřitelně vymýšlel, že je v práci a podobně. Celý týden jsem jí neviděla...jeho alespoň na skok na vinobraní ano...ale i tchýně nechápala...švagřice to tušila, ale stejně jí to vzalo...ona sama má s početím problém a evedentně nám přála to samý...nechtěla jsem si to moc připouštět, ale bohužel to tak asi bylo. A když jsem přijela domů, tak jsem myslela, že mě šlehne znova...takový bordel tu byl...druzí švagříci tu byli sami celý týden...nevytřou, neuklidí ]-( V kuchyni byla všude rozpatlaná povidla po podlaze, tak jelikož jsem nenašla pantofle, tak jsem se přilepila ]-( Fuj, tak jsem vysála bordel z koberce a vytřela...a víte co? Oba se na mě uraženě dívali, že sotva přijedu domů, tak uklízím ]-( ]-( Holky já ten měsíc a půl bydlení s nima snad nepřežiju :-( Už aby byl konec října a oni byli v prde.. Dobrý skutky jsou holt vždycky po zásluze potrestaný :-S :-( Ale jinak jsme si s manželem dovolenou užili, i přes nepřízeň počasí 8-) A musím říct, že se začíná i zlepšovat moje trávení...ne že by mě chytala nějaká žravá, ale už je mi méně špatně i po věcech, co jsem předtím ty 3 měsíce nemohla jíst :-N Ale zase kdykoliv během jídla přijde pocit, že další sousto už by vyvolalo něco zlého...ať sním jakékoliv množství jídla...a tak v hospůdkách nechávám někdy víc než polovinu jídla :-| a pak mám za hodinu hlad :-S A bříško už začíná být vidět, tak to zítra budu říkat v práci...jsem zvědavá na reakce kolegyněk :-D
Odpovědět
Hanyzko, švagrová se určitě neurazila, ale asi by nedokázala udržet slzy, že jí se to štěstí pořád vyhýbá, nech jí čas. Vím to podle sebe jaké to je, když každý měsíc čekáš a pořád nic. Stačilo mi vidět v televizi záběr z porodnice a už jsem brečela a nechtěla jsem, aby mě někdo, při tomhle dojetí a smutku zároveň, viděl a dokonce ani manžel ne. Snaž se ji pochopit, je to pro ni těžké a uvidíš, že až to v sobě zpracuje, tak bude mít z Vašeho mrněte radost.
Odpovědět
vojtesko: ono kdyby to bylo tak, že se jim nedaří a neudržela by slzu, tak by to bylo naprosto v pořádku, ale tohle je o něčem jiném...bohužel je to lidské závisti a o tom, že nám to štěstí nepřeje. Je to hodně dlouhý příběh a začal už před lety, ještě než jsem poznala svého manžela...jsou to dvojčata...oba truhláři a ona je poznala už před asi 14 lety...oba...ten můj se jí líbil víc, ale brácha měl zájem...tak s ním začala chodit v myšlence, že se přes něj dostane k němu...jenže můj miláček jí nesnáší a vždycky nesnášel...každopádně když jsme spolu začali chodit, tak při první návštěvě na mě koukala jako na vraha...a někdy na mě tak kouká i dneska. Oni dva se před 5 lety vzali...ona si vzala za svědka mého manžela...i přes to, že měla pozvanou rodinu až do snad 10. kolene...nikdo nechápal. Po svatbě se začali snažit o miminko...a nedařilo se, tak šli na testy a zjistili, že tak snadné to nebude, bohužel. Mě i manžela to mrzelo a nic zlého jsme jim nepřáli. Pak došli k umělému oplodnění...povedlo se, ale plod nebyl životaschopný a ona potratila na konci 3. měsíce...bylo to šílený období a bylo mi jí vážně líto a snažila jsem se jí všmožně podpořit...a bohužel nebo bohudík v té době otěhotněla naše společná švagrová a ona o ní prohlašovala, že jsou to pokrytci a podrazáci...tím že otěhotněli??? Nikdo jeí výroky nechápal, ale i přesto se o budoucím miminku vůbec nemluvilo, jako by vůbec neexistovalo...což bylo dost nefér vůči budoucí mamce...ale budiž, vzali to všichni. Ona se s nimi dokonce rozhádala a nestýkali se...i tchýně byla na její straně a se svým 3 synkem víc jak půl roku nemluvila...až se malá narodila, tak se jakž takž vztahy urovnali, ačkoliv jsou stále hodně vlažný. Ona pak podstoupila další umělé oplodnění, který nedopadlo...bylo to ze zmrzlých embrií a šance byla hodně malá. Dělala kolem toho neuvěřitelné divadlo a i jejímu manželovi to bylo nepříjemný. A od té doby mi neustále opakovala, že je zvědavá, jak na tom jednou budeme s otěhotněním my dva...jestli budeme mít problémy nebo ne...dobře, zvědavost chápu, ale říkala to tónem, jakoby čekala, že my na tom budeme stejně jako oni...a nebylo jí blbý mi asi stokrát říct, že jestli budu těhotná dřív než ona, tak to špatně ponese...nechtěla jsem si to dlouho připouštět, že by nám těhotenství nepřála...ale bohužel je to tak, nepřála nám otěhotnění v pohodě, přirozeně a ani nám nepřeje náš malý poklad. A to celé ze závisti, že mám já toho, koho ona neustále chce a miluje...ale kdo o ní nemá špetku zájmu. Svýho manžela neustále shazuje, i před lidma, drží ho pod pantoflem a přesvědčila ho, že to je jeho vina, proč ještě nemají dítě. Vylévá si na něm zlost a nemá pro něj jediné hezké slůvko...bohužel jsem jí poznala až po několika letech...její pravou tvář...a spolu se mnou jí poznala i tchýně, na kterou si neskutečně začala dovolovat a začala mě nenávidět...i se svatbou mě několikrát dost podrazila...já blbá jí totiž dala novou šanci, když se tak "snažila"...ale byla to jen pokus o sabotáž našeho dne, což se jí nepovedlo. Věř mi, že jsem se jí snažila chápat a pomáhat, co jsem mohla, ale dneska už pro ní ani prstem nehnu. Jejího muže je mi líto a jen kvůli tomu, aby nebyl odříznutý od rodiny (což ona se snaží), tak jí občas snesu v jedný místnosti...to samý má i můj manžel...nebýt toho, že by to jeho bráchu ranilo, tak už by jí dávno poslal někam. To jsem se rozepsala tak snad mě nebudete mlátit za to, že píšu dlouhý příběhy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: týjo, lidský vztahy dokážou bejt pořádně zamotaný. Mě se tohle hrozně těžko chápe, protože v naší rodině panují všude jen pozitivní vazby - stýkáme se na všech narozeninách, o Vánocích, trávíme s příbuznými prázdniny na chalupě a vše celkem v pohodě. Jasně že se občas na něčem neshodneme, ale určitě to není o nenávisti, závisti, nepřekonatelné zlobě a tak. Myslím, že si asi můžu gratulovat, protože jak tu občas čtu, není to zas tak obvyklé mít klid v rodině. Ale to se závistí miminka a bezproblémového otěhotnění je docela síla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: je to hodne silny kafe. Verim, ze po tech letech se ji uz nepodari vam cokoli pokazit. Trochu z toho mam pocit, ze si svym pristupem muze za to, jak na tom jsou ... negativizmem a podrazenim nicemu nepomuze. Jinak vsem dekuju za kontakty. Svatba byla uzasna. Pani Malirova a vizázistka J. Hruba behem hodiny a pul zvladly neco neskutecneho :) A v hotelu to bylo taky bez chybicky. Svickova za 70 Kc s peti knedlema a jemnym hovezim ...
Odpovědět
hanyz: závist je hrozná natož když je v rodině každopádně ty jsi nic neudělala tak se tím netrap ;-) bl4nche : jsem ráda že jsi byla s Hrubou spokojená, je fakt dobrá ;-)
Odpovědět
Hanyzko, teď, když znám všechny ty okolnosti, tak musím jen říct, že je to zlá ženská a je smůla, že se od ní nemůžete úplně úplně distancovat.
Odpovědět
black: tak to Ti ke skvělým vztahům v rodině taky gratuluju, to je cenné...to neznám :-( Ale už jsem si zvykla. Jako jedináček jsem vždycky trpěla tím, že nemám sourozence...ale na příbuzné jsem štěstí moc neměla...rodina od táty si pořád na něco hraje a vzájemně soutěží, kdo má co lepší, a závidí si...mamky rodiny bydlí příliš daleko a moc se nestýkáme, protože teta je cvok a strejček jezdí většinou sám bez dětí. Manželova rodina mi přišla super...ale časem se všechno mění...starší brácha je lenoch a vzal si stejnou ženskou...naši spolubydlící ještě do konce října (rok s nima a člověk změní názor) a druhý brácha si vzal tuhle ženskou...on je super, ale s ní to tak dobrý není. bl4nche: taky bych řekla, že si za to může sama, že je ke každému závistivá...ona závidí a záviděla vždycky svojí vlastní sestře všechno...lepší postavu, práci, peníze a tak podobně. A byla hodně nenávistivá...a závistivá...a tak má to, co chce. Já už si od ní život kazit nenechám :-N kjaju: mě to trápí hlavně kvůli švagrovi, ten by z našeho prcka měl radost s námi, ale doma by měl peklo...byl s námi jen chvíli na vinobraní a byla jsem pod dohledem dvou mužů, aby do mě někdo z davu nestrčil a já nespadla...bylo to fajn. Holky, ono to ze mě taky za chvíli spadne...to že jsme se včera vrátili z dovolený, tak jsem toho zatím nějak plná...čas to zamaže a není pro nás nic důležitějšího než pohoda, aby miminko bylo zdravé :-N Naštěstí mám pár přátel, kteří mi vždycky dokáží, že není všechno tak špatné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: to je hrozny jak jsou lidi zly a zavistivy :-( ja mam taky blbou svagrovou, zase jinym zpusobem,ale tez se ji povedlo se ji ho od nas izolovat jak jen mohla.. :-( Ale neves hlavu, vzdyt vy ted budete mit svoji rodinu!A ti kteri se s vami neraduji,at si skubnou ploutvi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechtěla jsem dávat mylné zprávy, ale dnes už to mám potvrzené a řadím se tímto k hanyz :-D Vidět fazolku na ultrazvuku je opravdu nepopsatelné. Dokonce jsem viděla i bít srdíčko - a měla jsem slzy na krajíčku. :-N A k tomu je i pozitivní, že se mě zatím výrazné nevolnosti vyhýbají. Žaludek jsem teda poslední týden měla lehce na vodě, ale jinak to docela jde. Tak snad to už teď bude vše pokračovat v pořádku a žádné komplikace a zrádnosti se neobjeví. Nikdy bych neřekla, že to půjde tak lehce a rychle - v době, kdy jsem obklopena spoustou párů, které mají s otěhotněním problém, jsem byla docela skeptická. Tak teď jen držet palce až do dubna x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?