Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super ze tam je krasne!!! :-) :-N luci: at mas nejkrasnejsi den v zivote!!!! Budu na vas cely den myslet!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci: ať vše vyjde.-) krásný svatební den
Odpovědět
Ja uz jsem sice svatbu mela, ale zajimalo me to proste jen proto, ze me ten zamek nejak pritahuje... 2x jsem byla v Melniku a vzdycky uplne silenou nahodou jsem se nejak dostala k tomuhle zamku a pokazdy z nej byla totalne paf :-) Tak proto se tak zajimam :-) Prostě Mělník a okolí mě fascinuje.. asi proto, že jsou tu taky vinice jak na Moravě a víno je prostě jiné, památky krásné... nevím :-) nějak mě to tam táhne :-)
Odpovědět
Ahoj holky...Omlouvám se za dlouhé zdržení, ale nějak mi tam fotky nešli dát a pak jsme odjeli na svatebku..Ale jdu to zkusit. Katty: Jé to je fakt náhodička,já tvého manžela znám stoprocentně od vidění a jestli je tvá kamarádka Štěpánka, ta její sestra mi byla svědčit :-)
Odpovědět
Tak holky něco tam je, ale musela jsem to hodně oříznout..Jak to děláte vy? Postupně budu dodávat..
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka: ahojky mlada pani!!gratuluji k svatbicce! Straaaaaasne moc ti to sluselo!!!! :-N Povidej, jak to probihalo?
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka: krásný fotky, moc ti to slušelo. A ten dort - vypadal fantasticky! A co pocity? A kde jste byli na svatebce?
Odpovědět
Děkuju holky..Jen tam nejsou ty úplně pro mě nejhezčí fotky,je to strašný to zmenšit.. :-( Takže moje svatba začala pěkně den předem, kdy se na motorce vyboural můj kuchař, takže se řešilo kdo a kde to uvaří..Nakonec se to zvládlo a bylo to výborné :-) Ráno samozřejmě pršelo, takže jsme všichni nejdřív nadávali,ale pak se stím smířili a bylo fajn :-) Na 9 hodinku dorazila kadeřnice a začalo se česat..Ani nevím co se dělo kolem mě, nějak jsem to nevnímala..V půl 12 dorazil ženich s rodiči ( já byla ale schovaná) a hned od mé maminky dostal jehlu a nit a musel si jí sám navlíknout a něco přišít :-D Chudák, se mu klepaly ruce :-) Pak odjeli a my se začali seřazovat do aut a čekali jsme na kolonu od ženicha.. Obřad nádherný,krásný proslov, měla jsem utajený nástup, takže napětí a tak ;-) Nastupovala jsem na písničku od K.Gotta " Lásko má"...Nádherný :-) Pak přišlo na řadu focení a pak hurá na hostinu :-) Mňam :-)
Odpovědět
Jo a na svatebce jsme byli v chorvatsku - Tučepi..Nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kramelka: je super ze se vam den vydaril tak jak jste chteli! Ja fotky zmensuju tim ze je otevru ve Photo shopu a kliknu na ulozit na web, a ulozit, to ti fotku samo zmensi, nebo jeste do Microsoft office pisture manager, a tak si das zmenit velikost, nevim jak se ta ikona jmenuje v cestine, v ang je to "resize" a tam to taky zmensis behem vteriny a ulozis jako..
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka: :-D my byli na svatební cestě taky v Tučepi :-D To je náhoda. Kde jste bydleli?
Odpovědět
apartmany Antonio..Fakt super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kram: my byli na kraji Tučepi, kousek od hotelu Neptun, u fotbalového hřiště. A rozhodně super. :-D Krásný, ale mraky lidí. Byli jsme i v horách v tom NP Biokovo nad Tučepi - nádherný výhled na Hvar, Brač a i do Itálie a na druhé straně do vnitrozemí. Klidně bych tam zůstala měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Kramelka: moc gratuluju, byla jsi nádherná nevěsta.-) jinak je to opravdu náhoda, kamarádka je Štěpánka ;-) no a manžel má v Cítově babičku, no svět je malej :-D doufám, že se ti povede se poprat s fotkama, jen ten první nástřel je super!
Odpovědět
Profilova fotka
Kramelka: gratulace ke krásné svatbě :) Jaký byl dort od paní Egrtové? Kolik se z něj dalo nadělat kousků? Jaký ste měli korpusy a krémy? Jinak Tučepi sou super, byli sme tam před dvěma lety a mí rodiče tam jedou letos znovu. Výlet na Sveti Jure je zážitek sám o sobě. Nejlepší jsou ti šílenci cyklisti, co to šlapou na kolech - řekla bych, že to musí být Češi ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Kjaju: tak jak pokracuji pripravy? :-) Uz se ti to blizi!!!! :-)
Odpovědět
jj blíží právě probíhají šílené nákupy masa na gril , zeleniny apod...hrůza... mám rozepsaný seznam věcí co udělat na každý den, zatím nejsem ve skluzu ale úkoly přibývají...:-P veer hodím pár nových fotek z příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: ja vim, clovek vse planuje a pripravuje uz rok do predu ale pak ten posledni tyden je toho stejne straaasne moc na praci! Ja jsem byla uplne vyrizena..ale stoji to za to! :-N ;-)
Odpovědět
když oni to jsou věci které předem proste neuděláš...:-/ takže nezbývá než to delat vážně na posldní chvíli...:-P
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se po delší odmlce...nějak nezvládám...buď sedím v práci, kde toho mám až nad hlavu, nebo je mi doma špatně :-( Poslední dobou je to šílený...naštěstí jsem ale ještě nezvracela, tak to relativně dobře zvládáme :-N Akorát jsem opět zhubla...za poslední dva týdny...3 kila dolů...nemůžu skoro nic jíst, protože je mi hned těžko, pálí mě žáha...a pořád bych spala...čím dál víc :-D spát chodím už kolem 8h...a stejně bych ráno ještě spala dál. No v pátek jsem dostala průkazku a odebrali mi krev...výsledky budou až za týden, tak snad nic tragickýho. kramelka: moc Ti to slušel, gratuluju mladá paní ;-) x-) kjaju: tak poseldní dny svobody si snaž i trochu užít, krom těch zbylých příprav ;-) a ať vyjde krásně počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásí se vdaná paní! Svatba byla krásná, počasí se povedlo, všichno vyšlo :-D Katt,ty si děláš nehtíky sama, viď? od koho na aukru nakupuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci! Gratuluju!! Nebuď tak stručná a trochu se rozepiš :-) Co šaty, vydržela jsi v nich nebo ses převlíkala? A kdy budeš mít nějaké fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
mrs, vydržela :-D do půl čtvrtý do rána.... byla to prostě paráda, udělám si teda album 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj luci!! mlada pani!!!! Gratuluju!! Fotky mas uzasne!!!! x-) Strasne moc ti to sluselo!!!! x-) Kdo vas fotil? Jak to vsechno probihalo?Povidej, prehanej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Vidíš, říkala jsem ti, že v nich vydržíš :-D Investice do šatiček na převlečení by byla zbytečná. A fotky máš krásný!!
Odpovědět
Profilova fotka
Fotila nás Lada Baladová a jsem z ní nadšená!! No spala jsem s holkama u nás na bytě, manžel u kámoše, ráno kadeřnice, pak přijela k našim kosmetička, líčení mě, maminy, svědkyně a ještě jedný kamarádky, začali se scházet příbuzní, já byla jen nalíčená a učesaná, pořád se ptali kdy se převléknu.... říkala jsem až odjedou, potom vyrazili, já zbyla s tátou a svědkyní, oblékla jsem se, přijelo auto a jelo se do Hořína... nikdo mě neviděl, nastupovala jsem na Pannu a netvora, klepala jsem se jak ratlik, ale bylo to nádherný... potom focení, oběd, party do rána :-D
Odpovědět
lucija: gratuluju mladá paní ;-) moc to Tobě i manželovi slušelo, nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: kolik jste meli hostu?Jaky byl dort? :-) Jezis ja mam zase hlad :-D hany: jakpak ti dneska je?Doufam,ze mimi moc nezlobi..
Odpovědět
blue: zatím to dneska jde, ale jsem unavená. Včera mi začalo být blbě až tak kolem oběda...začala mě pálit žáha a vydrželo jí to až do večera :-( Tak uvidím, co dneska...ráno jsem si dala banán (prý na žáhu zabírá), tak jsem jí třeba přemluvila :-D Teď nad tím tak přemýšlím, kdy vlastně jedete do toho Říma...to už jsem propásla nebo teďka...jsem nějaká ztracená :-S
Odpovědět
Profilova fotka
luci: gratuluju a přeju hodně štěstí do společného života, strašně moc ti to slušelo(manžovi taky), byla jsi krásná nevěsta!A fotky od Lady jsou úchvatný Jinak na aukru nakupuju po různu, ale myslím, že hodně od topshop a na ty další si asi nevzpomenu..zkusím tě kdyžtak mrknout.-) hanyz: teda mimčo ti dává zabrat viď?Ale až se narodí tak bude určo úplně zlatý a hodný ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?