Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem po te svatbe tak rozezrana!To je hruza, ted hladovim v praci!Ani ne tak na svatbe ale 3 dny po svatbe co jsme byly u nasich doma a jedli jsme jak pri hodech, tak se mi musel roztahnout zaludek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: mě to povídej, já se nemůžu od svatby zastavit, další dvě kila nahoře.-))ale včera jsem si řekla, že končím a začínám najíždět zase na svojí zdravou stravu :-p tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty: tak to jsem rada,ze nejsem sama!je to hruza :-D rikam si ted kazdy vecer,ze zitra zacnu zase s normalni dietkou a kolem 11 rano uz bych zase snedla i pul prasete a radek brambor :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: jj mě to povídej, měla jsem k obědu lečo, a už bych zase něco jedla chjo.-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musim rict, ze uz na me dnes pomalu doleha takovy to prazdno po svatbe, uz je po vsem a co ted? :-( O vikendu jsem konecne doklidila byt, vyprala hromady pradla a uklidili jsme kufry a je to, rok priprav a teseni a je hotovo..Ted se teda aspon tesim pristi tyden do Rima a na fotky, ale je to docela smutny!
Odpovědět
Tak organza vyzvednutá :-) Večer si zkusím svatební nehtíky , když půjde malej hezky spnkat... :-N V pátek jedeme na svatbu do Libochovic na zámek tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blue: Tak píšu až teď :-) Od čtvrtka jsem se pořádně nezastavila. Svatba na zámku byla úplně skvělá, byli jsme naprosto spokojení. Nakonec i to počasí dopadlo dobře, takže jsme využili i terasu. Už se nemůžu dočkat až uvidím fotky a video - na zámku mají opravdu hezký interiér. Akorát jsem opravdu nečekala, že budu až tak nervózní :-) Celá jsem se klepala :-N Mě vlastně taky do obřadu nikdo neviděl jako tebe a byl to fakt pěknej pocit, když jsem vcházela do toho obřadního sálu. Potom jsme měli přípitek na terase zámku a pak následovalo focení - hosti mezitím měli degustaci vína. Pak bylo ještě společné focení a potom už hostina. No, bylo to opravdu jak pro princeznu :-) Tak jsem ráda, že to všechno vyšlo ani nevíš jak. Jinak už na mě taky dopadá ten pocit po svatbě, že teď už vlastně nebude nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blue: jojo, ten pocit dobře znám, já to měla týden po svatbě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makis: moc gratuluju!!! Tak uz jsi taky vdana pani! x-) Je super, ze vam vsechno krasne vyslo, uz se tesim na fotky!!! :-) :-N My jsme taky meli mit pripitek na terase, ale s tim destem to vybec neslo..a kde jste meli hostinu?v kterym sale? a do kolika jste na zamku zustali? Ja se aspon ted tesim do toho Rima, ale pak to bude uz uplne na prd, bude pozdim, sedo, zadna svatba v dohledu, ach jo..
Odpovědět
holky já sem se normálně právě přpila u žehlení...mimo jiného svatební košile a asi tuny bílých látkových kapesníků na svatbu... :-D je to legrace... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blue: Hostinu jsme měli ve vinárně - vypadalo to tam moc hezky. Slavilo se do půlnoci, to bylo tak akorát. My jsme potom spali na zámku a domů js,e odjížděli až asi v 11 dopoledne. No a pak hned začal frmol. Vozili jsme dary, šaty, jídlo, který tam zbylo a pak jsme ještě rozváželi dort po příbuzných :-S Ani moc nebyl čas uvědomit si, že už jsme manželé. :-) Na jak dlouho jedete do Říma? My v pátek odjíždíme do wellness hotelu, ale bohužel jenom na víkend ;-) , protože na týden neměli v tomhle termínu už volno, tak snad tam si konečně odpočineme ode všeho - hlavně od příbuzných ;-)
Odpovědět
makiss: gratuluju mladá paní ;-) Holky, já musím říct, že mě se pocit prázdna na chvíli dostavil, ale fakt jen asi na jeden den...a to když jsme přijeli ze svatby domů a druhý den jsem šla do práce, tak mi to přišlo prázdný. Pak jsem se začala těšit, jak vyberem dovolenou...a teď už o dovolený ani nevím, protože spíš řeším kontroly u doktorky s mimčem...ale je fakt, že já se na svatbu ani moc dlouho netěšila...řešili jsme ji jen dva měsíce. A dneska se spíš obávám změn, které nás čekají, až se mimčo narodí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
makiss: to jste meli super, do 12hod je to fajn :-) My parili do 2 do rana :-) Pak uz vsichni chteli jit spat, krome zenicha, ten by snad tancil a zpival jeste dodnes, chtel zustat vzhuru co nejdele, aby ten den jen tak neskoncil x-) My jsme vsichni prespavali v Marine, rano jsme tam jeste meli vsichni i snidani, tak to bylo moc fajn. Vyhrabali jsme se odtamtud at kolem 2 odpoledne :-) Vsichni jsme byli nejak zmozeni, nekteri cekali az uplne vystrizlivi :-D Ja jsem byla v poho, jelikoz nepiju, tak mi nic nebylo a k snidani jsem si dala i kanci gulas, ktery jsem vecer pri rautu neochutnala :-D My jedeme do Rima pristi patek na 4 dny, vracime se pak v utery, takze jen tak prodlouzeny vikend ;-) Uz se ale tesim, momentalne tu je asi jen 18stupnu a mrholi, tak se tesim na letni a slunecny Rim :-) Pak asi zacnu resit libanky v lednu, abych se zabavila a mela na co tesit :-D hanyz: tobe po svatbe nastali krasny starosti, i kdyz ti neni dobre, ja vim..Budes moct zustat 3 roky na materske?
Odpovědět
Profilova fotka
holky vždyť je pořád se na co těšit..na společný život, zážitky.-) já ted nemám zrovna nejlepší období, a svatbu jsem si strašně užila, ale pořád plánujeme spoustu věcí..těšíme se na sebe z práce, takže mě ani nenapadá, že bych něco vrátila. blue: řím ti závidím, taky se tam chci hrozně podívat, prý je úžasný, my jedeme za 14 dní do Švýcarska a pak na Azurové pobřeží, tak už se taky moc těšíme kjaju: já to měla taky včera v plánu, ale pak jsem nemohla.-) nenávidím žehlení 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
katty: to budete mit uzasny! Do Svycarska bych taky rada jela!Jedete autem?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: jj autem. máme to plánované jako poznávačku, budeme spát v kempech, takže nejsme limitovaný kdy kam musíme dorazit, a vlastně se podíváme do hor, k jezerům, na vinice i k moři, škoda jen, že nemůžeme jet aspoň a dva týdny ;-)
Odpovědět
taky nenávidím žehlení , většinou žehlí přítel tak sem si včera otevřela lahvinku vínečka a sfoukla prádlo i tu lahev... :-D
Odpovědět
holky já bych taky někam jela...když my s malým k moři ještě nechceme...on to teplo letos nějak špatně snáší a mě se nikam do zimy nechce...tak zakotvíme asi na chalupe v krušných horách...:-)
Odpovědět
blue: určitě zůstanu 3 roky na mateřské, abych si to pořádně užila...teda asi si pak začnu přivydělávat, až bude prcek větší, abychom to lépe zvládali, ale máme jen jednu půjčku na dva roky...a ještě nastavenou tak, abychom ji zvládali platit i v případě mé mateřské (máme jí od dubna), tak to z manželova platu zvládneme...doufám. Jo ty nevolnosti jsou ta stinná stánka...a včera jsem byla doma docela protivná...byla jsem unavená a manžílek mě vyloženě točil...ta bouřka z neděle nám natropila menší problém...na stropě máme flek, kde protelka voda (vichr posunul tašku a voda se tam pěkně dostala :-( ), tak jsme to včera začali sušit...Honza zatopil v kamnech a pouštěl horko na ten flek...jenže se udělalo pěkně vedro v celém bytě a mě bylo na nic :-| Vedro mi fakt nedělá vůbec dobře...a když jsem chtěla větrat, tak měl kecy a nechápal, že se mi točí hlava a začínám mi být zle od žaludku...až jsem musela vyjet...stejně to nepochopil...ale okno jsme otevřeli a pak mi už bylo dobře...si stejně myslím, že ten flek by uschl...stačilo by na to pustit fukar... katty: jé, Švýcarsko, tak tam jsem chtěla taky jet...mám tam kámoše, ale nevyšlo to a bude se odtud stěhovat někam jinam...Azurový pobřeží mi moc nesedělo...na mě tam bylo příšerně vedro...asi bych tam musela jet někdy na podzim, až tam bude chladněji, abych mu přišla na chuť...v červenci to bylo vyloženě za trest...ale moc se mi líbili levandulový pole x-) a ta vůně kolem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty: to je super, hned bych jela taky!! Svycarsko je nadherny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: já jsem šílenej teplomil a jedeme na začátku září, tak doufám, že to taková hrlůza nebude, ani co se týká množství lidí.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katty: a na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky cestovala, ach jo, skoda ze letos nemam uz dovolenou! :-( Jak jsem zmenila praci v polovine roku, tak mam narok na min..
Odpovědět
Profilova fotka
blue: asi na 9 dní.-) já jsem taky hroznej cestovatel, pořád bych někde jezdila, takže máme víkendy s kolama, víkendy na motorce atak.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay - je Rim, tam se chystame koncem srpna, tak mi pak napis prosim kam a co, ju?
Odpovědět
katty: no myslím, že v září už to tam bude fajn, i lidí by tam mohlo být méně...v červenci byla hlava na hlavě...to by se asi nelíbilo nikomu :-) akorát je škoda, že levandule už bude odkvelá (nebo spíš sesbíraná) blue: jsem na tom stejně s tím cestováním, jela bych někam hned...jen dovolenou mám, ale s fazolkou to moc nejde, když je mi pořád blbě...jinak cestování miluju snad víc než cokoliv jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty: ty brdo i na motorce!No snad jste opatrni! :-. martuli: my letime do Rima s Easyjetem z Bristolu, a mame rezervovany hotel v centru blizko Hlavniho vlakoveho nadrazi Termini, tam se sbihaji i obe linky metra a jede tam bus primo z letiste Ciampino. Takze je to fakt v centru vyhodne na dopravu a pri tom jen 20min pesky od Collosea :-) Mame urcite v planu Vatican, jedeme tam posledni vikend v srpnu a Vaticanske muzem ma posledni nedeli v mesici vstupne zdarma :-) takze se tam pujdem podivat do Sixtinske kaple x-) Pak na Spanelske schody, na Campo De'Fiori na trhy..a dal se uvidi :-) koupime si 3denni jizdenku ktera plati na metro i busy,stoji jen 11Euro :-) Uz to mam vsechno nastudovane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tohle by se mi fakt líbilo, zbožňuju historii a řím je prý naprosto úžasnej:-)
Odpovědět
blue: tak to zní krásně x-) Hned bych tam jela taky...manžel tam byl před několika lety sám (ještě než jsme se poznali) a líbilo se mu tam moc, ale chtěl by raději jet jinam, tak ho budu muset někdy přemluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je jak naschval, uz jsem tu videla asi 4 svatebni alba ze svateb v ten samy den jako my a oni meli nadherne slunecno :-( ach jo.. no nic, uz to ted nezmenim..ale je to k vzteku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?