Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
dneska vecer by jsme meli mit par prvnich fotek od Zuzky :-) uz se nemuzu dockat! makiss: musim rict,ze jak jsem se obavala obradu na zamku, tak jsme byly fakt nadmiru spokojeni, bylo to super, dobre nam to zorganizovali, pred obradem bylo v cukrarne pekne obcerstveni, po obrade meli nasi svatebcani vyclenenou vinarnu, i kdyz to nebylo domluvene, puvodne jsme mysleli ze se lidi budou courat kolem zamku a prohlizet si to tam, jenze ten priserny dest to vsechno pokazil, ale na zamku to fakt vyborne poresili.
Odpovědět
Suuupeeer holky, že vám to oboum vyšlo a těším se na foto... ;-) Počasí stálo za prd, myslela jsem na vás, tak jsem ráda, že to bylo vše podle vašich představ... x-) Blue: co účes? ;-) a make up?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: moc moc gratuluju a už se těším na fotečky a detailní popis dne.-) luci: ach ty chlapi :-D
Odpovědět
kramelka a bluie: gratuluju, mladé paní ;-) super, že jste si to užily, holky x-) Těším se moc na fotky ;-) Tak mi dneska holky držte večer palce, jdeme s fazolkou na kontrolu a když bude všechno, jak má být, dostamene průkazku :-N Už dvě noci mě trápí divný sny, jak jsem z tý kontroly nervozní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
blue, kramel: mooc gratuluju!! Jsem ráda, že i přes to hnusné počasí jste si to užili. Šup sem s fotkama :-) a taky se trochu rozepište... Blue: co ta Havlíčková? Jak dopadl účes? hanyz: neboj, uvidíš, že vše bude OK ;-) nějak se pořád nemůžu aklimatizovat, chybí ten denní chorvatský příděl slunce, a taky to šumění moře. Achjo, já bych se tam hned odstěhovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, rozepisu se vic asi az pozdeji,zitra letime domu. Vcera uz jsme dostali oddaci list a pozadala jsem o novou obcanku a pas. Dnes musime na Krajsky urad v Praze overit OL. Ted jenom o ucesu a make upu :-) Jinak Tana Havl. se cestou k nam ztratila, jela z Neratovic pres Zlosyn a tam se nekde zapytlikovali, takze prijela v 9 hod, misto 8..Obrad byl v 12hod a odjizdet jsem mela tak 11.15..Fakt jsem tu uz plasila. A bohuzel ta hodina nam fakt chybela,byly jsme ve skluzu, muj uces trval 1,5hodiny, nez se povedl.. Nakonec se povedl, ale dalo to zabrat...vsechno mi natupirovala a pak jakoby ucisla na stranu a sponkovala, jenze mi to vepredu u ofiny neucisla do hladka, tak jsem tam mela videt natupirovany knedlik, takze jsem ji musela poprosit, aby tu ofcu predelala, vypadalo to fakt hrozne, tak se vse zas odsponkovalo a ucislo.. Byla u toho se mnou sestrenice a svedkyne, a sestrenka rikala,ze uz mela nutkani mi to ucesat sama :-D Takze holt je pravda,ze Tana fakt neni kadernice.. :-| Ten uces by jinak mel byt za 30 minut jako na zkousce.. Ale nakonec vazne vypadal dle mych predstav! Jen jsem do toho musela docela kecat a zasahovat.. Pak uz bylo 10.30 kdyz se zacal delat make up, ten byl celkem rychle hotovy, asi za 30min. Pouzila moje koupene samolepici rasy, ktere drzeli jak pribite nejenom v cely uprseny den, mam je na ocich jeste porad i dneska :-) Zbytek make upu byl moc pekny, v podstate to bylo dost podobne tomu jak se licim obvykle, takze super. Rekla jsem jak to chci a tak to bylo a stiny drzeli taky cely den, jen linku jsem pak vecer poopravila a predpudrovala se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tak to je dobře, že ti to nakonec zvládla učesat tak, jaks chtěla - i když třeba pomaleji. Hlavní je, že to dopadlo podle tvých představ. Jsem zvědavá na fotky od Zuzky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, taky jsem konečně dala do alba fotky sebe sama :-D zkouška líčení... holčina šikovná, uděláme výraznější, jen jsem měla moc třpytek, na svatbu to omezíme :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak máme kontrolu za sebou a jsme v pořádku :-D Fazolka má 1,3 cm a krásně tlouklo srdíčko x-) Dostala jsem i fotku, tak jsem se hned pochlubila rodičům i manželovi...bohužel mu to ani tentokrát nevyšlo, aby šel se mnou...ale příště snad už jo a to toho uvidí víc :-) Každopádně doma si fotku prohlížel a je nadšený...a dneska je mu 30, tak má takový malý dáreček :-) Jinak jdu příští týden na krev a pro průkazku, tak mám radost, že vše jde tak jak má :-D blue: tak hlavně, že to zvládla učesat podle Tvých představ a že jste to nakonec všechno stihli...to je taky talent, zabloudit na hodinu :-N Teda a dneska už zase letíš zpátky, to to uteklo :-o S tím Ol to vyšlo skvěle, že ho měli hnedka...že jste to to pěkně vyřídili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: no vidíš ;-) zbytečný obavy. 1,3cm - to je fakt neuvěřitelný. Škoda, že to nezůstane takhle maličký i přes porod - to by se rodilo jedna báseň :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: no ty kráso.-) tak hlavně, že to dopadlo podle tvých představ, to je nakonec nejdůležitější hanyz:to jsou krásný starosti a hlavně radosti vi´d.-) trošku závidím ;-) holky jinak se mi včera povedlo prodat šatečky, tak mám radost protože nakonec moje náklady na šaty byly akorát poštovné a přešití-asi 1500 :-D
Odpovědět
black: že bysme byly jako klokani...porodit malinkatý miminko a pak vyroste...nebylo by to špatný :-D :-D katty: je to pěkný...ačkolvi když je mi špatně, tak zase tak nadšená nejsem...ale to k tomu patří...teď momentálně je mi výborně, tak píšu celkem optimisticky :-D :-D ale včera jsem byla totálně vyřízená a to jsem měla pěkně blbou náladu...šla jsem spát hnedka v 8 a na dnešek jsem se tak krásně vyspala, že mě nic nebolí, netrápí...taky je pravda, že spolubydící švagrovic odjeli až do 5.září bydlet k ségře (ta odjela do Číny), tak i to vědomí, že mám opět náš byt jen pro sebe, je skvělý...a v noci nekřičela neteř...prostě paráda...a až se pak vrátí, tak musím vydržet ještě do listopadu a pak se konečně odstěhují :-D :-N x-) S šatičkama to je skvělý, že Ti to takhle pěkně vyšlo...já svoje prodávat nebudu...nechám si je jako vzpomínku :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katt: to je fajn s těma šatama, taky je chci časem prodat - prodávalas přes bazárek tady nebo přes nějakou inzerci nebo přes Aukro? hanyz: já jsem šla spát včera už v 6, jak sem byla vyřízená, a spala jsem až do 6 do rána jak špalek. A to nejsem těhule :-D Co dělá ségra v Číně - na dovču nebo pracovně?
Odpovědět
Profilova fotka
mrs: ani jsem to nečekala, že to půjde takhle rychle, dala jsem je jen na aukro a tady do inzerce, ozvalo se mi asi 6 lidí, dvě holčiny zkoušely a ta druhá si je hned vzala ;-) je to super, už jsem prodala vše i boty, kabelku, srdce na auto, a výzdobu, musím říct, že náklady na oblečení se mi vrátili úplně. Na výzdobu asi z 50 %.-) hanyz: já je prodat chtěla, protože mi přišlo škoda aby se válely doma, mám krasný fotky, tak se budu kochat na nich.-)
Odpovědět
black: švagrový ségra tam jela s manželem na dovolenou...docela jim i trochu závidím, protože můj kamarád je číňan a nabízel nám loni, abysme přijeli...ale finančně jsem to nezvládli a teď když bude prcek, to asi hned tak nebude...každopádně jednou za ním pojedem :-D Já teda vstávám už v půl 5 ...dřív jsem chodila spát tak kolem 10 nebo 11h a šlo to...teď když jdu v 10, tak jsem druhý den mrtvá |-| Musím nejpozději do 9h být v posteli :-D katty: tak jasně, ono to možná i trochu škoda je, když jen tak leží doma...šatičky mi ale koupila mamka, tak je to i dárek...uvidíme, třeba je ještě někdy využiju...že bych šla třeba na bál jako víla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: čína je strašně zajímavá, tak bych hned vyrazila, jinak tebe se šatičkama chápu, přece jen nejsou bílé a jsou netradiční, takže jak říkáš určitě je ještě využiješ.-) moje maminka měla svatební krátké a taky je schovávala léta, možná je ještě má :-)
Odpovědět
katty: právě a ještě když tam znám někoho místního, že by to byla jinčí dovolená...sice by nás vzal na památky, ale poznali bysme i jeho rodinu a život uvnitř...no do budoucna je to jasný :-) Jo moje mamka si taky dlouhou dobu svoje šaty schovávala...měla starorůžový (tak se ani moc nedivila, že nechci bílý)...byli celkem jednoduchý, dlouhý...pak je přešila na nějaký ples a dneska už jsou zničený. Ale je fakt, že kdyby je třeba chtěla předat mě, abych si je vzala, tak by měla bohužel smůlu...růžovou totiž v lásce nemám...původně jsem chtěla jen nějaký společenský, že je pak unosím...no a skončilo to jinak :-N ale třeba se nějaká ta příležitost najde...pokud moc nepřiberu kvůli miminku a ještě se pak do nich povejdu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: jj naše mamky to měli jednoduchý, neměli takový výběr.-)) a hlavně byly v módě krátké šatičky, mamka taky měla myslím béžovky, prostě ne ílou klasiku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz jsme zpet v anglii, dnes uz jsme byly zpet v praci.. :-| ach jo.. hanyz: gratuluju k dobrym zpravam o miminku :-N katty: to jsi sikovna,ze jsi uz toho tolik prodala! Ja mam vsechnu vyzdobu ted u nasich v ohromne igelitove tasce, nebylo cas s tim nic delat..
Odpovědět
Profilova fotka
Mam ted trochu cas tak pokracuji v povidani o svatebnim dni :-) : Holky musim rict, ze obrad jsme meli fakt krasny, skoro vsichni nam tam slzeli a nejvic zenich, ten vylozene bulel x-) broucek muj, kdyz me videl kracet k oltari. Do te doby me totiz nevidel, byl se svou rodinou v Marine a hodinu pred obradem pak byl se svatebcanama v cukrarne na zamku. Ja jsem prijela malicko pozde v 11.50. Na zamku me schovali do vchodu do restaurace a nahnali svatebcany nahoru do salu s mapami. Pak tam vyvezli me s tatkou vytahem. A pak uz to slo vsechno strasne rychle, pribehl oddavajici pan Koudelka(reditel z me stredni skoly) tak mi rychle popral a slo se na vec. Sly prede mnou 2 druzicky a pak my s tatkou :-) obrad trval asi 10-15 min, vubec netusim, byla jsem jak na oblacku :-) Jay se na me porad dival a rikal mi jak jsem krasna x-) x-) byla to nadhera.. po obrade nam lidi gratulovali a rovnou dostavali cisi sampanskeho s jahodou, chvili popijeli a pak je zamecky personal odvedl na prizemi do nove vinarny, kterou nam vyhradili i kdyz to nebylo predem domluvene, ale kvuli tomu silenymu desti se nedalo ani vytrcit nos ven, natoz se kochat na vyhlidce. No a my jsme zustali na zamku se Zuzkou a fotili jsme se, bylo to super, Zuzka je fakt uzasna, strasne me to bavilo, klidne bych se fotila cely den! Pak jsme taky sesli k vinarne, udelali par dalsich fotek a zacala akce kulovy blesk se stehovani svatebcanu do Mariny, auta byla zaparkovana na namesti, ale lilo tak strasne, ze tam nikdo nechtel jit. Tak ridici dobehli pro auta a dovezli je na nadvori zamku, kde jsem musela zorganizovat kde s kym pojede... No nakonec jsme byly vsichni v autech a jelo se do Mariny.. Tam nas uvitali, ani talir se venku nedal rozbit jak strasne prselo! Rekli nam taky ze bohuzel kvuli vysoke vode se nemuze jet na projizdku lodi, no popravde by se nikomu v tom desti ani nechtelo..
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz se vsichni usadili a nez zacala hostina, tak me muj milacek prekvapil. Pripravil si rec a to v cestine, napsal to anglicky a nechal si to prelozit moji tetickou do cestiny x-) bylo to strasne hezke a i hostum se to moc libilo :-) A pak uz zacala hostina, predkrm sunkova rolka nebo rajcata s mozarelou, pak byla kureci polivka s nudlickami, hlavni jidlo vetsinou svickova, nekteri a hlavne deti meli rizek a americke brambory, nebo stouchane brambory a veprovo-kureci rolku. Pak byla v planu projizdka lodi, coz neslo, tak jsme sli rovnou na dort a kavicku..personal nam rekl, ze musime cely dort nakrajet ja a zenich, tak jsme se tam s tim morili..dot byl fakt obrovsky takze jsme rozkrajeli cele 3 patro a pulku druheho a to vyslo na tech 30 porci. Takze mam jeste ted doma v lednici kusanec dortu :-D :-p pak jsme rozdali detem jejich party balicky kde meli omalovanky, jojo, a ruzne aktivity aby se zabavili :-) Hudba nam hrala uz i pri obede, takova prijemna poslechova.
Odpovědět
blue: to muselo být krásné x-) nejvic mě dojalo to jak ženich plakal... x-) x-) x-) už se těším na foto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue, mě se chce brečet!!! hrozně si přeju aby to bylo taky tak krásný... aha tak tys šla jinudy mrško, to bych tam na tebe čekala do aleluja :-D já dneska byla na zkoušce účesu, jsem nadšená, potom švadlena a šaty, taky super a nakonec koláčky, teď skládám košíčky, přítel je na pivu s klukama a zítra začínáme rozvážet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky byla to fakt nadhera :-) Tancili jsme a zpivali karaoke az do 2 do rana :-) :-D byla to nejlepsi party :-N Ja jsem tam furt tancila a hopsala, mamca mi pak rikala, ze kdyby me neznala ( ja totiz vubec nepiju) tak by si myslela ze mam v sobe 5 panaku :-N Mame zatim 6 fotek od Zuzky jako ochutnavku, zbytek bude asi tak za 2 tydny, tak vam sem zatim dam co mame :-) x-)
Odpovědět
Blue: vyprávění- jedním slovem- úžasné... x-) a ještě čekám na ty fotečky... ;-) A i od kramelky, ta psala, že přidává foto a já nic nenašla... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem tam dala 6 fotecek ktera nam Zuzka poslala jako ochutnavku x-)
Odpovědět
blue: úžasné krásné dokonalé !!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
musim rict, ze jsem pri obrade byla statecna a nebrecela jsem :-) ale pak pri proslovu manzela pri hostine, mi slzicky kapali, bylo to od nej uzasne a dojemne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue, tak to je hodně velká paráda!!!!!!!!!!!!!!!!! krásnýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
blue: to je super, že i přes ten déšť sis to tak bezvadně užila. ;-) Je vidět, že zámek Mělník nakonec mile překvapil, na to jakýs tam měla ke konci problémy. A fotky - šup sem i s tou ochutnávkou od Zuzky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?