Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue: pokud ti udělá gelovky na tvé nehty, tak ti je to vůbec nezničí, nejvíc nehty ničí přilepení tipu a lepidlo a to ti je opravdu může poničit ihned, záleží na kvlaitě, pokud máš hezké nehty, tak bych si nechala udělat p-shine a manikůra ti neoprejská za tři dny, pokud bude kvalitně udělaná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy; ja mam hezky svoje nehty, jen jsem si zatrhla nehet na palci :-| tak nevim. Myslis teda ze bych si gelovky delat nemela? holky co ja bych si bez vas pocala! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych ti ty gelovky prostě nedoporučila, protože každému drží jinak, než si na ně zvykneš..já třeba nosím hodně krátké protože nosím kontaktní čočky a než jsem se s nima naučila čočky vyndat to byl boj, a to nemluvím o zvedání peněz aj.. Být tebou tak si nechám udělat manikůru, šikovná manikérka zvládne i zatržený nehet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee, ja taky nosim kontakt cocky, tak si je radsi davat nebudu, je pravda ze ne to nejsem zvykla, i kdyz svoje mam docela delsi..
Odpovědět
na tu dýlku si člověk tak nějak zvykne ale oni ty gelovky jsou takový tupý takže tím nezvedneš mince ze stolu, korálky apod...chce to zvyk... čočky...to musí být hustý katty nandavat si čočky... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nosím gelovky hodně dlouhý, a čočky v pohodě... musíš si zvyknout, i u doktora na mě koukali, jak to udělám a nestačili se divit, když jsem šupla jednu čočku, druhou a hotovo,... teď už jsem po operaci bez čoček,takže pohoda
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala...byla jsem dneska u doktorky a podle velikosti plodu jsem v 6. týdnu :-D Na další kontrolu jdu za dva týdny a když se bude dobře vyvíjet, tak dostanu průkazku :-N Byl to krásný pocit, když jsem viděla tu tečku na ultrazvuku...nádherný :-D blue: gelový nehty nechávám odrůst...opižlala jsem to teď o víkendu nakrátko a od svatby, kdy jsem si je nechala udělat mi už moje nehty povyrostli o půl cm...hledala jsem na webu, jak je sundat, ale buď zajít do salonu a nechat sundat nebo nechat postupně odrůst...byli tam i nápady, že jemně odtrhnout, ale že to bolí a jde s kusem nehtu...takže nechávám odrůst. Zas tak děsně to nevypadá, jak jsem se původně bála. A myslím, že je do konce srpna budu mít určitě pryč :-N Jinak byli krásný tak ty dva týdny...než začalo víc být vidět ten odrost...ale musela jsem se podívat zblízka...když mě sledovala třeba kolegyně od vedlejšího stolu, tak neviděla nic.
Odpovědět
hanyzka: 6 týden, tak to máš ještě hooodně před sebou... x-) blue: na gelovky se vyprdni, nech si udělat hezkou manikúru... ;-) Už se Ti to blíží, jsi další na řadě... ;-) Kdy letíte do ČR?
Odpovědět
Profilova fotka
no ono tak ani nejde o nandání, jako o vyndání.-))) každopádně je to o zvyk a vím, že jsem s tím určo měsíc bojovala :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem po delší odmlce zase zpátky...Tak už se nám to Blue blíží!! :-N Jsem teda hrozně nervozní, mám trému a už mi začíná být špatně :-p A to ještě není pátek :-D Jinak koupila jsem si jiný botky k šatům, konečně se v nich cítím pohodlně..Dneska dozdobím košíčky na koláčky a v sobotu pečem :-) Dendo, byla jsi opravdu moc krásná, mát nádherný fotky a malá je úžasná :-) Jsem zvědavá na tu mojí uličnici :-)
Odpovědět
Kramelka, díky... :-) Malá byla úplně v pohodě, spíš byla ze všeho vykulená. =-) Nebuď nervózní, opravdu není proč... TO SE MI TO ŘÍKÁ, CO? :-D :-D A kdo Tě bude nakonec česat? ;-)
Odpovědět
denda: no ještě nás čeká pěkně dlouhá cesta než budeme všichni pěkně spolu a doufám, že co nejméně trnitá :-) Dneska je mi fajn...nic mě nebolí :-D Za to včera to byla síla...skoro jsem celý den prospala...všechno mě bolelo, zvracet se mi chtělo...je to jak na houpačce :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Dendo prosím tě jak ti kadeřnice vytvořila ty pěkné lokýnky - natáčkami ? Byly takové pěkné přirozené.
Odpovědět
radkaja: lokýnky jsou kulmou. ;-) Natočila mi všechny vlasy a pak jen spínala sponkama, jednoduché a moc hezké. Byla jsem strašně spokojená... :-) Účes vydržel celý den a celou noc... :-D
Odpovědět
Opravdu moc krásný účes .Nojo s takovými krásnými vlasy jde pak všechno. :-)
Odpovědět
Trochu mi pomohl příčesek... :-N Měla jsem 2 prameny clip in vlasů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kramelka: uz se nam to blizi uprkem vid!!?? :-. :-) denda: letime do Cech uz tuto sobotu rano, takze ted balim a balim a balim :-D :-D valime 3 kufry, dohromady 60kg! Tak bysme se do nich meli vejit :-D holky k narozkam mi snoubenec koupil Fake Bake, ktery jsem chtela, je to samoopalovaci krem, pouziva se i v salonech pri nastriku a tak, ma to vydrzet az tyden, jako nastrik Tak jsem to na sebe vcera vecer namatlala, Jay se smal ze vypadam jako bych se vyvalela v blate, ma to totiz indikator barvy takze je to po naneseni dost tmave aby clovek videl kdyby nekde mistecko vynechal. Dneska rano jsem to umyla a mam hezkou lehkou hnedo zlatou barvu, vypada to naprosto prirozene, tak jsem vazne nadsena ze jsem vyresila sve opalovaci dilema!!! :-D :-D ten krem je ve vetsi tube, tak mi to vydrzi aspon na 15-20 aplikaci a stalo to na Ebay jen 450kc, coz je min nez kdybych sla do salonu a nechala si to udelat tam s tim samym pripravkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blue, to je opravdu super!! já ladím samoopalováčkama od Balea a od Avonu, jen s kapkou opalováku, abych zase nebyla moc oranžová... a se zádama Ti přítel pomáhal mazat? Když na to nezapomenu, tak se na Tebe příští týden půjdu podívat k zámku... ať Tě vidím v reálu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jo pritel mi nejdriv pomohl udelat peeling na zadech a pak me namazal ;-) vypada to fakt super, vubec zadny naznak oranzove. :-D
Odpovědět
Nakonec mě bude česat Jana Blažková, pracovala v Petře a teď si otevřela vlastní salon..Tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vcera jsem si koupila krasny nahrdelnik se Swarowski krystalama tady v Marks & Spencer a ted se mi k tomu nezdaji nausnice, nejsou tak zarive, vypadaji zasle i kdyz jsou nove oproti tomu nahrdelniku.. asi si pujdu koupit jeste i nausnice, jen nejsou tak velke jak bych chtela.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak v noci vyrážíme na cestu, balím, ještě jsem byla akční a došla si na úřad přepsat údaje v techničáku na nové jméno, aby někdov cizině neměl kecy :-) blue, kramelka: holky, přeji vám, ať se vám ten den D opravdu vydaří přesně podle všich představ, ať vše klapne. Řádně si to užijte a nenechte zkazit maličkostmi!! Držím palce a přeji moc štěstí :-N hanyz: snad tě miminko bude trápit opravdu jen na úplném začátku a pak už bude těhotenství brnkačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
black: dekuji! kramelka: zrovna koukam na predpoved pocasi na idnes a v patek bys mela mit slunecno a 25stupnu to je idealni!! jeste by to mohlo vydrzet i do soboty
Odpovědět
Tak to by bylo super..Nechci vedro, ale to co je dneska u nás za počasí taky nechci..Takže 25 a slunečno je nádherný :-) A do soboty to stopro vydrží... Za týden už je po všem....Je to takový smutný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my teda jedem domu na 12 dni tak se krome svatby tesime i na dovolenou s rodinou, aspon nam to bude jakoby trvat dyl, kdyz budem vsichni spolu, moje i pritelova rodina :-) I kdyz teda muj otec je divnej brouk, a momentalne mi napsal sms ze mi na svatbu nepujde protoze jsem nepozvala jeho sestru, ktera je krava a hodne mi i moji mamce ublizila.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blue, tak to je paráda co? týden před svatbou další nervíky :-( mě už taky nebaví obhajovat, proč jsem toho pozvala a toho ne.... nejlepší by to bývalo bylo se svědkama, a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
luci teprve ted chapu kdyz tu holky rikaji,ze meli radsi odletet nekam na Seychely a mit obrad ve dvou.. :-( Muj tata ma sileny vykyvy nalad, takze si na to clovek trochu zvyka,ale tohle je fakt hrozny..
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay : Neboj, nejsi v tom sama. To, že rodiče mi na svatbu nepůjdou jsem řešila zrovna včera. A překvapivě...dneska se rozhodli, že zase jdou. Asi na ně leze předsvatební stres ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue, mě zase včera přítel říkal, že mu volal jeho svědek, jestli bychom pozvali ještě jeho kámoše, viděla jsem ho asi 4x... nevadí mi, ale jde mi o princip, takhle kdyby chtěl každý někoho.... navíc přítelkyně svědka není češka, měla by tam někoho s kým se zná, to je fakt, ale já na jejich svatbě taky nikoho neznala a nikdo se mě na nic neptal... zase jsem se vytočila, už mi dochází síly :-(
Odpovědět
lucija: úplně tě chápu ... :-( prostě dokud ty lidi nejsou v roli platících je jim to jedno a málokdo si to uvědomuje...přijde mi to nevhodné pozvat na cizí svatbu někoho kdo je tam vyloženě kvuli mě...když nepočítám partnera... :-( holky nejvíc smutný je že svatba je opravdu víceméně o těch dvou lidech a přijde mi že si to skoro nikdo neuvědomuje... :-( mě všichni naslibovali hory doly jak mi se vším pomůžou...přijedou o den dva dopředu...sestra si chudák zlomila nohu, teta mi oznámila že přijedou v pátek ráno, a vypadá to že i moje mamka přijede až ve čtvrtek odpoledne...jediná kámoška co nám jde na svatbu si našla nového přítele jsou jak siamská dvojčata, bez něj se ani nehne a tudíš na nás ani prej nemá čas... jediná svatá duše mi zbyla moje svědkyně zaplat buh za ní ta to všechno odnese ale je to fakt zlatíčko :-) děsím se svatby den ode dne víc... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?