Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue, zatím nejsou, ale už se na ně těším.... snad to napodruhé vyjde 8-) dneska děláme s přítelem oznámení, vypadá to hezky, už jsem se přestala nervovat, chtěla jsem bílou podprsenku, mám tělovou, ale už prostě neřeším, chci si to prostě užívat a ne se užírat :-D
Odpovědět
Děkuji za info už jsem tam mrkla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojte, tak jsem se kousla a sepsala něco málo o naší svatbě, pokud máte zájem :) ... http://fajnofky.blog.cz/1007/jak-to-c.... Fotky ještě pořád nemáme, zatím jen ty neoficiální od taťky. Ale měly by být tento týden, tak pak určitě nějaké do alba vložím.
Odpovědět
Profilova fotka
pebe: to je super povidani :-) s tim kousnutim do zadku to muselo byt hrozne! :-o :-D Moc vam to sluselo, tesim se na dalsi fotecky!! :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pebecka: super!! Hned jsem se začetla ;-) Obzvláště jsem se zasmála při popisu kousnutí něčím do zadní části těla - podrbat se fakt nemůžeš, jednak na tebe všichni koukají, jednak to kvůli šatům není úplně nejjednodušší :-D
Odpovědět
Chtěla jsem vám přidat další foto, ale admini mi napsali, že to vypadá, že se chci se svým albem dostat dopředu...a že je to porušování pravidel. Prý bych příště mohla být smazána, takže ... ;-(
Odpovědět
Jinak pebecka, až bude čas, pustím se do toho... ;-) a také si vše přečtu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dendavendavaneska - prijde mi, ze admini neco hlidaji az moc a neco ne, vzdyt je to jedno, kde tvoje album je, nebo neni?
Odpovědět
Profilova fotka
denda: co to je za hlasku!!!???? ]-( ]-( Jak se jako chces dostat dopredu!! To je fakt ujety!!!!!!!!!! ]-( ]-(
Odpovědět
denda: to mi teda přijde jako omezování jsou tu i nevěsty co přidávají a upravují svoje alba co týden či 14 dní a jsou ve předu neustále a ty tam tech fotek zase tolik nemáš...:-O nechápu... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
denda; to prece popira ucel tehle stranek ]-( fakt je to postaveny na hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak to je fakt ujetý... já tam taky postupně přidávám fotky, jak mám čas je upravovat a zmenšovat. To fakt nedává smysl - copak tady je cílem být někde "ve předu"? To už admini asi trochu přehánějí...
Odpovědět
Článek se načítá
Myslim si, že nejsem jediná, když se podíváte na album Radmila a Pavel (teď jsou třetí) tak ta slečna už měla album, vím to, protože se mi fotky moc líbí a psala jsem jí tam gratulaci... a najednou začíná od začátku. Že by jí admini vymazali??? Jako upozorňovali mě?
Odpovědět
blue: jak jsi to vyřešila s vizážistkou?????
Odpovědět
Profilova fotka
denda: clovece tak mi pani Milackova odepsala, ze sice v ten den svatbu ma, ale pozdeji, takze by me tam vmackla, ale jediny den kdy ma cas na zkousku je tento pate, a mi priletime az v sobotu vecer.. Tak ted fakt uz nevim co mam delat :-( Mam to risknout s T. Havlickovou?Vzdyt ten uces neni slozity.. Nebo to mam risknout s pi Milackovou bez zkousky :-( ted babo rad.. Uz na to nemam nejak nervy,svatba je za 12 dni, asi to riknu s Havlickovou, nez abych ji rusila a nedej boze se musela hadat ohledne penez..
Odpovědět
Profilova fotka
diky za pochvaly. to kousnuti bylo opravdu neprijemny, kor kdyz nevis, co pod tou sukni mas :-D Uz jsem se videla, jak ji kasam nahoru a hystericky vyhanim vosu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: ja muzu havlickovou jen a jen doporucit, ale nevim jak s ucesem. ten nedelala, kratky necese.
Odpovědět
Profilova fotka
blue: těžké rozhodování - víceméně se dá ale říct, že u Havlíčkové je ten účes taky bez zkoušky, sice jsi tam byla, ale nebylo to podle tvého gusta a účes chceš trochu jiný, než jsi původně zkoušela. Pebecka chválí Havlíčkovou, katt zase Miláčkovou, takže ono to asi nakonec bude jedno. Pokud ten účes není složitý, asi bych to nechala na té Havlíčkové - i kvůli penězům, dohodě a tak. Myslím, že obě dvě jsou zkušené a asi to zvládnou i bez zkoušky. Ale to rozhodování ti teda nezávidím :-| Znám se, taky bych plašila a řešila, co vybrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
denda: to je fakt divné?? proč bys to jako dělala.-) no nic nechápu a nerozumím, každopádně máš úžasné fotečky a moc ti to tam sluší, takže ať si trhnou ;-) pebe: no výborný stránky.-)moc ti to tam slušelo, působíte jako pár děsně symapticky a tvůj popis dne mě fakt pobavil :-D projela jsem i "kolistický akce" a zamáčkla slzu, já mám do konce měsíce smůlu, úplně jsem si doodrovnala koleno:-/ blue: tohle fakt musíš promyslet sama, já jsem přesvědčená, že Miláčková by to zlvádla i bez zkoušky, pro mě je to jedinečnej profík. Ale zas na druhou stranu denda vypadala od TH perfektně.. Jinak pro pobavení-minulý týden nám došel oddací list s chybkama, takže jsem ho dnes byla vyzvednout opravený a ještě jsem skoro dostala vynadáno.-) ať žijou úřady.. a to jsem ještě dneska při svém štěstí musela v roudnici vyběhnout po svých do 4. patra, neb nefungovali výtahy a už od pátku mám v čudu koleno :-D jsem si to štěstí asi vybrala do svatby a teď budu mít útrum :-p
Odpovědět
blue: já Ti nevim, ale já fakt byla s Táňou H. spokojená, trochu jsem jí do česání kecala a ona podle toho dělala... ;-) Takže když jí poradíš (sice je to hrůza radit profíkovi, ale jde o Tebe, tak co...) nebála bych se toho... ;-) Nějak se Ti to blíží, co? x-) Jéé, pebecka, super vyprávění... x-) Já měla na svatbě ve spodnici luční kobylku... :-D pěkně jsem vyjekla když jsem jí spatřila a to se mě ani nedotkla... :-D naštěstí u toho byl jen manžel a fotograf...a ty se mi smáli.. :-D :-D Jinak já už mám od minulého týdne vyřízené všechny doklady, bylo to peklo všude stát ty fronty, ale už to mám za sebou, juchůůů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak jsem se rozhodla a zustanu pri T Havlickove..nemam nervy domlouvat neco dalsi, vzdyt svatba je uz pristi sobotu!!! :-o :-o to je sileny kdyz to takhle napisu! Uz se to strasne blizi! Prusvih s tou Tanou je, ze neni kadernice, ona je profik pres make up, ale ne vlasy..Tvuj uces vypadal uzasne, myslim, ze to Tana umi, kudrdlinky, ale s hladkym ucasem si tezko poradi..no uvidime, prinejhorsim ji do toho budu mluvit a nebo mamka pomuze..
Odpovědět
Kudrlinky jsou těžší, podle mého... :-) Hladký účes natupíruje a pak jen češe, lakuje a připíná sponkama a zase lakuje... ona to zvládne... ;-) a pokud jsi v Anglii okoukla u kadeřnice jak na to, tak jí do toho budeš kecat, noooo!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je presne muj uces, natupirovat a pak ucesat a pripnout sponkama :-) pozorovala jsem kadernici kdyz to delala, tak vim krok po kroku.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blue: věřím, že to Havlíčková zvládne, nebude přece česat poprvé (třebaže není vyučená kadeřnice). My se začínáme pomaličku balit a ve čtvrtek vyrážíme užívat sluníčka, moře a líbánek :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme si včera vyzvedli OL a začneme vyřizovat OP, pasy a všechno ostatní...konečně. Jinak zítra ráno jdu konečně k doktorce s mimískem...jsem zvědavá, co se dozvím :-N Ale dává mi docela znát, že je se mnou...zase něco, co nesmím...jezdit autem s prázdným žaludkem (a to i když nemám hlad)...v neděli jsme jeli z chaty a že půjdeme na večeři...hlad jsem neměla a to jsem celé odpoledne nic nesnědla...jej, jak mě bylo v aute na zvracení...a to jsme to brali serpentýnama a točila se mi hlava :-( Je to docela síla...na nic nemám chuť a jím jen, abych nepadla vysílená. Už jsem zhubla o 4 kilča...je fakt, že neďobu nic sldkého...a to jsem dřív v práci dala alespoň 3 tatranky týdně. Můžu jen sladký...a naštěstí mi nevadí ovoce, zelenina a ani ovocné šťávy :-) Ale nevím, když mi kámošky tvrdily, jak je to krásný období...jestli nekecaly...a nebo měly to štěstí, že jim bylo pořád dobře...mě chvíli bolí podbřišek, pak začne žaludek...pak hlava a tak dokola...
Odpovědět
hanyzka: řeči o nejhezčím období pusť z hlavy. Pro mě první 4měsíce byli utrpení, bylo mi zle a když to přešlo tak mi zas vadilo každé kilčo navíc, funěla jsem, byla jsem jak vorvaň, ani boty jsem si nezavázala... :-) Nejhezčí období začíná až s miminkem v náručí. x-) Moc držím palečky... :-) black: já už chci také líbánky... x-) blue: nebooooj!!!! Ona to zvládne a dokud to nebude podle Tvých představ, tak jí nepustíš.. :-D
Odpovědět
hanyz: já na těhotenství zas ráda vzpomínám a pro mě to nejhezčí období bylo...bylo mi krásně , špatně mi vůbec nebylo naopak sem se cítila dobře :-) celé těhotenství bylo supr až na vysoký tlak ke konci ...za to u porodu sem si užila...:-D ale nechci tě děsit :-) Já bych byla těhotná třeba pořád ...ale nesmělo by to končit porodem...:-DDD
Odpovědět
Tak to mě porod zase tolik nepoznamenal, vybrala jsem si to v těhotenství... :-D
Odpovědět
dendo: já myslím že to asi tak bude někdy si to vybrat musíš bud v těhotenství nebo u porodu... :-p každopádně porod mě natolik poznamenal že další miminko už asi nebude... :-N
Odpovědět
denda: přesně to samý říkala od kámošky kolegyně, když čekala svý 4 mimčo...každý známý, když jí řekla, jak je to super období, chtěla rozbít nos :-N Mám ten samý pocit...jen doufám, že tyhle stavy trochu zvolní...no na kilča se taky moc "těším", ale snad to bude v pohodě. Naštěstí mám botyk bez tkaniček, tak jen nazuju a jde se...ale budu největší bříško mít přes zimu...jsem zvědavá, do jakýho kabátu se povejdu :-D kjaju: jej, tak to jsi šťastná žena, když Ti bylo dobře. S porodem počítám, že to bude bolet...tak nějak se na to psychicky připravuju...ale uklidňuje mě fakt, že kdyžtak dají něco proti bolesti :-D Možná je teda lepší, když mi je blbě v těhu a pak porod by byl lepší...no uvidíme za pár měsíců...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?