Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Ahoj katty: tak jak bylo na líbánkách? a jakej byl Váš DEN ? jsem hrozně zvědavá... :-D
Odpovědět
black: no určitě má ;-) Vyšlo to skvěle x-) katty: vítej zpět ;-) Děkuji a povídej, jak bylo? Nenapínej nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty: ahooj, tak jaké byly líbánky? Koukám, že doplňuješ fotky - kráásnééé, sem s nima i s popisem dne i svatební cesty, už jsem nedočkavá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: tak to je uzasny ze jste s manzelem tak nadseni x-) To je nadhera :-) Rozhodne ma pravdu, musis se setrit a jist za dva ;-) :-N katty: vitej zpet! Jake byly libanky? A jaka byla svatba!?
Odpovědět
blue: tak zatím jsem se moc nešetřila...včera jsem uklízela...ale pomalu, protože mi sem tam bylo blbě...tak jsem hlavně po obědě umyla nádobí a vysála prach a vytřela...a stačilo mi to. S jídlem je to horší...sladký mi nedělá vůbec dobře...spíš je mi po něm na zvracení. Musím vychytat, po čem mi je špatně...a zatím to chce jen slaný...sýry, zeleninu...uvidím, jak zareaguje na ovoce, abych měla vitamínky :-) Jen doufám, že ty bolesti časem přejdou...jsou hlavně v podbřišku a bolí to tak jakoby každou chvílí měla začít MS...teď je to třeba ale v pohodě...ale za 10 min to může být jinak. nejraději bych šla spát...a to bohužel dneska musím být v práci o něco déle :-| Ještě ýe není moc vedro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: s tímhle zatím zkušenosti nemám, ale určitě to brzo přejde! Držím palce, aby ti bylo co nejdřív lépe!
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, musím říct, že z fotek od lenky seničové (a to jsem zatím viděla jen ukázku) jsem nadšená, krásné ale ani jsem nic jiného nečekala ;-) líbánky byly nakonec na chalkidiki v řecku, v městečku Stavros, chtěli jsme čechy, ale na kola bylo vedro, a cesta do chorvatska jen na týden nám přišla taky dost dlouhá, takže se nám nakonec povedl last, který jsme koupili v sobotu v pět a v neděli v 13:00 jsme byli na letišti.-)navíc za úžasné penízky-5000 na jednoho.-) Svatební den byl prostě vyvedený. Ráno jsme v šest vstali, posnídali koláčky od maminek a babiček, nastávající mě hodil do Prahy ke Nikole Miláčkové do salonu- kde jsem byla za pět sedm a v půl deváté už jsem byla hotová, vyzvedla mě kamarádka s přítelem a ve čtvrt na deset už jsem zase byla doma a dávala si polévku. Nervozita veškerá žádná, máma už šílela, že se nejdu oblékat.-) v půl jedenácté jsem se šla vysprchnout, a holky mě začali šněrovat do šatů. Musím říct, že když jsem se poprvé viděla oblečená, včetně, účesu, líčení a doplňků, tak jsem byla fakt nadšená.-) No a ve čtvrt na dvanáct jsme vyrazili směr mělnická radnice, kde jsme měli ještě skoro 20 minut čas, protože nevěsta, která měla jít na řadu v půl dvanácté, přijela až ve třičtvrtě a způsobila málé pozdvižení(jak miluju fialovou, tak ona v ní byla zahalená celá.-)). Takže jsme mezitím s Martinem utekli s fotografkou a nafotili se na vyhlídce, Obřad byl otázka pěti minutek, hallelujah, které jjsem tak hrozně chtěla, nebylo na varhany vůbec poznat, ale bylo to fakt dojemné.-). Potom focení na radničním dvoře, znova na vyhlídce a odjezd do Liběchova
Odpovědět
Profilova fotka
katt: a můžu se zeptat, od jaké cestovky jste letěli? A bylo to s polopenzí? Jinak cena je to nádherná... fotky jsou fakt nádherný, děsně moc ti to slušelo!!
Odpovědět
Profilova fotka
V Liběchově, sice bylo venku připraveno občerstvení před obědem, na dobu kdy se budeme fotit(asi půl hodiny a z toho půlku doby byly zapojeni i hosté), ale přesto mi přišlo, že z toho byli všichni otrávení-ale nic byych na tom neměnila, Po obědě už by se mi fotit nechtělo a hlavně vzali za své i růže ve vlasech, které úplně zvadly. Měli jsme i rozbíjení talíře a společně polévku-to byl torchu prolbém, jelikož jsem levák a seděla jsem po ženichově pravici.-)) Krájení dortíku jsme chtěli mít na zahradě ale dort tam začal téct, takže jsme ho nakonec přenesli zpět a krájeli vevnitř- ačkoliv bylo přes 50 dortíků a to 2 x takových než jsem chtěla a jeden krajecí dortík. Tak se kromě tří kousků snědlo do večera vše.-) Jeden jsme dali na mrazák :-D Dort byl prostě luxusní. Ze sladkého jsme měli ještě 4 šišky štrůdlu od babičky, koláčky a plněné povidlové koláče od mé mamky. Víno se v tom vedru vůbec nepilo, zato pivo a nealko hodně. Ve čtyři jsme začali rozbalovat dary. A musím říct, že vzhledem k tomu, že jsme kartičkou žádali o peníze, tak většina přání respektovala a pojala to fakt vtipně, Např. pirátksá truhla s dvacetikorunama(asi jí vyfotím-je fakt skvělá), kytky na které rostly stovky, nebo album s bankovkama různé hodnoty.-)
Odpovědět
katt: fotky vypadají fakt skvěle!!! hrozně vám to slušelo ! co ty kytičky co se nevyvedlo?
Odpovědět
Profilova fotka
mrs pradok, ale kupovali jsme to přes invii jako vždy, za tu cenu bez pp, s pp se dá od cca 7500.-) nabízeli nám turecko s all za 9000, ale přílet byl až dnes ráno-bohužel. Po darech-první tanec(fakt nevím co hráli) ale tančili všichni a ženichse mnou pak proběhl venkovním zalíváním.-)) Pak jsem se konečně převlékla, vyprovodila babičky a dětičky a začala se kolem 9 bavit.-) Přiznám se, že panáky jsem neodmítala ale vylévala. Jinak bysme s ženichem nevydrželi až do konce-do tří do rána. A svatební noc se přesunula až na dovolenou.-)) jelikož ženich měl z toho vedra v sobou úžeh nebo úpal a trochu jsme se báli, že ani nikam neodjedeme ;-) Každopádně musím říct, že z původního rozpočtu 45000 při svatbě doma, a 70 000 v restauraci- jsme se dostali určitě na 85000 a to jsem opravdu bezhlavě neutrácela, ale vše se nám bohatě vrátilo v darech a ještě zbylo na dovču. Hostina nakonec díky vedru a hlavně nezřízenému pití panáků, kdy tatínek ženicha zval půl svatby na tulamorku vyšla na 46000 včetně spropitného. Z 75 láhví vína jsme jich 60 vezli zpět :-D Takže rozpočet jsme přesšvihli asi o 6000,-
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za pochvaly, taky jsem z foteček nadšená.-) kjaju: na fotkách vypadá jak má, ale ve skutečnosti měli být růže poupátka(ne rozvité), měli být bíle-byly žlutozelené, starorůžové-byly výrazně růžové. Navíc přešvihli částku o 500 kč .-/ Žádná tragédie, kytky byly nakonec hezké, 500 nás nezabije, ale každopádně byly jiné než byla dohoda a skoro nevydrželi- večer už měli ty fialkové úplně hnědé okraje..
Odpovědět
Článek se načítá
katt: to je škoda každopádně na kytce to nestojí a na fotkách si toho nikdo nevšimne krom tebe...;-) hlavně že se vše vyvedlo :-) já tu ted slintám u tvých fotek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: přesně tak, vzteklá jsem byla akorát večer před svatbou, pak mi to bylo putna :-D já už se těším až budu mít všechny fotky, fakt ty penízky za fotografku za to stáli a trošku mě mrzí, že jsem si jí neprosadila na celý den ;-)
Odpovědět
já doufám že nás fotograf zvládne něco podobného s námi já jsem totiž absolutne nefotogenická a přítel je opak ten vypadá všude dobře...takovej hezounek to je... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty: novy fotecky jsou uuuzasny! Moc vam to slusi! Dali jste mi super inspiraci na foceni kolem zamku, vubec jsem nemyslela ze se tam daji udelat tak pekne fotky! Docela jste se teda drzeli rozpoctu,ze?Kolik jste meli hostu?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: děkuju.-) na focení na mělníku nás překvapila fotografka, já ani nechtěla, ale že prý to tam zná a jsou tam krásné záběry, měla pravdu.-) Nakonec jsme měli přesně 30 lidí na obídek a 30 lidí na večer, ale řekla bych že asi 8 lidí v průběhu brzkého večera odjelo.. kjaju: mě přítel týden před svatbou zrovna říkal jak jsme oba nefotogenický a fotografka nám zase říkala jak jsme úžasně fotogenický.-) no cítila jsem se při focení dobře a to je asi důležité, prostě žádná křeč, koho máte na focení?
Odpovědět
katty: nádherný fotečky, to je paráda x-) Moc to oběma slušelo x-) A ta dovolená teda byla skvělá koupě...taky jsme plánovali dovču někde u moře...chtěli jsme do Egypta, ale bude změna...dřív a blíž kvůli svišťovi :-) Ale kytička na fotkách vypadá skvěle. Že nevydržela víš jen Ty a na fotkách to vidět není. To já tu mou svatební kytku vyhodila včera z vázy...už uvadla :-( Bude mi doma chybět. Když jsme u rozpočtů svatby, tak jsem to včera počítala a dostali jsme se na necelých 42 tis. Z toho bylo za 15 tis jídlo a pití...jedlo a pilo se 3 dny :-D A i cena za uzený maso, který ještě máme doma v lednici připravený na jídlo. Jídlo platili buď moji nebo manželovi rodiče, takže docela to ujde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: děkuju.-) jinak egypt bych taky asi raději v tvém stavu vynechala .-)docela ti závidím, máš úžasné načasování :-D a cifra za svatbu je teda perfektní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy: myslim,ze tveho manzela znam od videni, myslim,ze asi chodil na stejnou zakladku do Luzce jako ja..
Odpovědět
Profilova fotka
jj-) chodil do Lužce, je ročník 1983
Odpovědět
Profilova fotka
Katty: jo, ja jsem rocnik 1982 :-) to mam ale pamet, jeste poznam lidi ze zakladky :-D Vyuzili jste v Rasinkach taky ten park?Meli jste cast vecera venku?
Odpovědět
katty: no a to je egypt můj sen...teda spíš poznávačka po památkách...loni nevyšel kvůli penězům, letos je to jinou radostí :-N Tak snad někdy příště... načasování se nám povedlo ani nevím jak :-N Chtěli jsme levnější svatbu a povedlo se to...taky jen pro 19 lidí (z toho 5 odjíždělo ještě odpoledne po obřadu...jeli daleko domů, nechtěli přespávat s náma...a babičky by na chatě ani moc nemohli...na ně je tam moc schodů).
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja uz se temer bojim se podivat na muj spreadsheet s rozpoctem a utratama :-o Naivne jsem si myslela ze zvladneme svatbu za 50tis, a rikala jsem si max bych dala tak 80tis, tak zatim to vypada,ze to bude vychazet na takovych 90.. A to taky nekupuju zadny zbytecnosti, setrim na cem se da atd.. Tak aspon doufam,ze to bude stat za to a ze budeme mit super den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat, opravdu nádherné fotky :-D prostě super, tiše závidím, jsem totálně nefotogenická, vypadám jak blbec, když si myslím, že mi to sluší... právě sedím u počítače z náhubkem v puse, bělím, jsem zvědavá, koupila jsem si White pearl, četla jsem o to samou chválu :-) jo jsem po první lymfomasáži, je to spíš takový jemný hlazení, slečna mi otevírala lymfu, začala u krku, potom šla až na nohy, musím hodně pít a koupila jsem si nějaký lymfočaj, to by bylo, aby mi ten zadek neubyl
Odpovědět
Profilova fotka
katt: fotky jsou fakt úžasný, závidím, my máme fotky hezký, ale takový všední... no, fotografa jsme zajišťovali asi 4 měíce před svatbou, takže výběr moc nebyl... :-N lucija: dej vědět, jestli ti lymfomasáž pomohla, já jsem byla před svatbou na celé sérii a nic... :-( Ale mám pocit, že tyhle věci na mě prostě nějak nefungujou... nevím. taky jserm koukala na náš rozpočet a vychází nám to na 20 tisíc hostina a raut (40 lidí) a 35 tisíc zbytek (největší částky jsou prstýnky, obřad, oblečení, dorty, kytky, pak to jsou jen drobnosti). Ale vše se nám vrátilo ve věcných i peněžních darech. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Black: sehnala jsem kadernici! Po 2 tydnech mi odpovedela pani primo z Nelahozevse, byla totiz na dovoleny! :-) tak jsem stastna, zda se velice ochotna po emailu :-)
Odpovědět
Ahojky.. Dendo, prosímtě, kam až ti nechali hrát tu písničku Ve snu se vdávám?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tak to je super!!! A perfektní, že je přímo z Neláče ;-) Týjo, taky se ti to už blíží... Chtěla jsem se na tebe jít do Mariny podívat, když to mám kousek, ale budeme se vracet z líbánek, tak to prošvihnu - škoda.
Odpovědět
blue: bezvadná zpráva, perfektní, že je přímo od vás ;-) Tak holky, mám doma fotky...včera večer jsem je viděla a jsem z nich nadšená x-) Ale nebyla jsem schopná včera něco dát na web...bylo mi pěkně mizerně...škvrně mi dávalo co proto :-S Tak jsem šla brzo spát a dneska dobrý 8-) Tak snad dneska bude klid a něco nahraju...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?