Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack by mohla vedet :)
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: ja sama nevim, my mame sice obrad na Melniku ale hostinu pak v Nelahozevsi a po obede se taky chceme jit nekam fotit. Jde o to co hledas, treba nase fotografka chce polorozborene domy :-D pry je tam dobre svetlo.. :-N Jinak Marina,kde mame hostinu je moc hezka u reky.. Kde budete mit hostinu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mít v Loděnici u Prahy, tzn. úplně mímo. :-D Počítám s tím, že se vyfotíme s rodinou, přáteli,... a vyšleme je do restaurace a budeme se ještě chvíli fotit sami. Proto se ptám na nějaké hezké místo.
Odpovědět
Tak jsem holky dobalila právě svatební vínečka s čokoládkama...a zjistila že čokoládek máme ještě málo...:-P Tak budu muset ještě dokoupit... Jinak košíčky na koláčky jsou taky připravené...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: my jsme měli svatbu ve Veltrusech, což je od Nelahozevse kousek (přejezd cca 5 minut autem), je tu nádherný park s pavilonky, kde se dají dělat hezké fotky, i zámecká zahrada s fontánou, květinovými záhony. Jinak krásné je to u vody v Marině Vltava po zámkem - ale nevím, jak vás tam nechají fotit, když by tam náhodou měla hostinu jiná svatba. Ale jak psala blue, záleží na tom, co chcete - louky a pole se zelení nebo spíš ve staré zástavbě nebo se zámkem nebo přímo industriálně u továrny :-D :-D Zámek Nelahozeves má taky svoji zahradu a lidé se většinou fotí tam - mají pak fotky kousek se zelení, kousek se zámkem, kousek s řekou.
Odpovědět
Profilova fotka
ted tu nevesta pridala krasny fotky od Zuzky Scharf ze svatby na Kokorine a hostiny v Rasinkach. Fakt krasny fotky..
Odpovědět
blue: opravdu krásné fotky :-)
Odpovědět
Jj, holky, už jsem také obdivovala... ;-) Blue: máš se na co těšit... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: no to vis ze se tesim, ale zase od Zuzky nemuzu cekat zazraky :-D , tato nevesta je krasna..
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: taky mě tato varianta napadla. Marinu neznám, ale mrknu na to na net. ;-) Chceme se na Nelahozeves + okolí zajet ještě během léta podívat a mrknou po okolí, kde by se daly udělat hezké fotky. Zkusila jsem se tu zeptat, když nejsem "místní". Díky za tipy. :-D
Odpovědět
blue: ano nevěsta je krásná a Ty také, takže už se těším na fotky od vás... ;-) Také se Ti to už blíží, co? Jinak holky, trampolína je SUPER!!!!!!! :-) Včera jsem z ní to naše malé hopsadlo ani nemohla dostat... a nejlepší je, že chce skákat s maminkou... :-D Obě jsme pak spaly jak miminka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: zadej si Marina Vltava Nelahozeves ;-) jinak jak rika black, ve Veltrusich u zamku je to krasne, maji nadherne pavilonky v parku :-) holky tak uz vzdavam napad,ze by manikerka dojela k nam domu,ted uz musim najit nekoho na Melniku kam bych jela v patek odpo..ach jo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denda: no kdyz se uces a maku up povede tak snad taky budu nevesta k svetu. minuly tyden jsme tu koukali na svatbu u sousedu, cihali jsme na nevestu a jeden chlapik tam zaperlil, rika: Kdyz jsou vsechny nevesty krasny, odkud se teda berou seredny manzelky? :-D :-D Manas.
Odpovědět
:-D :-D :-D Tak to je supeeer hláška... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem se taky kochala... Zuzka Scharf je opravdu moooc šikovná, fotky od ní jsou nádherný. A Lenka Seničová taktéž - fotky od ní jsou taky luxusní. blue: tak to je opravdu fakt vtipná hláška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho holky videli jste toto nove fotoalbum? Ja tu slintam na klavesnici!Musela to by ohromna svatba! http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
blue: týjo, tam se asi nedělalo nic jinýho než jedlo... to je dortů tak pro 300 lidí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
300 lidi nebo mozna tak dve holky jako ja :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
black: chci se zeptat, nemate ve Veltrusich nejakou kadernici? Clovece jak pisu emaily a nikdo neodpovida..ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
blue: psala jsem ti (asi na minulé stránce) tu paní Horčičkovou - zkoušelas jí? Ve Veltrusech nikoho neznám, jak to nepotřebuju, tak nehledám, navíc jsme tam terpve rok, jinak jsem Kralupanda. A v Neláči žádná kadeřnice není?
Odpovědět
Profilova fotka
týjo, a videli jste tuhle účtenku? http://www.beremese.cz/album/view.php... :-o 214 vodek :-o
Odpovědět
mrsblack: tak zase když si vezměš že tam píšou vodka ochucená barevná, tuzemák ...to číslo 214 bude v panácích tak to zase tolik není...vem si kolik lidi vypijou hopsinek...(jelzin, puskin...)...
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi, to by me odvezli kdyby jsme dali 10.000 jen za vodku! :-o black: te p Horcickove jsem napsala, tak cekam a cekam...nikdo se nekamaradi s emailem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: jj, ale je to 214 panáků jenom vodky (ochucená tuzemská, tudíž ne žadná Finlandia a podobně)... + ještě další kvantum panáků jinýho alkoholu. To je podle mě dost. U nás se vypila jedna láhev vodky - to je 25 panáků - a tady je to 4x tolik... :-o
Odpovědět
blue: to album mi přijde jak reklama nějaký cukrárny :-o Momentálně mě ty fotky ani moc nelákají...sladký není psolední dobou můj kámoš :-D Spíš při představě, že bych to měla sníst, je mi šoufl :-N Ale nazdobený to mají pěkně :-) black: s touhle nevěstou jsem se potkávala na jiné diskuzy...pěkný účet, to by mě kleplo, zaplatit tolik za vodku...my tvrdý neměli žádný...tchán je alkoholik a všechno by vycucal sám...bylo víno a soudek pivka a stačilo to...alespoň se nikdo jiný neopil krom tchána :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: a ty ceny, to je teda síla, 10000 za vodku... Ještě že jsme měli svoje alko i nealko, jinak bychom se nedoplatili, obzvlášť v tom teplém počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
my tez nechceme podavat tvrdy alkohol, budeme mit na baru pivo a a bile a cervene vino. Kdyby nekdo touzil po panaku,tak si ho bude muset zaplatit...myslim,ze to lidi musi pochopit..
Odpovědět
Profilova fotka
co 4x, dokonce 8x víc... ;-) matika mi nidky moc nešla :-) hanyz: to já bych si klidně nějaký zákuseček dala... blue: s kadeřnicema je to slabota, email má jen pár z nich a ještě na ně lezou sporadicky... Fungují spíš po telefonu.
Odpovědět
Profilova fotka
black :-D :-D hlavne ze nam de ta cestyna :-D :-D je mi jasny ze po telefonu bych se domluvila,ale vsichni maji mobil :-(
Odpovědět
blue: myslím, že to lidi pochopí...u nás ani nikdo tvrdý nesháněl :-) a spíš se pilo pivo...ale u nás bylo jen 19 lidí a z toho jich 5 během odpoledne odjelo a třeba tchýně a moje mamča nepijí vůbec... black: mě je poslední dobou pořád divně, tak se snažím jíst jen to, co nedráždí žaludek a některý věci mi nedělají dobře ani z fotky...začínám si říkat, že to asi nebude jen rozhozený žaludek :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?