Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue: jj, autosedačka je povinná do 12 let. S půjčením to asi bude horší, jedině od nějakých kamarádů nebo známých...
Odpovědět
Profilova fotka
:-S :-S dekuju za radu, ach jo, co budeme delat? uz nejak zacinam plasit! :-o
Odpovědět
Teda blue, co Ty všechno musíš zařizovat, viď? Takových starostí navíc. ]-( Sedák je povinný, ale neznám žádnou půjčovnu kde by Ti ho půjčili, jedině se poptat jak říká Black po známých, nebo třeba u té taxi služby, ale to nevim nevim... Nevim jak to dělají ostatní "turisté." My měli v cizině půjčené auto a tam automaticky k malému dítěti přidávali i autosedačku, ale to byla půjčovna aut...
Odpovědět
Profilova fotka
denda: jo jo, krome svatby jeste zarizuju tydenni dovolenou pro 7 anglicanu, coz neni tak zly, ale ten sedak me ted teda dostal..tady v anglii ma moje kamaradka super byznys, ma pujcovnu kocarku,detskych sedacek, cestovnich postylek pro deti, jezdi sem totiz hodne turistu, tak to vyuzijou.. to by v Praze taky mel nekdo zavest, ze by napad na zivobyti az se jednou prestehujem :-D
Odpovědět
blue: teda nemáš to snadný. U taxi bych se zeptala, ale těžko říct...vzpomínám na jeden přad v tv, že chtěla jet ženská s dítětem z Prahy někam ven taxíkem a chtěla sedačku a skoro žádná jí neměla...většinou jí řekli, že musí mít svojí :-S A nebo že jí vezmou s dítětem bez sedačky ]-( síla. Jinak Ti zjišťuju to taxi...zatím nic tak velkýho není :-( Ale jednou jsme jeli od taťky z práce na koncert a měli objednaný minibus od Axie...akorát těžko říct, na kolik to vyšlo...jelo nás tak do 20 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
hura, moje zlata svedkyne mi nasla pujcovnu v Praze x-) :-N http://www.detskyruzek.cz/prodej/index
Odpovědět
Tak to je super a ani ten sedák na týden není drahý... ;-) Super, jak Ti to jde od ruky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: jojo, ceny maji lidovy,jsem stastna! Koukam ze mate dalsi fotecky!! Nadherny!!! Takze ted mi zbyva sehnat kadernici ktera ucese tchyni rano na svatbu a taky manikuru. Mam svoje nehty a gelovy nechci, chci proste jen vytvarovat nehty a udelat francouzskou manikuru..
Odpovědět
blue: já také mám své nehty a gelovky jsem nechtěla a manikůru jsem zvládla sama. ;-) Jak zapilovat, vytvarovat, tak zneškodnit kůžičky, tak i udělat francii... ;-) Dneska je příjemné počasí, pod mrakem a sem tam lehký deštík, trala lááá... :-D A přišla nám trampolína... Slíbili jsme jí Vanesce jako dárek, tak je tady, to bude hopsánííí, juchůůů... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: bohuzel kdyz si delam francouzskou sama, tak je to vzdycky nejaky sisaty :-| tak chci aspon na svatbu peknou..jen nevim kdy si na to najdu cas, nejistejsi by to bylo v patek, ale budeme mit hrozny shon,tak asi budu muset ve ctvrtek,jenze se bojim, ze si to do soboty znicim :-| co myslite? trampolina je super, svagr ji ma a deti tam vzdy radi cely den :-D vypada to jako pohodicka kdyz hopsaji deti ale kdyz jsem tam vlezla tak jsem byla za 5 minut uplne hotova!je to fuska :-D
Odpovědět
blue: Já si nehty dělala večer těsně před svatbou a stejně jsem se bále, že je zničim, tak nevim nevim, 2 dny před svatbou, to by jsi nesměla nic dělat, všichni ať Tě obskakují... :-D :-D trampolína je super, jsem zvědavá na sebe. :-D Někde jsem četla, že 15 minut na trampolíně vydá za půl hoďky běhu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak tomu bych s tou trampolinou verila, je to makacka :-D asi mi nehrozi,ze by me lidi po dva dny obskakovali, tak budu muset nejak vmacknout manikerku v patek. Uz jsem psala do dvou nehtovych salonu,zda by mohli prijet do domu den pred svatbou,ale obe rekli ze ne :-S ach jo....
Odpovědět
Článek se načítá
Hele a co zkusit tu manikérku v Nera hned vedle Havlíčkový? Třeba by Ti udělala nehty v den D, třeba při tom, až Tě Táňa bude česat... nemůže to zabrat takového času... A nebo chceš mít Táňu pod dohledem a radit jí při česání? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda:me by mela Tana prijet domu, nebo spis by ji nekdo mel dovezt k nam..Neratovice jsou pro me dost daleko,cca 45min..
Odpovědět
Aha, blue, to já nevěděla... :-)
Odpovědět
blue: já si nechala teda udělat gelovky...protože jsem si blbě vylomila nehet pár dní před svatbou, tak by to vypadalo ošklivě...jinak jsem chtěla svoje...každopádně na Mělníku jsem byla před svatbou na pedikůře...dělá i manikůru...někdo mi ji tu doporučil...Obdržálková a chtěla jsem na co nejpozději jít k ní, tak mě objednala na večer až na 19h...zkoušela jsi i tu? Třeba by byla ochotná přijet...byla to milá holka. denda: je, trampolínu bych taky brala...to si budu muset počkat, až budeme mít děti...protože pro mě by jí manžel asi nepořídil 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: podivam se jestli ji najdu na netu ;-) dekuju :-N
Odpovědět
dendo jako trampolínu jste koupily? čím dál tím časteji slýchám jak se na tom dětičky vyblbnou...taky bych potřebovala někde krotit draka...:-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: tak jsem ji nasla a poslala mailik ;-) kjaju: jestli mate trochu mista na zahradce tak trampolinu doporucuju, tady se strasne rozmohli takovy velky s ochranou siti a jsou fakt super: http://www.trampoliny.eu/
Odpovědět
blue: na netu je ;-) odkaz poslím v IP...
Odpovědět
aha, tak už ten odkaz neposílám :-D
Odpovědět
kjajule: Vaneska vždycky když jdeme na pouť nebo na nějakou akci, kde vidí trampolínu, tak tam chce... vydržela by tam věčnost, i neteř jí má a myslím, že z ní ještě neslezla. :-D Pro děti super věc a jelikož je do 100 kil, využijeme jí všichni... :-D průměr 183cm. ;-) http://www.hawaj.cz/trampoliny.html koukám, že tu naší už nemají za akční cenu... :-)
Odpovědět
Holky, tak teď jsem málem padla pod stůl...šéfová nám koupila zmrzlinku :-) Tak jsem si zabrala magnum s mandlema...mňam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: to je ta protivna sefova, ktera vas peruje kvuli 2 minutam ? :-o
Odpovědět
denda: ty jsou super...ale nám se to asi nevejde ...škoda... :-(
Odpovědět
přesně ona ;-) divný, to asi něco bude chtít :-| tak jsem se našťouchla a je mi docela divně...těžko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: uz zase, clovece tvuj zaludek se z te svatby jeste nevzpamatoval!
Odpovědět
holky objdenala jsem si fondán na dort když mi ho peče sousedka( fondán neumí, ale dorty peče výborný) , denska přišel a je teda vynikající...jen s oblizuju...takovej sama neumím aje hlavně krásně čistě blej...fakt super...to mám radost...do svatby počká v ledničce...:-)
Odpovědět
blue: no je to divný, ale zatím mám trávení nějaký rozhozený :-| ale já i blbě snáším vedra...a po takhle těžký smetanový zmrzlině mi občas bývá divně...pochybuju, že by zatím bylo něco jinýho, protože poslední měsíc byl hodně hektický a na nějaký tulení skoro nebyl čas :-N kjajule: paráda...taky bych si ho dala...až mi zase bude dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli byste mi neporadily najaké hezké místo v okolí zámku Nelahozeves, kde by se daly udělat hezké fotky po obřadu. Díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?