Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue: ona je paní Miláčková fakt šikovná, účes včetně líčení jí trval asi hodinu a čtvrt.-)navíc má ve svém salonu úplně skvělou švadlenku(resp. skoro módní návrhářku), která mě zachránila s šatičkami, když se jí povedlo během půl hodiny opravit to co zkazila moje švadlena
Odpovědět
Profilova fotka
katty: aaaaaaahhhhhhh strasne moc ti to sluselo!!!!!! :-) :-) :-N :-N :-N Tesim se na vic fotek, :-) Byla jsi krasne opalena, solarko?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: moc děkuju.-) kdyby nebylo tak strašně vedro, tak jsem asi vydržela ve svatebních celou dobu, musím říct, že jsem se opravdu cítila jak princezna, ale vydržela jsem do prvního tance a pak jsem se musela převléct.-)) nakonec solarko nee, v čechách jsou už 14 dní totální pařáky, takže práce na zahrádce.-)
Odpovědět
katty: krásné :-) vlásky fakt parádní ;-) prostě úžasná nevěsta :-) škoda ty kytky na kapotu se růže v tehle vedrech nedávají na to te meli upozornit... 8-( a jak jsi byla spokojená s obřadem na radnici jak je dlouhý proslov?
Odpovědět
Profilova fotka
kaju: moc děkuji, kytky na kapotě? ty byly sušené, už když jsme je tam dávali.-) a srdce na autě bylo hlavně naší výroby :-D problém byl kytky ve vlasech ty vydržely pouze focení a pak umřely :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a proslov byl naštěstí krátky, a oddávající mluvil opravdu dobře.-)
Odpovědět
no jo v těch vlasech je to bída... :-( jak je to bez stonku ve vedru... :-( sem ráda že ten proslov byl krátkej...nevim jak to tam en náš lumpík vydrží dlouho... :-p navíc se včera přehřál a bojujeme s teplotou...dneska jsem vubec nespala...já to vedro nesnášim... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si přečetla těch 5 stránek, co jste stihly napsat, co jsem tady nebyla :-D ke svatbám gratuluju, je dobře, že to všechno, nebo skoro všechno dopadlo dobře 8-) nene, já těhule nejsem, zatím neplánujeme... to ta kosmetička :-D už mám v práci připravený botičky, nemůžu se jich dočkat, hned hodím fotku... jinak jsem chytala barvičku, ale předpokládám, že to měsíc nevydrží... mám dilema, jestli chodit do solárka nebo ne... zase abych začala včas, fakt se blbě opaluju...
Odpovědět
Ahoj holky, tak se konečně taky hlásím o svatebních oslavách :-D bylo to celý moc moc prima a moc jsme si to užili...jsem teda kapánek nastydlá z cesty veteránem, ale byla to paráda...dneska jsme přijeli ze Znojma teprve domů...od čtvrtka jsme pořád grilovali a slavili až do dnešního rána (ne teda nepřetržitě)...časem napíšu víc ;-) Jinak fotky budu mít tak do 2 týdnů, až mi má kamarádka a fotografka udělá korekce...zamaže fleky v obličeji, které make-up sice zakryl, ale blesk opět ukázal. Katty: gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. taky se uz pripojuji k mladym panim. Moc jsme si to uzili, vydrzeli jsme statecne a bez uhony "bohosluzbu", ktera trvala celkem trictvrte hodiny na louce na parnem slunci :-p . Jidlo se moc povedlo, Basta nezradila a navarila fakt vyborne. S focenim to bylo kvuli slunicku slozite, tak snad si s tim nase sikovna fotografka poradila. Na fotky se kazdopadne moc tesime. Nemeli jsme kapelu ale DJ, ktery chudak hral a nemel komu, protoze se nikomu v tom vedru nechtelo tancovat :-N , rozparadili jsme to az v pozdnich hodinach x-) . Jezis, jak ten den rychle utekl ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
katt, pebecka, hany: gratulace obrovské!! Mladé paní :-D peb: se ani nedivím, že nikdo nechtěl tancovat, to vedro bylo fakt úmorné. holky, dneska máme první výročí - měsíc od svatby 8-) Toto letí, jako kdyby to byl rok, a ne jen měsíc.
Odpovědět
pebecka: velká gratulace, mladá paní ;-) black: to už je to měsíc? pání to to letí...krásné výročí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pebe& hany:holky moc vam gratuluju k svatbe a preji krasny, stastny manzelsky zivot x-) x-) Uz se tesim na fotecky! pebe: jak jsi byla spokojena s Tanou? Black:ty blaho, to snad neni pravda,ze je to uz mesic!! :-o :-o prijde mi to jako pred tydnem :-D :-)
Odpovědět
blue: díky, ani nevíš, jak se na fotečky těším já...jsem se pomalu ani neviděla v zrcadle...jednou v švagrově košili (neměla jsem nic na zapínání, abych pak nepomačkala účes) a pak letmo v šatech...ani pořádně nevím, jak jsem vypadala, ale všichni říkali, že skvěle. Jinak jsou i nějaký amatérský fotky, ale slíbila jsem známý (je to fotografka), že se nepodívám a nezveřejním nic dřív než uvidím ty její...tak budu mít dva týdny čekačky. Nicméně holky, musím říct, že jsem i ráda, že už je to za námi...ale nervozní jsem kupodivu nebyla.
Odpovědět
Milé vdané paní... hanyzka, kattynka a pebecka moc gratuluji a přeji do společného života jen a jen úsměv a pevné zdravíčko a mnoho štěstí... ;-) Katty: byla jsi krásná... x-) TĚŠÍM SE NA FOTKY ODE VŠECH... x-) black: užijte si výročí, to ani není možné jak to letí... Jinak my se vrátili z Mácháče, kamarádi nám zaplatili krásný hotel, kousek od vody, takže jsme si ty 3 dny hezky užili... Když jsme přišli na pokoj měli jsme na posteli poházené lístky z růží, to samé v koupelně, všude svíčky, připraveno šampíčko... prostě romantika... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak to je super, ten Mácháč vám kámoši opravdu vymákli, v těchle vedrech to byla ta nejlepší volba + ta romantika, jééééé. už se těším na fotky hany a peb a víc fotek od Katt - ta už si asi užívá líbánky :-D
Odpovědět
denda: také Ti gratuluji k manželství...jsem tu týden nebyla a nezvládla to. Přeju moc moc štěstíčka v manželství ;-) Ať je vše krásné jako svatební den. Mácháč zní nádherně a ta romantika...to je paráda, to se kámoši ukázali. Holky, mě to v práci tak strašně nebaví...dneska teda snad nejvíc za celou dobu, co tu jsem :-S Už abysme taky někam jeli na líbánky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: vitej zpet z mini libanek :-N ;-) hanyz. uz vis kdy pojedete na libanky?Jak vubec probihala hostina?Dopadlo grilovani dobre?Mela jsi medovnik? :-D
Odpovědět
Holky, pár dnů po svatbě a mě to přijde jak věčnost... ;-(
Odpovědět
Ještě ani nemáme oddací list, jak jim to trvá, takže jsem ani ještě nezačala vyřizovat doklady... Holky, jak dlouho jste na ODDACÍ LIST čekaly vy???
Odpovědět
Profilova fotka
denda: naprosto stejné pocity... Na oddací list jsme čekali týden, ale to jsme je ještě popoháněli, že si potřebujeme vyřídit doklady dřív, než pojedeme na "líbánky", které jsme kvůli tomu odložili na konec července (manžel pas nemá a já propadlý). A budeme to mít tip ťop, protože na občanku čekáme měsíc. Ach ta byrokracie... :-S
Odpovědět
blue: grilování bylo super, vlastně jsme grilovali každý den od čtvrtka do soboty večer...měli jsme všechno možný...kučecí, vepřový, krůtí i rybičky (králík nakonec nebyl)...žampiony, hlívy, papriky, cibulku a česnek. Pak koláčky a kokosky ode mě s rodiči, cukroví, co koupila tchýně, roládu, kterou udělala švagrová (ale tu nikdo moc nechtěl). Studené mísy, ovocné saláty a i zeleninové. Jídla bylo tolik, že jsme ještě i něco vezli domů :-) A uzené se povedlo jedna báseň. Medovník nakonec nebyl...když jsem se zamyslela, co všechno budeme mít, tak jsem ho raději neobjednala. I tak toho bylo hodně. A 30l soudek piva se skoro celý vypil už ve čtvrtek...na pátek něm zbylo asi tak 7 piv :-D Jinak obřad byl paráda...v kostele bylo příjemně chladno (tak akorát)...veterán po obřadu nechtěl naskočit na klíček, ale otevřeli kapotu a něčím tam zahýbali a předl jako kotě :-) Budeme s ním mít i fotky. Musím říct, že veterán budil hodně pozornosti v ulicích a pak i moje zelené šaty :-) Na líbánky pojedem až na podzim...říjen, listopad. Jednak musím ještě něco našetřit a taky abychom měli všechny doklady už v pohodě. Jinak je mi už pár dní špatně...bolí mě břicho, ale tak divně...chvíli hnusně bolí, pak zase přestane, tak doufám, že jsem to s tím grilovaným jídlem nepřehnala...včera jsem chroustala hlavně zeleninu. Je fakt, že tolik dní za sebou jíst dlabanec z grilu asi není úplně dobrý =-) ale mě to moc chutnalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: ještě že už jsem po obědě, jinak bych tu asi slintala do klávesnice... To jste si to papáníčko fakt užívali... Bolení břicha určitě brzo přejde - teda pokud je to opravdu od jídla ;-)
Odpovědět
black: taky jsem ráda, že na to jídlo teď myslím a jsem už po obědě...ale dala bych si dneska večer nějaký salát...tak uvidíme, co se mi bude chtít dělat. No uvidíme...je fakt, že jsem se docela futrovala a nedivila bych se kdyby to bylo právě od toho jídla...ale kdo ví. Asi nebudu chtít grilovaný maso měsíc vidět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo holky,ja mam hlad! Jen slysim o grilovanem mase :-p :-p :-N Tesim se jak se na svatbe nacpu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi přišly botky, jsou prostě nádherný, ale nejsou bílý bílý, ale takový jako lehce do krémova... jak mám úzký šaty, tak budou vidět a já ten rozdíl prostě vidím :-( nevím, co s tím, jsou fakt super, sedí, ale tohle mě odrazuje, jenže nevím, jak jinak bych je měla kupovat, leda vzít šaty s sebou a posuzovat barvu...
Odpovědět
Profilova fotka
luci: kdyz se ti nove boticky tak moc libi,tak by prehledla to ze maji malinko jiny odstin bile, furt je to bila,ze ;-) :-N
Odpovědět
blue: já se teda hned na svatbě ani moc necpala...ten den jsem od rána slupla jen jeden chlebíček a jedla jsem až odpoledne ve tři hodiny...ne že bych neměla hlad, ale docela jsem na něj zapomněla :-D luci: to bych také přehlédla...a kor jestli je ten rozdíl nepatrný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vím... nechám je v záloze, kdybych nepotkala jiný, tak je vezmu, stejně mám delší šaty, budou se muset zkracovat, tak je nenechám zkrátit tolik, aby nebyly moc vidět.... a budu mít i minivlečku, asi 5cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dekujeme za prani, doufam, ze to bude opravdu na veky :). hanyzka a Katty: take vam gratuluji pocitove jsem na tom asi ale jinak nez ostatni :), vubec mi neprijde, ze jsem vdana :-D . snad az me parkrat nekdo oslovi novym jmenem... blue: tana byla naprosto uzasna. makeup vydrzel i ty parna, parkrat jsme to jen mirne prepudrikovali na mistech, ktera se nejvic potila. navic dokazala zamaskovat moje sedrena zada, kterymi jsem tyden pred svatbou pristala na sutru. sice jsem si na ne nevidela, ale kazdy rikal, ze to je kouzelnice.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?