Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jedna špatná zpráva a to, že podprda je dobrá, ale do šatů ne, protože potřebuju hodně push up, aby to udělalo dekolt, což ta moje úžasná za 120 z Tesca neudělá :-( druhá, ale dobrá zpráva je, že zkušební dort je super, nádhernej, paní předčila moje naděje a chuťově dobrý, není moc přeslazený, což je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě jeden tip, v mělnickým Tescu mají v pravém zadním rohu výprodej a dneska jsem tam koupila 2 krásná bílá fotoalba, je to z ručně dělanýho papíru, mají 2 velikosti, koupila jsem obě za 108,-
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak aspon ze ten dort mas vyresenej :-) jakou napln a korpus jste zkouseli a jaky budes mit na svatbu?
Odpovědět
U nás holky veliká změna místo oběda bude raut :-N ...už jsme se na tom dohodli s přítelem, prostě místo toho aby byli všechny stoly v jedné lajně a já musela řešit zasedací pořádek apodobný věci prostě přijde po obřadu rozbijem talíř , připjeme si a pak at si všichni vezmou jaké jídlo budou chtít...ted ještě vyřešit menu... Takhle to pro nás bude snazží ...prostě nám to vrtá už v hlavě jak to udělat jednodušší a ten raut nám přijde jako o starost mín... Vzhledem k tomu ž si to všechno děláme doma na zahradě, na zámkové dlažbě ve dvoře tak máme prostě omezený místo a já nebudu muset řešit jestli přijede navíc strýček nebo tetička a já je nebudu mít kam posadit aby byli všichni u jednoho dlohýho stolu...stoly rozházíme tak jak se nám to bude hodit a víc řešit nebudu...uff :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kjajule: to je super napad!!na 100% s tebou souhlasim, bude to pro vas mnohem jednodusi! ;-)
Odpovědět
vím že ten raut vyjde asi trošku dráž než hostina o určitých chodech....ale to už přežiju a za ty menší starosti mi to stojí... tak ted už je mi fuk jestli těch lidí bude 18 nebo 22 ... :-) normálně mi spadnul šutr ze srdce... nemáte nějaká nápad na nějaký dobrutky na rautík? 100% počítáme s polévkou a jedním teplým jídlem myslím nějaká kuřecí směs nebo tak... pak samozřejmě kuřecí a vepřové řízečky, asi i kuřecí roláda a sýrová roláda, nakládaný hermelín, přítel prostě musí prej mít šunkové rolky aspon na rautu... :-D a asi pečené nebo grilované kuřecí křidýlka... tatarák nechceme není to pro nás tak slavnostní máme ho v poměrně často... :-N ani asi žádnou rybu tu nemusíme...
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: ja bych urcite udelala gulasek. Pak v Kauflandu prodavaji cerstve veprove rizky a jsou fakt uplne libove, box s 10ti kousky vyjde tak na 110kc, to by se dalo opekat. Pak bych udelala nejakou jakoby mexickou kureci omackovou smes s hazolkama,kukurici atd, ty fazole to hodne zhutni ;-) Moje mamca bude delat na pohosteni pro hosty super rolady z mleteho masa, do prostred te rolady dava ruzne naplne, meli jsme se susenyma svestkama, s vajickama, s klobasou, se zeleninou a libovou slaninou :-N rozhodne bych udelala misy sopskeho salatu, taky studeneho kureciho testovinoveho salatu.. jezis jsem se nejak rozjela, ze ja mam zase hlad ;-)
Odpovědět
blue: děkuju to jsou super tipy , hlavně ta roládička mnam ! se saláty počítám přece jen je léto, počítám že mužská část hostů bude spíše na maso ale ta dámská spíše na salátek ...:-)
Odpovědět
Holky, na Liblickém zámku už mě doslova se*** ]-( ]-( svatba za pár dní a komunikace ohledně hudby děsný, přehazují si nás jak horký brambor, schůzka prý není třeba. Teď (od včera) čekám na telefonát od nějakého technika... ]-(
Odpovědět
denda: to je smůla ty lidi jsou kolikrát fakt neochotný... :-( na to že v liblicích si ten obřad platíte a že to není malá částka by měli být ochotnější ! holt spolehají na to že to nezrušíte peníze mají jsté tak co by se víc starali...asi bych jim napsala nějakej ostřejší e-mail...
Odpovědět
Profilova fotka
cusik holky,ja jsem tu mela vcera do dnes do rana kamaradku s kterou jsem chodila na Melnik na stredni, ona zije taky v anglii asi 2 hodky od nas, svet je malej co :-N mame tu krasny pocasi tak jsme vcera byly cele odpo na plazi, ale davala jsem si bacha a raminka od podprsenky od plavek jsem si stahla ;-) denda: to je vazne k nas*** predem ti naslibuji hory doly a nic neni problem a jakmile se upises a zaplatis, tak na tebe dlabou. Ja bych tam na ne vlitla!Tim nic neztratis.. kjaju: ta rolada je fakt super, protoze je moc dobra i studena a s tema ruznyma naplnema to vypada moc hezky kdyz je to nakrajene na tacu ;-)
Odpovědět
Holky, přesně to říkáme s přítelem, prostě jsme zaplatili a tím už jsme pro ně nezajímavý... :-( A naše hudba je pro ně práce navíc... ]-( Ostřejší e-mail už odešel paní manažerce, která nereaguje... blue: tady je také krásně, včera jsme byli celý den v plavkách, na zahradě je stále spousta práce, ale s tím sluníčkem jde všechno lépe... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denda: a co kdyby jste tam fakt s pritelem zajeli?Kdyz uz tam budete tak vas nemuzou ignorovat.. Jinak jestli cely den behas v plavkach,tak to budes krasne opalena! :-)
Odpovědět
blue: musím říct, že barvička je super, do šatiček to bude bomba... :-D a ušetřené penízky za solárko... ;-) Jinak, opět (i když v neděli) jsme uhánli pana technika, který se konečně vyjádřil s tím, že naše písničky nejsou žádný problém a že má dokonce i origoš CD, takže naše hudba budeeee... x-) Teď už můžeme jen čekat... fakt jsme se shodli, že máme všechno hotovo a do pátku to přečkáme bez stresu... :-) Tak já jdu chvíli zas do bazénu, snad se potkáme večer... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, na chvilku jsem se sem dostala...dělám doma test koláčků na svatbu...chuťově je znám, ale potřebovala jsem si ujasnit velikost a množství z jedný dávky...a taky to vezmu do práce, aby kolegové neřekli :-) Ale už jsem z toho celá rozbolavělá :-( To bude pěkná dřina před svatbou péct 8-( ale tyhle mít chci a snad to nějak zvládneme. denda: tak to je dobře, že už se konečně ozvali a že hudba bude...lépe to dopadnout nemohlo ;-) teď už odpočívat a svatba může začít :-) kjajule: ten raut je supe nápad...máme vlastně něco podobnýho...spousta jídla na grilu...4 druhy masa ve 3 ruzných variantách, zeleninové saláty (neob mísy), ovoce, studené mísy a tak podobně. A lidi si také sednou, kam chtějí...ušetří to dost práce i nervů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak zase dva dny cekam na odpoved ohledne dortu, takovouhle rychlosti se na nem do svatby nedohodnu..ach jo. denda: tak to je super zprava, takze hudbu mate vyresenou. To se mate,ze uz muzete jen odpocivat! :-N hanyzka: jsi sikula, a uz se ti to taky blizi! kjaju: jeste me napadla spanelska tortilla - je to bramborova omeleta s cibuli,fakt vyborna a muze se podavat tepla i studena. potrebujes jen 2 velke cibule, 4 brambory, 6 vajec a olivovy olej do hlubsi panve. Nejdriv udelas cibuli, pak pridas brambory a zakryjes a nakonec vajicka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aoj holky, víkend utekl jako voda, co... při takovém krásném počásku. Máme vybráno a zamluveno místo na dovolenou - líbankovo svatební :-D v Chorvatsku. Tak uvidíme... domlouváme se přímo s majitelem, tak snad fotky na netu a on také nelžou. denda: tak teď si jen hodit nohy na stůl a čekat - jsem ráda, že ti to s tou hudbou nakonec dobře dopadlo. kjaju: raut je super, kdybych měla mít hostinu doma, určitě by byla formou rautu, je to svým způsobem i jednodušší z hlediska obsluhy a na rautu si určitě každý vybere, co mu chutná (to u jednoho podáváného jídla se nemusíš trefit do chuti plně všem a výběr menu je potom mnohem složitější).
Odpovědět
Teda holky, končí víkend a já si uvědomuju, že to byl můj poslední za svobodna.... :-N Počásko nám snad také bude přát, takže fakt už jen odpočítávat... :-) Jééé, black, vy se máte...k mořiiiibych už také jela. 8-) My hned po svatbě navážeme "líbánkama." Je prodloužený víkend, přítel si pak do konce týdne vzal ještě dovču, tak budeme rozdýchávat svatbu, ale jen doma a možná někam na pár dní tady v ČR.. A k moři až v září. 8-)
Odpovědět
blue: určitě to s dortem dobře dopande a ozvou se, neboj ;-) black: tak to je super, že si domlouváte dovču, já bych jela hned někam...my přemýšleli včera a trochu jsem se při tom chytli :-| ale nakonec jsme našli kompromis a buď poletíme do Egypta na last minute v říjnu nebo do Thajska na vlastní pěst...což se mu sice moc nechce, raději by měl všechno hezky předem nalajnovaný...ale já mu to nalajnuju a bude :-D ale uvidíme, co se ještě za těch pár měsíců stane...zatím to teda spíš vypadá na ten Egypt :-N denda: to to letí, poslední víkend svobodná a příští už vdaná, pěkný ;-) počasí fakt vypadá, že vyjde, přítel dneska koukal na ten příští týden a prý má být vedro :-S brala bych tak jak bylo dneska...uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju to je super nápad s rautem, tak nějak to nakonec k zahradní slavnosti sedí i líp viď? black: chorvatsko je super, plánujeme po svatbě hned druhý den buď odlet nebo odjezd do chorvatska-podle toho jaká bude nabídka last minute.-) hanyz: ten můj je to samý, já bych klidně koupila letenku a vyrazia, ale on ne.-) ale čím víc dovolených pod mojí organizací máme za sebou tím míň reptá :-D denda: přípravy vrcholí viď? já za 14 dní a už teď přemýšlím co všechno je třeba zařídit, ale nervy zatím ještě nemám, spíš se strašně těším a co jinak holky? jak jste strávili víkend? Já měla teambuild víkend včetně paintballu 8-) tak jsem se trošku bála modřin ve výstřihu, ale mám je jen po nohách naštěstí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
black: tak to budete mit krasny libanky ;-) ja jsem ztravila vikend na plazi x-) konecne sem dorazilo leto! :-) :-N
Odpovědět
Ahojky.. :-) Teda Dendo, máš to za pár co :-) Jinak o Liblicích, konkrétněji o paní manažerce mi nemluv..Pořád se jí na něco ptám a stejně nic nevím :-( Květiny, nástup, atd..Masakr, schůzka není potřeba, takže se vše řeší přes emaily, ale mě připadne, že je trochu natvrdlá, takže je to jak s miminem, desetkrát se ptám na jednu věc, protože není schopná to napsat do jedné souvislé, pochopitelné věty ]-( , takže si vlastně jak d...l připadám já :-|
Odpovědět
kjaju: dovču jsem vždycky zařizovala já, nejdřív jsem vybrala...na zemi jsme se domluvili a na mě bylo hledat místo, hotel...pak jsem mu ukázala několik možností, kde by se mi to líbilo...on chvíli hledal taky a pak nakonec vybral z těch, co jsem mu ukázala...tím jeho úkol končil a na mě bylo to obejdnat, včas všechno zaplatit a přečíst všechny papíry, který jsme k tomu dostali :-) Zatím jsem zařizovala jen zájezdy od ck...ale chtěla bych jet někam jen tak...koupit letenky a všechno zařídit až tam...uvidíme, třeba ho ukecám :-N Jinak jsem včera napekla, tak jsem to dneska odnesla do práce a slavím úspěch :-D Všem koláče moc chutnají a tak to mě těší a dává mi to chuť i energii jich napéct dost i na svatbu...naštětsí nebudu péct sama, ale s taťkou a mamkou...možná se zapojí i tchýně, uvidíme. Ale jsem moc ráda, že tady v práci chutnají :-) Už se tu dokonce rozjela debata na téma svatbení dar pro mě...a nemohlo to dopadnout lépe...usnesli se, že co vyberou, tak mi dají, než kupovat nějakou blbost, tak to mě těší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak jsem si teď přečetla článek na Novinkách, že má být od pátku 33 stupňů - budete mít krásně!! S tou teplotou teda možná až moc, ale lepší než pršení. ;-) Neplánujete u toho koupání v bazénu? :-D
Odpovědět
Tak jsem ráda že se vám ten raut taky zamlouvá jediný kdo s tím má trochu problém je můj tatínek je v tomhle hrozně klasicky zaměřenej a nemůže pochopit proč nemůže být oběd , ale mamka říkala at si to uděláme podle sebe že jsme mladí at s tím máme mín starostí, tatínek se vyrovná :-) Hodila jsem foto podvazku, prstýnku a rozešitého bolerka co jsem včera večer spíchla...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka: takovyhle jednani me taky rozciluje, mam to samy s mestskym uradem na Melniku, kdyz uz napisou,tak se z toho stejne prd dozvis 8-( hanyz: my cestovku vubec nikdy nepouzili, vzdy si vse zaridime sami pres net, letenky a hotely ;-) i kdyz u takovych dovolenych na plazi maji cestovky nekdy dobry ceny.. Docela jsi me navnadila tim pecenim do prace, asi taky budu muset neco takoveho spachat, jen problem je, ze klasicky kolacky asi delat nemuzu, nemaji tu mak, tvaroh, ani povidla.. :-| Je sileny kdyz se jim snazim vysvetlit,co tvaroh vubec je, koukaji na me podezrivave ze jako do sladkych buchet davat syr :-D
Odpovědět
black: 33 stupňů, néééééééééééééé... nejdřív jsem se modlila za příjemných 25 a tam nahoře nám přidali... :-D Jééé, to se toho vypije, při takovém pařáku... kramelka: nic si z toho nedělej, i já si s tou naší hudbou užila, připadala jsem si jak nějaká stíhačka a naštěstí to dobře dopadlo... Jak to budeš mít s kytkama v Liblicích? kjaju: raut budete mít stokrát lepší. ;-) Holky, víte co já si říkám? Že se stejně každému nezavděčím a když budou chtít pomlouvat, tak stejně pomlouvat budou... máme v rodině pár takových adeptů/rejpalů, ale kdo by si kvůli nim nechával zkazit svatbu, že? ;-)
Odpovědět
denda: přesně tak rejpal se vždy najde a i kdyby byla svatba perfektní stejně ji někdo pomluví tak co se tím stresovat... :-D
Odpovědět
bue: no na to bohužel nikdy nechtěl přistoupit...asi se bojí, nebo nevím. Já bych osobně taky vše zařídila přes net a na ck se vykašlala...uvidíme, jak se mi povede ho přemluvit :-D Jinak s tím pečením...já mám moravský...plněný tvarohem a navch povidla...no s povidlama by se to ještě dalo, že Ti je někdo pošle...mají dlouhou výdrž, ale s tvarohem mě napadá jedině sehnat mléko od nějakýho statkáře a nechat srazit a pak udělat tvaroh (je mnohem lepší než koupený)...takhle jsme to dělali spoustu let doma, ale teď nemáme přísun mléka rovnou od chovatele ;-( tak musím brát z krámu...a to hned ten nejtučnější :-D Ale nechápu, jak můřou žát bez tvarohu :-S taková mňamka...to kdybys jim tam upekla do práce naše český koláče, tak by nevycházeli z údivu ;-) kjaju: Ty jsi ale šikula, moc pěkně to bolerko vypadá a to je tepve rozešitý ;-)
Odpovědět
kjaju: :-D přesně tak.... ;-) Člověče, co ty všechno nedokážeš, spíchnout si i bolerko, hmmmm, tak to klobouk dolů. :-) Holky, čtu předpověď a prý po 6ti letech bude přelom června a července konečně teplý, asi jsem si to vážně vymodlila... x-) Loni pamatuji první prázdninový týden- déšť a zima, malá chodila v bundě a pláštěnce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?