Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
jj taky mám tabulku kam to všechno píšu...mám pocit že jsem pořádne ještě nic nezaplatila ale peníze za svatbu už jsme vydali pěkný teda... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
presen, taky jsme poradne jeste nic nezaplatili a tolik penez uz je pryc!!! :-. :-o :-o
Odpovědět
já na tu tabulku radši moc často nekoukám...a příteli to vubec nemužu ukázat ten by dostal infarkt... :-D a hned by říkal jak je tohle,tohle,tohle zbytečný... :-D
Odpovědět
včera když sem se ho ptala jestli se těší řekl že ne že už ted má deprese z toho že bude plnej barák lidí... :-( A to jsme si malou rodinou svatbu vysnili společeně... Prej by mě nejradši vzal na dovču tam by jsme se vzali a domu přijeli jako manželé a ještě si užli pěknou dovolenou... :-| Neříkám že by se mi to nelíbilo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju a to ho napadlo až teď, co? To jsou prostě chlapi :-D hlásím, že jsem byla nakoupit v Tescu přes oběd a mali tam zlevněnou bílou podprsenku, pěknou za 240, tak jsem ji bez zkoušení vzala, a ona mi je, sice by mohla být hlubší v košíčku, ale jinak sedí pěkně a navíc, jaký bylo moje překvapení, když mi u kasy paní namarkovala jen 120,- že jsou ve slevě :-D není to bůhví co, zkusím to do šatů a asi bude hotovo :-D ještě půjdu pro černou ;-)
Odpovědět
blue: taky si říkám, že to bude v pohodě, ale nervozita stoupá...ačkoliv touhle dobou už bude po obřadu a najednou nervozita trochu ustoupila :-N ale ne úplně. Přesně týden dopředu...a už si říkám, že o víkendu budu muset dát některý věci nahromadu, abych je nezapomněla vzít sebou...pak sice ještě přijedou naši, ale pochybuju, že by se jim chtělo hrabat u mě doma a hledat. Jej tabulku výdajů mám taky...už chvíli jsem tam nedopsala všechno a dneska jsem nad tím přemýšlela, že to budu muset dopsat, abych byla v obraze, kolik to zatím stálo...je to šílený, takových peněz... kjajule: tak jsem to chtěla původně já, že bysme odjeli na dovču a tam se vzali a domů přijeli jako manželé...ale neprošlo to... luci: tak to je super nákup ;-)
Odpovědět
luci : výbornej nákup ;-) to si byla v tescu na Mk? už je dodělaný nebo tam ještě přestavujou? taky tam něco potřebuju... :-) hanyzka: my jsme to chtěli tak jak to máme ale prostě ty starosti a tak...no moc se těším až budu ve svatebním se vším všudy s mojí rodinou a jak mi maminka pomůže do svatebních šatů x-) ještě pořád přemýšlím jestli nezrušit hostinu a večerní grilování a po obřadě prostě frnknout na dovolenou...no v hlavě mi to hrozně šrotuje... :-| holky budete dělat loučení se svobodou?jak dlouho před svatbou? a myslíte že je blbý udělat to společně...my máme totiž vesměs všechny kamarády společné a převažují ženy tak v poměru 10:1 :-D a když by přítel měl samotnou pánskou jízdu tak by mu zbyl akorát jeden kámoš...navíc gay... :-D tak jsme si řekli že to uděláme asi společné...žádný hovadiny jako striptýz apod...neplánujem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak to je super koupe ;-) My bysme nechteli odjet na dovcu a vzit se, tesime se ze s nami nas den stravi vsichni ktere mame radi, takze to bysme si ani jim neodepreli. rozlucku nechci, tak nic delat nebudem..Moc se mi nelibi ze tyden pred svatbou kazdy zvlast nekde ohmatava striptery :-| A stejne na party a chlastacky nejsme, tak proc bysme se meli zliskat protoze se budem brat :-| To uz se mi vic zamlouva, ten vas napad, ze si udelate mejdan spolecne s kamaradama, ale na druhou stranu, svatba bude mejdan.. ;-)
Odpovědět
To já bych brala...nemám ráda, když je o mě moc velký zájem a tomu se nevyhnu :-N My bysme se vzali v tichosti a pak to s přáteli a rodinou oslavili....to bysme jim neupřeli, ale dneska, když vidím celý ty přípravy, tak jsem si jistá, že v tajnosti by to pro mě bylo lepší...nemusela bych spoustu věcí řešit. Když jsem byla menší, tak jsem snila o obří svatbě se sto a více lidma, ale dneska bych to už nechtěla...stačí, co budeme mít teďka... My rozlučku taky mít nebudeme...jednak už to nestíháme a taky moc na nějaký velký pití nejsme...přátele máme taky vesměs stejný, tak jsme si řekli, že si pak uděláme menší grilovačku i s přáteli, kteří na naši svatbu nemohou jet...ať už kvůli práci či dovolený, tak vlastně budou oslavy dvě...s časovým odstupem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka : to mate dobre vyresene, me se nelibi jak to tady v anglii prehani s tema rozluckama, holky maji sebou bandu 20 dalsich holek(nekdy klidne i 40-50ti lete holky) navlecenych ve stejnem triku s napisem, pak maji obvykle serpu pres prsa, kde je napsany rozlucka, obvykle maji jeste korunky na hlavach, kratky sukne,hodne velky zadky(ja jsem taky pri tele,ale to co oni si dovoli nosit je fakt sila), plazi se po vsem co ma kalhoty v kazdem baru a v deset vecer uz zvraci venku v ulicce a druhy den si rikaji jak meli nejuzasnejsi party :-|
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tvůj popisek z rozluček mi sedí na rozlučky z émerických filmů.-) Každopádně my nechceme rozlučku ani jeden, tak nějak nechápeme k čemu, oslavou je pro nás právě svatba..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte někdo fakt dobrou kosmetičku? Ta moje odjíždí v pondělí na dovču, dopručená mi nebere telefon a dost nutně bych potřebovala upravit aspoň obočí..neznáte někoho? Okolí Mělníka i Praha
Odpovědět
Článek se načítá
blue: tak to je teda síla ty rozlučky...fakt kýč jako blázen a hodně nechutný. No ještě že máme rozum, co hoky? :-D No jiná země, jiný mrav...ale účastnit bych se toho fakt nechtěla. katty: jezdím ke kosmetičce do Lysé nad Labem...salon Agape...je to bezva ženská, ale taky záleží, jak rychle bys k ní chtěla, já jí volala před dvěma týdny a jdu na kosmetiku příští týden v úterý...měla hodně plno...ale můžeš to zkusit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy: ja nikoho neznam :-| jj holky,jeste ze mame rozum a soudnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo v mělnickým tescu, stále je v rekonstrukci, ale dá se to... jo kauf výbornej, zítra zkusím se šatama :-D No já rozlučku nechci, Přítel tak nenápadně naznačuje, že tihle kamarádi ho otravovali, tihle taky... napřímo mi to neřekl, tak uvidíme, co z něj vyleze... mě to přijde hloupý a potupný, nějaký striptérky a striptéři, jako by to byl konec světa a ne svatba...
Odpovědět
Ahoj holky, tak já dnes byla na zkoušce šatů...áááách, trochu jsem se bála, aby se mi ještě líbily, ale dopadlo to výborně. x-) Možná se mi líbí ještě víc než v zimě. Jak jsem opálená, tak ta bílá krááásně vynikne... x-) Podprsenku mít nebudu, prostě se jen víc stáhnou. ;-) A předpověď na příští pátek sibuje teplo, možná až moc.... nervozita žádná, spíš se začínám konečně těšit... protože já byla celou dobu pro malou svatbu, i klidně svatbu u moře, ale přítel si prosadil svatbu o 50 lidech a já mám prý právo vybrat pořádnou dovču... tak se těším, až se po svatebních radovánkách pustím do výběru dovolené... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my rozlučku taky neměli, nějak mi to přišlo zbytečný. Kamarádka dělala s přítelem rozlučku společně a zároveň tam pozvala všechny ty, co nemohla z fin.důvodů pozvat na hostinu a bylo to fajn, prasátko na rožni a tak, bylo tam asi 50 lidí. denda: už jen týden svobody ;-) Doufám, že sem stihneš hodit nějaký fotky, než na tu dovolenou frnkneš...
Odpovědět
black: zas jen tak nefrnknu, poletíme asi v srpnu a nebo možná až v září... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: budu ti drzet palce at ti vyjde pocasi na jednicku ;-) kde pak vubec mate obed a hostinu? black: jak hospodarite se svatebnima darama?frcite nekam na dovcu?
Odpovědět
denda,: tak ještě týden a budeš mladá paní...krásný ;-) tak to tu dovolenou pořádně vyber a budu taky držet palce, ať počasí vyjde...to už budeme ve Znojmě taky ladit poslední přípravy, tak si na tebe vzpomenu :-)
Odpovědět
Nevim jakému portálu věřit, všude píšou něco jiného... 8-( Ale hodně se shodují v déšti... :-| Paní v půjčovně mi dneska říkala, ať si připravim deštník, že pak určitě nebude pršet... :-D Když já jsem už asi i s deštěm smířená... :-N hanyzka: teď jsem na řadě já a pak hnedka Ty... :-) Moc nevzpomínej, ať neškytám... :-D :-D blue: v Neratovicích Copak asi budu dělat příští týden touhle dobou... :-D Týýýýýýý brďo... už jen týden... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dendo, to to uteklo co? máš všechno zařízený, nebo ještě zařizuješ? A co v práci? bereš si před tím dovolenou? kolega má týden volno, tak by mě zajímalo, jestli se můžeš v práci soustředit :-D
Odpovědět
no uteklo to slušně...já mám teda ještě chvilku čas ... ještě mi zbývá asi 9 týdnů... hlavně držím palečky at vyjde to počasí dendo a aby bylo všechno nádherný ;-) pokud vím denda je na mateřský , takže volno si vzít nemůže... :-|
Odpovědět
denda: neboj, škytat kvůli mě nebudeš, to bych si na triko nevzala :-D předpověď počasí se ještě za ten týden nekolikrát změní, tak neboj, ale já osobně si vždycky deštník vezmu a ono pak vážně neprší...pokud tedy hlásí jen přeháňky :-D kjajule: Ty máš ještě času, to bych aj brala...ale uteče to a budeš to mít za dveřmi
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja ten svatebni dort snad mit nebudu :-( neodpovedeli mi od Hajka, pani ze Vsestud taky neodpovida, pani Egertova z Citova se odmlcela, ach joo :-( jinak vcera nam dorazili bublifuky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: nevěs hlavu, dort určitě mít budeš. Já jsem ho definitivně zařídilia necelé tři týdne před svatbou, takže máš ještě relativně dost času :-N Ještě bys mohla kontaktovat toto: http://www.cukrarna-lahudky.cz/ - netuším, jak jsou dorty chuťově, ale cenově to vypadá docela dobře (aspoň dle toho, co mají na webu). Mě nabídli udělat svatební dort přesně podle fotky, kterou jim zašlu, ale ještě než jsem to s nimi začala nějak víc řešit, rozhodli jsme se pro ty Všestudy, tak jsem jim jen napsala, že jsme vybrali jiného dodavatele a detaily už jsem nezjišťovala.
Odpovědět
blue: http://kjetka.rajce.idnes.cz/ tahle slečna je od nás z Tuhaně, udělá cokoliv, ale ať je to co je to, tak chce za 1kg 300Kč, což u třípatrového dortu cca 10kg máš 3000Kč. :-| lucija: jj, jsem na mateřské, takže asi proto jsem strašně klidná. Všechno mám s předstihem připraveno a naplánováno, jen to počasí si nemohu vybrat... :-D No a jeden problém vlastně máme- s hudbou na obřad, stále se domlouváme s tím pánem z Liblic a jelikož mu nechodí maily ze seznamu :-( tak jsme ve skluzu, nechci tu jejich hudbu, chci svou, ale už tomu nevěřim... ;-( Jo a vlastně ještě něco, prstýnky jsou nám oboum velké, tak po svatbě půjdou na zmenšení...
Odpovědět
denda: tak ještě zbývá týden, tak uvidíš, třeba to s hudbou klapne. Ale je divný, že mu nechodí maily ze seznamu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky dekuju, ona mi prave odpovedela pani Egrtova! Hura :-) Tak uz vim,ze puncak ani tiramisu mi nepujde, prej to nesmi byt mokra napln,jinak by mokval marcipan :-. Taky mi odpovedeli z mestskeho uradu, pred tydnem jsem jim psala o proslov oddavajiciho, protoze ho musime dat tlumocnikovi aby se mohl pripravit. Tak mi ted odpovedeli ze oddavat nas bude Zdenek Koudelka, coz je muj byvaly profesor a reditel stredni skoly kam jsem chodila :-) a ze on mi ten proslov posle. Takze se zas nekam posouvame :-) denda: s tou hudbou je to docela k vzteku,nebylo by nejlepsi se s nim sejit a vse to domluvit osobne?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: no vidíš :-D žádné stresy, všechno jde jak na drátkách
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?