Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: ja jsem doufala,ze ti daj jen ten prozatimni papir, to je fakt nahlavu, vzdyt pridelavaji praci sami sobe :-S
Odpovědět
katty: dělám na Václaváku a je to dost opruz teď, když vylezu ven na oběd...všude samý turisti, co se kochají a překážejí v cestě 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: tak asi neni nejlepsi byt primo na Vaclavaku :-| ja bych tam chodila na Vaclavskou klobasu s chlebem x-) x-) hmm.. ach jo, ja mam chut na poradnou klobasu a svatebni kolacky a ceskej chleba..
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: ale zase máš všude blízko.-) blue: ty mi děláš chutě.-))
Odpovědět
Profilova fotka
katty : ty se mas ty si cestou domu muzes na klobasu skocit :-D coz mi propomina,jak jsi na tom s dietkou?Rikala jsem ze musis shodit 4kg za mesic, povedlo se?
Odpovědět
Profilova fotka
tak mamca se mi poptala po kytici, chci bile ruze asi 11 pro me a dve male kyticky se 3 bilema ruzema pro maminky, tak na Karlove namesti v kvetinarstvi na rohu my je budou vazat a chteji za ruzi dle velikosti bud 39kc nebo 49kc za kus + 100kc za zelen na moji kytici. Tak me to vyjde na cca 700kc za mou a asi 2x 170 kc pro maminky, to je dobre, ze? :-N
Odpovědět
blue: to je dobré pokud chceš jen takovou jednoduchou na tom není co zkazit a cena je pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koláčky prošly u i přítele, teď to jen spočítat... a to opravdu nevím, jak to udělám... holky, kde jste koupily spodní prádlo? Na mělníku prostě není obchod, kde by měli malý obvody a hluboký košíčky, maximálně 2 velikosti, všechno se musí objednávat... nemáte nějaký tip, kde by mohli mít výběr?
Odpovědět
Pěkné prádlo mají na Mělníku v té uličce k zámku chilli a choco mám to tam ráda super obchudek ;-) http://www.chillichoco.cz/prodejny/me...
Odpovědět
Profilova fotka
luci: dnes jsem byla obhlížet v triumphu... vybrala jsem kalhotky ale musím nejdřív vydýchat cenu.. jsou s podvazkem, ale fakt krásný.-) co se týká podprdy, tak tam měli dost velkej výběr samodržek..
Odpovědět
katty: ty kalhotky mají jako rovnou našité podvazky nebo jsou k tomu?
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju, tam jsem byla několikrát, prý jí neposílají zboží, byli v rekonstrukci, tak toho má strašně málo, paní je fajn, ale já už bych chtěla prádlo, protože chci nechat šaty ještě upravit, tak abych to zvládla... v triumphu v praze?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já se zamilovala do týhle http://www.ultimatestrapless.co.uk/ab... jenže tu v čechách prostě nekoupím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak si ji objednej z UK nebo z nemecka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady ji maji na Asosu, je teda docela draha, nikde jsem ji nenasla levnejsi: http://www.asos.com/Wonderbra/Wonderb... podprsenka je £33 a postovny do evropy 6 Euro.
Odpovědět
Profilova fotka
to bych ráda, blue, jenže neodhadnu velikost, každá podprsenka mi sedí jinak, a tady je navíc jiný číslování.... 8-( poslední prsenku mám 70D, sedí dobře, ale nevím, co udělá tahle, jestli ten obvod nebude padat... nevíš, jak to je s číslováním UK? 32 odpovídá 70?
Odpovědět
lucija krásná podprda, ale trošku drahá... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jojo 32UK je 70EU
Odpovědět
Profilova fotka
luci: ono je to tezky si objednat bez zkouseni, a taky kdyz je to bez raminek, tak to muze byt trosku jinak, kdo vi..ja si tu musim vzdy vyzkouset hromadu podprsenek ktere jsou treba stejna velikost,ale kazda holt sedi jinak.. :-| A po Praze jsi uz koukala? Ja to mam lehky, v satech je jakoby vsita podprsenka takze zadnou kupovat nemusim :-)
Odpovědět
blue já to mám taky tak hodně vystužený a je tam jakoby pružnej pruh se zapínáním jako u podprsenky...
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: jojo to je presne ono ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě, že já potřebuju taky podprsenku vyzkoušet... ta wonderbra je krásná, ale bez zkoušení do toho nejdu... já mám právě lehoučký korzet potřebuju dobrou prsenku, aby to udělalo dekolt... v Praze jsem ještě nebyla, zatím se mi nechtělo lítat po krámech, navíc v šatama, ale asi mi nic jinýho nezbyde...
Odpovědět
blue a katty: není to nic moc, ale dá se to, jen teď těch turistů děsně přibývá a fakt je to děs, když pospíchám. Jinak ty klobásy já moc nerada...většinou když je cítím, tak smrdí spáleninou. Chodím tu do pizzerky, mexický a pak ještě pár dalších zajímavých restauraček...všechny mají v poledne levnější meníčko :-N Jinak dneska ráno chytám nervozitu...uvědomila jsem si, že přesně za 2 týdny budu v péči kadeřnice a vizážistky a v 11h to vypukne...nějak mi to ještě nedávno přišlo tak daleko, že jsem to ani moc nevnímala, ale dneska mi to nějak víc došlo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak tohle jsem naštěstí řešit nemusela, moje šaty podprsenku nepotřebovaly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jejda hanyzka: tobe se to blizi! Ja snad budu nervozni i za tebe :-D Jak dlouho pred svatbou do Znojma jedete?Koukam dobre, mate svatbu ve cvrtek? Luci: holt ti asi nic jineho nezbyde..zajed si do obchodnich stredisek, at ty saty nemusis vlacet po meste ;-) V centru novy Smichov maji obchody s krasnym pradlem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: asi tak už jen dva týdny...začínám se strašně těšit a doufám, že bude krásně Luci: ta wonderbra by byla super, taky bych jí chtěla, a ještě snad dělá docela dobré samodržky lormar
Odpovědět
Odjíždíme za týden ve čtvrtek po práci...takže tak kolem 8h večer...přijedem tam kolem půlnoci a padneme po cestě jako mrtvoly. Máme to ve čtvrtek...už jsem sice smázla oznámko z beremka, ale má to souvislost se Stopařovým průvodcem po galaxii...jestli znáte...a celý oznámko bylo laděný právě průvodcem...a taky kvůli tomu jsme volili čtvrtek...
Odpovědět
Profilova fotka
hany: takze tam jedete tyden pred svatbou, tak to je v pohode ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat, na ty jsem taky koukala... lormar mě láká, mám od nich jednu multifunkční a je super... no spodní prádlo bude oříšek, snad to vyjde, nejradši bych byla, kdyby mi zavolala paní od zámku, ale včera říkala, že co má objednaný prádlo z Anglie, tak neví, kdy to dorazí, že tam jsou hladký přesně co chci, ale nedokáže to ovlivnit.... :-D hanyz,Ty jo, za 2 týdny, to je paráda...já začínám být lehce nervozní už teď a to je za 2 měsíce :-D jo jinak koláčky včera prošly, že jsou dobrý, ale snědl tak 2, myslím, že je mu to celkem jedno... prostě objednám tyhle a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja jsem vcera zas po delsi dobe doplnovala muj xls sheet kde pisu kolik nas co stalo na svatbu a malem jsem omdlela, kdybych to nevidela cerny na bilym tak v zivote neuverim kolik jsme uz utratili, hlavne kdyz vim kolik nas toho jeste ceka, to je fakt sila! =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?