Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Betko, vítej... :-) Já k Táně ráno pojedu, mám to 6km a alespoň vypadnu z domova, kde budou asi zmatky a nemyslim, že bych měla klid, Vaneska by mě nenechala na pokoji... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: týjo, teď jsem si přečetla, co napsala Hanyzka, a uvědomila jsem si, že mi jedna holčina taky doporučovala Ovocný světozor - Hájek, že dort byl vynikající a za příjemný peníze - ale já už měla objednaný ten z Všestud, tak jsem nic bližšího nezjišťovala. Ale doporučuju kontaktovat a zjistit. ;-)
Odpovědět
Nevěstinky a jedna mladá paní, když jsem zjistila, že jste vesměs zvířátkové, tak Vás navedu na stránky, které jsou ale prudce návykové :-D ! ZOO Praha má projekt Pomáháme gorilám a na iDnes jsou on-line kamery, diskuze a chat, kde to jede! V pražské ZOO se podařilo sestavit gorilí fungující rodinu, která je té lidské mnohem víc podobná, než si můžete myslet. Dokonce v mnohém bychom se mohli od nich učit. Doporučuji při sledování kamer si otevřít zároveň chat, protože tam děvčata komentují dění v pavilonu, abyste se v gorilkách orientovaly. http://hobby.idnes.cz/gorily-v-zoo.asp
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblac+ hanyzka: dekuju za tip,ted jsem prosmejdila jejich stranky a poslala email,tak uvidime :-N denda: od nas je to do Neratovic pul hodiny,tak chci aby prijela k nam..
Odpovědět
Profilova fotka
blue: já světozor znám a mám dorty bezkonkurenční(chuťově i vzhledově), kupuju je tam na všechny oslavy, jak domů tak do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
katty: ja jsem koukla na jejich stranky a maji tam obrazky a ceny celych dortu, cenove kolem 250-350kc coz je super,ale nepisou tam zda delaji i svatebni. Jinak ja Hajka taky znam,maji nej zmrzlinu v cele Praze a krasne dorty :-) Uvidim co mi odpovi. A ty dorty co si tam kupujes na oslavu to jsou normalni ty cely kulaty?Kolik porci z nich asi vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay - myslim si, ze tu nekde na beremese nejaka nevesta psala, ze svatbni nedelaji, ale nejsem si jista. My meli pred 6 lety dort z Dejvicke a byl vyborny - cukrarna Fishr
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: hm,taky se obavam ze kdyz o tom nemaji zminku na internetu tak asi nedelaji. Fishr dorty jsou moc dobry podle toho co se tu pise,ale je to pro nas dost z ruky a jsou taky drazsi..
Odpovědět
Profilova fotka
Daji se objednat pres net a na prevoz nam pujcili box nebo privezou sami. Mas pravdu, jsou drazsi ale super, kazde patro jsme meli jine a bombicka
Odpovědět
Profilova fotka
uvidim jak to dopadne, dala jsem si limit 2500kc za svatebni dort, vic se mi moc nechce utracet, tak uvidime jak se do toho vejdu.. ;-) ale dekuju za radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martuli a kde jste meli svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
My v Krupce u Teplic, ale jsem z okresu Melnik
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty brdo to jste vezli dort pekne daleko! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo a krasne vydrzel
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, právě jsem snědla asi milion koláčků od paní K.... nepamatuju si jméno, je z Obříství, nechala jsem si upéct z půl kila koláčky a to je božská mana!! Koláčky se rozplývají v puse, jsou krásný, průměr 3cm, peče 6 druhů, počítala jsem to, v půl kile je jich cca 90, takže kolem 180 z kila, dělá to z másla, cena 200,- za kilčo... s kolegyní jsme se shodly, že to je nej vzorek co jsme měly.... ještě uvidím doma, přítele ani jedny zatím nenadchly, tak snad to zvládnou tyhle... jinak už nevím... já mám asi rozhodnuto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak to je super, delas mi chute, ja chci taky kolacky!! :-D :-D Takze je to nakonec asi o stovku min nez jsi puvodne myslela,ze? :-) A jsou to kynuty?
Odpovědět
Profilova fotka
Blue: napiš jim mailík, ale myslím, že svatební přestali dělat, každopádně se s nimi dle mého určitě domluvíš .-) Jinak já většinou kupuju kulatý ovocný a ten vystačí bohatě na 12 porcí.-)(prodávají víc velikostí-tak ten větší)
Odpovědět
blue: je fakt, že ten dort na svatbě, jak jsem psala, byl ovocný a asi ho neměli přímo jako svatební...záleží co přeješ...ale je fakt, že to byl asi nelepší svatební dort (ačkoliv jako svatební nebyl koupený)...já osobně, kdybych měla svatbu na Mělnicku a chtěla dort, tak jedině od Hájka...nebyla tak těžký pro žaludek jako takový ten klasický svatební dort, co jsem ochutnala na jedné svatbě předtím (po tom by bylo neskutečně těžko :-| tak dojem nic moc). a když se o Hájkovi tak bavíme, tak si tam asi dojdu dneska místo oběda, mám to pár kroků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka:jé taky bych si dala.-)
Odpovědět
katty: nejhorší je, že to mám do Světozoru asi 2min chůze...a tak bych tam chodila pořád, což nejde, to bych za chvíli vypadala jako bečka, ale dneska mě to obzvlášť láká, tak uvidím, co kolegyně v práci, jestli se chytí...jinak půjdeme na oběd...
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mám konečně objednané kytičky..Byla jsem v květinářství Salač a supeeer!!! :-) Paní šikovná, jen jsem jí ukázala obrázek a už plánovala, ukazovala no prostě paráda..Moc příjemná paní :-) Dendo, plánovala jsi v Liblicích květinovou výzdobu? a jak to nakonec budeš mít s tím utajeným nástupem?Já jsem tak přemýšlela, že když nebudu mít tu koordinátorku, tak jak se propašuju tím zadním vchodem sama? Jinak mě dort od paní Ivanky bude stát kolem 1500 kč...
Odpovědět
Profilova fotka
jee holky, to se mate, ja kdyz jsem bydlela driv v Myslikove, tak jsem tam taky byla pecena varena :-D :-D poslalal jsem jim mail vcera a jeste nic, tak uvidim. hanyzka: jestli tam pujdes na obed, nemohla by ses nahodou zeptat,zda delaji svatebni? Me se na jejich strankach libil dort v katagorii slahackovy a jmenoval se cookie, byl polity bilou cokoladou,coz je ideal x-) x-) http://www.hajek-bousova.cz/sleh.html
Odpovědět
Profilova fotka
jee ted me napadlo jak porad resim prichute a ruzny patra, bylo by super mit jedno patro puncovy!!! :-) :-N
Odpovědět
Ahoj holky ,tak jsem zas na týden byla u našich musela jsem si nechat udělat novou občanku jelikož mi 1.8. propadá a já se 27.8 vdávám...fakt vopruz budu mít občanku na 3 týdny a pak ji zas budu muset měnit... ]-( a hlásím že máme konečně prstýnky!!! chirurgická ocel...sem nadšená a přítel též, včera jsme zkoušeli nasazování... :-D pak dám foto do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: super! gratuluju k prstynkum! to je super zprava ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue, jsou to cukrářský, jako od paní Němcový z Kralup, ale připadaj mi lepší... no už jsme je s kolegyní snědly, nechaly jsme jen makový, co nejíme pro šéfa a něco jsem dala na stranu pro přítele :-D Jo mě zase bylo řečeno, že pokud je svatba v létě, tak čokoláda nahoru není dobrý nápad, proto budu mít potaženej marcipánem :-) Kjaju, určitě dej fotky prstýnků, nám by měly dorazit někdy příští týden, nebo další, budou titanový už se těším :-D
Odpovědět
blue: juj, tak jsem si to přečetla až po obědě. Nakonec jsme zašli na oběd...usoudily jsme, že dortík místo oběda by nebylo to pravý...ale když bude zítra pěkně, tak po obědě třeba nazmrzlinu...dneska jsem musela ještě běžet pro jedno cd...miláček má zítra svátek, tak abych to měla včas pořešený :-D Uvidíš, jestli Ti napíš, kdyžtak tam zajdu a vyzjistím. kjajule: tak to je bezva zpráva, že máš prstýnky a jste nadšený. My máte taky ocelový...jelikož je nebudeme nosti, tak jsme prostě zašli do krámku, vybrali si dva pěkný ocelový a máme to vyřešený :-N Budou jen na obřadě a pak ležet doma...občas si je tedy vezmem (spíš asi já). S tou občankou je to na kebuli, že si jí teď musíš udělat na tak krátkou dobu a pak zase měnit 8-(
Odpovědět
No je to fakt trapný myslela jsem že mi dají takovej ten papírek co se dává když meníš trvalé bydliště než ti přijde nová občanka, ale vzhedem k tomu že mi končí platnost tak si prostě musím nechat udělat novou...zaplat buh že vyřizování nebylo tak složité dostala jsem se s kočárkem výtahem až do třetího patra zajela až do kanceláře a paní mi to ještě vyřídila mimo uředák...byla sem za to moc ráda neumim si představit tam táhnout dítě bez kočáru a čekat dobu na chotbě s malým...to by mě asi švihlo... Jinak na tech prstýncích taky s přítelem nijak nebazírujeme nosit je budeme ale řekli jsme si prostě až nás přestanou tyhle bavit prostě koupíme jiné , nějak nemusíme mít jedny ma celej život...
Odpovědět
Tak to máš štěstí na úřednici ;-) U nás je na občanky jen jedna a tu by člověk zakopal 10m pod zem jen tam vleze...je nepříjemná, takže na vyřízení něčeho mimo úřední hodiny můžu rovnou zapomenout...a bohužel tam pak půjde vyřizovat všechno i budoucí manžel...zatím to měl v pohodě u nich na úřadech (Znojmo je velký město a nějak úřednice byly příjemnější)...ale tady u nás na vsi to bude děsný. To si sotva dojdeš pro novou, když to dneska trvá měsíc než udělají novou a pak znova...ale hlavně, že se Ti to povedlo takhle v pohodě... No to my právě vůbec ne...sice jsme byli rozhodnutí pro ocelový hodně dopředu a já se dívala i na webu...ale nakonec to bylo snazší než jsem doufala...ačkoliv přes web mají větší výběr než v krámech. Taky jsem si řekla, že jednou si třeba koupím jiný...tedy jestli si zvyknu vůbec prstýnky někdy nosit...dost mi na prstech vadí.
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: to je fakt vopruz s tou občankou, to musím radši zkontrolovat, tak aspoň že ti to takhle rychle vyřídili, prstýnky už máme taky.-) a jsem z nich nadšená za ty prachy super :-D hanyzka: a kde děláš? na Václaváku nebo na Pankráci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?