Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to je rychlost, strasne moc dekuju Vojtesko, jsi zlaticko!! ;-) :-) jakpak se porad mas? Co rikas na muj novy uces, teda zkousku ucesu? :-)
Odpovědět
Blue, hrozně moc Ti sluší ty nové účesy. Zkus si vybrat ten, který se víc hodí k typu Tvého nastávajícího. Elegantní si v obou - co udělá změna! - nemohla jsem Tě v první chvíli poznat, myslela jsem, že to jsou fotky nějaké modelky :-) . Osobně bych preferovala ten culík, nebo kombinaci obou účesů. Jestli je Tvůj přítel vypadá starší a decentně, tak spíš ten drdol. Asi si pí Havlíčkovou ovlivnila svou představou a tak neexperimentovala. Je vidět, že nový kadeřník zapracoval jako stylista a vyhmátl, co Ti nejvíc jde. Hlavně si pak nenech tu patku sestříhat - působivější je právě to přetažení ke straně a vůbec to nevypadá nevyváženě.
Odpovědět
Profilova fotka
jee moc dekuju!! Ja se uplne cervenam x-) Je pravda ze ten kadernik byl super, v zivote jsem patku nemela a nemyslela jsem ze by mi slusela, a pak jsem byla prijemne prekvapena tim co vytvoril :-) Muj nastavajici je teda starsi nez ja ale zas ne tak moc aby vypadal usedle..zkusim jeste neco podobneho v tomhle stylu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste uz asi pekne zaneprazdnene pripravama,ze je tu takove ticho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: díky :-N některý fotky jsou docela povedený, včera mi dal ještě nějaký brácha a fotky dětiček jsou super ...
Odpovědět
Tak jsem tu po delší odmlce...jsem nějak vyřízená a teď nám v práci nic nefunguje, tak tu tak sedíme a kecáme...a pak se budeme moct zbláznit 8-( Jinak na svatbu mi včera přišla bižu a je fakt povedená...lepší jak na fotce, kterou mi zasílala slečna, když bižu vyrobila. Jsem z ní fakt nadšená a snad brzo přihodím i fotku do alba...večer jsem zaměstnaná...máme doma koťátka a tak mi ty naše batolata zaberou skoro všechen čas, ale moc moc to uklidňuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee hany ja chci taky kotatka batolatka x-) x-) ahh, tu se mas! Ja tu v UK desne trpim bez zviratek, v byte kde bydlime zvirata mit nesmime, a ani by to moc neslo s tim jak cestujeme.. :-(
Odpovědět
Blue: tak třeba potom časem, až budeme bydlet ve svým si nějaký to zvířátko pořídíš ;-) Já bych se bez nich už dávno zbláznila...mám zvířatk povícero, tak má můj taťka vždycky radost, když mu řeknu, že jedem na návštěvu ke tchýni :-D Ale naštěstí on je má rád a pro mě udělá hodně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hany: u nas by byl problem s hlidanim, vsechn dovolene vzdy travime v "zahranici" (CR a Spanelsko) takze to mas 5 tydnu hlidani a bohuzel tu rodice nemame :-| Ale u nasich doma v Cechach mame 3 kocicky domaci a 2 venkovni(adoptovany od sousedu ktery je nekrmej ]-( )
Odpovědět
Holky, dnes jsem měla po delší době hrůůůzostrašný svatební sen. Absolutně se ten den nic nepovedlo... já šla k oltáři v noční košilce, fotograf přijel s dvěma psy, kteří všechno strašně ničili a on fotil jen je... Když jsme vycházeli z obřadní síně, mojí nachystanou rýži aktivní tchýně uvařila a házeli jí na nás a ona se strašně lepila... :-D A když jsem říkala, že chci ještě fotky s bublifuky, tak je šli všichni svatebčané foukat na jinou nevěstu... A pak tam bylo ještě něco, že nás chtěla moje kamarádka fotit u mojí babičky v kurníku se slepicema... :-D Tak snad se to v den D povede o něco lépe... :-D Jinak, blue, to víš, už to máme za pár, takže veliké přípravy.. včera jsem celé odpo plela a mulčovala, prostě venkovní úpravy, doma máme vymalováno, Vašek natírá okapy, do toho ta naše malá treperenda, takže je co dělat... ;-) Zítra přijede moje kamarádka-kadeřnice, udělá mi melírky, ve čtvrtek zkouška šatů s botama a snad už konečně vyleze sluníčko... :-) Už jsem asi smířená s tím, že moc teplo nebude, ještě asi pořídím deštník, kdyby náhodou... Vanesce koupím punčošky, mě ještě jedny náhradní a máme to všechno... Kromě teda hudby, dnes odpo sjedu do půjčovny a uvidím jak pořídím. ;-) Jinak jsem hrozně klidná, prostě nějak to dopadne, Vašek si mě bere takovou jaká jsem a i kdyby se nepovedl účes, tak se svět nezboří (reaguju na ohodnocení Táni v jiné diskuzi včera od nějaké slečny.) Také se mi zlomil další nehet, asi naschvál, mám své a kvůli svatbě nechci jít na gelovky, nikdy jsem je neměla, tak proč je mít na svatbu, že? ;-) prostě budou kratší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: teda tvůj sen, to je fakt síla ;-) Ale je dost nepravděpdobný, že by se ti něco z toho v reálu opravdu stalo - což je dobrý, ne? :-D Uvidíš, že to nakonec v pohodě zvládnete - i se zlomeným nehtem.
Odpovědět
Také si říkám, že by mi tchýně neuvařila svatební rýži... :-D A co Ty, black? Jak se cítíš jako mladá paní? ;-) A co dary? Dostali jste něco nečekaného? ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denda: dobrý, fakt si mě při obídku pobavila :-D Přítel jde dneska vyzvednout prstýnky, tak doufám, že nedostanu záchvat ;-)
Odpovědět
denda: tak to byl výborný sen...hlavně ta vařená svatební rýže mě dostala :-D Naštěstí je tak hodně nepravděpodobný, že se to nestane :-) Mě se o víkendu zdálo, že mi na čele vyrostl obří beďar na svatbu...bavily jsme se s kámoškou-fotografkou o tom, že veškerý nerovnosti nám ve photoshopu umaže a hned takovýhle sen :-N Nervíky před svatbou nám pěkně hrají :-N
Odpovědět
blue: no tak to je blbý, když není, kdo by hlídal, ale tak časem se uvidí...třeba nějaká kámoška nebo tak, já bych bez těch mých prďolek asi nepřežila...jen jedu na víkend pryč a už se mi moc stýská. Tak alespoň u vašich si kočiček užiješ, ačkoliv jen tak málo času...taky jsme měli doma adoptovaný...někdo nám hodil kočičku-holku přes plot a už u nás zůstala (teda u našich) a matka těhle mých ko´tátek je taky přistěhovalec od sousedů...běhala po hodně grekventovaný silnici a pak nám řvala pod oknem, tak jsme jí vzali dovnitř...hledali jsem, čí je a nikdo jí nechtěl...asi po 2 měsících se soused podřekl, že to pořídili dětem na hraní rodiče - k babičce a dědovi, ale ti ji nechtěli...tak jí vyhodili za vrata na silnici ]-( ]-( nevím, co tím jako mysleli, ale u nás je spokojená (mám teď celkem 5 koček - dospělýho kocoura, kočku a 3 koťata a je to bomba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: clovece ty mas dobrodruzny sny jako ja!!To je mazec :-D :-D Hlavne se o svatebni den drz dal od kurniku se slepicema :-D :-D Jinak mas pravdu, docela me uklidnilo co pises, nasi nastavajici nas znaji a berou si nas i kdyz vedi jak vypadame rano bez make upu..jen chci abych se citila dobre a libila se i sama sobe.. Zlomenyho nehtu se taky obavam, mam sve nehty a gelovky rozhodne nechci..snad si nejakej neupajznu hned u prstu.. :-D hanyz: to je sileny jak se nejaky lidi chovaji k zviratum, ruce bych jim usekala a najist bych jim taky nedala! My jsme uz od sousedu zachranili maleho pejska,jezevcika co uvazali na retez k boude a plakal tam cele dny. Jednou ho pustili, byla u nas sestrenka z prahy a do jezevcika se zamilovala a proste ho unesla :-) sousedi se po pejskovi ani jednou neshaneli,ani jednou ho nevolali,byli radi ze je pryc. black: rikala jsi ze jste meli hudbu na obrad jakoby zkracene verze a tak, jak jste vedeli jak dlouhe by meli byt?Poradili vam to nebo jste odhadli? A byl tam nekdo kdo to poustel,nebo jste jen zapli cd a jelo od zacatku do konce?
Odpovědět
blue: já bych taky někdy lidi mlátila za to, jak se chovají. Pejsek měl štěstí, že se dostal do dobrých rukou, tam by evedentně trpěl pořád. Chudák. Jo někteří lidé by si zvíře neměli nikdy pořídit. Já takhle tedy zachraňovala jen kočičky, ale za těch mých 27 let už jich bylo 5...bohužel jedna byla tak zubožená, že žila jen chvíli ;-( a proto si taky ty moje 3 zlobilky doma nechám a nikomu je nedám :-) Jsou to všechno kluci, tak si s tím velkým rozumí a perou se spolu jako blázni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany:jj, koukam ze jsme na tom s laskou k chlupatym zviratkum stejne :-D holky uz mate koupene libanky?Vite kam pojedete a kdy?
Odpovědět
blue: taky si všímám ;-) tak to je ale dobře, že taky máš ty malý chlupatý potvůrky ráda (a je fakt, že nemusí být jen chlupatý, že?)...mě už ve školce to táhlo pořád do zoo a tak mi učitelky říkaly, že jí jednou budu mít doma...no skoro :-D krom koček mám ještě želvu vodní, hlouček pískomilů, králíčky a přítel má rybičky (2 velký akvárka) a k tomu si chcem pořídt hafana a nějakého plaza do terárka...leguánka, agamu či tak, ještě nevíme Ještě nemáme rozhodnuto...měli jsme plán, ale ztroskotal, protože miláček zjistil, že má prošlý pas a nový teď nemá cenu dělat, když budeme měnit bydliště...chtěli jsme v září do Rumunska do Dunajský delty pozorovat ptáky. Tak ale už máme náhradní možnosti...na říjen (příp. listopad)...autem přes Balkán do Řecka (s bratránkem polořekem), Thajsko jen my dva, Čína s kamarádem místňákem nebo máme možnost Etiopie s kámoškou...tak uvidíme, co bude nakonec to co vyhraje a na co budeme stačit finančně (když bude málo penízku, tak mám příspěvek z práce na zájezd, tak by jsme se jeli válet na last minute do Egypta, ale na mě moc na jednom místě)...mě baví nejvíc o tom snít...a dneska možná ještě víc, protože nám svědek s fotografkou odlétli na Island a vrátí se den před svatbou, tak jsem myšlenkama u nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany: jee ja jsem taky mela zakrsleho kralicka a vodni zelvu :-D Ohledne toho pasu,tam tve bydliste neni,tak si ho klidne muze nechat udelat a muzete frcet ;-) Ja bych strasne chtela na Maledivy,kdyz najdem dobrej deal, jenze tim ze jsem letos menila praci tak nemam moc dovolene(i kdyz jsou tu moc fajn a klidne by mi dali neplaceny volno). Tak plan je ze Maledivy budou v lednu/unoru a po svatbe v srpnu chceme na 4 dny do Rima ;-) tak uvidime jak se to vyvrbi :-)
Odpovědět
blue: želvička je taky nalezenec...jeli jsme jednou na nákupy a ona se toulala po silnici :-) Ani mi to s tím pasem tolik nevadí, protože na Rumunsku netrvám :-) a to ostatní zní báječně, tak jsem spokojená...alespoň mohu více snít a přemýšlet, hledat info a chytat inspiraci. Maledivy jsou taky krásný (soudím dle fotek), tak bude krásně ;-) To budou krásný líbánky. A chcete jet s nějakou ck nebo vlastní zařizování? Do Říma se chci taky podívat, ale miláček už tam byl a moc se mu tam znovu nechce...ale v létě budeme určitě jezdit po Čechách. Přeji aby to vyšlo, jak si přeješ ;-) Já tak děsně ráda cestuju, jen kdyby bylo více možností |-|
Odpovědět
Profilova fotka
denda: jako mladá paní se cítím pořád stejně - jen jsem měla o víkendu triochu depku, jak jsem psala i sem. Svatební dary byly přesně to, co jsme si napsali, že chceme, navíc jsme dostali i docela dost peněz - od různých hostů bylo v přáních nastrkáno přes 14 tisíc a pak jsme dostali opravdu hodně od mých rodičů, babičky a rodičů manžela (to by stačilo na tři další svatby). To bylo dost nečekaný, protože peníze jsme nějak nežádali, spíš jsme chtěli ty dary, protože když teď dostaneme peníze, tak je všechny nalejváme do baráku a do zahrady a na ty dražší dary (robot, žehlička) už nám nezbývá... blue: hudbu jsme sestříhali podle toho, co se nám líbilo - třeba ta na prstýnky ze Zlatovlásky má pěkných a textem odpovídajících asi jen prvních 30 sekund a pochod od Čajkovského má hezký začátek a konec, ale střed je takový nic moc. Takže jsme si to sestříhali a já jsem napsala podrobný návod, co má kdy hrát a jak nahlas a na obřadu tu potom paní z matriky na věži obsluhovala - a přesně tak, jak jsem chtěla, takže super. Nedokázala bych to odhadnout časově, to by nám určitě nevyšlo - buď by něco začlo hrát dřív nebo naopak. Když jsem koukala na video, tak měl celý obřad včetně gratulací 12 minut, když jsem tam stála, tak mi to připadalo mnohem delší :-N
Odpovědět
black: teda to jste to měli fakt skvělý, když jste si to tak pěkně doma sesříhaly ;-) To jsem zvědavá, co nám bude nakonec hrát, protože to stále nevíme a poslední schůzku s farářem budeme mít nejdřív 3.7. a to už nic moc nevymyslíme...pokud teda budeme vůbec něco mít vymýšlet :-| Upřímně doufám, že tohle tam mají pořešeno, protože už mi na to nezbývají síly |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nam na zamku Melnik rekli, ze muzeme mit svoji hudbu,ale musime si donest prehravac a zaridit nekoho kdo to bude obsluhovat. Takze sluzba od nich fakt zadna, budeme tam muset vlacet kazetak, z toho jsem docela rozcarovana :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám do diskuze. Bluejay, děkuji za pozvání ;-) Už delší dobu jsem tu tajně s vámi, ale nějak jsem neměla odvahu se k vám přidat. Nemám taky moc času být tady a vždy mi trvá dlouho než přečtu všechno, co jste tady probraly. Bluejay, koukala jsem na ty tvé nové dva účesy a také se mi oba moc líbí, možná o něco víc ten účes č.3. Je to opravdu o dost lepší než od Táni H. Já jsem u ní byla také a stejně jako ty jsem od ní odcházela v rozpacích. Líčení se mi nelíbilo a účes mi zatím nedělala, protože mi řekla, že na účesy, které mám vybané mám krátké a řídké vlasy a tak mi doporučila, ať si u ní na notebooku objednám vlasy clip in, na stránkách které mi doporučila, abych měla vlasů víc a delší. Vlasy už mi přišli a vypadají docela dobře, ale myslím, že je stejně budu muset nechat zrátit na tu délku jako mám já, protože jich je docela málo:-( Příští týden ve čtvrtek jdu k Táně na účes a bude zkoušet znovu líčení. Tak jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. Jak jste s ní Bluejay a Dendo domluvené? Přijedete v den svatby vy k ní nebo ona za vámi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Betko, vítej mezi námi (jednou vdanou a zbytkem svobodnými) ;-) blue: já jsem měla kazeťák v kufru auta, kdyby jim naše vypálené CD nefungovalo nebo kdyby mi nechtěli vyjít vstříc s tím přepínáním písniček :-D Takže to bylo v pohotovosti a někomu bych to šoupla, ať mi to obslouží, kdyby to na zámku neklaplo.
Odpovědět
Profilova fotka
betka: vitam novou nevestu!!!! Jen se k nam pridej, vic hlav vic vi :-D :-D Tana Havl. ma prijet k nam domu v den svatby jen je(byla) ale nepojizdna kdyz jsem mela zkousku(zborili jim auto), tak to bude trochu komplikovane jak se k nam dostane, protoze prede mnou jeste brzo rano cese dalsi nevestu. Jinak clovece me taky rekla ze mam kratke vlasy na to abych mela culik na stranu a rikala ze si musim koupit clip in pricesky, ale pak mi ten uces tady udelali v pohode, takze myslim ze clip in nepotrebuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrsblack gratuluji a přeji hodně štěstí a lásky ;-) Závidím Ti, že už to máš za sebou a že Vám vše vyšlo, jak jste si vysnili :-) Já mám nervy, aby nám to také vyšlo. bluejay: mě také Táňa řekla, že přijede, ale musel by pro ní někdo přijet, zatím jsme se domluvily, že přijedu já k ní, ale asi to s ní domluvím, že pro ní partner ráno přijede a přiveze do hotelu, kde budeme. Zpátky by prý jela asi autobusem.
Odpovědět
Profilova fotka
betka: to jo, ona je v pohode s autobusama, nema ridicsky prukaz,tak rikala ze busem jezdi vsude.U nas je prusvih ze do nasi male vesnicky nic nejezdi :-| takze ji nejak budem muset privezt, jen cekam az mi povi jak to ma s tou druhou nevestou a kde ji bude cesat.. Betko uz mate vybrany dort a kolacky? A odkud? Ja jsem otrava, vypada to ze nic jineho nez dort me nezajima :-D :-D ale to je spolu s kytkou to jedine co jeste nemam vybavene ;-)
Odpovědět
betko: také Tě tu vítám ;-) Když to tak čtu, tak Havl. by mě asi neřekla, že mám krátké vlasy...mám je skoro až na zadek a kadeřnice (švagrový sestra) byla spíš zděšená, co to má česat =-) Takže kadeřnice nejsou asi z žádnou délkou spokojené :-| blue: máš ještě hafo času, tak to s dortem a květinkou určitě zvládneš ;-) byť na dálku. Teď jsem si vzpomněla ná jeden báječný dort, který jsem ochutnala letos v lednu na svatbě...byl ovocný a úžasně lehounký...prostě chuťový koncert...a vím jen, že byl z Prahy od Hájka...tam chodím často na zmrzlinu (je to vždycky požitek). Asi tam budu muset zítra na nějaký dortík zajít, když na to tak myslím :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?