Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue, rozhodně jsou lepší než od Havlíčkové... rovné vlasy jsou lepší, no začínám být lehce nervozní, protože já mám zkoušku až týden před svatbou.... co když se mi taky netrefí do stylu? :-S no snad jo, už mi přišel hřebínek, je pěkný, podle přítele budu elfská nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
black: chapu jak se citis, taky se obavam co budu delat po svatbe,travim pripravami uz skoro rok a pak bude po vsem! Budu se pak muset tesit na libanky, a pak jednou treba miminko :-N Jak je to u vas, jedete nekam na libanky? luci: clovece netusila jsem jak tezky to bude najit spravny uces, asi mam divnou kebuli ci co..ty chces drdol vzadu vid? Je to podobne stylu ktery obvykle nosis?Kdo te vubec bude cesat?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla před dvěma rokama účes na Beckhamku, potom jsem si řekla, že to nechám narůst, kdyby to náhodou přišlo (svatba), tak abych byla připravená :-D takže teď mám polodlouhý vlasy, nosím je různě, rozpuštený, culík, drdoly.. podle nálady, je to hodně variabilní... ale vždycky jsem věděla, že na svatbu chci nízký drdol... zkusím dát něco do alba 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a češe mě jedna kadeřnice z Mělníka, česala mě na ples a moc hezky, řekla jsem si svoji představu a ona to ještě vylepšila, byla jsem spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
jee hura luci ty mas album :-D jj ty ucesy jsou moc hezky, takhle nosim vlasy skoro porad, utazene dozadu. Vypada to hezky ze zadu ale obavam se ze zepredu to nebude nic special..co myslis, leda ze by byla korunka nebo tak neco..
Odpovědět
Profilova fotka
blue, já chci hřebínek, už ho mám doma, v albu je taky... ;-) mám ofinu, takže to není takový usedlý
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak s ofinou to bude pekny ;-) ten hrebinek je moc hezkej!
Odpovědět
Profilova fotka
blue: líbánky budou až v červenci... Můžeš ten účes zepředu ozdobit korunkou a hned to bude vypadat jinak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: dneska jsme si vyrazili na kolech a jeli jsme kolem Mariny a zrovna se tam u vody fotila nějaká nevěsta, tak jsem si na tebe vzpomněla, že tam za chvíli budeš taky stát. ;-) Je to tam krásné, ale bydlet bych tam nechtěla, ta trať tak blízko je docela hukot... =-)
Odpovědět
Holky, svatba na krku a nám se to všechno komplikuje. Odřekli další 3 lidé... :-| A jeden pár našich společných kamarádů se po 8 letech rozešli, takže teď jak to udělat když půjdou na svatbu zvlášť, zatím chtějí jít oba...ale jelikož se nerozešli moc v dobrém, tak se obávám aby nedělali dusno... :-S No a jinak skvělá zpráva pro naší anglickou nevěstinku blue!!!!! :-D Prostě mi to nedalo a vyzkoušela jsem Táňu Havlíčkovou, sice nemám fotky, prostě mi to nedošlo se fotit, tak alespoň moje poznatky: a) účes chci jen z polorozpuštěných vlasů, kudrlinky, takže na tom se nedá nic zkazit- SPOKOJENOST, přesně podle představ!!!! Vydržel i přes noc. :-D b) make up, jsem si vyprosila se všemi přípravky jako na den D a kromě nalepovacích řas, které se mi asi po 2 hodinách začali odlepovat to bylo super, zakryl všechny nedostataky, paní byla jak malíř, stínovala místa, které potlačit a nebo zdůraznit, žádné kruhy pod očima, ani pupínky ba ani žádné lesknutí a to po celodenním "maratonu" s Vaneskou. :-D Závěr: Nechci nalepit řasy, jinak ok. ;-) Blue, takže žádné obavy...
Odpovědět
Teda, ženský, když tady nejsem, tak toho napovídáte, že nestačim číst a když mám chuť s někým poklábosit, tak tu nikdo není... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda!!! Jsem tuuuu :-) To je super,ze jsi s Havlickovou spokojena! Uff hned jsem klidnejsi :-N Je super ze tedy ta jeji profi kosmetika vydrzi cely den, to je dulezity :-) Je pravda ze ten Kryolan make up kryje vyborne. Tak s ni jen budu muset doladit ten uces a snad to vsechno dobre dopadne. Mozna kdyz si donesu svoje rasy s lepidlem,tak by mohli drzet? Kamaradka si je nalepi a drzi ji i tyden..no jeste to musim vykoumat. Snad se ti vasi kamaradi budou chovat civilizovane na svatbe,holt se budou vyhybat jeden druhymu nebo kdo vi,treba je svatba a romantika vezme za srdce x-) x-) black: jojo, pojed tam na kole za 6 tydnu a budeme tam, uz se to blizi!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
preju dobre rano ceskym nevestam!Holky tady je tak krasne x-) ,balime se a jdeme na plaz!Jen si musim dat bacha abych si neopalila raminka od plavek.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
blue, tak to se máš, tady je ošklivo, neprší, ale je zataženo... já si včera objednala samoopalovák od Avonu, tak budu opálená asi od něj :-D tenhle týden má být ošklivo.... jo už se to blíží, už jen 2 měsíce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
denda: hlavně mysli na to, že je to váš den a pokud jsou to kamarádi, tak vám ho snad nebudou chtít zkazit blue: mě se líbíš v tom drdůlku do strany, má to šmrn a sedí ti to, ale myslím, že když řekneš havlíčkové, že chceš takový účes, tak to zvládne, teď jsem zrovna od ní viděla jednu nevěstu a vypadalo to super.-) Jinak já musím začít dopiplávat detaily, už máme jen tři týdny.-) začínám s eholky hrozně těšit, už mám hotové šaty, teď je dám jen vyčistit, šijou se mi šatky na převlečko a myslím, že příští týden budou.A opalování řeším solárkem, včera jsem natírala venku chvilku na slunku a už mám opálená ramínka:-/
Odpovědět
Holky, tak zase řešim hudbu na obřad, musím mít originál nosiče, kvůli autorským právům... takže sháním kde se dá... Nejdříve jsem vůbec nepočítala s písničkou pod projev, ale prý být má, i když bude úplně potichu... Jinak v týdnu jedu vyzkoušet šaty i s botama, kvůli případným úpravám... :-D blue: myslím, že jsme s Táňou udělaly dobře... ;-) vždyť je to profík... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty: dekuju, zatim mi kazdy odsouhlasuje ten drdulek na stranu :-N kdepak jsi videla nevestu od Havlickove?Tady na beremku? denda: jsem rada,ze jsi s Tanou spojena, uklidnila jsi me! x-) x-) clovece to vam rekli v Liblicich ze musite mit origos CD?To je docela nesikovny ze?Kdyz budete menit cdcka tak bude pauza a ticho :-| Snad to tak nebude i na Melniku! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
denda: zrovna to rikam milackovi o tom ze musite mit original CD, prijde nam to divny,za prvy pokud vlastnis cd original tak si z nej muzes udelat kopii pro svou potrebu, za druhy,v dnesni dobe si prece muzes stahovat hudbu za poplatek,takze pak opet si tu hudbu muzes vypalit ne? Co rikas?
Odpovědět
Mluvili jsme s tím chlapem co v Liblicích hraje, řekl nám, že potřebuje originální CD, kvůli autorským právům, že on si to připraví, aby jak říkáš, nemusel měnit CD, ale když mu přijde kontrola, tak by mohli dostat pokutu až 300 000Kč. :-| Že by výmluva, aby s ím neměli tolik práce? :-( Si myslim, že ani DJové v dnešní době hrají bez originálních nosičů... AAACH JOOO... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
denda: ahaa, takze on si to pak sam vypali aby to bylo vse na jednom CD..hm.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jaka cd teda shanis?
Odpovědět
Jj, ale v ruce musí mít origoš, kdyby přišla kontrola... Teda alespoň tak jsem to pochopila... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
kjajule: s tim porodem naprosto souhlasim. Sem si rikala, ze se ty hormony casem srovnaj. Ale maly uz byl rok a zadna zmena ;) A kdyz pak vidim v tv porody, tak taky rvu ... no mozna to zmeni klimakterium ;)
Odpovědět
Profilova fotka
lucija.c: muzu se zeptat, kdo te bude cesat? Ja porad resim, jestli jit k tomu Malirovi, kdyz mi v Jasmine dali ten kuponek ... jenze lici oni taky? Nejradsi bych to zfoukla jednim vrzem od jednoho cloveka nebo aspon z jednoho salonu ...
Odpovědět
Profilova fotka
denda: týjo, s těmi originál CD je to teda síla, my jsme naštěstí nic takového mít nemuseli, to bych dohromady asi nedala - navíc, měli jsme ty písničky sestříhané - nástup nevěsty byl jen začátek a konec slepený k sobě, na prstýnky bylo jen asi prvních 30 sekund písničky. Ale kdybych musela, asi bych vyrazila do knihovny, moje sestra si tam pořád nějaká CD půjčuje... - ale v Praze. Nebo napůjčovat od kamarádů.
Odpovědět
Profilova fotka
blue: je to nevěsta co se vdávala v ctěnicích, a je to tady ve svatbách na beremku..má moc hezké fotky.-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty: tak tu jsem videla,i jsem si s ni psala, bohuzel co se tyce ucesu tak jeji nazor nebyl moc potesujici :-| No uvidime! Denda zas byla nadsena.. denda: v praze hned u Kotvy je nejvetsi pujcovna cd a DVD, ja tam chodila furt kdyz jsem tam bydlela,maji vazne vsechno
Odpovědět
Profilova fotka
black: ta nova fotky co jsi ted pridala je fakt krasna, jak tam stojite v obradni sini x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam na vas prosbu, mohla byste mi prosim prosim nektera napsat tento text v "cestine" s hackama a carkama?Ja se to tu snazim sesmolit se znakama a symbolama z Wordu ale vypada toh hrozne a pulka mi toho chybi,text je tento: Srdecne Vas zveme k vecernimu pohosteni, v 18 hod v Marine Vltava Nelahozeves
Odpovědět
Srdečně Vás zveme k večernímu pohoštění, v 18 hod v Marina Vltava Nelahozeves
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?