Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem domluvila Ladu Baladovou i s cestovným za 5000 a to jsem měla radost, jak je to levný... a oni jsou ještě levnější... no možná to ještě padne, protože ze svědkyně vypadlo, že nějakej známej známýho je fotograf...
Odpovědět
Profilova fotka
jee denda to je krasny oznamko x-) strasne miloucky :-) kjaju: to jsem zapomela,taky platime cestovny, z ceskych Budejovic, bude to asi 550kc, to jde..
Odpovědět
Profilova fotka
lucija: Baladova je ale fakt vyborna, kdyby me nevysla Zuzka Scharf, mela bych Baladovou, ja byt tebou tak ji nerusim! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedna: oznamko je krásné, máte nádhernou holčičku
Odpovědět
denda: to oznámko je krásný ;-) výborný nápad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue, asi ji nechám, přece jen má zkušenosti a toho známýho máme na focení z vyhlídky, abychom to měli i seshora :-D teda, jestli se uvolí a potom možná i na oběd, protože to už Ladu nemáme, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: dobre delas, ona je fakt moc dobra ;-) a fotky jsou to jediny co ti pak po celem dni zustane,tak at to stoji za to :-N ;-)
Odpovědět
lucija.c: na svatbu to chce fakt někoho skvělýho, tak pokud dělá krásný fotky, tak bych to taky nerušila. Já mám teda známou...patří skoro do rodiny a ta se zabývá focením svateb pro přátele a modelovou fotografií...viděla jsem od ní spoustu krásných fotek a neměnila bych. Musím říct, že fotit svatbu je šílená věc a někdy docela věda...sama jsem takhle měla možnost fotit 3 svatby a musím říct, že už bych do toho raději nešla...nemám na to ty správný buňky...není sice problém vybrat správný záběr, ale neumím moc řídit lidi, když se fotí a tak to nebylo ono...
Odpovědět
Profilova fotka
black: tak jsem predevcirem poslala mailika te pani z Vsestud a jeste neodepsala. Je to mladsi nebo starsi pani?
Odpovědět
Profilova fotka
lucija.c: Ladu Baladovou opravdu neměnit :) My sme jí taky psali, ale v našem termínu už fotí nějakou jinou svatbu na Mělníku ... takže nám to bude fotit nějaká její spolupracovnice Hanka a díky tomu je to asi levnější: 3500. Tak jsem zvědavá. Jinak jsem po doporučeních tady kontaktovala paní Egrtovou z Cítova kvůli dortům. Říkala, že velký hranatý třípatrový má za 1600-1800, ovocné srdce a klasický kulatý dort cca za 600, rolády tak za 300. A že kdybych si u toho ovocného dortu rozmyslela jahody, že mi může dát jejich domácí maliny ze zahrádky :) A že 20. nebo 21.8. se jí vdává dcera, takže pak poreferuje, kolik je třeba dortů a tak ... a že přidá další fotky do alba na rajčeti ...
Odpovědět
Profilova fotka
Mrsblack: vybrali ste si fakt kránou hudbu. Nad Hapkou sem taky přemejšlela, ale trochu se obávám, že bych tam brežela jak želva. Stačí, že bych chtěla na první tanec úžasný ploužák ze Shreka: It is you (i have loved). Ju a to Halelluja ve Srekovi taky bylo ne? I když v trochu předělané podobě?
Odpovědět
Profilova fotka
blanche: nebude to ta Senicova? Ta je taky vyborna fotografka ;-) clovece ty ceny od pani Egrtove jsou taky moc dobre, nevis kolik porci nebo kg ten velky tripatrovy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ne, jmenuje se Hanka. Fotí hlavně Lounsko, takže i Libochovice, kde to budem mít. K paní Egrtové: našla sem na mimibazaru její album a tam psala, že má 10 kilo ... najdu stránku: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... Sice je slunečnicový, ale rozměry budou stejné bez ohledu na to, jestli tam budou mašličky, kytky nebo slunečnice ...
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo blanche to je super!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: je jí kolem 35, ale přes týden je v Praze a o víkendu ve Všestudech, nevím, jak to má s přístupem k netu, možná bych jí poslala SMS, že ses v zahraničí a žes jí posílala mail, jestli ho v pořádku dostala... paní Egrtové z Cítova jsem volala na začátku května a už měla do července plno- jinak bych asi měla dort od ní :-D bl4nche: hudba byla super, my měli Hapku pod proslovem, bylo to potichu, takže to jsem tolik nevnímala jako to ostatní. Děsně jsem se bála, že to celý propláču, ale nakonec jsem měla jen slzy v očích při gratulacích. A to si myslím, že jsem docela plačka - na každé svatbě jsem zatím brečela a rozbrečí mě každý druhý film :-N
Odpovědět
Mno já holky doufám že se mi stane to co pokaždý když jsem nejvíc štastná dojatá a uplně mimo... Stejně jako u maturity, při tom když mě přítel žádal o ruku a v neposlední řadě na prvním místě to byl porod syna ...tohle asi nepředčí ani svatba... :-) prostě pokaždý když si to vybavím tak bulím , ale v tom okamžiku jsem byla tak maximálně štastná že jsem ani brečet nedokázala... :-N Akorát mi v hlavě šrotovalo tohle si zapamatuj to je opravdový štěstí... No tak doufám že to takhle dopadne i na svatbě...jinak sem teda od narození syna šíleně přecitlivělá a rozbrečí mě snad uplně všechno... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
black: tak to ja jeste pockam, v poho, a asi jeste zavolam(nebo spis mamca) pani egertove a poptam se :-) holky ja budu brecet, holt spoleham na vodeodolny make up :-D tak jsem dnes byla u kadernika a zkusili jsme nejdrvi co jsem chtela, coz byl jakoby copanek z ofiny ale to nevypadalo spravne,tak jsme zkouseli dal. Dam sem fotky,tak mi prosim reknete co si myslite =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se víc líbí ten první účes... taky to takhle teď nosím... a proč nechceš drdol na střed nízký? to chci já :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vidis krucis,to jsme ani nevyzkouseli :-S nevim,nejak se to vyvynulo a delali jsme uces na stranu, ja normalne nosim vlasy scesano dozadu do culiku,tak ta ofina je pro me silena novinka :-D ja ani ofinu nemam, kadernik byl desne sikovnej..
Odpovědět
Profilova fotka
mě to přijde takový nevyvážený na tu jednu stranu... nevím, ale s těma kamínkama je to super
Odpovědět
blue: záleží na tom, jak se v tom účesu cítíš...jestli to pro Tebe nebylo přirozený, tak raději zvolit něco jinýho...hlavně se Ty musíš cítit skvěle a pak to bude vždy i skvěle vypadat. Jinak mi ten účes na stranu přijde taky takový zvláštní...těžko popsat, ale nevyvážený a že se v tom necítíš jao ve svých botkách. Já byla na zkoušce účesu v pondělí...měla jsem předem vybraný jeden, který jsem doufala, že půjde...s menšími změnami a vyšlo to skvěle...cítila jsem se v něm skvěle...jsem zvyklá nosit vlasy rozpuštěné nebo max do culíku vzadu...tak jsem zvolila lehké natočení a pak spletení vzadu na hlavě s tím, že něco půjde volně na záda...mám to i v albu. A s jednou známou jsem se o účesu bavila nedávno...ona si nechala udělat drdol...a jelikož byla zvyklá nost vlasy jinak, tak se v tom necítila dobře a celou svatbu z něj byla nervozní...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm toho jsem se docela obavala, ze to bude vypadat divne,nevyvazene.. ty kaminky mi vcera prisli,koupila jsem to z ebay za 5 liber (150kc) a je to tak jednonuche, da se to v poho vyrobit doma :-)
Odpovědět
kamínky jsou moc pěkný...tak ještě vymyslet nějaký jiný účes?
Odpovědět
Profilova fotka
hany: dekuju za radu. ach jo, asi budu brzo za silenou nevestu, jestli pujdu na treti zkousku ucesu.. :-(
Odpovědět
to víš, že nebudeš, ale chceš, aby to bylo perfektní ;-) s účesem to není snadný...já jsem ho našla zcela náhodou...byl na fotkách jedněch šatů, které se mi líbili...jinak bych asi ještě dnes nevěděla.
Odpovědět
Profilova fotka
jenze ja uz prohlidla asi 300 ucesu, me se treba libi,ale neumim si je predstavit na sobe. Byla jsem dnes strasne prekvapena,ze mi jde ta akoby ofina na stranu, v zivote by me to nenapadlo!
Odpovědět
juj, tak to jsi prošla hodně...tak si obrázky víc z nich vezmi ke kadeřníkovi a zkuste spolu něco dát dohromady...třeba od každého trochu...musíš se v tom cítit, že Ti to sedne...já moc účesů neprošla, tak ani nevím, co všechno je možný...ale neztrácej naději, ten správný účes, ve které se budeš cítit skvěle určitě najdeš...ale trpělivost ;-)
Odpovědět
blue: mě se ty účesy líbí oba a ještě víc by se mi líbilo kdyby byly spojené v jeden jako drdol na stranu a z toho culík ;-) proti účesům na bok nic nemám je to zase takové jinačí a vyvážit to jde právě těma doplnkama jako jsou květiny nebo ty ted nevim jak se jim říká tem ozdobám...když je pak dás na druhou stranu než máš drdol tak se to tím vyváží, ale je fakt pokud se v tom necítíš tak není co řešit...mě se ale účesy na bok oba líbí jsou takový šmrncovnejší ;-) a mužu s klidem ríci že jsou o milion procent lepší jak ty první od Havlíčkový ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: moc dekuju! :-N Ja jsem se v nich citila nahodou dobre, ve skutecnosti to vypadalo lepe :-) nez na fotkach a taky si myslim ze je to o milion procent lepsi nez od Havlickove, holt nejak nemela predstavivost ci co. Snad ale bude schopna neco takovehleho vytvorit podle fotek..
Odpovědět
Profilova fotka
blue: taky nejsem moc příznivec účesu na stranu... Ale ofina sčesaná přes čelo ti sekne, tu bych nechala ;-) Holky, na mě to nějak padlo... mám týden po svatbě a přijde mi to jako 100 let!! Koukla jsem teď na video a slzy tekly proudem. Nějak mám pocit, že najednou se nemám na co těšit, svatba byl bod, kolem kterého se točil poslední půl rok mého života a najednou je to pryč... A už to nikdy nebude!! :-( :-( Závidím vám, že to máte před sebou, a přeju vám, ať si to fakt užijete!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?