Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska jsem si koupila dalsi 25m roli organzy, vcera jsem koupila na ebay 20 motylku, jsou docela velky 11cm! taky jsem vcera prvne zapalila svicku v lucerne a vypadalo fakt prekrasne! Mohla bych na ni cucet ve tme hodiny :-)
Odpovědět
A jinak to taky přiláká holuby :-N Kdybych tomu věřila, tak jedné mé známé ani ta rýže moc nepomohla :-( Lucernu jsem si chtěla pořídit domů...když přes léto grilujeme do noci, tak bych jí zapálila a posvítila...zatím jsem se k tomu nedokopala...a letos jakmile se začne stmívat, tak děsně žerou komáři, tak raději zdrháme domů než si užívat jukání do ohně :-S Ale chci ji, je to hezká dekorace i když zrovna nehoří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ty lucerny budou vypadat hezky na stole i behem dne a vecer se pak zapali svicky x-)
Odpovědět
Blue, tak mi ležel Tvůj účes v hlavě, že jsem se k Tvým fotkám často vracela. Nejprve jsem odvrhla ten první a ten druhý mi přišel jako nedokončený, tak na půl cesty. Ale už měním názor. Nalíčená jsi moc pěkně a až potom použije vizážistka fixátor, tak budeš perfektní ! Účes Katty je pěkný a myslím, že by slušel i Tobě na tmavých vlasech. Ale nakonec jsem dospěla k tomu, že vlastně není špatný ani jeden z těch dvou, co Ti zkoušela Havlíčková. Jeden ani druhý nevyzněl proto, že si k němu nebyla vhodně oblečená. Ke svetříku se nehodil slavnostní, svatební účes, a proto jsme ho všechny odmítly. Když jsem viděla fotku, kde jsi zkoušela šaty a měla téměř identický účes /rozpuštěné vlasy/, tak to vypadalo dohromady s těmi šaty moc dobře. Škoda, žes tam neměla s tím prvním účesem fotku zpředu, ale ze strany i zezadu, když jsem si odmyslela svetr a dodala svatební šaty, tak se mi to pak líbilo a skoro víc než ten druhý - ten je dost civilní a k princeznovským šatičkám se víc hodí romantický. Nevím jestli jsem Ti pomohla, anebo ještě víc zblbla hlavu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Vojtesko!!! :-N kdepak ses nam toulala!?Moc dekuju za radu ohledne ucesu. Nedala jsem tam fotku toho prvniho ucesu ze predu, protoze to vypada tak hrozne, ze bych se ostudou propadla :-S Mas pravdu ze ten svetr nebyl dobry napad. Az pujdu na zkousku tady , tak si vezmu letni korzet at vim jak by uces vypadal s nahyma ramenama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam ze je v Cechach zase parak! Nikde nikdo :-D :-D
Odpovědět
blue: pařák děsný...až k padnutí. Já už jsem pomalu na cestě do Znojma na pár dní...dodělat pár zbylých úprav na chatě a pak zařídit kytku, zkouška účesu a líčení...ale naštěstí tam budeme do úterka, tak snad to všechno zvládneme. Krásný víkend, budu nejdřív v úterý a snad dám i nový fotky do alba...z tý zkoušky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: super, uz se tesim na fotky! Jen ted ctu na centrum.cz ze se na Moravu riti silene bourky :-S Snad to ve Znojme bude dobre! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak poslední pozdrav za svobodna ;-) Dneska byla trochu honička, ale myslím, že jsem na zítřek připravena jak organizačně, tak psychicky. Držte mi palce, ozvu se už jako vdaná panička :-D
Odpovědět
mrsblack: Přeju hodně štěstíčka , at se Vám váš den opravdu vydaří podle představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí, snad už nebude takové vedro!
Odpovědět
Profilova fotka
black: tak tfuj tfuj tfuj, hodne stesti!!!!!!!!!!! Budu na Tebe zitra myslet!! :-N :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahooj! Tak doufam ze je u vas krasne prijemne pocasi na svatbu!!! :-N
Odpovědět
blue: včera bylo vedrooo, byli jsme také na svatbě mojí kamarádce a musím říct, že jsem si krásně poplakala... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jsme se před chvilkou vrátily z IKEY nakoupila jsem zas nějaké skleničky...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně máme vybrané prstýnky, byli jsme v Plzni u pana Kubíka, budou titanová, můj se třemi briliantíky, přítele hladký bez ničeho, nakonec nápis seshora nechtěl :-o matné, jsou krásné, dala jsem si ho na ruku a bylo jasno, do tý doby mě žádnej moc neoslovil, jela jsem, že mám vybranej a nakonec vyhrál jiný... holky, taky slýcháte od kamarádů přítele, že jste ho donutila ke svatbě a po svatbě nebude moct nic? Včera jsem se zase rozčílila, když to kluci říkali, poslala jsem je někam, přítel se tomu smál... tak jsem mu řekla, že mě to mrzí, že tohle říkaj a on mě nebrání, že je to prý legrace a že se mám přes to přenést... ale copak to jde? dělají ze mě semetriku :-( já jsem se snad požádala o ruku sama?
Odpovědět
Lucija, má pravdu - jedině se přes to přenést - je to stejné už snad po staletí, kdy se snaží pánové tvorstva žertovat na toto téma, v žádném případě to neber osobně :-)
Odpovědět
Ahoj holky, řešim nazdobení aut, chci jen mašle na zrcátka, ale zatím nevím jak je budu dělat... :-( Tak si k vám jdu pro radu. :-N Co myslíte? Našla jsem organzu, ze které, píší, že se dělají mašle na židle, viz odkaz, barva asi bílá, ale jak to umotat?? A hlavně kolik rolí pro 15 aut (30 mašlí) objednat?? :-| http://www.svatebni-dekorace.cz/11-or... lucija: Kecy tohoto typu jsou trapný, nám to říkala už i moje teta, ale přítel jí setřel... Ty lidi neví co říkat, tak kecají nesmysly a myslí si, že je to vtipný. U nás nejdřív všichni ryli: KDY BUDE SVATBA? A teď když se dočkali, tak musí vymyslet něco jiného a počítám, že po svatbě se budou všichni ptát na mimi... :-D Prostě nevnímat, to je jak konverzace o počasí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Lucija: chapu proc te to stve, tak si na priste vymysli neco chytreho cim je i tveho (mlcejiciho) draheho utres. ;-) Jsou to telata, kdyz neumeji vymyslet zadny originalni zert.. Je tu holcina,ktera pridala fotky ze svatby na zamku Melnik :-)
Odpovědět
http://www.svatebni-dekorace.cz/35-mo... nebo takovou stuhu?? Holky, pleas, o radu, já jsem na tohle prostě antitalent... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: podle me se ta druha stuha lepe uvaze. Ja mam 5cm sirokou bilou satenovou stuhu,lamala jsem si hlavu kde ji uchytit, nechci rozhodne bodat spendliky do cerneho tesneni v aute,tak to uvazu vevnitr za drzatka nad hlavou v aute :-) Jinak ja pocitam tak 5-6m na auto,nevim jestli to neni malo?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky,vcera jsme byli koupit snoubencovi oblek na svatbu :-) mam krasnej cernej s jemnym cerym prouzkem, svetle modrou vesticku a modrou regatu :-) fakt mu to moc slusi, a jeste jsme koupili kravatu stejne barvy a latky pro tatku a pro svedka :-) uz se nam to rysuje!
Odpovědět
Profilova fotka
jo já vím, taky jsem jednomu řekla, že se směje něčemu, na co on nemá odvahu, devět let s přítelkyní a nic, asi pořád neví, jestli je to ta pravá nebo co... a tomu druhýmu jsem řekla, ať se teda rozvede, když je manželství tak na ho.... čuměli, bylo to nepříjemný, nevím, čím je odpálkovat, abych odešla "bez ztráty kytičky" jak se říká a nebyla za blbku... nejvíc mě ale naštval ten můj, že vůbec nezareagoval a když mu to říkám, tak to byla PŘECE LEGRACE!!!§ :-( aha to jsem nepoznala 8-(
Odpovědět
lucija.c : úplně přesně vím o čem mluvíš, ty narážky od kamarádů jsou fakt nepříjemný...nakonec to vypadá jako kdyby jsme ty chlapi k tomu oltáři táhli na vodítku či co... :-| občas mě to taky dost zamrzí kort když se přítel prostě nezastane nebo si dokonce ještě přihodí a já toho mám fakt dost ...a když sem naštvaná tak sem hrozná a všechno si moc beru.. :-| je to asi jako házet hrách na zed některý věci se prostě nezmění... :-( já sem to posledně vyřešila tak , že když začali kamarádi "pomlouvat" svatbu tak sem řekla že je akorát štve že máme malou svatbu a že si nemůžou ZASE zadarmo zchlastat huby...a je klid... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kjaju, přesně, oni jsou tvrďáci, ale o ruku nás žádají oni ne? Tahle taktika u mě neplatí, protože jsou pozvaní... musím vymyslet něco jinýho, měl jsem potom zkažený celý večer...
Odpovědět
Profilova fotka
luci. nevim co ti poradit, stalo se nam to asi dvakrat a jen jsme se na sebe s pritelem koukli a oba si v duchu mysleli: "no jo trapaku, tak sis rekl svoje" a mlcky jsme to presli..oni lidi nevedi co rict, tak tlapou kraviny. Ty sama vis jak to u vas je.. Ja bych takove voli nezvala :-D holky uz mate vsechny vyresene kytky?Ja jak me kytky vubec nezajimaj,tak jsem je zatim moc ani neresila.Myslim ze nakonec budu mit malou kulatou kyticku z bilych ruzi a v tom pak modrych per ktere mam od zname. Nevite nahodou na kolik na Melniku vyjde bila ruze?Chtela jsem puvodne ze Zehradnicky,ale mamca rika,ze tam obcas maji vyssi ceny nez v normalnim kvetinarstvi..
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano! uz se tesim na Mrsblack, az prijde a popovida!! :-N :-N Myslim ze nerikala ze by hned frceli na libanky.. Vypada to, ze fireangel na nas snad docista zapomela! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: kašli na ně.-) ´když má někd podobný narážky, tak vždycky s úsměvem odpovím, že jasně, že hned jak řekne ano, tak ho doma přivážu za nohu k topení.-) můj přítel je v tomhle zlato, pro formu se mě vždycky ptá, jestli mi nebude vadit, když půjde ven s klukama..já mu samozřejmě vždycky řeknu ano, ale před klukama by nikdy veřejně nepřiznal, že se mě ptá :-D jsou prostě věci, který jsou jen mezi Váma a přítelovi se nediv, že nic neříká nechce se ztrapnit- dyť známe chlapi, když jsou v partě 8-) blue: já budu mít jednu růžičku do 40 kč..myslím přesně 38 Kč, což je hezká cena, jinak k té kytičce, viděla jsem nádhernou kytičku z bílých orchideí a modrý akcent byl jen v tom, že úchyt měla udělaný s modrého saténu s perlovou ozdobou-bylo to fakt luxusní
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju za podporu, hodně to bolelo :-( jsem na to nějak citlivá... Já budu mít kaly, ta mě stojí 89,- jedna... žádná levná, ale nakonec jich bude jen 7, takže to jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: taková- http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?