Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Dobrý den, standardně je utajený nástup nevěsty řízený právě koordinátorem,který je zpoplatněn,vyhnete se tak případným nedostatkům,které mohou vyvstat ze situace.Pokud Vaše známá má též utajený nástup bez poplatku,pak jistě buď odebírá ještě jiné služby od nás nebo nebyla zmínka o koordinaci svatby a utajený nástup si bude řídit sama. Děkuji s pozdravem Nora Trnková PS: kramelka, doufám, že nevadí, že jsem Tě využila :-) a hned jí píšu, že také nechci žádného koordinátora, tudíž bez poplatku... juchůůůů... :-) Zajímavé, že jsem se o žádného koordinátora neprosila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: to je presne jako vsude jinde, automaticky Ti chteji nacpat placene sluzby.. :-|
Odpovědět
No to mi vůbec nevadí :-) Mě nikdo o koordinátorovi nic neříkal a já ho taky nechtěla a jiné služby neodebírám.. Stejně tam někdo být musí, kdo to tam bude řídit a rovnat svatebčany a tak, takže si může spacifikovat i mě a zadarmo jako to je na úřadě..Nebo ne? Aspoň tak jsem si myslela, že to bude..A já si za to budu muset zaplatit, no to je masakr..
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka: podle me to snad platit nebudete, kdyz rika, ze si to budes ridit sama ;-) krame muzu se zeptat na kolik te vyjde ten dort od pi Ivanky? A kolik porci budete mit?
Odpovědět
Kramelka: ani mě nikdo o koordinátorovi nic neříkal a až na dotaz, že bychom chtěli utajený nástup mi poslala mail č1 s tím, že je to za příplatek, pochopila bych ještě to, kdyby napsala obě možnosti- s příplatkem (koordinátor) -bez příplatku A abychom se rozhodli. Takhle mi to naservírovala a konec! Kdybych se neozvala a nepátrala (zaplať pánbůh za diskuze) tak to okamžitě rušim... Jasně, že tam nikdo bude, nám teď 15.5. také říkala nějaká paní kam jít, udělat špalír... atd. No, nic, hlavně, že se to vyřešilo... ;-)
Odpovědět
Hezký slunečný den, dámy... :-) black: už se to blíží... x-) Jste tu některá? :-) Včera jsem četla předpověď na 8 týdnů dopředu a i když je to absolutně nesmyslné, počasí se mění a nevěřim, že by to někdo takhle trefil, ale na 2.7. má být jasno 28 stupňů... tak kéž by bylo... 8-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Našla jsem tady svatební album, nevěstu líčila a česala Havlíčková, ale z fotek není nic moc zřejmé. To jen pro blue... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano nevesty! denda: moc dekuju za link :-) , taky jsem na to vcera kapla, jen z nevesty je videt jen zavoj :-D vsimla jsem si ze tam komentuje dodavatele ale u Havlickove ma jen "uces make up-Havlickova" a zadny ze uuuaaa spokojenost, nic :-| tak nevim..ach jo.
Odpovědět
Bluejay: já ani nevím kolik mě stojí , platí ho tchýně a ta mi to nechce říct ;-) Holky je nádherně co? Jsem zvědavá jak bude v srpnu ;-)
Odpovědět
Když tu tak čtu, tak jsem docela ráda, že neřeším utajený nástup...ačkoliv v kostele by to šlo asi i bez nějakých zvláštních koordinátorů. Ale že každé řeknou něco jiného... 8-( denda: jo taky jsem slyšela předpověď...a jedna říká, že má být pěkně a vedro a druhá zase že do 10.7. má pršet...takže kdo ví, jak to nakonec dopadne...ještě to stokrát změní. ALe kéž by opravdu bylo krásně a ne moc vedro... Jinak jsem konečně viděla výsledek svojí bižu a jsem nadšená...jedna slečna mi to vyráběla na objednávku, tak jsem čekala, co z toho bude a je to paráda. Až bude doma, tak hodím foto :-) Těší mě, že další stres už odpadá, ale pořád toho zbývá ještě hodně a svatba je za 4 týdny.
Odpovědět
Holky, která budete mít závoj? Máte některá zkušenost s jeho připevněním do vlasů?? Bývají na takových těch hřebíncích a jak ho připevnit do rozpuštěných vlasů? Mám pocit, že mi musí prostě spadnout...
Odpovědět
Závoj mít nebudu...mám vlasy do pasu, tak jsem to nechtěla moc vyčesávat...vlastně ty vlasy boudou tak trochu můj závoj :-N A nedělají je taky na nějakých sponkách? Nebo upevnit sponama...akorát do rozpuštěných vlasů to asi nebude moc snadný...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denda: ja jeste nevim jaky budu mit uces tak nevim zda bude zavoj ci ne, rozhodnu se az budu mit jasno v ucesu.Asi bych ten hrebinek jeste jistila vlasenkama..
Odpovědět
kramelka: už jsi mluvila s panem Štráchalem ohledně hudby při obřadu? Prý to musí schválit on, ale já na něj mám jen telefoní číslo a nějak nereaguje... tak mě zajímalo, nemáš na něj třeba mail?? hanyzka, blue: asi nejspíš jistit sponkama... ;-) Podle pověr mají mít závoj jen svobodné ženy, tak po obřadu se má sundavat, ale na to peču...chci ho na focení... :-D Stejně to je věcí, to by člověk nesměl mít nic... modrá a fialová symbolizuje modřiny, perličky- slzy.... ještě, že se tím neřídím... :-)
Odpovědět
denda: já na pověry vůbec nejsem, takže nedodržuju žádný z pověr...jen náhodou mám něco půjčenýho...spodnici od kamarádky, ale to je protože jí má od svý svatby doma a mě se nechtělo za ní utrácet :-D A jinak nic...teda rýži se asi neubráním, to si naši hosté asi zařídí, ale nic jim o tom předem říkat nebudu, kdyby na to chtěli třeba zapomenout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to s poverama a tradicema taky beru ponekud lezerne ;-) nesnazim se cilene abych mela neco modreho atd, ono se to vsechno tak nejak sejde a kdyz ne tak to neresim.
Odpovědět
Profilova fotka
black ma dnes asi uz pekne napilno :-)
Odpovědět
Jak schválit hudbu? Jednali jsme akorát s technikem ohledně originálů nebo vypálených cd..Nic víc nevím...Já nemám žádné informace!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Musite tam mit asi fakt paradni pocasi, vzdycky kdyz je v Cechach krasne tak si tu povidam sama se sebou! :-D :-D
Odpovědět
blue: je vedro a já sedím v práci :-( Ale za chvíli mizím domů...hurá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vás ani nestíhám.-))) jinak včera jsem si přinesla přešité šaty(rozšiřování) a dnes je tam nesu zpět, protože, bych se v nich ani nenajedla, abudu švadlenu ukecávat aby mi tam všila šněrovačku, k tomu jsem zahájila lehkou dietku a potřebuju shodit 4 kila, abych se v šatkách cítila.. no držte mi palce, protože jinak budu na poslední chvíli shánět jiné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty to zvladnes :-N , ja si pri moji diete pocitam kalorie a to funguje vyborne.V pohode a bez hladu hubnu kilo tydne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat, co chceš hubnout? aby z tebe něco zbylo :-D blue:jojo, je tady krásně tak jsem ukecala přítele a zítra jedeme za panem Kubíkem do plzně na titanový prstýnky 8-) si to spojíme i s výletem po okolí Plzně, hrozně se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska trochu honička, ale: mám uklizený celý barák, mám vyprané a nažehlené šatičky, právě dotiskávám svatební noviny (12 stránek, takže docela počteníčko), večer vypálíme hudbu na CD (dnešní odpolední finální výběr byl děsivý, pořád si nejsem jistá, jestli tu či onu...), mám hotové nehtíky. Zítra odpoledne strávím v restauraci - budeme navážet pití a připravovat výzdobu. Zatím pořád ještě nejsem nervozní - mám pocit, jako že se mě to netýká, že to připravuju pro někoho jiného. Nejradši bych se rozdvojila a byla i jako hlavní aktér i jako pozorovatel - a taky organizátor, nejradši bych si vše řídila sama :-)
Odpovědět
black: to je fajn, že nejsi nervozní, třeba ani nebudeš ;-) Zítra si ty přípravy užij, ale i si odpočiň.
Odpovědět
Profilova fotka
black: to je super ze to tak paradne zvladas! ;-) Jeste i uklizis dum! :-. Vim co myslis, taky bych nejradsi vse ridila sama, sice chci aby mi nekdo pomohl ale bojim se ze to neudelaj tak jak chci :-N
Odpovědět
kramelka: kopíruji z e-mailu od paní Trnkové: Hudbu vlastní- nutné se spojit s panem Štráchalem,aby si Vaše skladby poslechl a schválil,nutné předem zavolat tf.739 329 902,min.5 prac dnů předem. Trochu jí poslední dny bombarduji mailíkama, prostě se mi to blíží... :-) black: myslím na Tebe a doufám, že Tvé fotečky uvidíme dříve než od fireangel... :-D ...ta má asi líbánky... x-) holky a co je za pověru házení rýže?? vím, že se to na svatbách dělá, ale smysl v tom nevidim... :-D my chceme bublinky, protože to vypadá hezky na fotkách... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky chci radsi bubliny, vypada to krasne na fotkach, lepsi nez sklebeni kdyz ti hodi ryzi do oci :-D
Odpovědět
denda: našla jsem tady na webu: Když novomanželé vycházejí z kostela nebo obřadní síně mohou je svatebčané zasypat rýží nebo konfety, někdy i květy. Tento zvyk pochází ještě z pohanských dob, má přilákat bohyni plodnosti, a tím také mnoho dětí. tak asi tak...
Odpovědět
Jééé, hanyzka to je reference, děkuju... :-) ...takže né, rýže pro štěstí, ale kvůli plodnosti... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?