Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
1
2
64
Profilova fotka
tak to né :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ať to máme hezky úplné.))
Odpovědět
Profilova fotka
jakto,že ne?v létě je přece taky krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, že je, jen jsem musela doplnit květen 8-)
Odpovědět
Tak jsem zde :-) Holky vizitky si budu dělat sama, a uvažujém, že vyrobím i pozvánky, pokud mi to nějak půjde, ještě to musím probrat s přítelem, ten prý, že to půjde, ale ještě nevím jak :-D a ty vývazky taky budu dělat sama, zkusím to a uvidím. Stejně se přes zimu budu beztak nudit, krom učení, jestli mě vezmou na tu školu, tak se zabavím :-N Holky uvažujém o carusu na večér, myslíte, že je to supr nápad? Aspon se hosti zabaví a bude sranda, hm?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak kde jste holky? Založené téma a nikdo nikde? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Já tu jsem,ale zatím nikde nikdo.Já si to nebudu vyrábět sama,nejsem na o šikovná. Vývazky nám udělala kamarádka. Na jakou školu jdeš?
Odpovědět
@stastnanevesta To já taky né, ale určitě si stím nějak pohraju a uvidím jak to bude vypadat :-) Přítel mi pak jen na to vytiskne jména a na pozvánky fotku dětí a text, co mám vybraný. Vývazky taky zkusím, z těch mám největší obavu, že se mi nepovedou, tak uvidíme , hihi... Už jsem to myslím jednou psala, že na veřejnou správu. Podala jsem přihlášku a ještě mi neposlali odpověd, tento týden bych měla vědět, ale jak jsem tam psala, tak mi psali, že mají dost uchazečů v tomto oboru, tak uvidíme :-| Včera Luki oznámil své rodině, že se bereme a jeho sestřenka dělá na matrice v Bělé a prý jestli chceme by nás oddala, to by bylo moc fajn, ale na úřadě moc nechci, chtěla bych ten Zámek :) Tak ještě nevím. Je ještě celkem čas do září, to se už zamluvují tady termíny. A co vy jak jste na tom, ?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Ahojky,já mám dneska radost,protože jsem byla na konzultaci u svého vedoucího bakalářky a bylo to super,ani to nemusím předělávat a jenom něco doplnit. odevzdávám v červnu,když to dobře dopadne,ale snad už konečně jo. a státnice pak v září. Ještě si musím podat přihlášku na navazující magisterské,tam berou bez zkoušek,stačí mít Bc. A já už se na to,až budu aspoň něco z té školy mít,docela těším.Uvažovala jsem studovat španělštinu pro překladatele,ale ten obor je jen v Ostravě a jen prezenčně :-| Držím Ti palce na tu školu,ale věřím,že to dobře dopadne.Jéé,my máme vlastně stejný termín,co? :-) no Jirkova rodina to ještě neví,že se chceme příští rok vzít, Jirka totiž rozjíždí svoje podnikání a chce se aspoň trochu postavit na vlastní nohy a pak jim to řekne :-) My už máme jasno,že se bereme na zámku Lysice,tam se termíny vypisují až v lednu :-| Teď v sobotu tam jedeme podívat se na obřad,těším se na to strašně moc, už se vidím,jak budu brečet.... Jinak jsem dneska miláčkovi objednala dort ve tvaru kočičí hlavy (milujeme oba kočky),nechala jsem to udělat jako dárek k výročí našeho zasnoubení ( 30.4,takže krásně stylově se jedeme podívat na svatbu :-D co chceš ještě vědět?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už jsem zde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem se při prvím plánování taky vrhla do tvoření vývazků a aji mi to šlo, ale prostě to nebylo ono a tak jsem sehnala na netu paní, co je vyrábí , a jeden vývazek mě vyšel na 2,9kč což bylo ok a paní to dodá do týdne a jsou moc krásné, na fotkách vypadaly maličké, ale když jsem je měla doma, byly v klasické velikosti i když má i velké ......... já jsem dneska v Kiku koupila jmenovky na stůl se zlatým rytím a kámoška mi dotiskne jména , 40KS mě vyšlo na 2eura :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannyy Ahojda :-) my máme doma vývazky taky,od kamarádky :-) ty jmenovky můžou vypadat dobře,nemáš je v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : ahojda, jj mám hned jsem je tam hodila, tak levně dostat pěkné jmenovky :-D , i když já výzdobu mám máme to v lososové barvě ;-)
Odpovědět
Ahoj holky @stastnanevesta to je supér, aspon tak, že se daří :-) Tak at Ti vše výjde :) @hannyy téééda šikula, já byla v kikku nedávno a nic jsem tam neviděla, ale dobře jsi nakoupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Svatba byla nádherná,počti si v diskuzi roku 2012, moc jsme si to užili a viděli jsme nás tam živě :-) už aby byl příští rok
Odpovědět
@stastnanevesta jak bude čas určitě si počtu :) Mám toho tolik , že nestíhám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jeee ty jsi šikovná :-) já ještě na konzultaci nebyla :-) ale dneska jsem napsala seminárku aspoň a jsem zase tady :-D Juuu pojď do Ostravy :-) Jsem tam taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha Odevzdávám v červnu,tak musím :-) co studuješ?do OV bych šla,kdyby to měli dálkově
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo tak to jo, červen už se blíží :-) už to budeš mít za sebou, já ještě rok,když vše pujde podle představ x-) Já studuji v Ově navazující Mgr.dětská sestra+management :-) a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha Já teprve Bc. :-) trochu se to protáhlo, určitě chci na Mgr pak ještě. studuju španělský jazyk a literaturu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hezkyyy,to seš dobrááá :-) španělština je krááásnááááá :-) tak pokud pujdeš do ovy,dej věděěět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha Leda pokud to budou mít dálkově,na prezenční už ne zvlášt když pak budu vdaná,tak nebudu chtít být dlouho od svého manžela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jojooo,ani mi nemluv,já mám prezenční aj tohle mgr. plus do toho práci x-) přítele moc nevidím. ono policajt a zdrav.sestra prostě je na čas náročné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha To věřím A ono budu ráda,když dodělám Mgr.na španělštině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta určo doděláš :-) a už s jiným jménem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,to tu nikdo není?květen jede a my nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky,kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky novy job tak ted uz se nam jen bude darit i planovani.........i kdyz prvne domecek dostavet pak svatba, ale my to vse stihnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Tak gratuluju a držím pěsti i dál!!
Odpovědět
1
2
64
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?