Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chikamor máme stejný termín :-) @parajan náš fotograf nám v lednu na veletrhu říkal,že už má dva roky zamluvený termín 11.6.2011. Taky to nechápu, rok dopředu je akorát,ale dva roky už je fakt hodně. Koho sis nakonec vybrala?
Odpovědět
@stastnanevesta Koukala jsem, že je tady spousta nevěst, co má svatbu právě v tenhle den :-) dva roky dopředu plánovat svatbu je opravdu hodně, mě přijde i rok dopředu hodně :-) ale zase je lepší mít na to času víc než pak plašit na poslední chvíli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době zavítala mezi vás :-). Jak jsem psala jinde, my máme v tuto chvíli jen termín na matrice, místo obřadu, fotografku (domluvenou jen přes mail), domlouváme místo hostiny..Taky si říkám, že je spoustu času, není potřeba to nijak hrotit už teď, stejně se předsvatebnímu stresíku neubráníme..V zimě mám v plánu omrknout šaty, ale jelikož mé kamarádky jsou velice nedočkavé, možná to zpustím už na podzim 8-) :-D . Jinak plánování svatby dva roky dopředu je podle mne šílenství, tolik věcí se může změnit! Zažila jsem svatbu, kterou naplánovali během 2 měsíců a taky to šlo..Já osobně nějaké to větší plánování vidím tak na zimu, až nebude práce na domečku.. Během zimy, při dlouhých večerech, mám v plánu bavit se vyráběním vývazků, svatebních novin, dekorace na auta (mašle z organzy), oznámko nám možná navrhne kamarád (uvidíme, jak to bude vycházet finančně), jmenovky nám upeče jedna šikovná paní - známá tchýně..výzdobu hostiny necháme na provozním restaurace, sám nám to nabídl.. Takže vše mě utvrzuje v tom, že je ještě spoooousta času :-) . Takže holky nebojte, času je dost!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, :-D taky se pridavam. Jeste nemame potvrzeny termin ale chceme 21 nebo 28 cervence. Pristi mesic jedeme teprve na matriku na Sicilii. Tak doufam ze nam to potvrdi a nebudou delat problemy. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak Jéé, tak to se omlouvam, ja mela zafiksovano ze sobota. Tak se nezlob :)
Odpovědět
Dámy, tak jsem začala promýšlet, co všechno je vlastně třeba. Řekla jsem si, že za dlouhých zimních večerů bych mohla začít vyrábět nějakou tu výzdobu, jsem takový ten typ s pistolí na lepidlo :-) No,tak povídám své drahé polovičce, co říká na barevné téma, které se mi líbí. Drahý se na mě podíval stylem: upadlas na hlavu? A prý není čtyřprocentní, aby řešil nějaké serepetičky, a že si to mám udělat, jak chci. On že je hlavně za to, aby bylo hodně jídla a pití a jinak je mu to jedno :-D Tak zde pohled muže. Jak jste na tom vy? Já chtěla připravovat dohromady, ale vypadá to na sólo akci...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 U nás je to stejné, jen jsem na něho hodila ještě zařízení/výběr hudby na odpoledne a večer, protože je to to jediné, co ho kromě pití a jídla na takových akcích zaujme a co často a rád připomínkuje. :-) S tím, že zařídím vše ostatní, počítám více méně od začátku. Jediné co mě utěšuje je, že jsme se dohodli, že občerstvení na večer nebudeme zařizovat my, ale s pozvánkami rozešleme i seznam věcí/jídla/pití, co mají zajistit naši přátelé místo svatebních darů. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,co je u Vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta U nás to v posledních dnech usnulo. S napětím čekáme na poslední říjnový víkend, kdy bychom měli konečně oznámit přítelovým rodičům, že se budeme brát. :-D Jsem na jejich reakci docela zvědavá. Hlavně na to, až zjistí, že žádost o ruku proběhla před 2 měsíci... U tebe je něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z to máte pořád ještě dobrý,my se zasnoubili 30.4.2010, našim jsme to řekli druhý den,ale přítel to řekl doma až letos v srpnu,tchýně nebyla nadšená,že oba ještě studujem,nemáme stálou práci a chceme se brát.Ale snad to postupně překousne.U nás není nic nového,není nějak čas ani nálada na plánování,snad se to zlepší,až budeme mít potvrzený termín
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Také to u vás bylo veselé. Tak přeju, aby se s tím tchýně brzy vyrovnala ;-) Ten termín bude pro plánování klíčový i u nás. Do té doby se plánuje strašně těžko a ta nejistota není moc příjemná. :-| Už aby byl leden...
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z stejně s tím nic neudělá, svatba bude a hotovo :-) no právě,ta nejistota mě taky nebaví,leden je za chvilku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jééé holky tak se k vám taky přidávám, plánujeme svatbu v červenci a chtěli bysme obřad v kostele a poté hostinu venku...tak doufám že nám bude počasí přát....:-) je to hrůza plánovat to tak brzy
Odpovědět
Profilova fotka
@buje a kde bude svatba a do jaké barvy?taky chceme svatbu venku
Odpovědět
ahoj kočky, tak my teď už neděláme nic, vše co potřebujem , máme zamluvené, takže odpočíváme. Včera jsem byla na schůzce s paní, kde máme hostinu a byla naprosto úžasná, výzdobu hostiny a vše kolem nám udělají oni, jen mně zarazila květinová výzdoba, která je až od 5tisíc nahoru a chce po nás zálohu 20 tisíc do konce ledna, čímž máme zaplacen celý raut včetně polévky a sektu (máme pouze raut a polévku), což se zdá přítelovi dost. Jediné, co mně štve, jsou šaty, nechci korzetové a ještě mně žádné nějak nezaujaly, takže kdyby jste měly nějáké nápady či fotky, sem s nima:) Jelikož já budu mít květinu slunečnic, svatba bude asi bílo- béžová nebo něco takového ;-)
Odpovědět
no přemýšlíme právě na Hvězdě za Kroměříží, jak je kynologický areál Hvězda, je to tam moc pěkný, ale dovnitř se vejde na oběd asi jen 40 lidí a mi plánujeme oběd pro 60 lidí, ale je tam u té budovy posezení zastřešené, kde se vejde tak 60 lidí a potom pod širým nebem taneční parket, takže nesmí pršet, jinak by to bylo na prd. Jo a do jaké barvy zatím,ještě nevím, ale chtěla bych kytici z pivoněk nebo z hortenzií, tak podle toho. A vy to plánujete kde?a do jaké barvy?
Odpovědět
Ahoj krizecek a kde máte zamluvené místo, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@buje naše barva bude bordó/vínová a svatba bude v zámecké zahradě v Lysicích
Odpovědět
@buje zámek Kunín, obřad budeme mít v kuželně na zámecké zahradě
Odpovědět
stastnanevesta hmm tak tam to bude určitě krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se :-) A chtěla bych se zeptat těch zkušenějších co všechno kromě matriky, místa pro obřad/hostinu, aut, kytek, prstýnků, šatů + obleku, pozvánek, koláčků atd. se musí zajistit na svatbu, myslím takové ty detaily jako vývazky (o těch už jsem se naštěstí na beremese něco málo dozvěděla) atd. Trochu se děsím, že toho musím ještě hodně promyslet a nevím kde začít?
Odpovědět
Holky, nevíte, kdy je vhod obejít půjčovny kvůli oblekům pro ženicha a svědky? Tady v tom se vůbec nevyznám... a nemáte tipy na nějaké salony v praze i s orientační cenou za půjčení obleku? @sarkar já myslím, že i kdybys měla jen to, co jsi napsala, tak to bude stačit. Ještě nějakou výzdobu-hlavně svat.tabule a pak nějaké ty dárečky pro svatebčany-většinou se na stůl dávají mandličky do malých krabiček. Pak ty vývazky, někdo si vyrábí svícínky (nebo kupuje), někdo kupuje lampiony štěstí aby byla nějaká ta kolektivní akce a tak. Pak ještě pořešit muziku-jestli DJ nebo kapelu...Někdo organizuje tombolu, vyrábí svatební noviny... a někdo má fotobudku...:-) vlastně cokoliv tě napadne, podle mě není v podstatě nic předepsáno...:-)
Odpovědět
Jinak já už začínám pomalu hledat šaty pro moje tři družičky a teda už včera bylo pozdě. Jsou hrozný! jedna si je chce nechat šít a furt se jí něco nelíbí /ale já chci, aby měly holky šaty úplně stejný/ , jedna je zas z každých co přinesu nadšená a tu třetí ty hadry moc nezajímají...:-D Tak to se teda vybírá jedna radost:-D A už mám rezervovaný krásný autíčko z 30.let co mě poveze na obřad a zpátky s ženichem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Díky ;-) Co je fotobudka? Tombolu bysme chtěli, jako překvápko. Ty dárky ještě nevím, na ty se možná vykašleme, nejsme s přítelem na takový ty serepetičky. Nechci ani nic moc drahýho. Nad výzdobou už jsem taky přemýšlela, barvy mám vymyšlený, účes, náušnice, šaty (ty mi ušije máma), pak ještě birdcage (síťku) na hlavu. O svatebních novinách taky přemýšlím, ale ještě uvidíme.
Odpovědět
@sarkar tak vidíš, vždyť už to máš vyřešený:-) No ty dárečky jsou jen právě nějaké sladkosti-jen třeba 5bonbonů nebo tak, někdo to dává do krabiček přímo na svatební tabuli a někdo třeba do organzových sáčků někam mimo na jedno místo s jmenovkami a hosté si to už pak nějak rozeberou. Většinou jsou lidi na takovéhle ty věci jako kobylky:-D a moc se jim to líbí...:-) Fotobudka je nějaký místo třeba na zahradě a máš tam buď natažený plátno nebo i bez a jsou tam různý rekvizity na focení-rámy apod. ale i masky, knírky, srandovní klobouky a nebo tabulka na napsání vzkazu...docela fajn nápad, akorát nevím, kam ho do svatebního dne začlenit... po hostině už budou všichni bumbat a kašlat na focení:-D a předtím bude frmol... Já už mám vymyšlený barvy:-) Bude čokoládová, šampan a růžová:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Jééé, ta fotobudka je skvělej nápad! Naše fotografka je příbuzná a má spousty takovejch serepetiček, takže jí k tomu snad nebude problém přemluvit. Napadly mě barevný lízátka jako dárky pro lidi (i když se asi nezavděčím všem), někam to zapíchat a hotovo, bude to i pěkná dekorace. Ta tvoje kombinace barev je super, taky se mi líbí, ale už to chce asi hodně přemýšlet co a jak a hodně shánění, tak držím palce, já bych na to byla moc líná :-D
Odpovědět
@sarkar Já jsem docela tvořivý tip, takže si dost věcí můžu udělat sama. Jediný problém jsou zatím hnědé šaty pro družičky, zatím nemůžu sehnat. Ale jinak to jde:-) Ty lízátka jsou dobrý nápad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Hlavně aby to družičkám slušelo...Já bych je chtěla mít v červený nebo žlutý, ale nejsem si jistá, jestli to všem sedne :-| Tak si nech šaty pro družičky ušít? Nejsem si jistá, na kolik by to vyšlo u jiný švadleny, ale moje máma je dámská krejčová a kámošce šila šaty za 600,- (a to jen proto, že si nedošla na druhou zkoušku a pak jí je musela ještě jednou upravovat), sice bez látky, ale zase to bylo na míru...
Odpovědět
@sarkar Ono je to právě stím ušitím dost složitý v mém případě a popravdě mi už ta jedna družička začíná lézt trochu na nervy, :-) Takže zatím uvažuju, že to odpískám a družičky prostě nebudou. Protože kecat si do všeho nenechám. Já sice chci, aby to holkám slušelo a aby byly spokojený ale tý jedný se nelíbí nic. Řekla jsem, že chci hnědé šaty s nějakým růžovým doplňkem a že ne. Že když už, béžové s hnědou mašlí a chce si je dát za každou cenu ušít. Zbylé dvě holky ale nemají možnost ušití a každá jsme ted už na jiném konci republiky a tak by to bylo složitý a tak chci šaty koupit přes ebay a když by se pak holkám nehodily, tak bych je potom někde střelila a ony by to nemusely vůbec řešit. Proto ty šaty chci mít stejné, jenže ta jedna prostě stejná nebude ani za nic... A pořád se mi snaží vnutit i spoustu dalších věcí a mě to leze na nervy...grr:-) Takže než se nervovat, tak bud budou družičky jen dvě a nebo žádná... ///Mě se červená i žlutá líbí:-)
Odpovědět
@sarkar @parajan holky a vy budete mít obě dospělé družičky nebo děti??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?