Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem jedina divna, ktera s oznamenima nedava kolacky? U nas v rodine se to nikdy nedelalo... A u tchyne se zase bude davat cukrovi jejim babam kamaradkam na vsi bez oznameni, protoze prej je to tak zvykem... jsem z toho cela nesva... a pripadam si divne, jak tady ctu, ze vsichni rozvazite s oznamenima i kolacky. Jenze me to prijde nefer, kdyz mame nektere lidi daleko a budeme jim oznameni posilat, tak tezko s tim posilat kolacky a hlavne moje rodina by na nas asi koukala dost divne, kdyz to nidky nidko v rodine nedelal...
Odpovědět
@pestas My nic takového neděláme. Možná to někde zvykem je, ale ne u nás. Ani v mé rodině, ani v přítelovo. Naštěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas My koláčky nerozvážíme, nerozesíláme, ani nás to poravdě nenapadlo. Dělá se to, to určitě jo, ale zas nemusíme mít všechno že? To by byl full time job :-) Nám se protáčej panenky jenom při představě nadepisování všech těch obálek, natož ještě pytlíkovat koláčky... Ty dostanou až svatební hosté jako výslužku, pokud se to stihne nabalit.
Odpovědět
@pestas V mojí i přítelově rodině to zvykem je - oba jsme z vesnice a je to tam celkem běžné. My koláčky k oznámení nedáváme :-D , protože hosté pozvaní na svatební oslavu dostanou každý krabici s cukrovím. My jsme se na tom shodli, že koláčky dělat nebude, už jen z toho důvodu, že to pečou "tetky" z vesnice a já ani přítel nejsme v tomto duchu rádi středem pozornosti. Přítelova mamka si postavila hlavu, že pro své kamarádky si je napeče sama, protože žení syna. Přítel jí to rozmlouval, ale marně... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas u nás se nic takového nedělá. Výslužky každý dostane při odchodu z hostiny a to je vše
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 @alishka @littlecharm tak dekuji za uklidneni:)
Odpovědět
U nás se určitě bude týden před svatbou dávat cukroví pouze těm, co na svatbu nejdou- rodina(tetičky, babičky) a po svatbě budem ze zbylého cukroví- co se nedá na stoli, balit krabičky domů. Nic víc nedostanou....
Odpovědět
My budeme dávat koláčky s oznámením jen sousedům z okolí a mamča bude brát krabičku (resp. spíš krabici :)) koláčků do práce. Jinak to neřešíme a posíláme jen oznámení. Koláčků pak bude na svatbě hafo a kdo bude chtít, dostane při odchodu výslužku (jesti tedy do výsluže něco zbyde, nějak se nám posledních pár dní hlásí další a další hosté,u kterých jsme ani nedoufali, že dorazí, takže možná budeme rádi, když bude dost jídla a do výslužek ani nic nezbude :-D ). Jinak dneska na mě padnul poprvé takovej divnej pocit, že už se to fakt blíží - táta mi poslal hudbu, kterou sestříhal na obřad, a byla jsem úplně dojatá, když jsem to poslouchala - už jsem nás v duchu s přítelem viděla, jak si navlíkáme prstýnky (které mimochodem ani ještě nemáme doma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My budeme dávat asi 2 týdny před svatbou koláčky pouze sousedům. Rozvážet je všem hostům by bylo dost náročné. Už jen 49 dní.....šíleně to letí.
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas taky jsem nedavala zadne cukrovi a basta :-)
Odpovědět
Hezký večer, tak přítel včera rozvezl pozvánky na zahradní párty ke svatbě, tchýně to vzala celkem v pohodě(k mému údivu), před lety prohlásila, že si mě její synáček nemá brát :-( Dneska už nám plánovala, co máme a nemáme dělat. Zítra jedeme k mému tátovi, aby jsme ho pozvali, škoda jen, že se toho nedožila mamka, to mám obavy, jak to bez ní zvládnu. Holky jak jste řešily zapíjení svobody, posílali jste nějaké pozvánky nebo obvolaly dotyčné? Chci jít s holkama, říkala jsem si, že bych nachystala nějaký chlebíček atd s přípitkem u nás a pak by jsme vyrazily do ulic...
Odpovědět
Článek se načítá
@blanule76 tak předběžně jsem holkám dala vědět, že se něco koná a až budu mít zamluvené místo, řeknu jim kam mají jít.
Odpovědět
@blanule76 No já jsem to chtěla udělat u nás doma, jelikož máme novostavbu a kamarádky tam ještě nebyly,ale je dost možné, že se to všechno ještě změní a pujdeme kalit do města, ale to je zas dojíždění... Ještě nevím :-)
Odpovědět
@sarka49 vzhledem k tomu, že se bude rozlučka uskutečňovat 250km od mého současného bydliště, tak musíme slavit někde v hospodě, baru....Je to zas lepší, když se nemusím o nic starat(budu mít asi 6lidí a bude fajn, když se necháme obskakovat).
Odpovědět
Holky a jak je to s rozlučkou, kdo ji platí?
Odpovědět
Já chci jít určitě někam ven, sraz u nás(asi) a pak vyrazíme. Jen nevím jestli rozeslat nějaké pozvánky nebo zavolat, poslat sms.... A co jsem koukala, tak většinou si každý zaplatí za sebe nebo dokonce nevěstu zvou. Já mám v plánu, že koupím první láhev vína a zbytek je na každém... uvidíme jak se to vyvrbí
Odpovědět
@blanule76 také bych je na něco pozvala a pak bych byla ráda, kdyby si zaplatili svoji útratu. Pozvánky zasílat nebudu, už jsem s holkama mluvila po facebooku,sms, telefonu
Odpovědět
Myslím, že když někoho zvu na jakoukoli oslavu tak taky platím a jen na hostech jestli přinesou něco s sebou.
Odpovědět
Tak já se chystám, že peníze na útratu budu mít pro všechny, ale jak znám holky, tak na dalších lahvích se vystřídáme nebo si útratu rozdělíme. Určitě tam nepůjdu s tím, že koupím láhev a když ostatní nic, tak odejdu :-D
Odpovědět
@claire90 kosmetičku z Teplic?Mohu doporučit skvělou kosmetičku studio HOLLYWOOD zkus to,slečna Lucie Grunnwaldová,která se rovněž vdává a svatbu má 11.8 2012 Vím to jistě,je to má dcera.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarmilka1 jééé škoda, že jsi nenapsala dřív, mám teď jednu paní zajištěnou, tak snad to dopadne dobře a nebudu zklamaná, zkušku máme až začátkem července :)
Odpovědět
Nevadí,ale přesto,kdyby to nevyšlo,.tak se ozvi Lucce.Je to profesionálka..........
Odpovědět
ahoj holky, prokousala jsem se na jednu diskuzi ohledně dvojího příjmení, ale příspěvky jsou hodně staré. Také některá z vás zvolila dvě příjmení? A jak to bude vypadat v praxi? Myslím si, že na právních listech a všude jinde, kde se bude dokládat občanský průkaz, budu muset použít obě, ale jinak se budu představovat jen rodným. Máte s tím nějakou zkušenost?
Odpovědět
Ahoj holky, začínám mít obavy z počasí...uvidíme jak to vyjde na Medarda.
Odpovědět
My máme oslavu na zahradě 7.7., taky se hrozím, jak bude. Musím doufat, že se vyprší teď a pak bude krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jarmilka1 určitě, pokud to neklapne, tak ráda zkusím někoho, kdo je ověřený, pokud bude mít čas :)
Odpovědět
ještě nestašte s počasím, stačí, že už mám trochu nervy nadranc, jestli se nic nepodělá...
Odpovědět
Snad ne. Mě trápí šaty, chtěla jsem si ušít sama, nechci určitě svatební, jdeme sami a svědci, takže fakt letní oblečení. První jsem nějak blbě střihla, jsou mi úzké, ženichovi se nelíbí látka, tak shánět novou látku a šít znovu. Jen mě se žádná látka nelíbí, chodím ve sportovním a narvat se do něčeho svátečního je pro mě děs... Dneska došel syn od přítele, po necelých 3letech jsem ho opět viděla a byl v pohodě i svatbu vzal dobře, to jsem čučela, dřív byl samý naschvál.
Odpovědět
@blanule76 Nebuď smutná, zajdi do obchodu a jukni po inspiraci, třeba nakonec koupíš hotové šaty. Ale jinak máš můj velký obdiv, že by sis ušila šaty sama-já si s velkými obtížemi zkrátím kalhoty
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?