Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@blanule76 tak tomu říkám na poslední chvíli. Tak ať se vám daří v zařizování.
Odpovědět
Tak už delší dobu jsme uvažovali a nakonec jsme se rozhodli, zašli na úřad a vzali první letní volný termín. Nechceme žádnou velkou svatbu, jen blízká rodina a pár přátel, pozveme všechny na zahradní párty.... To by se vše mělo hezky stihnout, tím, že to bude vše na zahradě, tak si ušiji letní šaty, kytku mi uváže kamarádka květinářka, výzdobu stolů taky. Maso naložíme, něco navaříme, spoustu pití nakoupíme a pak už jen oslavíme.... Jen tím přáním si lámu hlavu, nevím, jak to hezky, vtipně napsat....
Odpovědět
Profilova fotka
@blanule76 Ahoj, gratuluji :-) viděla jsem tu nedávno svatební album jedné nevěsty, která svatbu v pozvánkách přiznala jen rodičům, přátelé dostali pozvánku na stylové rozloučení s létem. Mrkni do bazaru, paní tam prodává své šaty (krátké blond vlasy, šaty krátké pod kolena s růžovým bolerkem)
Odpovědět
Profilova fotka
@blanule76 Tak jsem ji našla: http://www.beremese.cz/fotoblog/linda... Má tam i vyfocené ty pozvánky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co si tu ci pripadne jinde zakladate seznam svatebnich daru, poradte nejake tipy co tam... neco jsem tam uz dali, ale ted nejak nevime... a to co nas napada, je vetsinou moc drahe. Spis takove nejake drobnejsi veci radte, ale budu rada za kazdy napad:) A jinak hlavni chod zatim vypada na kureci steak s grilovanou zeleninou a americkymi brambory... co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my budeme rekonstruovat byt a máme tam věci do kuchyně jako různé nože, zapékací misky, měli jsme tam vál a tak. Jinak ten Váš hlavní chod vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj noze tam mame take, misky jsme nestihli a nestihame nejak juknout v krame aby se nam vazne tvarove libili a hodily i rozmerove takze to tam asi davat nebudem... a nejak nas nic nenapada
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my tam třeba měli krb,ten si rozdělili kamarádi,že nám ho dají :-) máme tam třeba varnou konvici,sadu hrnců, už dřív jsme si koupili skleničky na víno a sadu talířů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas ještě trocha inspirace na dary,co tam máme: pánev, mlýnek na maso, kávovar, skleněná váza, ruční šlehač, od švagra jsme dostali domácí pekárnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj tak sadu hrncu a taliru vime ze dostaneme, proto to tam ani nedavam, sklenicky tam uz mam, o panvich jsem i premyslela, ale zase ne vsechny mi vyhovuji co se tyka rukojeti a tvaru a neni cas objizdet kramy a vybirat konkretni typ... takze to spis asi pak nakoupime z peneznich daru...
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas taky řešení,my si tam dali odkaz na přesné typy,co chceme. Peněžní dary snad dostaneme taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj co jsme stihli nekde ozkouset tak mame presne odkazy na to co chceme, ale ted uz nejak neni cas a nejblizsi obchody s podobnym zbozim mame 20km a nejak tam neni kdy zajet vybrat... takze to doresime pak:) spis jsem myslela i nejake levnejsi drobnejsi veci... preci jen krom nozu a pak veci tam mame vse minimalne kolem tisicovky...
Odpovědět
Článek se načítá
@pestas my máme pouze finanční dary- budeme za ně platit dovolenou a snad i něco zbyde. Žijeme spolu již 6let a tak snad už máme všechno. Pokud bych chtěla něco, tak určitě povlečení nějaké saténové. Jinak mě už kromě kuchyňských věcí nic nenapadá. Pokud je tvůj muž kutil, tak třeba nářadí nebo nějaký zahradní nábytek.
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte někdo houslistu na obřad? pokud jo, kolik si řekl a za jakou dobu?
Odpovědět
my máme v ceně obřadu živou hudbu- ovšem stále netuším co tam bude hrát.
Odpovědět
Holky neznáte nějaké internetové stránky, kde získat inspiraci(obrázky) na večerní raut. Děkuji
Odpovědět
Holky, nekupovala jste některá svatební dopňky na ebay? Zajímalo by mě, jak dlouho trvá doručení do ČR (někteří prodejci to tam neuvádí). Chci si objednat závoj a bolerko, ale samozřejmě ho chci nejpozději koncem června doma, abych nebyla nervózní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 houslistu nemáme, máme harfu na cca 45min
Odpovědět
@pestas My to také řešili a nakonec jsme se jednoduše rozhodli pro peníze. Už spolu bydlíme nějaký čas a vše máme. Takže se nám opravdu hodí finanční částka, za kterou si koupíme pořádnou postel atd. Konkrétně jsem to nikomu nepsala, budeme rádi za cokoli, ale když se mě přímo zeptají, tak přímo odpovím.
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 jj dekuji no my prave teprve budeme zarizovat spolecne bydleni - respektive bydlime spolu rok, ale zatim jeste u tchanovcu.... a teprve budeme stavet a zarizvat, takze nam se hodi i vecne dary
Odpovědět
@pestas Což to je také pravda, ale já si všechno raději vybírám sama a nerada bych, abych napsala třeba sadu na presso, a pak dostala růžové hrníčky. Proto raději finance, a pak si zbytek koupím dle potřeby a nebo dle toho, jak se mi to bude líbit. Člověk je rád za cokoli, protože svatba je pořádně nákladná, tak se pak hodí každá koruna. :) A jinak mi příjde, že spousta věcí je opravdu drahá, tak je těžké něco vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 no jelikoz do toho seznamu tady jde vlozit i webovy odkaz a tak, tak davame presny typ a tam kde opravdu zadnou jinou variantu nechceme, to piseme a tam kde nam je to jedno tak jen piseme, ze treba kuchyn ladime do te a te barvy tak at se to k tomu hodi:)
Odpovědět
@pestas Tak držím palce, aby se všechny dary hodily a líbily. Ono potěší cokoli. :)
Odpovědět
Profilova fotka
no my to devcata resili tak, ze sme davali spolu s oznamenim i kartisku s krasnym versem, ze chceme penizky
Odpovědět
Pozvali jsme na svatbu mého nevlastního bratra, jeho manželku a 3děti(1společné). Bohužel se stihla mezitím švagrová odstěhovat od bratra- ujišťovala jsem ji, že pro nás se nic nemění. Bohužel je to člověk, který pro mě nic neznamená a zrovna ji nemusím. Nechtěla jsem ale rozházet rodinu, tak jsme ji pozvali(hlavně kvůli neteři). Můj bratr si našel novou partnerku, ale říkal, že na svatbu může jít i jeho bývala. Nás teď mrzí, že jsme ji pozvali a nevíme, jak jí říci, že bychom byli raději, kdyby nešla. Co byste dělali vy?
Odpovědět
TAk už to máme vyřešeno. Bývalá švagrová mi řekla, že na svatbu nepůjde, prý by se tam necítila dobře. TAkže problém naštěstí zažehnán
Odpovědět
@handulilinka Ještě že se to vyřešilo samo, úpřímně v takové situaci nevím, co bych dělala... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka taky nevím,ale aspoň že se to vyřešilo samo :-)
Odpovědět
holky máte nějaký tip, jak naspat originálně i neoriginálně svatební program? Děkuji za každou inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka my ho nepiseme:) stejne vsichni budeme prejizdet spolecne, tak nam to prislo zbytecne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?