Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@littlecharm Já teda nekoukala nikdy, mužský vždycky lovili mě, ne já je...a fakt mě nenapadlo se dívat, jestli dotyčný pán, co zapředl řeč, má,nebo nemá prstýnek :-D :-D Ale fakt s postupujíím věkem kámošky koukají dost :-D Jenže to víš, práce - nejde to, sport -nejde to, myslím, že třeba do společnosti si ho občas vezme, ale tím sundaváním a nandaváním ho leda tak ztratí...ale už jsme se dohodli, že prstýnky teda koupíme, ale zase je to nakvap, protože budou na zakázku, tak doufám, že to do svatby stihneme... :-| Po těch všech diskuzích, zda ano či ne, by bylo blbý, kdyby je nestihli dodat :-(
Odpovědět
@zuziiik12 Ježiši, můj komentář vyzněl jinak než měl :-) Já koukám na ty snubáky na chlapech pro zajímavost - jako třeba při cestování v metru, v tramvaji, v knihovně, ale že bych si podle toho vybrala chlapa, to fakt ne :) Do dvacítky mi snubák byl fuk, protože ženatých kluků pod dvacet je málo, tak to člověk řešit nemusí a od 19ti mám stejně svého nynějšího partnera. Mně se prostě snubáky na chlapech líbí a ještě víc se mi líbí, jak je někteří muži hrdě nosí. a ještě mi vždy imponovali muži s kočárkem, jak se dojemně o toho svého prcka starají :-D Spíš já od zásnub používám zásnubák jako "odpuzovadlo" na chlapy - na dotěrné baliče. Jinak chápu, že někteří muží na prsteny nejsou zvyklý, tak nemají zájem nosit snubák, nebo že někteří kvůli práci nemohou nosit vůbec (jako lékaři, někteří číšníci apod.) či kvůli sportu.... Protože pokud ten muž chce, tak větu "Já jsem zadaný" umí říct každý a prsten k tomu nepotřebuje.
Odpovědět
@littlecharm tak to já teda koukám chlapům úplně na něco jinýho, já hodně koukám do očí nebo na zadek x-)
Odpovědět
Holky, tak dnes jsem zažila absolutní šok. :-) Tchýně a tchán si budou péct svatební koláčky, protože my jsme se dohodly, že je dělat nebudem. Nehledě na to, že oznámení jsme už na začátku dubna rozvezli (kvůli dovoleným)... Oni se prostě rozhodli, že nám zkazí co můžou, že prý si je rozvezou sami po svých známých, když my jsme takový.... Přítel se s nimi zhádal takovým způsoobem, že chtěl najít na matrice dřívější termín, ale to zas nechci udělat mým rodičům, kteří jsou miliónoví a ve všem nám pomáhají... Nějak to jejich chování nechápu, co se nám do toho se**u, nikdo o to nestojí!!!
Odpovědět
@handulilinka Na oči a zadek koukám taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten můj ten snubák snad nakonec bude nosit - hurááá! :-) Nejprve mluvil ve stylu: "Já na to nejsem" "nikdy si na to nezvyknu" (má tenčí prsty pod klouby, takže mu prstýnek běhá sem tam) "ještě bych to zničil" "chlapi prstýnky nenosí" ... Pak jsem zaslechla: "Člověče - když má chlap snubák, vypadá hned serióznější" nebo: "já vlastně teď už v práci tolik rukama nedělám" A o víkendu to korunoval: "Ty vadžo! Já zapomněl, že ho mám na ruce!" - zkoušel ho, když nám je vyhotovili :-N Tak doufám, že mu tohle nadšení vydrží :-D
Odpovědět
@littlecharm To já taky :-) A zvláštní je, že se chlapům dívám na ruce, ale těch prstenů jsem si nikdy nevšimla :-D Spíš tvarů prstů tak :-D
Odpovědět
@sarka49 A jsou normální? :-( Pokud nepomůžou domluvy, nezbývá, než to přetrpět. Ale pamatovala bych si to na ně jako fest ]-(
Odpovědět
@zuziiik12 Mě je z toho zle, jak se dokážou chovat. Chápu, že žení jediného syna, ale vdávali už dceru a tu se snažili respektovat, ale tohle je na ránu. Nechápu to. Korunovali to tím, že jestli jim nedáme oznámení navíc ( s tím jsme ale počítali po předešlé domluvě) tak si ho prý nechají nakopírovat. To by jeden blil. Nechci být na nikoho hnusná, ale co je moc, to je moc... Ať si dělají co chtějí, ale asi si neuvědomují že tím ztrapňují nejen sebe, ale i NÁS.
Odpovědět
Já jsem se chlapům na ruce nekoukala do chvíle než jsme začali svatbu zařízovat. A zjistlia jsem, že spousta chlapů, které znám, snubáky nenosí... A mohli by
Odpovědět
@sarka49 ¨Hele a oni to jako platí, nebo co? Že se do toho tak se+rou?
Odpovědět
Když už jsme u těch prstýnků, na jakém prstě budete nosit pak zásnubní? Já doufám, že ten můj bude prstýnek nosit, kvůli práci samozřejmě nemůže, ale řekl, že pokud někam půjdeme,tak si ho vezme, ale s jeho pamětí nevim nevim :) Hlavně jsme si je koupili, vybrali, a když přišly, tak zjistil, že mu je malý, tak jsme ho dávali na rychlo zvětšit, a dokonce o 3 čísla, tak snad to teď klapne a bude vypadat hezky. Když už jsme se do toho uvrtali. Akorát je to komické. Můj je opravdu extra extra malý a jeho je obrovský. Přinejhorším ho nechám roztavit, kdyby ho nenosil, a budu mít dva nové :) Jinak ještě nemáme rozeslanou většinu oznámení. Někdo už dostal,ale většina ještě ne. tak snad budou mít čas.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cert111 tak já ho asi s největší pravděpodobností budu nosit na pravé ruce na prsteníčku :-)
Odpovědět
@cert111 Zásnubák přehodím na pravou, s tím byl i kupován (mám ho o půl čísla větší, aby šel na pravou ruku:) A jinak snubáky také máme hodně rozdílně velké, já mám malinkatý a přítel o celých 20 čísel větší :-D
Odpovědět
@zuziiik12 Hele, právě že my po nikom vůbec nic nechceme. Ze začátku jsem říkala třeba příspěvek na šaty nebo fotografa, ale hostinu jsme si chtěli zaplatit sami, abychom se vyvarovali takovýmhle situacím. Ale dospěli jsme k závěru, že si na to našetříme, protože už nám není 18 a peníze si vyděláme.. :-)
Odpovědět
@cert111 Já zásnubní přehodím taky na druhou ruku ;-)
Odpovědět
já si nechám oba na stejném prstě. Kupovala jsem si snubní bez kamínků, abych je mohla mít spolu.
Odpovědět
@sarka49 Tak to opravdu nechápu, co si rodičové myslí...asi problémisté od přírody :-( Nemají vám do toho co kecat a už vůbec dělat takové naschvály...No nic, přeju Ti, ať nakonec vše proběhne v pohodě a do budoucího života, ať se vztahy zlepší, zvlášť, jestli plánujete rodinu...
Odpovědět
@zuziiik12 Děkuji Ti, tobě taky šťastné manželství. S Budoucím manželem jsme se domluvili, že je necháme ať si dělají co chtějí. Stejně by rozmlouvání k ničemu nebylo a jen bychom z toho měli nervy. Mamka mě varuje před pásovým oparem a sama řekla ať je necháme...
Odpovědět
@littlecharm tak to máme podobně, já mám 46 a přítel tak 67 :). Ráda bych oba nosila na jednom prstě, poslední dobou totiž prstýnky nenosím, jen zásnubní, jenže se mi tam oba nevejdou, uvidím, jak si zvyknu, ale zřejmě mi budou oba na jednom prstu překážet.
Odpovědět
Profilova fotka
My nemáme tak velký rozdíl, já mám 54 a přítel 59
Odpovědět
HOlky mám trochu dilema. Měla bych jít na druhou zkoušku šatů, ale nechce se mi jet jen kvůli tomu 300km tam a zpět si vyzkoušet šaty. Myslíte, že je opravdu nutná druhá zkouška a jak to máte vy?
Odpovědět
@handulilinka Já na druhou zkoušku jedu, protože si chci nechat přidělat navíc ramínka. Mám sice korzetovky, ale kdyby padali, až bude bujná nálada, tak abych to fur nemusela hlídat a vytahovat. Paní v salónu mi říkala, že budou oddělávací, tak to jedu zkusit, taky si tam vyberu závoj. Ale šaty mi upravovat nebudou :-) Ale myslím si, že jestli ti při první zkoušce padly´, tak to až tak nutné není, ale nevím. Já to mám 20 km, takže to je kousek...
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka ja na druhou zkousku nejdeu, zkusila sem si je jednou a musi stacit,sedeli mi dobre taky s emi nechce jezdit zbytecne ta dalka. Domluvila sem se i v salonu ze prjedu v ten tyden pred svatbou a udelame zkousku a uprvaimi to do hodinky at nemusim jezdit tolikrat
Odpovědět
Ahoj holky, co budete mít za kytku? Tulipány mi bohužel nevyjdou, protože mi v červenci nikdo nezaručí, že budou. Chtěla bych něco obyč, co nebude stát majlant (když do večera zvadne :-)
Odpovědět
@picasso_123 @handulilinka já to tak mám taky. Do ČR přijedu až pondělí před svatbou.
Odpovědět
@ya určitě doporučuji kaly. Mám jednoduchou kytku(viz můj fotoblog) a 3x kytku pro maminky(jedna kala a zelené okolo) celkem za 1700. Nechtěla jsem růže-ty má každý a nic hezkého kromě tulipánů a kalů mě opavdu nezaujalo. Tulipány mi také nedoporučili, protože se prý hned rozvijou.
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit urcite ruze, zaprve se mi libi a zadruhe jsou to jedine kvetiny, ktere se daji rozume ususit:) a ja je proste zboznuju
Odpovědět
@ya Já budu mít bílé kaly a fialové frézie. Ty kaly fakt vydrží i horší zacházení, je to jak pórek :-D Cena mojí kytice 1500,-
Odpovědět
Přidávám se k Vám, rozhodli jsme se na poslední chvíli, svatba 7.7., nemáme nic... :-D Obřad plánujeme ve 4 nebo pokud to vyjde, tak pozvat rodinu přátele na grilovačku a před všemi nic netušícími si říci na zahradě ANO. Pořád přemýšlím, jak udělat a hlavně text pozvánky, něco v tom smyslu, že je zveme na zahradní párty při příležitosti sňatku....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?