Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@sarka49 Ne. A je mi upřímně jedno, že se to tak má. je to náš den ;-) . @pkorinkova já 28.7. :-) . Už máme téměř vše. Chybí nám prstýnky, dořešit podrobnosti s dodavateli (schůzka s fotografem, zkouška líčení, účesu, přesnější domluva v květinářství, s cukrářkami apod.). A ženich nemá boty, pásek a kravatu.
Odpovědět
@pkorinkova Ahoj, my máme rozvezené oznámení, mám dekoraci na stoly a auta, zamluvené šaty a koupené boty a bižu na krk. Ženichovi musíme ještě koupit oblek, botky už má. A taky máme zamluvenou fotografku, s tou se ještě musím domluvit na podrobnostech, ale říkala že stačí 2 týdny před svatbou. Pak doladit kytice a v hospodě jídla a organizaci hostiny, to taky počítám ke konci června a do konce května nám mají přijít prstýnky. A jak jsi na tom ty? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakou výzdobu máte hollky na auto? Já furt nevím, co tam dát
Odpovědět
Profilova fotka
@pkorinkova já budu mít na svém autí srdce z růží a z něčeho zelenýho, nevím jak se to jmenuje :-)
Odpovědět
@spygy to už rozvážíte koláčky? Kdy máte svatbu?
Odpovědět
@pkorinkova já budu mít na autě pouze bílou organzu, na kapotě svázanou v mašli- máme černé auto, možná přidám k tomu fialovou kalu. Ženichovi plánuji bílou organzu a na tom upíchnout nějaký klobouk nebo cylindr. Tak uvidíme.
Odpovědět
Holky a jakou plánujete rozlučku. Vůbec nevím, jak to má probíhat, kdo to organizuje a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jojo, už budeme příští týden v sobotu, svatbu máme na konci července :-)
Odpovědět
@handulilinka Budeme mít společnou svícu. Organizujeme ji my :-) , buď bude prase nebo guláš, několik beček piva, nějaké víno a slivovice + jestli někdo přinese nějakou flašku.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka muj pritel bude mit rozlucky 2, jednu na SK a jedu v CZ, a ja budu rada kdyz budu mit cas na 1, nechystam nic velkeho, jen proste posedet apopit s par kamaradkama
Odpovědět
@spygy a odkud pocházíš? já z vysočina a tam se právě roznáší výslužka týden den nebo 2před svatbou
Odpovědět
@picasso_123 já právě budu mít s kamarádkama, ale nevím, zda se hodí tam pozvat i jednoho kluka? Ani nevím, zda by šel se 6 babama
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@handulilinka urcite se to hodi, ja mam taky jednoho nejlepsiho kamarada a neberu rozlucku se svobodou jen ze to musi byt s jednim pohlavim. Hlavne abysme se bavili, no ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám, co je nového a co už máte zařízené! :-) Já se učím na státnice, tak bohužel jsem beremko MUSELA vyměnit za skripta...:-(( Ale jinak už máme skoro všechno zařízené...Až na ženicha...ten půjde asi v trenkách! :-D Oznámení rozvezené, kytky objednané, prstýnky vyzkoušené, zkouška líčení proběhla, dort objednaný, matrika zařízená...teď už jen ten oblek...:-( A rozlučka už se prý také organizuje, tu naštěstí organizují kamarádky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova jejda ty uz toho mas zarizeneho, jak to ctu tak jsme hodne pozadu, jeste vybirame prstynky. oblek taky musime koupoit a na matriku pujdem pristi pondeli, vyjde to presne 2meisce pred svatbou, jenze je toho tolik ze nenni cas :(
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak já jsem ze Středních čech, ale ono záleží na každém, co jsem se dočetla, tak že se dávají 2 měsíce předem a mělo to i spoustu mých známých, tak to mám tak i já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 Já jsem to musela zařídit takhle rychle, protože teď nemám čas na nic...přijedu z práce, učím se a v 9 spim...a tak je to celé dny...:-(( tak jsem chtěla mít co nejvíce věcí hotových, abych se nemusela stresovat ještě z toho, že na svatbu není nic zařízené.:-( Jinak bych to taky nedělala tak brzo! :-)
Odpovědět
Ahoj. Jsem tu poprvé , vdává m se 7.7. Spoustu věcí jsem se snažila si udělat sama a po svém - košíčky , oznámení , pozvánky ke stolu , ozdoba na auta , ... A docela mi to dopadlo dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moramisa je tu diskuze i na 7.7. obdivuji lidi, kteří si dokážou vyrobit věci sami :-) @michaelarackova my už máme všechno, jen v týdnu záloha na květiny a je to :-) vytisknout noviny a dočkat se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Aby ses ted moc nenudila! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova toho se nebojím, dodělávám školu a mám spoustu aktivit okolo,takže pohoda :-)
Odpovědět
@pkorinkova Já jsem si taby v bazárku koupila pedigovou bekoraci s látkovými kytičkami a jsoutam nějaké perličky a další ozdůbky.. J etoho pět kusů, tak to nějak poskládám na autíčko. vypadá to mooc krásně. Pro ženicha mám nazdobený klobouk 8-)
Odpovědět
@michaelarackova hodně štěstíčka při studiu a státnicích. Já státnice mám naštěstí už za sebou. Letos to budou dva roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 Jééé, už se těším, až to budu mít také za sebou...je to hnus...:-( A teď jsem se dozvěděla přesné termíny....vůbec se mi nelíbí...:-(( Děkuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova co je spatny termin? @sarka49 taky uz to budou letos dva roky co mam za sebou statnice, diky bohu :) Holky nevite kde na internetu sezenu nejak aspon castecne nachystane svatebni noviny? aspon ty iobecne povidacky at to nemusim cele prepisovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 kde jsem to psala??? Nikde to nevidím...jen přesné termíny...:-?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova aha, asi uz sem dnes prepracovana :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co budete mit za pisne na obradu? Vim ze bude urcite Ave Maria a dal?
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 no ja Ave Maria ne, protoze bych te melodii vcetne nasi rodiny zkolabovala, hrala se na babicinem pohrbu od te doby mame na tuhle pisem averzi. Budu tam chtit oba svatebni pochody jeden na uvod a dalsi na konec. A uprosted? Nejlepsi je se zeptat, co umi zahrat a z toho neco vybrat. Treba mne se libi skladba Air :)
Odpovědět
ohledně muziky ještě vůbec nevíme. ještě se musíme zastavit na zámek a zeptat se, jak to probíhá a co přesně hrají za hudbu....uvidíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?