Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@sarka49 Jen bílý ubrus, ¨tmavě fialové ubrousky, svíčky-plouvoucí i normální a květiny, nic víc. A zasedací pořádek bude, ať si někdo nesedne nevhodně. @evcag předkrm: broskev plněná francouzským salátem + pečivo polévka: slepičí vývar s nudlemi hlavní chod: kuřecí steak na bazalce s rajčaty a mozarellou a americké brambory raut: skládá se ze studené kuchyně: mísa z čerstvého ovoce, výběr sýrů podávaných na prkně, anglický roastbeef, míchaná čerstvá zelenina s balkánským sýrem, uzeninový ježci, hovězí carpaccio, carpaccio z lososa, a teplé kuchyně: kuřecí a vepřové řízečky, grilovaný losos, grilovaná krkovička, marinované kuřecí paličky, vepřová žebírka, pečená bylinková bageta, pečivo, mix rautových dezertů
Odpovědět
@evcag my budeme mít na rautu kuřecí a vepřové řízečky, uzené maso-místní specialita, pečivo. Různé kombinace ovocných a zeleninových salátů. Ovoce na mísách. Možná i sýrové mísy. Necháme si i trochu poradit od majitelky restaurace, protože s pořádáním svateb má bohaté zkušenosti.
Odpovědět
Co se týká tabule: budeme mít oběd v restauraci, kde se domluvíme pouze na lehké výzdobě-ubrousky, popřípadě kytky(nechám to na restauraci). V restauraci bude pouze oběd- polévka s játrovými knedlíčky, svíčková. Zdržíme se max 2hodiny.Pak pojdeme všichni na chatu, kde bude raut a oslava. Tam plánuji větší ozdubu restaurace a tabule/ organza uprostřed, svíčky, poházené sušené čtyřlístky, květiny poházené po stole, budeme mít 2ubrousky, jedny bílé a zvenku fialové. Na večerní raut budou obložené mísy- salám,sýr, těstovinový salát, řízky a něco klasického. Možná vymyslíme i něco extra- např. vejce s kaviárem atak- zatím jsem to neřešila. Bude nás málo, tak to nebudeme přehánět. Už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím poradit jak s rautem, když máme obřad ve 13:00, pak je focení + přesun do restuarace, tam budeme od 15:00. Někteří hosté jsou zvaní až na večer, 18:00, hodin, kdy snad bude pečené prase. Co mám podávat mezi tím a jak tam ještě napasovat krájení a chutnání dortu? Klidně jsem i pro servírovaný předkrm a pak ten raut + dort, myslíte, že je to dobrý nápad? Nedovedu si to moc představit...
Odpovědět
@framboise Dekuju moc :)
Odpovědět
@sarka49 dekuju, beru vsechny vase napsane vzkazy a ukazu doma :-)
Odpovědět
@sarkar my máme obřad ve 12.30, pak focení, po 15. bych chtěla oběd a ostatní jsme pozvali na 17. hodinu. Nařízená večeře nebude. Od té 17. začne raut, tak ti, co přišli déle se nadlábnou a ostatní se přidají až budou mít hlad :) Raut se bude dle potřeby doplňovat.. Od krájení dortu mě většina lidí z okolí zrazuje, prej se v tom teple nebude stejně jíst a zbytečně se pošeredí.. tak ještě nevím. :-| Janak na stolech budou po celou dobu jednohubky a cukrovíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 My jednotný oběd nemáme v plánu, tak právě nevím, co dát do toho rautu, aby neměli hlad, ale aby pak měli chuť na to prase. Dort krájet a ochutnat chci, myslím, že na ten náš určitě chuť bude a nebude moc velký, takže se sní. Cukrovího moc nebude, jen pár koláčků...
Odpovědět
@sarkar pokud nebudete mít oběd, tak bych si do restaurace nechala na stůl dát chlebíčky, jednohubky, cukroví, tyčinky, bramburky. Klidně bych se domluvila s restaurací, aby udělali takový malý rautík- třeba jen polévku, těstoviny, ovocný salát nebo zeleninový. Záleží, jestli vaši hosti ví, že oběd nebude. Pokud by počítali s obědem, tak budou sedět hladoví. Jestli jste jim řekli, že bude až večerní raut, tak snad budou najezeni z domu, ale určitě bych něco udělala, aby tě nepomluvili, že mají hlad.
Odpovědět
Profilova fotka
tak sice jsem dotaz psala verejne na zed, ale zatim bez reakce, tak to zkusim i tady:) docela uz je totiz cas dat tisknout oznamka, ale nejak nevim kam... v okoli meho noveho bydliste to poradne neznam a hlavne ne kazda tiskarna je dostatecne kvalitni.... Nemate nedko doporuceni Milevsko, Sedlcany, Dobris, Pribram.... v nejhorsim teda Praha? Budu vdecna za tipy
Odpovědět
@pestas Objednávala jsem přez internet a byla jsem fakt spokojená.
Odpovědět
Holky jaké budete mít popůlnoční šaty? Není blbé, že budu mít tmavě modré koktejlky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@handulilinka já myslím, že je to celkem jedno :) i kdybych měla kraťasy a tričko na převlečení, tak je to tvoje věc :)
Odpovědět
@claire90 právě jsem si říkala, jestli nemusí být pak zase bílé. Já si je samozřejmě chci nechat co nejdéle, ale nevím, mám vlečku, tak možná budu ráda až je shodím a obleču si něco lehčího. Jen nechápu, proč se tomu říká popůlnoční šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka taky mám vlečku, ale i když se připne, tak jsou docela lehké, i když jestli bude vedro, tak pujdou celé šatky rychle dolů asi :-D nevím kdo to označení vymyslel a jak se to uchytilo, mě to připomíná půlnoční odšerpování maturantů na plese :-D :-D ale je na tobě co vezmeš a jakou budou mít barvičku :) já bych chtěla na převlečení něco, co využiji i po svatbě na běžné nošení, takže je možné, že to opravdu budou kraťasy a tričko :) :-D
Odpovědět
@claire90 já jsem si koupila v obchodě koktejlky, týden jsem kolem nich chodila a nakonec neodolala. Dosud jsem je nikde neměla-ani nevím, zda mi ještě budou(mám je tak rok). Tak jsem si řekla, že na tu zvláštní příležitost si je konečně vezmu na sebe. Nejdřív si je ale zase vyzkouším.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no ja mam hotovou grafiku od kamaradky takze to potrebuju jen vytisnout
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka rada bych take bile jako svatebni ale zatim zadne ne a ne sehnat:( teda ne dle mych predstav
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ještě scháním šatičky na převlečení, ale času ještě dost, letní sezóna teprve začíná a šatičky přibývají :-) to já chci taky nějak krátké a hlavně červené, když svatbu máme sladěnou do červeno-bíla. Samozřejmě doufám, že ve svatebních zůstanu co nejdéle, když už jsem si je koupila :-)
Odpovědět
@handulilinka Ahoj, já žádné mít nebudu, nechci je... Já si chci ty svatební užít celý den a pak i večer, budu je mít na sobě poprvé a snad naposledy, takže se nehodlám přestrojovat. Vybrala jsem si jdnoduchý střih, bez volánků. Jsou úžasně lehoučné, takže budou pohodlné i večer.. :-) Ale je to samozřejmě jen můj názor :-N
Odpovědět
Holky, budete mít punčochy, když je svatba takhle v létě?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 no, o tom jsem taky přemýšlela, ale pokud budou takovýhle vedra, tak žádné punčochy mít nebudu :-)
Odpovědět
@sarka49 tak to já bych je chtěla také užít, ale ženich na sobě ještě nemá kvádro a už by ho nejraději svlékal. Uvidíme na ženichovi, kdy se bude chtít převlíct,abych tam pak nebyla jak moula v šatech sama. Je pravda, že i svatební hosti se můžou převléct, protože se na tom samém místě bude spát. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 ja budu mit urcite i kdyby bylo vedro.... tak nejak to k tomu patri podobne jako zenich ma sako i ve vedru:) teda jako to je muj nazor... libi se mi, kdyz je to hezke tradicni, takze puncochy budou a budou bile
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 já určitě jo,ke společenským událostem to patří :-)
Odpovědět
@handulilinka Jo jo, to můj ženich to má obdobně, na koupi obleku je ještě čas, tvrdí, kravatu moc nenosí ani na plesy, takže mu ji musím vnutit na období obřad-focení-hostina. A pak už je to jedno podle mě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 ten můj to má naopak, kravata mu nevadí, na hostinu už ji mít nebude,tam už je to jedno :-)
Odpovědět
TAk to ten můj by šel nejraději v riflích a triku,ale chápe, že to nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
někdo 28.7? Jak jste na tom s přípravama
Odpovědět
Profilova fotka
@pkorinkova na tento den je tu taky diskuze, pokud by jsi chtěla taky. Jsem na obou :-) ale v přípravech stále pokračuju, dnes jsem objednala koláčky a v sobotu příští týden budu rozvážet. Dekorace apod. nakoupeno, ale ještě musím toho hodně vytvořit, ale nějak není chuť a nálada do toho jít :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?