Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@yopet no to jsem na tom podobne ale asi ne co se tyka svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš všechno vyřízeny a zarizeny?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka někteří z mého okolí se diví, že se berem a že věřím, že se nerozvedem, ale zase když bychom do toho šli s tím, že to nevyjde, tak se neberem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj, bud v klidu, je v pořádku že se těšíš. A na ostatní se neohlížej. Užívej si přípravy a nenech se vyvést z míry. Já mám něco podobného, taky se dost lidí okolo mě diví že se bereme. Ale na druhou stranu jsou lidé kteří se nemůžou dočkat a kteří se neustále vyptávají co už máme a jak se těšíme a tak. Prostě co člověk to jiný názor. Nedávno mě můj kolega řekl že každé druhé manželství se rozvádí, jestli si to nechci pořádně promyslet a že bych se do toho neměla hnát :). Tak je to 50 na 50, mě řekl. Ale takovýto řeči beru s rezervou. A až na vyjímky se většinou lidi berou z lásky (tedy my to tak máme) takže nevidím důvod proč se nevzít. Hodně štěstí a pevné nervy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@yopet nevim, zda otazka byla mirena na me, ale zdaleka vse zarizene na svatbu nemam:) ale je fakt ze u vetsiny veci aspon vime co a kde to budem brat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta MOJE ŘEČ!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
tak to jem ráda, že ty blbý keci neslyším jen já. O to víc mám chuť jim dokázat, že my se teda nerozvedem!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka přesně, moje řeč :-)
Odpovědět
Ahoj Kočky. Já se vdávám 28.7.. Rozhodli jsme se asi před měsíce, takže trochu fofr :-) Ale už jsem zamluvila fotografku a šaty, přítel byl objednat restauraci a máme i oznámení :)
Odpovědět
Profilova fotka
nevesty, kdy budete rozvazet oznameni? uz jsou to 3 mesice a bude svatba :)
Odpovědět
@sarka49 no vidíš, alespoň ti to rychleji uteče, my co čekáme už skoro rok, tak se to pořád táhne a chtělo y to postrčit dopředu alespoň o měsíc
Odpovědět
@picasso_123 my už máme ve většíne případů rozesláno a něco rozdáme osobně, až se potkáme. Holky nevíte, jak se má člověk zachovat, když dostane oznámení? Já čekala, že mi zavolají, ať s nimi počítáme a ono nic......Tak mě napadlo co radí Špaček
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@picasso_123 nám chybí jeden človíček a jinak je rozdáno, ale i on o tom ví, tak snad dorazí i když to dostane opožděně :) @sarka49 ahoj a vítej :) koukám že vám to jde pěkně od ruky, alespoň nemáš při tom plánování zbytečně moc času na vymýšlení blbostí :-D :-D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 u nás to bude někdy začátkem května :-) @handulilinka tak když dám oznámení, tak počítám s tím, že lidi dorazí, co jim dám i pozvánku ke stolu a na nic čekat nebudeme
Odpovědět
@claire90 Tak to máš trochu pravdu, byla jsem s mamkou obejít zlatnictví, tak příští týden jdu s přítelem domluvit prstýnky. Jemu je jedno co bude mít na ruce a hlavně pracuje rukama, tak ho nebude nosit moc často. Ale já už mám asi jasno :-) Ale když přijdu s nápadem jako Svatební kniha, tak se přítel diví, kde na ty "blbosti" chodím. Co si o tom myslíte vy?
Odpovědět
@handulilinka My jsme dávali téměř všem oznámení osobně. jen 2 tyty se strýcem máme hooodně daleko, tak jim zavoláme a oznámení pošleme poštou. A k tomu chování, Všichni byli nadšeni, někteří překvapeni, že už se bereme (7 letá známost). Jedněm přátelům jsme to nechali u rodičů, protože nebyli celý víkend doma. Jen nás oba zamrzelo!!!!! že nám ani nezavolali a nepoděkovali za pozvání. A o víkendu jsme je potkali se společnými známými a ani tam nebyla známka NIČEHO a to víme, že jim pozvání rodiče předali. To bylo fakt divný.. Ale jinak se ptali na svetebí dary, šaty a tak. Byla jsem nadšená, i přítel byl spokojený.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 to u nás byly prstýnky docela sranda :) přítel pořád trval na zlatě a z ničeho nic přišel s tím, že jelikož rád kutí, tak by asi raději ocel, že to víc vydrží a tak už jsou objednané, koncem měsíce si pro ně snad pojedeme :)) ... u nás svatební knihu přítel chtěl, i když taky u většiny věcí vysvětluju na co to je a kolikrát jestli prý mluvím česky :-D ale nakonec budeme mít strom s otiskama :) mě se to líbí víc, myslím, že přáníčka hosté stejně donesou, hlavně pokud budou dávat fin. dar a tak co by do knihy psali :) pořídíme nějakou krabici na přáníčka a všem vezmem otisk prstíku :) už to stačí jenom vytisknout a v týdnu přijdou inkoustíky, už se moc těším, budu je muset hned otestovat na sobě aspoň :-D :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 no my jeste oznameni ani nemame hotove:) rikali jsem ze tak v kvetnu je rozvezem, jelikoz o tom stejne vsichni, ktere tam chceme vedi... I po porade s rodici a i s clakny ktere pisi co a kdy:) nam vyslo ze 2 mesice pred svatbou je dostacujici:)
Odpovědět
@claire90 Já jsem ještě říkala, že napíchám na velikou korkovou nástěnky naše fotky. Ať už jsme tam jako dítka, nebo společné. Už to mám v hlavě, jen to musím nadnést doma :)
Odpovědět
@sarka49 nevím, co by jsi do té knihy chtěla dát, ale co jsem viděla, že někteří mají, tak je to fakt blbost.....
Odpovědět
Profilova fotka
my oznameni jeste nemame vymyslene, musime na tom maknout :) a chtela bych ho rozvezt zacatkem kvetna jak jsou ty svatky, protoze musime na slovensko, takze bychom vyuzili volna. Porad premyslime jestli oznameni s fotkou nebo jen text V tydnu chceme stihnout zlatnictvi, uz jsem si vyptala od babicky nejaky stary zlato, at to mame aspon se slevou :)
Odpovědět
Holky my by jsme chtěli rozdávat oznámení 1. května, na naše výročí :-) a svatbu máme 28.7. :-)
Odpovědět
Holky jak jste na tom s přípravama? My už pomalu vše budeme mít, pokud vše dobře půjde tak do konce měsíce vše budeme mít a v květnu už dořešíme podrobnosti se zamluvenými dodavateli a pak 2 měsíce klidu :-) .
Odpovědět
@handulilinka Právě budou spíš ty fotky, nějak si s tím vyhraju. Ono je to pravda, bylo by to jako kniha návštěv na zámku, protože vzkazy a přání se píše do gratulací :) :D
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme téměř všechno, včera doladěny detaily obřadu s kastelánkou Lysic, za měsíc zaplatíme pronájem zahrady a je to :-)
Odpovědět
Holky, jak moc budete mít nazdobenou slavnistní tabuly. Já jsem přemýšlela o barevných ubrouscích, organzou. A takové ty ptákovinky -kameny, vázy... spíš nee. A Budete mít zasedací pořádek? Já jsem si říkala, že napíšu jen rodiče a prarodiče, protože sama s tím mám špatné zkušenosti. Ostatní příbuzní ať si sednou asi podle libosti, ale ať dodrží pravidlo strana nevěsty a strana ženicha.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 asi takhle: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise tak taky už toho mám spoustu zařízené a jsem za to taky hrozně ráda, že všichni že je to moc brzo, ale nebudu se muset honit na poslední chvíli a budu v klidu :-) @sarka49 tak my určitě budemem mít zasedací pořádek, aby nevznikl chaos a lidi nebudou vědět, kam si mají sednout, takže jmenovky na stole budou :-) a výzdobu, nechci mít nic přeplácanýho, bílej ubrus, uprostřed červenou lehce zmuchlanou organzu, poházené kristalky a květiny do prostřed stolu, takové ty podélné, plus teda ještě svíčky se svícnama :-)
Odpovědět
a holky, jaké budete mít sv. kytky + jak se pohybují ceny?
Odpovědět
ahoj holky,tak jsem se tu ted zaregistrovala at muzu zjistovat info. Svatbu mame 21/7. V patek budem resit jidlo na raut.. mate nejak tipy, co se tam tak dava? pozvanky si budem delat sami, nakoupili jsme jen takove special papiry. sarka49: ja mam vypocitane kytky vsechny do 2000 kc zahrnuje - mou svatebni(orchidej fialkova v kombinaci s bilyma freziema) a matky, hazeci kytku, ozdoby pro svatebcany, na auto, druzicky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?