Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no pekne, u Brna, uprimne to tam moc neznam, ja tak severni Cechy, okoli Prahy, Stredocesky kraj.... a 2,5 roku. hm... ja vlastne ani nevim jak dlouho my jsme spolu :-) my to meli takove zamotanejsi.... kazdopadne se to zormotalo, mame krasnou holcicku ;-) a jsme stastna a svatbu ted beru jako ze kdyz uz mame to dite.... ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my to máme 28.7.2012 ve 12. hodin.
Odpovědět
Holky pořád mě trápí prstýnky. Chceme chirurgickou ocel, zlato je moc drahé. Bohužel mám ale pocit, že to pak pěkně šidíme a není to až tak ono. Bojím se také, že to tak nevydrží- můžete poradit.
Odpovědět
Ahoj holky!!! tak se k vám taky přidávám. Svatbu máme 14.7.2012 v Průhonicích :-)
Odpovědět
@zdendulinka86 Ahoj, nas to taky ceka 14.7.2012, mame to za 101. Uz aby to bylo za mnou, na to se tesim nejvic ze vseho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pkorinkova tak to máme stejný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je tu někdo konkrétně na 7. 7. ?? Jestli jo, je tu i tahle diskuse ;) Tak jukněte ... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/t...
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka taky budeme mít ocel ;) že by to nevydrželo? toho se nebojím, mám dojem že proti oděrkám to bude možná i odolnější, tudíž hlavně pro chlapi asi vhodnější :) jenom to má své nevýhody např. nemožnost dodatečných velikostních úprav, ale to je jedno :) mám vybrané prstýnky v kombinaci s černou keramikou, v sobotu se na ně jedeme podívat, tak jsem na to zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, a je tu někdo, kdo to bude mít v Klášterci nad Ohří na Zámku? Jinak jsme chtěli také ocel, ale nakonec jdeme do žlutého zlata
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky holky, tak my máme termín 21. 7, už se moc těšíme:-) Svatba bude tak do 50 lidí, za chvilinku budeme rozesílat oznámení:-) Včera jsem dostala boudoir svatební fotky od Lucie Schweiner*vé, jsem nadšená a v po svátcích mi dojdou šaty, co jsem objednala:-) Taky jsem potvrdili ubytování na vejšku, krásně to všechno vychází, je to super!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 jojo,tu diskuzi jsem zakládala já :-) @sarriku kam na vejšku?na to VUT?
Odpovědět
Článek se načítá
@lemurka_obecna té pozérské holce jsem napsala tohle Milá zlatá boubelatá, to sis radši měla podat uživatelky serveru modrykonik.cz, tam je ještě větší sranda, než na beremese.cz, protože tam mají vážené dámy naprosto vykojenej mozek a nebo jsou přesnažilkované...nechápu je. Ale to by bylo na samostatnou diskuzi. Každopádně, co nechápu ještě víc je to, jak hrubým způsobem se do nastávajících nevěst navážíš. Snažíš se o nějakou cool pózu aka Ada z Módního pekla? No, moc se ti to nedaří, spíš je to trapné a neobjektivní. Netvrdím, že v něčem nemáš pravdu, ale neshledávám nic špatného na tom, když se v jednom fóru shromažďují nevěsty z jednoho měsíce, ve kterém se chtějí vdávat nebo že se někde radí, kde koupit moderní kravatu. My přijde trochu přitažené za vlasy. A aby se ukázalo, že také nejsi tak svatá a chytrolínská, mrkni se na přezdívku "sarrinka", kterou tady tak propíráš a zjistíš, že ten nickname ani neexistuje. Další perla na tvůj účet...to tvoje "Já teda padám do mldob.", mě vážně dostalo. Překlik se může stát každému a neříkej, že ne, protiřečila by sis. Aby můj příspěvek nebyl vnímám natolik negativně, že by ho třeba mohl "někdo" smazat, napíšu ti, co je pravda o serveru beremese Některé nevěsty myslí jen na sebe a vypadá to, jak kdyby se vdávaly samy za sebe. (moje svatba, moje plány, moje ideas) nebo jsou schopny koupit boty, které mají hodnotu XY za daleko větší, přemrštěnou cenu jen proto, že se jim prostě líbí a každá nevěsta je přece má. Další nevěsty opravdu mluví jako děti, ale vrána k vráně sedá a i ty jsou spokojené, když ti to vadí, nebav se s němi. Ty se zřejmě připojily v pořadí modrastrecha.cz, modrykonik.cz a až pak beremese.cz....nevšímej si toho, jsi prudérní, ne? I tak ale nechápu, jaký smysl má vůbec celý tento článek. Tipuji, že hlavní čtenářky budou hlavně uživatelky beremese a v tom případě nezískáš mnoho ohlasu. Ale už dost. Žádnou osvětu jsi neudělala, ten kdo na beremese.cz nechodí, tohle nepochopí. A abych si ještě rýpla....zajímalo by mě, jak všechno tohle víš ty? Že by další nevěsta??? Než začneš "tvořílkovat" další článek, dobře si rozmysli to, co do něj napíšeš.
Odpovědět
Dobrý, už jsem se uklidnila. Celou krátkou zprávu jsem smázla, přece té vařbuchtce nebudu dělat reklamu:-( Omlouvám se za spaming. :-), PS. moc se těším na šatyyy:-) Už jsem koupila i obálky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku dobře jsi jí to n apsala :-) jinak taky se těším na šatičky až přijdou a obálky taky budu asi pravděpodobně objednávat - červené :-)
Odpovědět
@sarriku No já myslím, že to pisatelka nemyslela nijak ve zlém. Snažila se ironicky a se sarkasmem (i když asi nepodařeně) vyjádřit svůj názor. Na to má každý právo, ne? U tvé reakce mě ale zarazilo tvrzení, že "nevěsty, které mluví jako děti, se zřejmě připojily v pořadí modrastrecha.cz, modrykonik.cz a až pak beremese.cz". Není mi jasné, proč, nebo jak jsi to vlastně myslela s tím pořadím? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla... :-| , my to budeme mít 14. července ve 12:00 v Mikulově v zámeckém parku, tak doufám, že bude krásné počasí :-). Je to za pár dní...3 měsíce a já skoro nic nemám, už šílím! Přítel pracuje v Dánsku a já mám od rána do večera práci, takže je to hrozné... ;-( Dort i šaty půjdu zařídit příští pátek, to mám konečně jeden den dovolnou... Prosííím, podpořte mě, že to stihneme všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo neboj, času je ještě dost :-) Mikulov je krásný, tam jsem jezdila do Madory na šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo stihas naprosto v pohode kamaradka zaridili celou svatbu a mesic a vesmes po netu takze kliiiid:)
Odpovědět
myslím, že stále je čas všechno řešit, určitě se to dá i za 14 dní. Já jsem však ráda, že už mi zbývá jen objednat dort a dokoupit nějaké věcičky, protože jsem taky dost pracovně vytížená a nebyla bych v klidu, kdybych věděla, že to mám všechno před sebou. Takhle dotáhnu jen detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas uff, to mi pomohlo...uklidnilo, děkuji :-). Já si říkám, že v těch telenovelách to třeba stihnou za 2 dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo Ahoj, také se bereme 14.7 :). Bud naprosto v klidu 3 měsíce jsou dost času. Jestli máte zamluvený obřad, restauraci a šaty, tak ostatní se dá zařídit do měsíce. Já zařídila svatbu za 2 měsíce. Už nemusím hnout ani prstem :). Akorát 14 před svatbou všechny obvolám, jestli to platí a pak ten poslední týden. To bude asi docela záhul :)
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa jéé, fááákt? to je super, náhodička :-) , já totiž ale nemám šaty...ten obřad máme zamluvený i hostinu...musím ty šaty vyřešit příští pátek, kdy mám dovolenou :-| , snad ještě ty, co se mi líbí seženu :-) A kde máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo Obřad máme na zámku Vilémov, a hostinu asi 50 metrů od zámku v místní restauraci. Pro nás bylo nejhorší shodnout se na jednom termínu. Původně jsme se měli brát 30. června. Zámek i oddávající byl volný ale restaurace byla zamluvená. Další termín 7.7 , pro změnu nemohl přijet oddávající ale restaurace byla volná. Tak jsme to odsunuli na 14 července a to už naštěstí měli volno všude. Jak máte termín tak to jde jak po másle :) Neboj šaty určitě seženeš. Spíš si nebudeš moct vybrat ;-) .Já si je koupila tady na bazaru.
Odpovědět
@espiqa Tak to já to měla s termínem v poho. Přítel mě požádal o ruku, já souhlasila a pak mi řekl rovnou termín a bylo po řešení. 7.7
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,datum máme 21.7.uz jsme toho zařídili dost,ale stejne mám pocit,že nestihame..
Odpovědět
Holky občas na mě padá taková chmura ohledně svatby. Mám pocit, že se z této hezké události raduji pouze já a moje svědkyně, možná i naši. Kdykoli se někde začnu bavit o svatbě, tak mám pocit, že mluvím o něčem zakázaném. V práci se holky diví,že se v dnešní době vůbec vdávám, kamarádky to nějak neprožívají a dokonce i moje křesťanská babička my řekla, že je to zbytečné. Můj budoucí tchán, se mi diví, když věřím, že se nerozvedem. Co je to s něma, máte to také tak? Mám pocit, že se o tomto tématu můžu bavit jen s vámi a ostatní na mě koukají, jak kdybych chtěla vykrást banku. Odeslala jsem i svatební oznámení,ale dodnes mi nikdo nezavolal a neřekl, že je krásné, že se těší a tak......Strašně se na tu svatbu těším, ale toto mě trochu mrzí. Samozřejmě se někteří dost těší- můj brácha, švagrová a tak,ale občas to na mě padne, že je to vlastně i zbytečné. Tak jsem chtěla jen vědět, jestli je ten svět dneska tak zkažený, nebo jen naše rodiny....
Odpovědět
Profilova fotka
@yopet ahoja mame stejne datum. Odhaduju ze nemame tak polovinu veci a jsem zatim v klidu jeste je casu spousta:) to nejdulezitejsi je a zbytek se doresi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka nelam si s tim hlavu a na ty lidi, co se neraduji hazej bobek:) Oni se zacnou radovat az pak a kdyz ne tak jejich problem:) Ale je pravda, ze mi take leckdo naznacuje, ze se stejne rozvedem, vzhledem k rozovdove statistice a nebo, ze je v dnesni dobe svatba zbytecna. Ale ja se vzdy jen usmeju, reknu ze kazdy to vidi jinak a vim sve... Vim, proc se bereme, vim, co to pro nas znamena a verim, ze nase laska ozkousena ruznymi situacemi dokaze prestat ledajakou bouri a nepozenem se hned pro rozvodove papiry. Lidi, kteri uz rovnou mluvi o rozvodu nebo uvazuji uz jen co by kdyby by asi svatbu vazne mit nemeli, ale pokud vy citite svatbu jak dulezity krok ve vztahu, tak si nenech kazit radost okolim. Vnimej jen sebe, svedkyni, tvou rodinku, ktera ma radost a verim ze i manzel:) a co se tyka tchana a dalsich lidi myslim, ze jim to dojde az v den D a budou se radovat s vami:) Hlavu vzhuru
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas hmmm,já jsem v tomhle hrozná,musím mít všechno hned vyřešený a zarizeny..nebaví me čekat..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?