Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 oznámení mám již doma, prvé jsme dali teď o víkendu rodičům, byli tady na návštevě, za 2 týdny rozdáme většinu o Velikonocích jak na Slovensku, tak v ČR. Chtěla bych to rozdat do konce dubna. Ať to mají všichni oficialně.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 my máme oznámení předané a rozeslané, radši dřív,máme lidi zdaleka
Odpovědět
@lllcy my budeme mít česnečku krémovou:-) a telecí řízky jsou vynikající.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme oznámení vytvořené, už jen koupit řezačku a seříznout je. No a v květnu budeme roznášet. Dva měsíce předem je akorát, jak jsem se dočetla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy ja bych jim to dala i měsíc předem, ale pořád se všichni ptaj, jestli ta svatba opravdu bude...protože to s nikym neřešim...tak si myslí, že nebude:(
Odpovědět
Profilova fotka
@lllcy aha, tak to potom jo :-) taky se ale těším, až to budeme roznášet spolu se svatebníma koláčkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy no to se taky někdě dělá, ale v SR jsem to nikde neviděla a tak to taky nedělám, koláčky budou max. na svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
@lllcy tak to já budu mít taky na svatbě a i ve výslužkách, ale u nás v rodině to bylo vždy tradice, že s oznámením i koláčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy my budeme mít koláčky na svatbě a ve výslužkách a jinak ne
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už dáváte tisknout oznamka?
Odpovědět
Ahoj holky. Konečně jsme se shodli na oznamenich a dnes mi milaček v praci vytvoři prvni navrh. Jsem zvědava, mame na to malo času, vubec nestihame. Tady pišete o svatebnich kolačkach... My jsme se dohodli že je dělat nebudeme a do vyslužky dame masičko, budeme grilovat prase. Dokonce nam znami doporučili at vyslužku nedělame, že o to stejně nikdo nestoji, tak uvidime. Jinak všem přeji krasny den :-)
Odpovědět
Ahojky, tak my budeme roznášet výslužky pouze rodině, která na svatbu nejde. Ty co na svatbě budou, si můžou vzít krabičky s cukrovím, které zůstane po svatbě. Každému nabereme něco a když nezůstane nic, tak nedostanou nic. Však se na svatbě napapkají dost. Nechci péct zbytečné cukroví, které pak zůstane. Mám zkušenosti, že na svatbě se toho cukroví už moc nesní.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarkar my už máme rozeslané a rozdané :-)
Odpovědět
ahoj, my chystáme svatbu 30.června a koláčky máme, budeme rozvážet cca týden před svatbou spolu se svatebním oznámením celé rodině a sousedům a známým a ti, kteří jsou pozvaní přímo na hostinu mají v oznámení zvláštní pozvánku, ale samozřejmě už jsme všechny zvali osobně... jinak na výslužku nic nechystáme, když něco zbyde tak se to prostě vezme, zabalí a rozdá. Vývazky jsem si taky dělala sama, i výzdobu na auto a tabuli budu dělat sama, jen nevím jak s květinama...máte někoho kdo se vám o to postará?
Odpovědět
@domacinudle o květiny se budu starat sama. Budeme mít na stole spoustu věcí jako dekoraci- organzu, svíčky, perličky na šňůrce, ubrousky, čtyřlístky. Myslím, že to bude už spoustu věcí, proto nebudu dělat žádnou květinovou výzdobu, nechám pouze poházené květiny po stolech. Pokud by jsi chtěla květiny, tak doporučuji koupit takovou tu zelenou pěnu, do které se květiny zapichují a dát to nějaké hezké misky. Vypadá to skvěle a stačí květiny z louky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, taky se k Vam pridavam nevesty. Byla jsem pozadana o ruku ve čtvrtek 22.3.2012 a tak sme začali plánovat a už máme domluvený termín v červenci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@domacinudle jojo, naštěstí mám sestru vyučenou zahradnici, takže s kytkama to mám vyřešené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 tak to je čerstvé,gratuluju! kdybys něco potřebovala,ozvi se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v prvnim pripade musiem oznamit termin rodicum, mame je pozvane ted na vikend vsechny :) V patek si jdu zkouset saty :) a ceka nas litani, musime prvni na matriku, zjistit co je vše potřeba, když je budoucí ženich SLovák, který má trvalé bydliště na Slovensku
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 držím palce. a představa o místě a termínu?jak proběhly zásnuby?
Odpovědět
Profilova fotka
moje zasnuby byly nezapomenutelne, mame je na videu, a vyjde o nich článek i v místním týdeníku :) Byli sme s pritelem v divadle a 20min pred koncem predstaveni se potsavil a vlozil se do deje a pozadal me o ruku prede vsemi. Mel nachytany prstynek kyticu vsecko, planoval to 2 mesice a chodil i na zkousky :) obrad v kostele a hostina na zamku v Holesove. Termin jeste nereknu kdyby nahodou az po vikendu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 ty jo,tak to je nádhera :-) já jsem radši,že u nás to bylo v soukromí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 gratuluju :) myslím že o takových sňatcích tu je diskuze celá, ale nejsem si jistá :) jinak tedy můj přítel pouze pracuje a žije v Německu, jinak je Čech, ale kdyby neměl tady stále hlašený trvalý pobyt, tak by potřeboval potvrzení o trvalém pobytu a stavu, na tom apostilu a to celý přeložený od českýho soudního překladatele, tak držím palečky ať si nevymýšlejí takový a ještě větší ptákoviny, případně pevné nervy ať to v klidu zvládnete :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 snad ne, spoleham na to, ze je prece je SK jen a ta rec je skoro stejna
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 to ano, ale u těch úředníků člověk nikdy neví :) ale snad vám povědi jen dobré zprávy na matrice a nebudou přidělávat komplikace :) kdyžtak se můžeš prokousat touhle diskuzí a připravit se na ty naše úředníky pořádně :) http://www.beremese.cz/diskuse/tema/c...
Odpovědět
zajímavé požádání o ruku. Něco podobného jsem viděla na facebooku. Já jsem měla také nádherné zasnoubení v Římě. Musím se přiznat, že mě to vůbec nenapadlo, čekala jsem to před 2 lety,ale proběhlo to minulý rok.
Odpovědět
Profilova fotka
no my se bavili ze se vezmeme ale nebyla rec ze to bude letos a pozadani o ruku sem cekala nejake v soukromi nekde o vikendu pri veceri nebo tak nejak klasicky
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím prosím, nebude mít ženich jedné z vás na obřadu jen košili a vestičku? Nějak jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že bych přítelovi sako vůbec nedala...Budeme to mít na konci července venku a ještě navíc ve 13:00, takže si myslím, že by to uvítal...A mě se to líbí. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar proc ne, znam lidi, kteri to tak meli, kdyz meli svatbu venku... celou ji meli pojatou trochu volneji... My mame svatbu v rytirskem sale takze tam sako byude jelikoz by se nehoilo aby nebylo ale venku proc ne:)
Odpovědět
@sarkar já bych to nechala na vašem přání. Záleží na vás. Když může mít někdo černé šaty.....znám nevěstu, co se vdávala na louce bosá....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?