Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Holky, můžete mi zmrknout šaty na fotoblogu? Nenapíši tam, které to budou, jen by mě zajímalo, zda jsem si vybrala správně.
Odpovědět
tak vás nebudu napínat, je vidět, že z fotky se to nepozná. Musím říct, že jsem si vybrala č.5- seděli nejlépe a byly úžasné. č 4takny nebyly špatné,ale bohužel na prsou to vůbec nesedělo( bylo to už dost poničené). Tak snad se budu líbit i ženichovi
Odpovědět
@segara O Libeňském zámečku jsme také chvíli uvažovali :-) Ale vztah k Pze 8 nemáme ani jeden a na "naší" sedmičce je jen klasická (ošklivá) obřadní síň... :-S Takže Kostelec byla láska na první pohled 8-)
Odpovědět
@handulilinka To je hlavní, aby se šaty líbily Tobě a ty jsi byla kočanda pro ženicha. Ostatní mají smolíka, říkat mohou, co chtějí :) Mě se ty páté šaty líbí, zvýrazňují Ti pěknou siluetu těla.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jsou pěkné a se svojí postavou si je klidně můžeš dovolit :) 4 jsou taky pěkný, ale když neseděly, tak je jasný, že to nebylo ono, i když na tý fotečce to aspoň já nepoznám, ale je to o pocitu :) přece by se člověk celej den neošíval a nehlídal "holky" jestli jsou na svým místě, když to nesedělo zrovna přes prsa :) a pak se mi líběj ty 2, ale když ej to už rok starý, tak je jasný že člověk mrkne po nových kouscích :) :)
Odpovědět
Holky děkuji za komentáře. Udělali jste mi velkou radost, že jste především chválili. U nás v práci se také líbili. Už abych je zas měla na sobě
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dnes mám a sebou první zkoušku v Madoře a jsem z mých šatiček naprosto nadšená,překonaly mé očekávání,švadlenky jsou moc šikovné a udělaly to přesně jak jsem chtěla. Doladí se pár detailů a příští čtvrtek 29.3.si pro ně jedu a zároveň absolvuju poslední zkoušku i se závojem a náhrdelníkem,ať je to komplet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to je super, že jsi spokojená, to je to nejhlavnější :-) já si na šatičky ještě nějakou tu dobu počkám...ale mocinko se těším a doufám, že z nich budu taky tak moc nadšená :-)
Odpovědět
tak holky hoďte nějaké foto
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka foto mám v albu :-) @spygy určitě budeš :-) jsem moc nadšená a šťastná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte, co tak planujete za jidlo na hostinu - mame vymysleny predkrm, polivka take jasna a dezert take ale ne a ne se nejak shodnout na hlavnim jidle... Jedine co vime je ze nechcem kalisku svickkovou nebo neco tomu podobneho.... Co tak planujete vy? potrebuju k rozhodovani nejake inspiracni napady:) predem dik
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my budeme mít knedlo vepřo zélo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pestas my váháme mezi svíčkovou a kuřecí roládou s houbovou omáčkou a opečenými brambory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my chtěli vepřovou panenku nebo podobnej flák masa a k tomu šťouchaný brambory, měla jsem pár tipů ve formě fotek na servírování a prý by nebyl problém uvařit cokoli, ale nakonec to vypadá že vybereme z jejich základní nabídky to co mají už osvědčené, vyzkoušené a nebudeme dělat hokusy pokusy, takže na 99% to bude špíz z kuřecího a vepřového masa, brambor a zeleninová obloha :)
Odpovědět
my určitě česnekovou krémovou polévku a když to nepůjde, tak vývar a svíčkovou...a když ta nepůjde, tak asi gordon bleu s bramborovým salátem večeř bude těstovinový salátek s kuřetem a zeleninkou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas My to mame formou rautu vyvar a kuřecí stehna s rýzi nebo bramborem a k tomu nejake dva zeleninove salaty kazdy si nabere co chce a kolik toho sni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy @stastnanevesta @claire90 @sarriku @nikimm holky dik, no my urco nic s knedlikem protoze to u nas skoro nikdo neji, cordon bleu taktez hodne lidi neji ani ja ne:-) premyslime bud o nejakem kurecim platku necim doplnenym a nebo nejaky ten spiz....mame tam 5 deti od 2 do 4 let a radi bychom aby jidlo pro ne melo podobny raz jako pro dospe proto jsme premysleli o kurecim platku jim jen prirodni nebo se sunkou a syrem a hranolky no a pak neco tomu podobneho ale o neco vylepseneho dospelym
Odpovědět
@pestas My budeme mit srnči medajlonky z opekanymi brambory. Pro deti kuřeci prsička
Odpovědět
@pestas tak hranolky vůbec:-) je po tom těžko a vypadá to lacině, ale tak jestli vám to chutná:-) co takhle šunkofleky nebo rajskou...áá sbíhají se mi sliny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dnes bylo poslední hromadné setkání všech párů u našeho faráře, teď už se budeme scházet soukromě :-) a konečně se nám v Irsku vyrábí prstýnky, paráda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku no ono hranolky jsou mysleny hlavne jako detem, jelikoz mame male deti, ktere je maji rady a hlavne je mohou vzit do ruky :) treba moje dvouleta neter je zvykla mit maso na vidlicku a prilohu do ruky :-) krom toho me teda po hranolkach nikdy tezko nebylo a to je jim velice vyjimecne... tak nevim asi zalezi na zazivani :-)
Odpovědět
@sarriku já bych zas nemohla svíčkovou...;-) _________ @pestas My dáváme lidem vybrat ze tří jídel, jedno lehčí (nějaký kuřecí salát) , jednu minutku (steak + příloha) a jednu "hotovku" (milovníky svíčkové nemůžeme ochudit:-) ) a každý si předem vybere podle svého, pokud nám to včas lidi nenahlásí, tak automaticky mají první volbu-což bude minutka... Nikdo nejí všechno a tohle nám přišlo jako demokratické řešení:-) Předkrm bude ale jednotný, nebo by se už provozní zbláznil:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Zjistila jsem, že ten čas strašně letí a že bych si měla zase s příprava pohnout. @pestas tak my máme na jídlo Medailonky ze tří druhů mas - kuřecích prsíček, hovězí svíčkové a vepřové panenky s kukuřičkami restovanými v anglické slanině, příloha dle přání. Chci se vás zeptat, jak jste na tom s oznámením? Už máte hotové, popřípadě i rozeslané? My jsme teda celou rodinu už objeli osobně a o svatbě jim řekli, ale oznámení taky budeme rozesílat, jen jsem na něm ještě nezačala dělat :-/
Odpovědět
@zuzkka88 ahojky, my poštou budeme rozesílat i s kontaktem a u lidí, u kterých víme, že nebudou moct vůbec přijet na obřad(třeba, co jsou v zahraničí), tak pošleme oznámení o oddání s fotkou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 nam se teprve oznameni tvori rozvazet a rozesilat ho budeme cca v kvetnu stejne vsichni pro nas duleziti o svatbe uz vedi tak je to jedno:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku právě přemýšlím, jestli těm, co nemůžou přijet, dát oznámení až o samotném oddání nebo ne.. o svatbě vědí @pestas jo květen asi stačí.. to je dobré, to mám teda ještě čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 jasne to vis ze cas je, kdyz se chce da se svatba a pekna udelat i za mesic:) tak to mela kamaradka:) zjistuju ze co jsem tady resim obcas i zbytecnosti, ktere by me ani jinak nenapadly:) ale zase je to fajn:) jsem tak nekde uprostred - neco mam, neco jeste ne, neco jen predbezne a resim to tak nejak postupne kdyz je cas:)
Odpovědět
hele, teď jsme volali knězi a prej nemá čas:-D, protože jede na valašsko oddat nějakou cérečku, protože valašskej kněz jel do říma.. tak to si dáme termín o týden později:-D mazec
Odpovědět
tak co se týká jídla- budeme mít naprostou klasiku. Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a svíčková s knedlíkem. Celá naše rodina to miluje a nechci nic z lístku z restaurace- asi bych nic nevybrala. Co se týká oznámení- jsme z daleko od rodiny, tak jsem ho tento týden předala rodičům a oni ho předají rodině(při návštěvách a tak). řeším to hodně dopředu, protože ho nechci zasílat poštou a osobně bych ho předala až v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku já bych taky ráda česnečku, ale partnerův brat - svědek to nejí, takže bude hovězí vývar s játrovými knedličky, pak teleci maso s rýží a brambory, večer raut :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?