Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@medulena moc hezký. Můžeš mi poradit jak jsi tiskla to oznámení, snažila jsem se o to, ale bylo to hrozný. Díky za radu. Klidně můžeš poradit, i kde jsti to tvořila. Mám už něco vybranýho, ale ještě tomu dát finální podobu.
Odpovědět
@claire90 šikulka,jen tak dál. to jsi zařídila matriku bez chlapa?my tam budem muset znovu, protože mi v lednu řekla, že nám žádost ještě nevezmou, tak přemýšlím, jak to udělat aniž by tam se mnou musel jet přítel
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no poprvé jsme byli spolu a jelikož je to u nás komplikovaný, tak jsem tam volala minulý týden, jestli by mohl dojet jenom jeden z nás, akorát byly potřeba orig. doklady toho druhýho a to jsem stejně neměla :-D ale zařídila jsem to tak, že jsem měla kopii jeho OP, ostatní doklady a jelikož potřebujou ještě jeden podpis, tak ho dodá dodatečně, stejně jako orig. OP, ale jinak je to vyřízený a už musíme řešit jenom v místě obřadu :)
Odpovědět
@claire90 taky mě to napadlo,ale přijde mi,že vy máte super matriku. Byli jsme tam v červenci a řekla, ať přijdeme v lednu-dala nám i žádost. Byli jsme tam v lednu a zas jiná paní nám řekla, ať přijdeme až 2 měsíce před svatbou. Vůbec ji nezájímalo, že jsme z dálky a zas si musíme vzít dovolenou. Mohla bych to zkusit takto a uvidím. Stejně musím jít na místo obřadu-pokud tam už budou(je to informační centrum,které je pouze sezonní)a domluvit se,jak to u nich všechno chodí-hudba a tak. Chtějí za to 4500,tak to by mělo být i se šampaňským :-N
Odpovědět
Přidávám se k Vám, máme termín 14.07.2012 v kapli sv. Vojtěcha v Kostelci nad Černými lesy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka asi mám tak zouvalej zjev když o něco jde a každej se nade mnou slituje :-D ne máme opravdu štěstí na ty úřednice, když tu kolikrát čtu, že jsou i nepříjemný atd. no fuj, to bych tam nešla a jenom doufala, že nám to nezrušej, když se nedostavíme v termínu :-D sice to mám od sebe jenom pár měst, ale taky mě to stojí při nejmenším půl dne dovči, tak jsem ráda, že se to dalo všechno aspoń takhle :)
Odpovědět
Profilova fotka
@litlecharm vítej a gratuluji,máme to týden před vámi
Odpovědět
Ahoj holky, objevila jsem firmu, ktera sije botky na prani, velikost podpatku, barvu atd. Tak kdo ma zajem napiste. Jinak teda muj napad s botkama na klinku neumeji :-(( Takze musim hledat dal... Neporadite? Jedine misto, kde jsem je nasla je v USA, takze jedine objednat pres ebay. Achjo
Odpovědět
Ahoj holky. Dnes jdu zkouset saty, jsem z toho nejak nervozni. Ma s tim nekdo zkusenosti? Ja si myslim, ze bych mela byt spis rada, a ono nic :-( Co vy? Jak pokracuji pripravy? Krasny den vsem
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se asi konecne rozhodli pro bravu svatby, cervena az bordo.... rozhodla o tom hlavne planovana kvetina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruskatomis take jsem byla vcera nervozni kdyz jsem sla prvne zkouset saty:) uklidnila me pani hned v prvnim salony ktera byla naprosto uzasna a skvele umela poradit. Moc jsem si to uzila dalsi 3 salony byly uz mene prijemne, dva uplne des nezajem prodavacek, neporadily, nebyly schopne odpovedet na dotazy a v tom tretim byla trochu odtazita ale nakonec docela fajn:) i to asi rozhodlo o tom ze saty mozna nakonec vyberu v tom prvnim salonu. Nemam tu uz moc jinych moznosti...
Odpovědět
Jsem zvedava na sebe. Sestrenka pritele vlastni pujcovnu. Spoleham ze nam udela cenu a ze si vyberu u ni. No uvidime.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maruskatomis drzim palce at vyberes ty neeeeej:) kdyzta jukni ke me do albicka a zkus mi poradit ktere:)
Odpovědět
Jdu tam
Odpovědět
Profilova fotka
holciny mam ted veeeelke dilema sic mam podvazkovy pas ale to neva - i tak asi budu volit samdrzici puncochy jelikoz na boso nechci jit a ted resim bile (mam trosku silejsi nohy tak se bojim aby to nevypadalo jak zafacovane) nebo telove? kdyz treba premyslim o fotkach s vyhrnutou sukni aby byl videt podvazecek, poradte
Odpovědět
@pestas já určitě budu volit tělové.když bych měla bílé, tak by mi to přišlo nějak divné-to se nosilo tak pře 15 lety :-( Je možné, že to na někom bude hezký,ale ať pěkně vyniknou ty naše nožky. Určitě nepůjdu na boso-jsem pěkná bledule a na nochách mám pořád modřiny-jsem na to dost háklivá. Myslíte, že je podvazkový pás tak důležitý?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka nevim zda je dulezity ale me se proste libi a jsem na nej zvykla i z tancovani:) chjo porad se nemohu rozhodnout zda bile (ty sice uz mam - nahodou a stejne mi nesedi na noze - jsou male) a nebo telove
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas Také jsem si prvně vybrala kytku a podle ní se vše zařizuje! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruskatomis Já se těšila jako malá holka!!! Vůbec jsem nemohla dospat, už ve 4 jsem byla vzhůru a byla to nááádhera! jak to dopadlo Tobě? Já měla ještě to štěstí, že jsem se zamilovala hned do prvních!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas Koupila jsem bílé s mašličkou, mám je v albe, jsou nádherné, ale asi půjdu do tělové, aby vynikly i botky a tak...
Odpovědět
tak termín máme 7.7. ¨jednu chvíli to ale vypadalo na září... tak jsme ráda :-)
Odpovědět
@bonbarka Můžu tedy poprosit o tu firmu na botičky do PM? Díky předem :). Botky jsou jedna z řady věcí, které ještě nemám, když už se mi nějaké fakt líbily, tak byly čistě bílé a já potřebuju ivory :(. A nebo stály nesmyslný peníze, který za boty na jeden den vážně nehodlám investovat..
Odpovědět
@michaelarackova Hned nahraju fotky. Byla jsem velmi nervozni a po třetich šatech jsem se uklidnila a vychutnala jsem si toho. Podivej se mi za chvili do alba. Jdu na to
Odpovědět
@amaalka mas to tam :-)
Odpovědět
@bonbarka Děkuju mockrát! Dneska jsem byla obhlížet botky ve třech krámech a nic :(. Potřebuju max. 3 cm, abych nebyla vyšší než partner, a to se dost blbě shání, navíc v champagne.. Ještě jednou díky!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,včera jsem si v Madoře v Mikulově zadala šatičky,na zkoušku jdu 21.3,tak se těším! a příští týden do květinářství
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka musím tě uklidnit, u nás se blbě sháněj botky i s podpatkem vyšším :) prolezla jsem Deichmana, u nás dvakrát a jednou minulý týden v Praze, pak dvakrát CCC, Humanic a tržnice u nás a prostě nic není :-D taky chci šampaň nebo krémový aspoň ať to tolik oproti šatům nezáří :) ale tak do července zatím čas, snad se ještě super kousky objevej :)
Odpovědět
Tak s botkama sice žádný pokrok, ale máme aspoň konečně oblek pro mýho taťku, hurá :)! Vzali jsme si na to půl dne volno, a ve čtvrtém salonu se zadařilo - akorát on byl už ve druhém chudák úplně odevzdanej, ve stylu navleč na mě co chceš, hlavně ať už to mám za sebou :-D . Ale vybrali jsme (resp. lépe řečeno vybrala jsem ;-) ) nakonec myslím pěkně, budu si připadat dobře, až mě povede "k oltáři" :)
Odpovědět
Holky, vy už řešíte boty a já zatím nemám ani ty šaty. Zítra odjíždím na Vysočinu a týden mám dovolenou, takže moje úkoly na příští týden- zajít se poptat, jak je to při obřadu s hudbou, zařídit dort, květinu, půjčit šaty, sejít se s fotografem, zajít do restaurace, koupit bižuterii a možná i boty a spodní prádlo. No snad to zvládnu, musím na Vysočinu se zas dostanu až tak týden před svatbou. Naštěstí to se mnou bude zařizovat moje svědkyně.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka z toho si nic nedělej, taky nemám boty a šatičky taky ne, ale ty se mi budou šít, jen musím poslat míry :-) hudbu na obřad ještě vymyšlenou nemáme, dort zařízenej už máme, květinu jakštakž taky, fotograf i kameraman taky, vařit bude teta se strejdou :-) bižuterii ještě nevím.... přeju hodně štěstí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?