Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gromlen držím palce,jak to,že ses přesunula sem?
Odpovědět
Profilova fotka
@gromlen taky jsem přebíhala a jelikož jsme pak ještě byli "nuceni" ještě menit místo, tak nám hrozil až srpen, nakonec jsme tu zůstali s datem 28.7. tak pokud vám to klapne budete týden před námi :) u mě docela pohodička, nakupujeme a sháníme průběžně, aby jsme toho neměli pak moc a nebo teď všechno a pak se nenudili :) máme teda místo a zařízenou matriku, příští víkend jdeme zaplatit zálohu a 5.3. zaplatit matriku, ale je vše domluvený :) v týdnu jsme se předběžně domluvila s jednám klučinou od nás z konzervatoře aby nám hrál při obřadě a možná ho poprosím i přes hostinu ať se hostům pěkně papá, ale uvidíme :) pak máme rezervovaný šaty, nakoupený nějaký věci na výzdobu, fotit snad bude přítelovo kamarádka :) za boha nemůžu sehnat boty co by se mi hodily a zároveň se mi líbily :-D :) ženicha budeme oblíkat asi v Německu až, stejně tak se tam nejspíš podíváme na prstýnky, říkal, že tam to vychází levnějc, tak uvidíme :) a ještě mám doma dva podvazky a polštářek na prstýnky :-D a na závěr hotový a téměř rozdaný oznámení, jsme zastáci že čím dřív, tím líp ať pak nikdo neřekne "jééé já už něco mám" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my jsme se naštěstí nemuseli přesouvat, od začátku jsmě měli termín 7.7 a jelikož to nemáme přes matriku,tak nebyl jediný problém. S oznámením to máme taky tak,že čím dřív,tím líp,navíc to máme po svátcích,i tak někteří nemůžou :-| my už máme oznámen rozeslané a rozdané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem tu také, máme svatbu 21.července. Včera jsme byli zamluvit místo na hostinu a v týdnu jedem na matriku a datum bude potvrzené! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova vítám tě a kde to bude a do jaké barvy?co už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta však já vím Jani :) taky jsme to tak měli mít, ale musíme mít vždycky aspoň nějakou komplikaci :) a na místě kde to nakonec chceme už 7.7. měli obsazené i když tam matrika nemá vyhlášený termín :) toho 28.7. nebude až tak špatný, chlapi budu mít pěkně proložený lihem asi :-D jelikož tatínek má narozeniny 24.7. a mužíček 27.7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tomáš pěkný :-) můj muž má narozeniny 5.4, bude mu 30 :-) a 7.7. je pro nás krásné tím,že v den svatby budeme spolu 2,5roku :-) a v ten den se kdysi dávno ženil jeden můj blízký kamarád, kterýho jsem moc chtěla na svatbě,ale zemřel před 8lety :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, budeme to mít na Březině, okres Rokycany, je tam takový starší hrádek a barva bude podle kytičky - bordo-zelená. A nemáme nic! :-) Mám objednané punčochy s mašličkou a je objednaná a vymyšlená hostina.:-) Tot vse! Ale už se do toho pustíme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tak to máme společný termín :-) snažíme se taky schánět ted věci, abych měla potom klid a čas na přípravu a nehonila se, ale líbí se mi toho tolik, že je těžký se rozhodnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta 2,5 ,naááádhera! :-) My spolu budeme 3.7. 8 let!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je tady někdo z Plzně, nebo okolí???
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy u mě to bylo jednoduchý :) vlezla jsem do Kiku, zabrousila k dekoračním věcem, od všeho vzala něco, nechala tam necelý 4kilča a už jenom koupit organzu, svícínky máme vybraný v Ikee to se koupí příští týden, vázičky a nějaký pěkný ubrousky ještě a je výzdoba stolu hotová :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@michaelarackova 8let?ty jo,to už je docela dlouho.My už máme skoro všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta To už je sakryš dlouho! :-) zase vím ,do čeho jdu! :-D Taky už začnu, hlavně moje kamarádka má svatebni e-shop, takže to bude docela jednoduché! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 V Kiku jsem byla taky včera, ale v nějakým menším, takže nic moc, zítra jedu do většího, tak snad se povede :-) něco možná budu i obědnávat z internetu, třeba plovoucí svíčky nebo ubrousky ve tvaru srdce, uvidím no a do Ikei se samozřejmě taky chystám, už jenom kvůli těm vázičkám a mystičkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova my taky víme,do čeho jdeme,bydlíme spolu od prvního měsíce a už jsme toho zažili dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy my právě Ikeu spojíme i s návštěvou svatebního krámku v Pze kde chceme koupit tu organzu, tak pokud by plovoucí svíčky neměli v jednom, tak v druhým určitě pořídíme, případně e mají u nás v Olympii v jednom krámku, bílý i zelený :) i když jelikož písky a kamínky mám zelené, tak svíčky budu shánět jenom bílý, aby tam byl vidět kontrast :) taky jsem přemýšlela nad ubrouskama Dunilin, ale to ještě uvidíme :)
Odpovědět
@anicka_1 dekorace komplet koupena
Odpovědět
@michaelarackova halo tady Příbram
Odpovědět
@stastnanevesta protože můj muž je hodně časově zaneprázdněný a nechci mu přidávat další stres nebo něco co by ho mohlo stresovat. Navíc moje švadlena (přítelova sestřenice) má úplně narvaný červen...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si nechala zjistit teplotni prumer na 21.7. a je to 19,1°C , v roce 1996 bylo 9,1°C a v roce 98 36,1°C - husty co? :-) uvazujete o tom, ze by jste si brali do zalohy nejaky sal, nebo neco pres ramena, pokud mate saty s holymi rameny? Ja teda doufam, ze bude krasnych 25°C, ale prece jenom, co kdyby? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka nevíš jak je to týden na to? :-D ... každpádně máme sice hostinu uvnitř, ale v tom salonku je docela chladno a říkala provozní, že pokud nejsou venku několik dní teploty kolem 30, tak je tam víceméně stálá teplota po celý rok, takže si určitě koupím bolerko, nespíš pletený v barvě svatby :-D co kdyby byla opravdu zima :)
Odpovědět
@claire90 a kde si kupujes bolerko? ja o tom zacinam taky uvazovat, ze neco poridim rdsi do zalohy, at tam treba neklepu kosu, ze jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka teď jedem o víkendu do Prahy po obchodech, tak se mrknu, ale jinak to jistí aukro :) mám tam vybraný už :) a hlavně takhle to pletený pak unosím na rozdíl od svatebního klasickýho :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka jak má být začátkem července?někde jsem četla,že nejchladněji bude do 6.7. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta a kde jsi to četla??To snad né:-(
Odpovědět
@bonbarka Ahojky a kde sis to prosím tě nechala zjistit???Tak to vypadá, že ten červenec nebude zrovna nějak teplý, to jsem z toho trošku zklamaná, právě, že jsem taky doufala, že bude přijatelných 25-26 C, svítit sluníčko atd...to s takovou vypadá, že si ještě budu muset přikoupit paraple:-D
Odpovědět
@milileo Musime pozitivne myslet a to vyjde ;-) To by me teda dobre nastvalo kdyby prselo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@milileo http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pocas...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já ale doufám,že se to ještě dost změní a že bude teplo, pršet prostě NESMÍ!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?