Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já to porovnávám s koupením šatů. Jedu si pro ně do polska. Tam výjdou kolem 4000 nové. Což si myslím, že se oplatí. Ale zas když ti je ušijou, máš jistotu, že ti krásně padnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janca_wall a když koukneš na mimibazar, tak je plno šat na šitá na míru a jsou v ceně půjčovného :-)
Odpovědět
@janca_wall a nevíš náhodou, na kterých int stránkách bylo- už to vůbec nemůžu najít
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak jsem to oznámení hledala, ale taky jsem nenašla. Myslím, že to bylo někde na svatby.cz a pak tam byl odkaz, ale ať jsem hledala jak chce, tak bohužel nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka sice nevím kde jsi to viděla ty, ale když to člověk hodí do googlu mohlo by to být tady http://www.tiskoznameni.cz/detail/sva... nebo http://www.fotodoma.cz/svatebni-oznam... a asi by se našli další :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že se tu hodně pokročilo v přípravách... U nás taky, překvapivě :-D Máme místo, termín a čas, máme restauraci, máme prstýnky a byla jsem na zkoušce šatů... Ale čím víc nad tím vším přemýšlím, tím víc se mi chce udělat maličky obřad, jen my dva, děti a úřední svědci =-)
Odpovědět
Ahoj holky, nejakou dobu jsem tu nebyla a musim rict, ze jsem v pripravach ani moc nepokrocila.Mam objednane akorat koalce na vysluzky, byli jsme na veletrhu v Ove a v sobotu jde poprve zkusit svatebni saty...snad se zadari
Odpovědět
@claire90 to je ono,děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka nemáš vůbec zač :)
Odpovědět
Dneska mi došla další svatební dekorace- už se fakt těším
Odpovědět
holky děláte i to, že budete nosit krabičky po rodině s cukrovím před svatbou. Mě to přijde zbytečná věc. Určitě cukroví pro rodinu, která na oslavu nepůjde, ale pro lidi, co tam budou? Moje máma si to však nenechá vymluvit. Zajímalo by mě, zda se tato strará tradice dnes ještě dělá.
Odpovědět
@handulilinka My před svatbou nic roznášet nebudeme, menší výslužky pro hosty budou, ale dostanou je až na svatbě při odchodu domů :-) Je to dost práce, všechny před svatbou objet (hlavně pokud máte více hostů) takže bych si do toho od maminky nenechala mluvit a přídadně ji nechala ať si to rozvozí sama, pokud jí to přijde důležité. Vsadím se, že v tu chvíli se bez toho obejde ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@jita48 ona celé cukroví platí, takže finančně to neřeším. Spíš mě zajímá, zda se tato tradice ještě dělá?
Odpovědět
@handulilinka ja nemyslela finance, ale časovou náročnost, pokud není celá rodina z jednoho města :-) Tohle je zrovna tradice, která už mi nepřijde tolik častá a spíš se od ní ustupuje, nevím o tom že by ji někdo u nás v okolí před svatbou dodržoval. Ale to může být kraj od kraje jiné :-) Ale hlavně bych dala na váš pocit, jestli se vám do toho chce nebo ne, dodržovat všechny tradice, tak se z toho zblázníme :-)
Odpovědět
z jakého kraje jsi?mě to časově nevadí- bydlíme dost daleko od rodiny, takže jsem spoustu lidí dlouho neviděla, takže ych spojila příjemné užitečným. navíc rodiny bydlí ve 3 městech.
Odpovědět
ahojky holky nemáte někdo zkušenost s snubni-prsteny.cz?
Odpovědět
@handulilinka z Olomouckého :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka to u náš se tedy vždy dávají svatební koláčky v košíčku a rozdává se to spolu s oznámením a po svatbě, když někdo odejde, tak dáváme výslužky. U nás v kraji to zase zvykem je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy my budeme dávat výslužky po svatbě @handulilinka my před svatbou roznášet cukroví nebudeme, stačí předat výslužky po hostině
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj, já nic před svatbou nosit nebudu....Po svatbě rozdáme výslužky těm, co budou na svatbě a šmitec. Asi tam stejně toho cukroví moc nebudeme mít, takže mi to přijde zbytečný. Vdáváš se ty nebo mamka :-D Jestli ty nechceš tak by sis to měla prosadit.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám přidávám :-) musela jsem se přesunout z června, ale tak snad je to definitvní :-)
Odpovědět
Od nás dostanou cupcake a šmitec. je krásně nazdobený a vydrží i teplo, tak snad se jim bude líbit :). slečna cukrářka mi i říkala, že je může nazdobit podle obličejů rodiny na fotkách :D. dost to zvažuju...jaký myslíte, že je to nápad? a jak jste na tom s dekoracemi? Kdy plánujete nákup?
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka_1 ahojky, většina koupená teď v týdnu v Kiku :-D víc serapetiček už asi potřebovat nebudeme :) příští víkend se bude dokupovat v Pze ještě organza a možná mrknu ještě na krystalky na stůl a organcový nebo saténový stuhy kolem židlí asi, ale to by asi mělo být vše a v Ikee se podíváme po vázičkách, svícínkách :) na stěny nic plánovat nemusím, je to tam útulné a zdobené ve stejném stylu ako zbytek hospody, tak plánovat nějaký blbosti na zeď, tak už by to bylo přeplácané :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gromlen ahojky, tak mezi námi vítám dalšího červnovýho "přeběhlíka" :)) jak jdou přípravy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gromlen vítám tě, jak jdou přípravy a co už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, prosím koukněte do mého alba šaty a poradtě mi prosím které z těch 2 si mám vybrat, nebo je tam mezi nima sakra rozdíl v penězích a ja nevím, jestli mám jít do toho nebo ne :( mně přijdou oboje hezké :-) neumím se rozhodnout
Odpovědět
@anicka_1 a kde sis ten dort nechala delat a cca za kolik?at mam taky prehled...
Odpovědět
@handulilinka dela :-)
Odpovědět
máme oblek, šaty u švadleny (ale nemůžu sehnat portu - nevíte kde se prodává?) koláčky a cukroví. chceme 21.7.2012 v týdnu to jdeme vyřídit. držte palce :-)
Odpovědět
@claire90 doufám, že to bylo moje první a poslední přeběhnutí :-) jak jdou přípravy u tebe? my to moc neřešíme, máme čas :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?