Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@claire90 moje máma peče perfektně, ale dorty si necháme upect, také nechce mít tu zodpovědnost
Odpovědět
@claire90 pokud chceš, tak mi napiš na mail ha.beneska@seznam.cz, zašlu ti adresu na úplně nejlepší obchod na netu s věcmi na dekoraci a tak. Mám je prověřené
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka a to peče perfektně :) o sestřičce to bohužel tvrdit nemůžu a pořád to na mě zkouší :) ale mě nepřekecá, proto to zkoušela přes Davida :) dneska jsem jí řekla, že pokud chce péct, tak může dělat koláčky, chtěla bych je dát o do současný, pak v té době bývalé práce kolegyňkám a pár klukům, tak jich bude potřeba víc a na ně může trénovat už teď řeso víkendy, tak myslím uspokojivej kompromis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka pokud jsou i s cenama dobrý, tak se to bude určitě hodit :) teď jsem si v jednom shopu zkusila dát pár věcí do košíku a vybaflo na mě 700 a to tam opravdu skoro nic není :-D šílený ty ceny :)
Odpovědět
@claire90 tak udělej kompromis, atˇ napeče cukroví, koláče a dorty do krabiček, pokud to zvládne, tak můžeš jí dát i dort
Odpovědět
@claire90 napiš mi na mail, pošlu ti to. Nevím jaké ceny myslíš, ale já jsem spokojená, dala jsem za to 1200 a mám celou dekoraci. Hlavně vše došlo v pořádku a jsou milí- občas si s nimi píši nějaké požadavky přez mail. Nedůvěřuji moc on-line prodejům, ale tyhle mám prověřený
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jelikož se mi stále snaží nacpat klasickej krémovej svatební dort, tak ten jí nedám už jenom proto :) cukroví dělat nebudeme, takže může řádit jenom s koláčkama :) a myslím si, že by měla držet pusu s šoupat nohama, jelikož už kvůli ní musíme vymýšlet a nejspíš nechávat šít šaty, protože tak dlouho hučela, že chce být svědek, což nejde, chci svojí jedinou kamarádku nebo družička a jelikož máme dvě malinký, tak bude dělat dozor :-D ale právě chci aby měli stejné šaty, tak ať si na mě víc nevymýšlí :) ... dokonce dneska mám další důvod proč to nenechat dělat jí, ale to psát nemůžu hihi :))
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka už jsem psala :) ... nu ceny když to vezmu obecně, tak třeba organzovej pytlík na rýži v jednom shopu stojí 7Kč a v jiným třeba 20 a přitom vypadá stejně :) jenže jak říkáš, dneska se tomu moc věřit nedá, nemusí dojít ani ten levnej ani ten dražší :) tak za ověřenou firmu budu jenom ráda :)
Odpovědět
@claire90 tak jim řekni, že jsem ti to poradila, ať mám nějakou slevu ;-)
Odpovědět
@handulilinka ahoj,mohla bych taky poprosit o tu stránku na ty dekorace?:-)
Odpovědět
@milileo tak mi napiš mail, tady se to vkládat nesmí. Ha.beneska@seznam.cz
Odpovědět
tak tyhle bych chtěla, snad něco takového seženu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@claire90 my si necháme udělat dort podle fotky,laděné do barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka nááádherné!!
Odpovědět
tak tohle bude moje kytka, pouze změna barty- tmavě fialová
Odpovědět
@handulilinka už bys měla mít na mailu mou zprávu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka teď koukám, ono to je z Mostu :) ten Most mi je opravdu souzenej koukám :) narodila jsem se tam, Braňany pod ně spadají, takže mě i oddají a ještě tam můžeme nakoupit na svatbu :-D tak to si tam asi uděláme s Davčou osobní výlet až tu zase bude omrknout všechno "live" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta u nás se to bohužel pořád mění :-D teď jak tu byl, tak jsem tu brouzdala a zahlídl tu fotku dortu, místo figurek Pacman a celý laděný jako ta hra a že by to chtěl :-D no si ze mě dělá srandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 to ani neznám. My nakonec figurku mít nebudeme a už máme v cukroví jasněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no mě by to taky v životě nenapadlo :) takhle to vypadá http://static0.asmira.com/photo/59/44... :-D my měli vybrané bílé porcelánové holubičky se srdíčky, ale jenom vybrané, kupovat se bude až bude definitivně vybráno :) jinak budeme dělat jenom dort, ale chtěla bych formou cupcakes, i u tohodle jsem hned myslela na případnou úpravu :-D a pak teda pověřím ségru těma koláčkama, může nám je dát jako svatební dar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my budeme mít taky jen dort a pak nějaké zákusky na raut a do výslužek
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta právě kvůli výslužkám chci ty cupcakes :) na rautu budeme sladké nahrazovat čokofontánou, dokonce ji paní provozní má vlastní, tak jí alepsoň nemusíme shánět :) a ty koláčky, to by mohlo stačit :) doufám v to, že bude teplo a každej půjde spíš na ovoce/zeleninu a maso než aby vyhledával sladké :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 u nás čokofontána nakonec nebude Doufám,že bude teplo,ale ne zas moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta mě by moc nevadilo, tedy kvůli babičce ano, ale jinak v salonku v těch Braňanech je celkem chladno a paní provozní říkala, že pokud nejsou opravdu vysoký teploty několik dní za sebou, tak se ta taplota tam drží i v létě a to bych si asi musela pořídit nějakou bundičku na sebe :-D
Odpovědět
@claire90 ten obchod je úžasný,mají všechno.dekoraci,šaty,rstýnky............
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka ahoj,můžeš mi prosím poslat taky ty stránky?? Poslala jsem ti už e-mail, děkuji moc :-)
Odpovědět
holky, ráda vám ty stránky pošlu, já jsem byla spokojená, ale reklamace nepřijímám
Odpovědět
holky nevíte o výborné cukrárně okolí Žďár nad Sázavou, Polička, Svitavy? Děkuji za každou radu
Odpovědět
Profilova fotka
taky prosím o stránku s dekorací lluckavavrova@seznam.cz děkuji :-)
Odpovědět
@spygy napiš mi na mail
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?