Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : to ja na cerven doufam taky ;-) a kdy mas termin porodu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy budem doufat,,ze uz si to nikdo nerozmysli;) podle MS 16.1., zitra jdu na screening,jsem 12t.tak se stanovi TP..
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Tak jak je?doufám,že všechno dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojky, jj, nejak jsem nestihla napsat:) vsechno ok, screening taky dopadl dobre, zitra jdu zase na kontrolu, doufam, ze bude videt co to je:) Jinak se me ted vyrasil pupik uz, behem 3 dnu asi, hlavne vecer me to prijde dost znatelny:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všichni!! tak jsem tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
@romana21 ahoj,máte svatbu týden po nás :-) a jak bude vypadat?kde bude?pověz nám o sobě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám... dneska jsme s přítelem domluvili datum a máme ode dneška rezervovanou restauračku na hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,holky,taky se přídávám ;-) konečně nějaká diskuze pro červenec 2012 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzuzkka88 ahojky,super,že máš stejné datum.kde bude svatba? @gia_ahoojky,vítám tě,taky jsem si říkala,že tu diskuze není,tak jsem ji založila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no,byla jsem v diskuzi "Svatba 2012 plánujete.." nebo tak nějak.Asi se přestěhuju sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_super :-) tam jsem byla taky,ale tady je to lepší,i když to tu zatím nežije
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ono to tu časem začně žít,jen až se tu přídá víc nevěst ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta no místo ještě nemáme.. zatím jsem ráda, že jsme domluvili datum a zamluvili restauračku.. zítra přítel zamluví fotografa (kamaráda).. no a pak bude následovat místo obřadu a místo rautu. Obřad bychom chtěli někde v Brně... takže budem ještě přemýšlet... nevíte někdo, kdy je možný si vzít vlastního oddávajícího, nebo je to jen na domluvě s příslušným úřadem?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 my máme možnost mít vlastního oddávajícího,ale nevím,jak to chodí @gia_asi máš pravdu. teď jsem se tu dočetla,že za měsíc budeš maminka podruhé,gratuluju :-) kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jojo,děkuju :-) svatbu bychom chtěli v zámecké zahradě v Lednici,ale ještě uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ V Lednici jsme se byli podívat teď v neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no mi tam chceme se jet podívat na podzim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ jinak máme i diskuzi přímo na termín 7.7.,založila jsem jí,tuhle ne
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak jsem tam :-P
Odpovědět
Přidávám se :) náš snad šťastný termín bude 28.7. :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás :) přesný termín zatím nemáme, ale uvažujem o 28.7. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@missinka87 vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@missinka87 Taky vítám a moc gratuluji k zásnubám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@missinka87 jaké byli zásnuby?
Odpovědět
Profilova fotka
Zásnuby byly krásné :) byly ve Valdštejnské zahradě v Praze, takže romantika! Fotili jsme se a já chtěla vyfotit přítele se synem, tak sem popošla do předu a Jarda začal štrachat v taštičce, najednou vytáhl krabičku, klekl si a zeptal se :o)) bylo to fakt krásný x-)
Odpovědět
ahojte, hlásím se taky na červenec 2012:-) A zajisté už tady probíhají důkladné přípravy...:-)
Odpovědět
jinak u nás to padne na 21.7. nebo spíš 28.7. víc nevíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu :) Ale zatim nas tu moc teda nejni
Odpovědět
Profilova fotka
My vybrali 21.července protoze nam 7.července už bylo vyfouknuto kdo si vybral tak magicke datum jako je 21.červenec 2012 jako jáá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ženy jake byly u Vas zasnuby?? U mě tedy nic moc :-| predstavovala jsem si je trosku jinak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?