Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinecka88 Jsme na tom stejne taky je mame za tu cenu a kazdej kdo je videl rik jak jsou hezky stejne ho budu nosit jen ja pritel kvuli praci nemuze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka našetřili jsme na to, ale děkujeme moc :-)
Odpovědět
@lucinecka88 to je právě to, na netu se dá sehnat,ale tomu já nevěřím. Takže raději klasickou formou
Odpovědět
Holky, mám z brněnského svatebního veletrhu nějaké slevové poukazy, nevyužiju, tak dávám do placu (není to nic moc, ale třeba se to někomu budou hodit): sleva 1000,- na zapůjčení šatů ze salonu Chantal, dárkový poukaz na jednorázové profesionální nalíčení s poradenstvím péče o pleť v hodnotě 500,- v salonu Chantal a dárkový poukaz v hodnotě 500,- na hodinku s péčí o pleť a líčením Mary Kay. Můžu poslat poštou, nebo předat v Brně :-)
Odpovědět
@lck79 jsi hodná, ale určitě se jedná o poukázky do Brněnských salonů co
Odpovědět
@handulilinka jojo, ten salon je v Brně a v Třebíči
Odpovědět
Ahoj, přidávám se :-) . 28.7.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise Mám stejný termín :-) Kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise vítej :) také máme stejný termín jako vy :)
Odpovědět
@sarkar @claire90 jé tak to je super :-) . Střílky, okr. Kroměříž :-) . Co vše už máte holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise ahojky, my máme 7.7. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta :-) pěkné datum! @sarkar @claire90 Tento termín je vhodný i podle lunárního kalendáře ;-) !
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@framboise máme to na výročí a celkově je pro nás 7 šťastné číslo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám k vám. Také datum 28.7 a místo je Morávka (Frýdek-Místek). Jak jsem si to pročítala máte toho už docela dost. My máme jen místo a datum. Jinak to pořád odkládám, že je dost času =-)
Odpovědět
Tak mám konečně zarezervované šaty, hurá :)! Byla jsem v x salonech, zkoušla jich snad stovku a konečně jsem si vybrala. Byla jsem i v opěvovaném salonu Maggie Sottero, šaty tam mají sice fakt krásné, ale nevybrala jsem si tam (buď byly neskutečně drahé, dvacítku za tři dny půjčení fakt obětovat nehodlám, a nebo se mi vyloženě nelíbily...). Pokud je tu nějaká slečna z okolí Kladna, tak můžu vřele doporučit svatební salon Vlasta na Kladně. Je tam neuvěřitelně milá paní a má krásné kousky. Vybrala jsem si jedny docela originální, tak snad se budou líbit - hlavně ženichovi tedy :). Takže teď už jenom oblek pro ženicha (ráda bych toho mého přemluvila do žaketu, ale uvidíme, zatím se na to moc netváří :) ), boty pro mě, oznámení (chceme je z vlasních fotek - fotit se jdeme koncem března), prstýnky, dort, koláčky, výzdobu, kytku a dalších milion věcí a to by asi tak bylo vše :-D . Snad vše půjde hladce, odmítám se stresovat.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janca_wall ahojky,vítám tě tu :-) já jsem ráda,že máme podstatné věci hotové a vše to jde bez starosti a v klidu @amaalka máš foto?stovku šatů? no já právě bych tolik za šaty taky nedala,strop byl deset a nechám si ušít a dám 8500.
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise @janca_wall Obě vás tu vítám :-) Nebojte, že ještě nic kromě místa a data nemáte. Já mám jen oblečeného ženicha, pár drobností pro mě a kamarádku fotografku. Ostatní je ve fázi přemýšlení, vybírání a domlouvání přes kamarády. Však je na všechno čas ;-)
Odpovědět
@eliska_z Ahoj holky, presne tak. A hlavne, vsichni plasi a pak mi prijde ze je to zarizene raz dva, takze zadny stres ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise u nás toho moc není :) předpokládám že budeme mít zase nabitej víkend za měsíc a opět něco přibude :) ale pro zatím já mám složenou zálohu na šaty, bohužel jsou přede mnou ještě jednou půjčené a pak je budeme odkupovat ze salonu :) miláček si vybral boty, ale doma ještě nejsou, to asi při další návštěvě v Čechách, alespoň to tak plánuje :) pořídili jsme podvazek a polštářek a jeden podvazek jsem si koupila sama :-D máme rezervovanou matriku, 5.3. tam jdeme znova doložit všechny dokumenty k tomu a zaplatit poplatek, zajištěné místo pro obřad a hostinu, Selský dvůr v Braňanech, je to tam úžasný i když možná trošku dražší, ale co dneska není :) a hotové svatební oznámení, dělali jsme sami a většinu jsme už i rozdali, maminka nám na to jenom řekla, že jmse blázni, že to je moc brzo, ale když si vezmu že tu pak ani jeden nebudeme, tak lepší dřív než týden před obřadem :-D to pro zatím stačí, teď budu hledat na netu asi DJ na hostinu a jelikož si musíme zajistit sami hudbu k obřadu, tak přemýšlím, že bych tam vzala živou, housle/harfu něco takového :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my máme harfu na obřad a strašně se těším :-) u nás bude spousta zařizování v březnu na šaty, kytky a zákusky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta mě se ta představa právě taky strašně líbí :) ale nevím jak moc se to hodí k tomu statku :-D ale zkusím to navrhnout miláčkovi, na hoďku bysme si mohli něco takovýho pronajmout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nám by chtěla pést ségra, učí se na cukrářku, ale já se bojím jí svěřit třeba dort, sice by měla letos končit, ale když si vezmu jak dopadl můj dort k narozkám, tak se bojím, přeci jenom vdávat se chci jednou a tak chci mít vše dokonalé, raději bych to nechala na sukrárně a ona ať udělá třeba koláčky, to bych ji svěřila, ael dort se opravdu bojím :( na kytky přemýšlím že se půjdu jenom předběžně zeptat s fotečkou, aby mi řekli co to tam vlastně je za kytky všechno, zjistit co a jak s těma květinovýma náramkama nebo jestli raději udělat i pro družičky malou kytičku a předběžně na kolik y to takhle komplet vyšlo :) a pak jestli slevu ze salonu díky šatům můžu opravdu uplatnit i u nás v Teplicích u toho samýho květinářství, nebo jenom v Mostě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já se na to strašně těším, bude to romantika :-) myslím,že je lepší mít profi cukrářku, ať pak nejsi zklamaná. Já už mám představu o kytici tak se budu domlouvat přesněji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se přidávám 28.7.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak čtu tak už máte skoro všechno zařizené,já mám akorád fotaka a termín svatby,holky prosím porad tě kolika kilov dort budu mít 50lidí? taky koukám že nás jich je ví s tím to datumem,chtěla bych svatbu do lila a ženich bude mít lila košili,ale nevím jakou kravatu?díky za rady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@soronela ahoj, vítám tě :-) pro 50lidí stačí 3patrový dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, já si taky myslím, říkám koláčky ať klidně dělá ona, ty může začít trénovat už teď, ale dort nee a to to včera zkoušela i přes toho mýho maroda :-D potvora :-D ... taky mám představu, chtěla bych kytičku co mám v albíku :) ale nevím přesně co tam je všechno za kytky, poznám jenom malinký zelený chryzantémky a růže, ale je tam ještě něco nevím co, tak proto ybch to řešila přes tu fotku :) ale ta mi opravdu padla hned do oka, bez listů okolo aby byla jemnější, svatebnější :)
Odpovědět
Profilova fotka
@soronela také tě vítám :) ... my budeme mít zeleno - bílou svatbu :) ženich chce světlý oblek, košili bude mít nejspíš bílou/smetanovou a kravatu v barvě :) i když to je moje představa, do toho mu moc kecat nemůžu, chce se oblíkat sám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 nám koláčky zařídí ženich, zná šikovnou cukrářku :-) já bych chtěla tu převislou kytku z bílo-červených růží
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já puvodně taky chtěla zeleno-bílou svatbu ,ale přítelovi moc nejde zelná tak jsem změnila na lila :-) a kde jsi kupovala dekoraci na stul? :-) a jakou budeš mít kytku? já chci s tulipánu ,ale neví jestli ještě budou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?