Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
ahojky, tak já jsem jen pro živou kapelu, má to lepší amošku. Je ale pravda, že nezahraje vše. Nadruhou stranu vlačík puštěný na počítači nezní moc dobře. Zkrátka naživo alespoň pro mě. Máme svého prověřeného muzikanta, bere za večer max 3000 takže paráda
Odpovědět
Profilova fotka
@milileo u nás bude akorát z těch zvyků rozbíjení talíře, jídlo ze společného (polévka), první tanec...a to je vše...únos nevěsty také nechceme....kdo ví co by se mohlo stát. Takže jsme to zamítli hnedka
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no to máme hotový skoro :) budeme to mít takový jednodušší, ne propracovaný jako tu jsou k vidění, ale nevadí, budou naše :) zrovna zítra ráno je jde David vyzvednou vytištěný do reklamky a pak je večer doupravíme, aby se mohly už roznést o víkendu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@milileo u nás rozbití talíře určitě, krmení polívkou, první tanec a trápení ženicha => sundavání podvazku zubama snad taky :-D jinač asi nic, nějak mě nic nenapadá :)
Odpovědět
teď jsem četla na foru- rozpočet na vaší svatbě o muzice. Psala tam jedna provdaná rok, že jediné na co se na po svatbě vzpomíná je zábava a hlavně muzikant, který tuto zábavu vytvoří. Žádné fotky, videa ani jídlo, ale zábava. Popsala to tam moc hezky a mě nezbývá než s ní souhlasit.
Odpovědět
@claire90 tak mám pocit, že jsem dost pozadu. Teprve pracuji na vlastní výrobě. Ještě jsem nepřišla na to, zda si ho objednat nebo nechat vytisknout. Roznášet ho, tak to ještě bude muset počkat
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak ono záleží jak moc propracovaný to budeš mít :) já dělala návrh jenom ve wordu, na A4, zítra bude vytištěno a pak to nějak přizdobíme, ostříháme a hotovo, ale některý nevěstinky taky dělají doma a je to fakt luxusní, teda jedny mě tu opravdu dostaly :) občas si říkám, že škoda že nejsem zručnější, mohlo by to být o dost lepší, ale čert to vem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka já myslím,že je času dost @claire90 to si říkám taky,že je škoda,že nejsem šikovnější
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj, už máš nějakou představu o účesu, jaký budeš mít? Ptám se proto, že mám taky krátké vlasy (ještě kratší než ty) a tak nějak se bojím, že z nich prostě nepůjde nic vymyslet.. Nemáš nějakou inspiraci? A budeš mít závoj? Pořád nevím, jestli se k těm krátkým vlasům hodí...
Odpovědět
Profilova fotka
máme zamluvenou radnici v Č.B., restauraci, kde tedy musíme tuto sobotu doladit menu. Pak už mám složenou zálohu na šaty, závoj, spodnici, nakoupenou mám dekoraci na stoly. Svatební oznámení skoro rozdáno. Zamluvený fotograf. Teď budu domlouvat výslužky a taky se půjdu podívat na kytky. Klukům necháme ušít košile, tak se musím domluvit s kamarádkou :-)..
Odpovědět
Profilova fotka
@kkjanicka to jste na tom dobře,my budeme oznámení posílat ted @amaalka ta moje profilovka je starší, teď mám vlalsy po ramena asi a závoj budu mít
Odpovědět
tak to budeme mít stejně..Jen se mi zdá zbytečné vyzvedávání nevěsty ženichem. Tak jsem to navhodila přítelovi, že se mi zdá naprosto zbytečné, aby mě vyzvedávál a žádal podruhé rodiče o mou ruku, že když tam přijede se všema těma svatebčanama,tak že tam bude zbytečně hodně lidí, ani nebudou mít kde zaparkovat a bude zmatek...ale to se mu nelíbí (spíše ví,že se to nebude líbit jeho matce) a tak je proti:-( tak jsem spíše chtěla vědět, jaký na to máte názor??? Na to vyzvedávání nevěsty?
Odpovědět
Článek se načítá
@milileo U nás vyzvedávání neproběhne. Máme to naplánovaný tak, že se hosté sejdou v místě svatby (část ještě předtím v hotelu nebo kavárně), kde se o ně postará "koordinátorka" (kamarádka s přítelem) - uvítá je apod. Já tam přijedu až nakonec a z auta vystoupím u zadního vchodu k zámečku, kde na mě bude čekat táta. Společně projdeme zámečkem a budeme pak sestupovat zámeckýma schodama k altánku, ve kterém bude obřad a kde už budou všichni připraveni. Takže ženich mě uvidí poprvé opravdu až před "oltářem" :)
Odpovědět
@milileo my taky žádné vyzvedávání nemáme, celá svatba včetně ubytování bude v jednom areálu, takže se budu připravovat v našem apartmánu a Ondra bude mezitím vítat hosty. Mě všichni uvidí až půjdu k oltáři :-)Jsem rádá, že si můžu v klidu užít přípravy za asistence pouze mé svědkyně a sestriček a zbytečně se před obřadem nestresovat :-)
Odpovědět
my bydlíme 250km od místa obřadu. Moje rodiče jen 80, takže jsme se dohodli, že budeme spát u přítelových rodičů, kde se také ustrojím a tam se všichni sejdeme- moje rodiče přijedou trochu dříve.Pak pojedem všichni na obřad, pak na oběd do restaurace a pak hurá na pronajatou vilu na párty. Nedokážu si představit, že by mě měl vyzvedávat u rodičů, to bychom celý den jen jezdili. :-)
Odpovědět
Holky dneska jsme byli mrknout na prstýnky a málem mě trefilo. To snad není ani možný, že bychom nekoupili za rozumnou cenu. Nejnižší cena byla 8000 za kus. Na šperky si nepotrpím, tak si snad koupím prstýnek z pouti. Za kolik máte vy?
Odpovědět
@handulilinka my jsme se byli dívat včera a všechny prstýnky, které by se nám líbily, stály kolem 20000-30000. Takže nás taky oblel studený pot :-| Říkali jsme si,že když už to pak budeme nosit celý život, tak určitě chceme, ať dobře vypadají..Ale že budou stát tolik, to jsme byli pěkně překvapeni teda..
Odpovědět
@milileo také jsem na tom nechtěla šetřit,ale nebudu dávat za prstýnky kolem 15000. Za to mi to nestojí. Je pravda, že cena zlata šla nahoru: moji rodiče kupovali zlatý před 4roky za 8000celkem. Zvažuji tu chirurgickou ocel nebo titan. Připadala jsem si v tom zlatnictví jako socka. A to vyděláváme pěkný peníze
Odpovědět
@handulilinka Jj to chápu, taky jsem se tam pak necítila moc příjemně. My teď ještě půjdeme na 2 svatební veletrhy, tak uvidíme jestli tam neseženeme levněji. Přece jenom tam ty zlatnictví mívají většinou různé akce, tak na to teď spoléháme..jinak nevím, jak to budeme řešit... :-S
Odpovědět
Tak jsem se vratila od kadernice, kde mimojine probehla diskuse nad svatebni ucesem a vysledek???Zajimalo by me co na ty hlave vlastne budu mit :-( Jsem nestastna co mam vymyslet...jak to mate holky vy? Ja mam vlasy rovny a na ramena, takze jsem v koncich...
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka jsem na tom podobně,ale budu mít příčesek,takže z toho snad něco bude :-) @handulilinka ty ceny jsou hustý, naše jsou za 22tis
Odpovědět
ty vado tak drahy prstynky??
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka máme je objednané ze zahraničního zlatnictví,takže je v tom i doprava,ale originalita je originalita,teď si musíme počkat do konce března,až nám přijdou
Odpovědět
a ukazes nam je? :-) my prstynky jeste nezacali resit, jsem zvedava co vykouzlime my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/fotoblog/stast...
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka moje, zítra sem hodím fotečky našeho výtvoru ať se trochu pobavíte :-D :-D
Odpovědět
@bonbarka tak k té kadeřnici zajdi znova a zkuste něco vymyslet, určitě už má zkušenosti a poradí ti. Já to neřeším- nechám to zcela na ní. Vlasy mám tak jak ty. Zkus mrknout na fotky tady. Možná by vypadalo zajímavě nechat si jen kulmou nakroutit vlasy, nechat je rozpuštěný a nějakých pár pramínků sepnout
Odpovědět
@stastnanevesta kde na to proboha berete?
Odpovědět
@stastnanevesta- mylím, že jsi vybrala dobře za ty peníze. Já mám ráda něco jednoduchýho, ale je pravda, že jsou moc pěkný
Odpovědět
ahojky holky já se svým nastavajícím jsme si našli na internetu prstýnky za 950,- z chirurgické oceli a jsou úžasné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?