Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nu my budeme mít všechno v jednom :) takže se platí záloha za pronájem prostor včetně restauračky, což je myslím v dnešní době celkem normální :) ale potěšila mě nabídka rautu, nemusíme shánět sami čokofontánu, paní jí má, takže si ji zaplatíme i s čokoškou a obsluhou u nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda,vidim,ze u vsech to jede ve velkem :-) tak saty uz mam zamluvene od listopadu,akorat jeste musim doresit zavoj a boty :-) oblek nechavame na cerven,prece jenom se chlapovi muze postava za tech 5 mesicu zmenit :-D obrad i hostinu mame v trebovickem mlyne,maji tam nadherny altanek a celkove se nam to tam moc libi :-) fotografy mame 2,kadernika a vizazistku uz mam taky,jedine co jeste premlouvam pritele je kameraman,tak snad se mi to podari :-) a prstynky, nejake se nam libi,ale jdeme obkouknout a vyzkouset na svatebni veletrh v Ostrave,tak uvidime :-)
Odpovědět
Zdravím všechny,chtěla jsem se zeptat, jaký kdo máte vymyšlený program na svatbu??? :-) Vybírání do střevíčku, nějaký kvíz atd??? ;-)
Odpovědět
@milileo my budeme mít během našeho focení po hostině vystoupení kamaráda, který závodně bičuje, potom bude během večerní zábavy "botový" kvíz a soutěž pro naše hosty, později večer tombola a o půlnoci pouštění balonků s překvapením ;-) Celý program nám bude moderovat naše svatební agentka, takže my se nebudeme muset o nic starat :-)
Odpovědět
@jita48 my mame v planu se vyfotit s rodinou atd.hned po obrade,ale tak max.hodku a pak se pujde na obed no a pak po obede se jeste pujdeme vyfotit uz jen my dva sami. A prave,že nevim, jakou zabavu mame zajistit mezi tim prvnim a druhym focenim...po tom druhem uz budou vsichni po obede a muzou se ji treba projit,ale lepsi by bylo jim nejakou tu zabavu vymyslet..uvazovali jsme o nejakem dotazniku nebo tak,ale zatim jeste nejsme rozhodnuti...a taky prave uvazujeme nad programem az se prijde...budeme tam mit na 4 nebo 5 hodin pozvaneho muzikanta,kviz s botou taky planujeme,heliove balonky a karaoke,ale chtelo by to jeste neco...a hledam prave inspiraci co jeste :-)
Odpovědět
@milileo my budeme mít focení taky nadvakrát, hned po obřadě spácháme společnou fotku a všechny možné skupinovky a po obědě půjdeme už jen na focení nás dvou, proto chceme během této doby nějaký program :-) Myslím že s programem hodně záleží i na tom, v kolik hodin máte obřad, my ve 14:00 a program co jsem napsala výše nám přijde naprosto dostačující, když se všechno rozepíše do harmonogramu. Zase ne každá minuta musí být organizovaná :)
Odpovědět
@jita48 Obřad budeme mít na 11.00 hod.a na 13:00 plánujeme oběd. Takže teoreticky po tom obřadě bysme všichni jeli na místo, kde se budeme fotit, nafotili by se tam ty skupinky a společné fota a potom bysme zas všichni jeli na ten oběd, takže tam bychom program mít vymyšlený nemuseli. A jak se půjdeme fotit po tom obědě, tak kdyžtak vymyslíme ten program tam...stejně se pak v té době budou odvážet auta atd,takže to nějak půjde. A to s tím, že každá minuta nemusí být organizovaná,to je taky pravda:-)
Odpovědět
@claire90 no vidíš, ještě minulý týden jsi neměla skoro nic a podívejme, jsi na tom líp jak já
Odpovědět
@milileo mrkni na forum beremese-je tam téma zábava na svatbu nebo něco takového a je to pěkně ispirativní
Odpovědět
@hrncarovi jéé my se taky bereme 14.7 v 11:20h. a kde? @milileo My výslužky už asi dávat nebudeme , protože před svatbou budeme rozvážet ty koláčky, možná pak jídlo co zbyde. Nevím. Jinak mi výzdobu dělá Kassa jedna mamina odsud dělala kamarádkám a jsou spokojené :-) Mám jí v přátelích. Jinak jsem si psala s jednou cukrárnou a oni chtějí za 8 deka 11kč. Omlouvám se, ale jsem pořád sama a s dětma tak mi už vypouštějí slova jak se kde píše a mluví, je to děs. Už se těším až bude tepleji a my častěji pryč než zaleznutí doma. Jinak se budu muset vrátit do školy od 1 třídy :-D
Odpovědět
my po obědě jedeme na pronajatou chatu, kde už bude čekat muzikant. Bude tam znovu svatební tabule, kde si společně opět připijeme a pak bude první novomanželský tanec. Žádný program neplánuji, naše rodina se dokáže bavit i bez toho. Pouze se chci domluvit se svědkama na tancování s balonky, čtení blahopřáníl,krájení dortu, házení kyticí. takové základní věci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak taky v červenci :D :D 7. 7. 2012
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@handulilinka to je fakt, ještě před týdnem byla jenom plná hlava nápadů a teď se pomalu začínají realizovat, ale nějak mi připadá že nen moc co už zařizovat :-D :-D to nejhlavnější je vyřízené a mě nenapadá do čeho se pustit dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rakv máme stejný termín :-) @claire90 ten pocit,že není co zařizovat, mám taky.Za měsíc se budu domlouvat na šaty a na květiny,domluvím zkoušku účesu,prostě vše v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky to vidím na další měsíc zase :) ještě teda najít DJ/kapelu podle toho na čem se shodneme a další stačí až za nějakou dobu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my už kapelu máme i zaplacenou zálohu,fakt zbývá ušít šaty, domluvit napevno dort a tak a květiny,počkat na prstýnky a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to já bych právě chtěla jenom DJ, i když Davča by raději kapelu a prej cimbálovku když už jsme natom statku, tak uvidíme ještě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem tu nová, doufám, že mě vezmete mezi sebe. Svatbu máme 14.7.2012 v Českých Budějovicích :-). Máme spolu už skoro tříletého klučíka Sebastianka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkjanicka vítej, máte to týden po nás :-) co už máte zařízeno? @claire90 já myslím,že kapela je lepší,ale jak chceš :-)
Odpovědět
@stastnanevesta @claire90 my jsme hodne premysleli jestli zvolit kapelu, DJ nebo dokonce kombinaci obou a nakonec jsme dali, po porade s nasi svatebni agentkou, prednost DJ. Dokaze se vice prizpusobit situaci, neni omezeny zanrem, nedela prestavky a v neposledni rade muze pomoct podbarvit i program mimo hrani, coz neni u kapely moc proveditelne :) Ja jsem z hudebne zalozene rodiny, nekolik blizkych lidi vcetne meho taty v kapele hraje a zivou hudbu opravdu uznavam, ale na svatbu mi prijde vhodnejsi DJ :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ono asi oboje má něco do sebe :) záleží co je pak komu bližší :) já jsem tedy pro DJ, ale uvidíme ještě coobjevíme a na čem se shodneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a kde??? :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás na svatbě DJ nebude i když tam jeden v hostech je...ale je to zároveň zpěvák...takže máme kapelku mého kamaráda...hrají opravdu všechno a pak máme toho našeho zpěváka, který bude zaplňovat pauzy kapely :D :D I když kapelka hraje i nonstop :D :D Ale nebudeme ji trápit. Jsou to všechno kamarádi, takže je to super :D :D
Odpovědět
@handulilinka děkuju za info:-) ani jsem si nevšimla,že už tu takové téma je:-)
Odpovědět
Holky jen tak ze zvědavosti jsem se chtěla zeptat, jaké svatební zvyky budete a nebudete dodržovat??? Sice už tu jedno takové téma je, ale komentáře k němu jsou už starší, tak proto by mě zajímalo, jaký je na to názor zrovna v aktuální době??:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rakv zámecká zahrada Lysice ve14h a co vy? @milileo u nás moc zvyků asi nebude,ale krmení z jednoho talíře ano,první tanec určitě taky,ale věci typu únos nevěsty ani náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 přesně,je to na každém,však uvidíte :-)
Odpovědět
Holky tak my budeme mít DJ, ale kamarád nám ho bude dělat, ale místo přístrojů, lteré musí nechat na diskošce kde hraje bude mít pc a bude pouštět přes pc i karaoke :-)
Odpovědět
@claire90 tak si vyrob oznámení, taky jsem se do toho pustila
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta zámecká zahrada český Krumlov od 14:00 :D hezká náhoda :D :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?