Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@handulilinka ono je možná lépe že do toho druhá půlka "nekecá". Člověk si něco vysní a pak spadne na tvrdou zem v podobě komentáře typu "ty jsi se asi úplně zbláznila..." :-D
Odpovědět
@parajan tak ten můj naštěstí keci nějak nemá. Až na to, že pořád mele, jak se na to klepu, že jsem vdavek chtivá,,,,,ale přiznejme si to, že už od malička každá z nás touží po tom vysněném dni, kdy bude nejhezčí a vše se bude točit kolem ní.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka můj do toho taky nějak nekecá,většinu nechává na mě a akorát mi to čas od času pochválí,jak to mám sladěné a tak :-) akorát mě trochu rozčiloval,když na veletrhu označil styl šatů,který se mi líbí a ve kterém budou i ty moje, za "záclonu", ale zas na druhou stranu vím,že to tak nemyslel,dělal si ze mě legraci a já jsem mu na to skočila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my máme svatbu také v červenci, 14.7.2012... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@atevinka ahojky,vítej mezi námi :-) co všechno už máte,kde bude svatba,do jaké barvy a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahojky,moc děkuji za pěkné přivítání... :-) .Zatím máme prstýnky - chirurgická ocel, mám koupené svatební šaty, botky, oblek a botky pro ženicha, ozdoby na auta....a sháníme,co se dá...tady jsem našla nějakou bižuterii,tak si ji určitě koupím...:-) Svatbu budeme mít v Brně - Líšni - na zámečku..a přemýšlím, že barvu vyberu asi modrou.. Jakou barvu planujete vy?a kde to budete mít? Já se jen modlím at neprší, nebo at není velké vedro.... :-( pač mám strach o cukroví... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka mám na to úplně stejný názor... a teda narovinu ti povím, že až tak drahé to nemáme, jsou nevěsty, které dají daleko přes 10 tisíc za fototgrafku :-) my nemáme sice fotografku odzkoušenou ale budu doufat že to bude oki. fotky má krásné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbu 7.7.2012 v zámecké zahradě v Lysicích, svatba bude bordó/bílá. už se nemůžu dočkat,nejradši bych se vdala hned!!
Odpovědět
taktéž 7.7.12 na Zámku Hrádku u Nechanic :-)))) svatba fialovo - bílá..:-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a my máme svatbu v Třebovickém kostele. Možná i proto nebyl s datem obřadu problém. Ale kámoška se také chtěla vdávat 7.7, ale nevyšlo jí to, protože chtěli být oddáni na úřadě a tam jí řekli, že tam jsou předtím ty svátky, a proto v sobotu neoddávají. Jinak hostinu budeme mít v tTřebovickém mlýně a co ty?? A jak u Vás? Jak to máte naplánované??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@atevinka My máme termín 21.7. a bude to na hradě Valdštejně. Podle počasí buď v kapli nebo na terasách. Hostina(nebo spíš raut) proběhne v sále hašičárny v Turnově a pokračovat se bude druhý den v grilování na zahradě u rodičů. Barva je fialovo-bílá. Jinak my teď žijeme v Brně Líšni (kousíček od toho zámečku), a tak všechno zařizuju na dálku.
Odpovědět
@milileo Aháá, tak to jo no. Právě, že jsem hleděla nikde nás nechtěli oddat :-) My se nakonec bereme v Slezskoostravské radnici, tam se nám to moc líbí a hostina bude dál. Rozmyšlíme Třebovická Role nebo Skalka v Porubě, ale spíše se přikláníme ke skalce vypadá to tam luxusně :-) Už pomalu začínám kupovat věci co je potřeba. Šaty se mi šijou, tak snad to bude v pohodě, mám z toho strach a na oblek se pojedeme podívat do Polska. A jak jste na tom vy? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@m.o.n.i.k.a Tak my už máme místo hostiny - ten Třebovický mlýn, dále máme zařízenou hudbu, kameramana, fotografa, šaty už mám taky vybrané a zaplacenou zálohu a na oblek jsme taky byli v Polsku, ale nic moc jsme tam nevybrali. Ale je to spíše jen otázka toho, jak si kdo ten oblek představuje. Tak plánujeme, že se zajdeme podívat do Bandi, prý tam mají pěkné obleky,tak uvidíme:-) A do jakých barev plánujete svatbu?? A jaké věci už např.kupuješ? Taky už jsem chtěla pomalu začít, ale nevím, jestli na to třeba ještě není brzo...
Odpovědět
@milileo My jsme taky chtěli hostinu v mlýně, ale už měli volný jen střední sál, což se nám nelíbilo i z toho duvůdu, že hned naproti je bar a tam si cizí lidi k baru můžou volně chodit. A kde máte oslavu ve velkém sále? My plánujeme lila-bílou :) Já už mám nakoupené, košíčky pro družbu i družičku k tomu umělé plátky růží. Mám obj. deštník, s polštářkem na prstýnky. Tedka se dívám na oblek pro syna a šaty pro dceru. A i výzdobu si budu kupovat sama, tak taky hledím a pomalu nakupuju. Brzy není čas letí šíleně a já hlavně nemám čas se koukat denně, takže jak vychází čas tak nakupuju, at se pak nehoním, když jsem na to sama, přítel má jiné starosti a do toho ještě děti, tak jsem ráda, že můžu tedka pomaličku. 5 měs. uteče jak voda :-( :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Jj,my máme zamluvený velký sál, do toho růžového salonku bychom se nevešli:-) Tak mě už taky láká nakupovat a jak tak vidím, tak už asi tedy taky začnu. Máš pravdu, čas utíká rychle, tak proč už si to pomalinku nekupovat,že?:-) Stejně pak mám květen/červen zkouškové,takže tam určitě nebudu mít čas na věci kolem:-) My budeme mít bílo-růžovou svatbu. Lila-bílou jsme taky chtěli, ale takovou měla minulý rok sestřenka, tak nechceme mít stejnou:-) A můžu se tedy zeptat na jakých stránkách ty dekorace a doplňky nakupuješ?? Tipuju, že také přes internet???A s tou cukrárnou, jak jsem psala si docela lámu hlavu. Chtěli bychom kulatý, docela vysoký dort, tak je mi jasné, že zrovna levné to nebude, ale zároveň bych chtěla, že když už bude stát celkem dost, tak ať i dobře chutná...tak nevím...asi si počkám na nějaký veletrh v Ově a tam posbírám nějaké ty kontakty ;-) Ty máš nějaké tipy??
Odpovědět
@milileo já porovnávám ceny, tak si zadám do vyhledavače dekorace svatba a vyjede mi plno odkazů a tak já koukám a nakupuji a taky hlavně tady a na mmb. Ono to sletí fakt rychle. Už tak mi to ted nějak sletělo. Jinak my si necháváme dělat dort u známé, ona je vyučená cukrářka a nijak jinak to neřeším než u ní :-) Má dost zakázek a tak je šikovná. A my si nemůžeme vybrat mezi dvěma co se nám líbí a dva by bylo asi zase moc. Nevím :-D Jen koláčky nevím kde nechat udělat, nevíš kolik se pohybují cenově? Bych chtěla svatební i pár těch velkých svátečních koláčů.
Odpovědět
No my právě uvažujeme jen o jednom dortu, myslím, že by to mohlo stačit..Stejně se bude krájet do výslužek, ke kávě budeme dávat zákusek (asi pařížák)...koláčky nevím, jak se pohybujou, ale můžu se o víkendu poptat sestřenky a dát ti pak vědět :-) a kde si necháváš dělat svatební kytici a výzdobu na auto?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata, tak se k Vám jdu přidat :-) naše osudové datum je 14.7. 2012 ve 12 h :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už je to definitivní :) a za tenhle víkend se stihlo docela dost věcí :) matrika nám to tedy potvrdí 28.7. ve 14:30 v Selském dvoře v Braňanech, úžasný místo :) šatky taky mám už vybrané a zaplacenou zálohu, začátkem června mi je zkrátějí, doplatíme je a budou jenom moje :) miláček si našel botky, oblek na něj neměli bohužel, prstýnky co jsme chtěli v reálu nic moc, ale hned nám padli do oka jedny na kterých jsme se shodli :) takže jsem pro začátek docela spokojená :)
Odpovědět
ahoj, my už máme konečně vybrané a zamluvené místo na obřad i na hostinu. jinak zatím nic, koncem února snad dojde na šaty... :-)
Odpovědět
@nickijanicka tam jsme byli na svatbě švagrovi- nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tak gratulace k termínu, jsem ráda,že to šlo tak dobře.My máme zamluvené pokoje v hotelu a dohodnutou hostinu a detaily,i ochutnávku menu a tak. Poslaná záloha kameramanovi,hostina (záloha) je taky zaplacená, část oznámení předána našim rodinám, zbytek se pošle tenhle týden. Co se týče prstýnků, napsali nám z irského zlatnictví,že jim došli peníze,tak teď jen počkat na materiál a za dva měsíce jsou doma :-) @hrncarovi vítej :-) jak jste na tom?
Odpovědět
@claire90 to se dá sehnat něco o víkendu? já myslela, že mají všichni zavřeno?
Odpovědět
@stastnanevesta ty už posíláš oznámení? Já myslela, že se to dělá tak 14 dní před
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak 2-3měsíce předem, ale my máme lidi zdaleka a ze zahraničí a navíc je to po svátcích a někteří už nám to i kvůli tomu už teď odmítli
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak v sobotu jsme byly na místě konání obřadu/hostiny osobně si domluvit rezervaci termínu a dneska matrika a všechno v pohodě :) svatební salon Delta v Mostě má o víkendu od 9 do 12, na 9 jsem byla objednaná, takže taky v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hi já chtěla jet zaplatit zálohu na obřad/hostinu ve středu, že bysme sjeli na véču, ale miláček zjistil, že překročil limit, tak zítra musím paní poprosit o poslaní čísla účtu a IBAN a pošleme to takhle :) pak mi pošle materiály ohledně sestavování rautu, rozměru stolů atd. a já můžu začít řádit :) :-D ... tak to je super :) taky se těším na ochutnávky a dolazování meníčka, hlavně s tou provozní, fakt super ženská :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ..No,jo,taky bych se vdavala hned,ale musime vydržet..Vše klapne a bude to bomba... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@atevinka teď už to uteče @claire90 u nás se snad pronájem zahrady za obřad bude platit po obřadě,to vyřešíme v dubnnu s kastelánkou.My máme taky super provozního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z ..Ahojky...No,my jsme z Vinohrad,takže ten zámeček byla taková blízká možnost, a vypadá pěkně..:-),Tak uvidime.. ;-) .Zařizovnání na dálku?to klobouk dolů..držím pěsti... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?