Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@zuziiik12 určitě volíme kuřecí plátek s něčím- není co zkazit, u vepřového bych se bála, že bude tuhé, ale pokud to budeš mít v restauraci, kde to znáš, není co řešit. Právě abych předešla kecům, tak si zvu jen sourozence a rodiče- na jiné řeči nejsem zvědavá a u vlastní krve vím, že se to bude líbit, protože nás mají rádi.Zajdi do té restaurace- oni ti rádi pomohou s nabídkou. Pokud můžu doporučit, tak si neobjednávej věci, které standartně nevaří
Odpovědět
@leny82 neděs mě předem, já ještě nikde nebyla. určitě se něco najde jen vydrž
Odpovědět
@jitka_007 na ten raut si to chystáte sami nebo restaurace?
Odpovědět
@handulilinka Tak už :-))))
Odpovědět
@handulilinka Ahoj, vše připravuje restaurace, kde bude celý den probíhat. Zvlášť budeme zařizovat jen dort.
Odpovědět
holky máte někdo zkušenosti s cateringem- kolik to tak finančně stojí- zvažuji totiž i tuto možnost, ale nemůžu se dopídit finanční představy
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka -Moc dekuju a taky prejem vse jen to hezke a dobre dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 @handulilinka my se dneska dohodli s provozním buď na svíčkové (dělají úúžasnou) nebp na kuřecí roládě, tu nám prý udělají, ať si to vyzkoušíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím nevěsty... holky jak dlouho budete mít obřad a kdy musíte opustit to místo obřadu než příjde další svatba... docela mne ted trápí že to je asi u nás docela na knap... vubec netuším kdy se budeme fotit ... jak to máte vy a harmonogram dne poraďte prosím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 my budeme mít obřad asi půl hodiny a nějak nemáme určeno časově co a jak, máme svého oddávajícího,matrika dělá obřady jen do 13h a my máme ve 14h,tak dobrý. Jsem ráda,že nemusím brzo vstávat. Ráno bude občerstvení než se pojede na obřad, po obřadu focení, pošlem hosty napřed.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Aha no to já právě nemužu je poslat napřed protže pak bych přišla o to rozzbít talíř atd atd.. to nejde dělat pak když oni se už usadí atd no vubec nevím asi se budem muset zdejchnout ze svatby problém je ten že to mám na čas vše naplánované a času je málo.. chjooo a to už jsme zrušila pár věcí.. co jsme chtěla. představy jsou super.. ale pak realita... ta tam :-S
Odpovědět
Ahojky holky, přidávám se k Vám s termínem svatby 7.7.:-) chtěla jsem se zeptat, je tady nějaké nevěsta z Ostravy? potřebovala bych nějaké dobré tipy, kde sehnat kvalitní cukrárnu, kde dělají opravdu chutné a dobře vypadající dorty a zákusky:-) děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Teda holky teď jste mi trochu zamotaly hlavu s tím jídlem - mám na oběd objednanou svíčkovou (jednak protože jí miluju, budoucí manžel jí má taky rád a v té restauraci nám říkali, že si jí tam na svatbu dává 95% lidí), ale máte recht, že pokud bude vedro, není to možná úplně idální volba :-| . Mám to řešit tím, že objednám dvě varianty jídla, jedno lehčí, a ať si každý vybere? Jak to děláte Vy? díky
Odpovědět
@sylvestra2 My máme obřad až ve 13 hodin - tu hodinu jsem vybrala právě z toho důvodu, že po nás už nikdo nebude, a tak tam potom budeme (snad) moct zůstat o něco déle a udělat fotky. Ve tři pak máme oběd (ca 30 km od místa obřadu) a zhruba od 6 raut. Fotografka s námi bude ca do 7 do večera - říkala, že kromě obřadu jsou nejlepší fotky po obědě, protože ženich bývá po jídle dobře naladěn a bývá svolný k focení :-D a také že už nejsou pak tolik pořád za zády příbuzní.. A pak že nás vytáhne ještě na jedno focení okolo té sedmé večer, těsně než bude odjíždět, někam prý co nejblíže k západu slunce, protože v červenci je okolo té sedmé večer na focení nejlepší světlo.. Snad to trošku pomůže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka, my svíčkovou dávat nebudeme, jelikož já jí nemám ráda a ženich taky ne..:-) tak jsme s rozhodli pro variantu. Bud kuřecí a vepřový.. a nebo kuřecí a rybu. Ještě to není upřesněno...:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka super nápad taky se zeptám fotografky jestli u zábúadu by to bylpo hezké uvidíme kolik platíš za fotografku já mám za 6500 od rána do prvního tance ale jsme domluvené že když budu chtít déle tak zůstane samo že připlatím.. počítám že jí dám 10 a snad zustane do večera uvidíme.. :-)
Odpovědět
@milileo ahojki, může se zeptat kde se berete? Nám to datum nechtěli nikde povolit :-) Že je svátek. A tak jsme to museli přesunout o týden. Jinak ta cukrárna by mě taky zajímala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@milileo máme stejný termín :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Ahoj, na obřadu musíme být půl hodiny předem, pak následuje obřad(počítám půl hodiny) a areál musíme opustit celkem od obřadu po hodině. Naštěstí to máme na zámku, takže se můžeme nechat vyfotit i v okolních prostorách nebo přímo naproti zámku je nádherný rybník, tak se dělají fotky i u něj
Odpovědět
@sylvestra2 tak to zkus naplánovat jinak- vy se budete fotit na nějakém blízkém místě od obřadu, zřejmě rodinné foto a pak vy dva. Domluv si třeba někoho z rodiny, ať vezme flašku, cukroví a mezitím co budete fotit, tak si hosté v klidu popovídaj, zakouří, daj si panáčku atd
Odpovědět
@amaalka měli jsme restauraci a můžu ti říct, že je úplně jedno, zda bylo teplo nebo ne. Všichni si na svíčkové pochutnali, kdo bude chtít, tak ať si dá méně knedlíků. A co když bude hnusně, pak budeš ráda, že si dáte pořádné jídlo. A stejně když bude teplo, tak zas máš i teplou polévku.....2 jídla bych nedělala, je to zbytečně složité a jsou s tím akorát komplikace. Akorát pokud máte v rodině někoho s dietou, tak bych to řešila
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka my to máme taky na zámku ale bohužel hned po nás je další svatba a tak máme hodinu se vším všudy... s příjezdem obřadem focením a odjezdem... takže naknap... do ted mi to nedochízelo jak moc je to nahonem. jinak s tím občerstvením to napadlo i moi svědkyni...ale kde to tak udělat stejně musíme opustit prostory zámku takže je docela bnbé přehodit je někde na parkoviště stejně všichni pojedou do místa obřadu... ted mne napadá jedině že by odjeli do místa obřadu... tam jsou stoly venku že by se zatím usadili tam servírka by je samozřejmě obslpoužila... dala jim pití daly by se tam popřípadě koláčky.. a oni by tam na nás počkali... ale nešly by dovnitř to by počkali na nás pak by jsme dojeli... a teprve by nás přivítala provozní restaurace a a pak teprve by šli všichni dovnitř.... a začala by hostina oběd atd... to nezní blbě co\??, jak dlouho je třeba na nafocení cca 30ti snímků... pak zbytek by se nafotil už v místě hostiny.. s rodinou...
Odpovědět
@sylvestra2 já nevím, my to máme stejně a můžu ti říct, že bych je napřed neposílala. Oni stejně budou smířeni s tím, že na vás počkají někde na parkovišti nebo tak. Jestli je možné, tak můžou chodit někde po parku na zámku, tam to nejde? My jsme byli švagrovi na svatbě a tam jsme to tak měli. Pokud se vaše rodiny znají, tak si budou mít určitě o čem povídat a ta půl hoďka jim uteče. horší by to bylo, kdyby pršelo,ale to byste se taky určitě nefotili někde venku
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka No nejde to právě tam jde o to že... zámek je zámek a kolem není nic co by patřilo k zámku, není tam zámecká zahrada atd jako třeba někde jinde je to zámek a jediné co tam je je nádvoří ale my musíme vše parkoviště nádvoří atd opustit... nesmí se tam potkat dvě svatby to je podmínka zámku.. není to tam velké... není se kde před onou další svatbou schovat... dále vedle zámku je vchod do lesíka kam hosty tahat nebudu nehledě na to že musíme pak tedy někam přeparkovat auto.. což je taky nesmysl protže je to vesnička kde není už místo kde by jsme dali tolik aut... to se těžko popisuje když vlastně nevíš jak to ta, vypadá ... no a jinak za zámkem je velikánské holgové hřiště... tam je to moc krásné a tam se právě krásně fotí nevěsta... ale tam nemužu tahat všechny hosty protže 1/ bývají tam vždy v sobotu golfové turnaje a už tak občas tolerují že se jim tam projde nevěsta... ale aby tam chodilo 30 lidí a běhaly děti to zas nee a nebím stejně by tam byli na nic.. a bude poledne.. takže největší teplo.. a máme v rodině několik lidí co mají 60 a víc.. takže mi příjde teď že když jim necháme nachystat občerstvení na venkovním posezení u restaurace která je vlastně o dvě dědiny dále.. a oni tam přijedou.. posadí se venku na vzduchu... dají si pití.. budou tam mít koláčky... pro případ že by někdo fakt nevydřžel do oběda a poseděli by tam 30 minut... a pak by jsme přijeli.. to mi příjde teď asi jako nejpřijatelnější varianta navíc to bude před restautrací vyzdobeno balonkama.. takže si myslím, že se budou mít i na co podívat a pokochat... v klidu si zajdou na záchod kdo bude potřebovata td a pak budou aspon všichni připravení se rovnou usadit ke stolu až dojdeme my..
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, hlásím se do červencového klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim. Par volnych terminu v diari nasi kapely jeste zustalo. Popr. odkaz je v mem profilu.....
Odpovědět
@sylvestra2 když to takhle popisuješ, tak to zní rozumně. je to hlavně tvoje věc a ty víš, jak ti to bude vyhovovat
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no já právě do teď vubec nevěděla, ale včera jak jsem četla tvuj vzkaz, tak mne to napadlo.. ani nevím proč.. takže jsi mi vlastně pomohla :)))) díky.. ;-) už jsme to probrala se svědkyní .. a s největší pravděpodobností to tak uděláme...
Odpovědět
nemáš zač. je to docela mazec to všechno pořešit, co?hlavně, když druhá půlka to neřeší
Odpovědět
@sylvestra2 No já naší fotografce dám dohromady taky asi desítku, je v tom ca 6 hodin focení ve svatební den, a zhruba 700 upravených fotek (z toho nám jich asi 30 vytiskne), a pak je v tom zahrnuto i "předsvatební" focení - tzn. budem se fotit už někdy teď´, jednak abychom poznali, jak fotografka pracuje (tedy hlavně ženich, já už se u ní fotila dřív, a byla jsem maximálně spokojená :) ), a pak na té svatbě už věděli, co čekat, a taky tyto fotky chceme použít na svatební oznámení - bude nás fotit někde na Petříně, takže by to mohly být pěkné fotky, už se těším! Ta cena mi připadá sice docela vysoká, ale je to vlastně jediná věc, kterou jsem si prosadila, jinak jsem s cenama dělala ústupky docela dost. Myslím, že na těch fotkách fakt hrozně záleží, protože svatební den hrozně rychle uteče a ty fotky jsou vlastně jediná památka, která ti zůstane a kterou můžeš ukazovat i dalším generacím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?